» »

Rekordno malo rojstev, brez priseljencev ne bo šlo

Rekordno malo rojstev, brez priseljencev ne bo šlo

Polda ::

Rekordno malo rojstev, brez priseljencev ne bo šlo

https://www.delo.si/novice/slovenija/re...


Število rojstev tudi na Celjskem vidno upada, ohranjanje prebivalstva vse bolj temelji na priseljevanju

https://www.celje.info/aktualno/stevilo...



Kakšen dober miljon nas še je. 200 000 je tujih državljanov ostalo pa iz bivše Jugoslavije. Bazen iz Jugoslavije se je menda osušil tako, da sedaj se bo začelo uvažati iz Afrike in Azije.

Leta 2100 vprašanje kakšna bo Slovenija na srečo bom takrat že v prahu.
  • zaklenil: bluefish ()

ninite ::

In iz kje naj bi po tvoje priseljenci prišli?

AgJ1 ::

Scaramouche obljublja prihod množic s Kosova letos. Kako je s tem? Nekako jih ne opažam.

Poldi112 ::

ninite je izjavil:

In iz kje naj bi po tvoje priseljenci prišli?


Ukrajine. Če bomo dovolj inteligentni, da jih bomo sprejeli.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

AgJ1 ::

Win za nas. Naj kar pridejo.

WizzardOfOZ ::

Če bi država vsaj mladim dala kako spodbudo. Podpirajo zalego in golazen v nvo-jih, nočejo pa spodbujat natalitete.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Scaramouche3 ::

AgJ1 je izjavil:

Scaramouche obljublja prihod množic s Kosova letos. Kako je s tem? Nekako jih ne opažam.


Bolje to, kot pa nič, pa sem srbskega porekla, samo Nemci delajo na tem, oni gredo tja in novačijo!
Zanimivo je da je vaš vodja od tam, medtem pa pljuvate po celi EXYU populaciji...

17. septembra 1958 je bil v vasi Fushë Kosovë (Kosovo Polje) v bližini Prištine rojen Ivani Jansha, sin Kosovarja Fatmirja Janshe in Makedonsko-Albanske matere Zamire Beqiraj. Ko je bil Ivani še otrok, sta ga biološka starša dala v posvojitev domobranskima rejnikoma iz Grosupljega. Ob prihodu v Slovenijo je bil krščen in pri krstu dobil ime Janez. Albanski priimek in ime Ivani Jansha so poslovenili, tako da je bil od tedaj znan kot Ivan Janez Janša. Janša se je celotno življenje zavedal svojih albanskih korenin, a jih je pred javnostjo uspešno skrival, dokler niso raziskovalni novinarji izbrskali zgodbo o njegovem pravem poreklu. Kot otrok je bil v okupiranem Kosovu velikokrat deležen zaničevanja Srbskih oblasti, kar ga je tako travmatiziralo, da ima še danes patološki odpor proti Srbom in vsem priimkom na IĆ... nazadnje proti migrantom.
http://mikstone1.blogspot.com/2017/10/p...

Razumem da avtohton Slovenec želi Slovenijo brez migrantov, če pa niste dovolj sposobni otroke delati in nočete delati nizkih del, boste morali uvažati, zdaj pa odločitev, ali Afrika,Azija in Arabija, ali exyu?

FrRoSt ::

Polda je izjavil:

Rekordno malo rojstev, brez priseljencev ne bo šlo

Kakšen dober miljon nas še je. 200 000 je tujih državljanov ostalo pa iz bivše Jugoslavije. Bazen iz Jugoslavije se je menda osušil tako, da sedaj se bo začelo uvažati iz Afrike in Azije.

Leta 2100 vprašanje kakšna bo Slovenija na srečo bom takrat že v prahu.


:)):)):)):)):))

No, malo te bom popravil! ;)

Našo severni in tudi južni sosedje govorijo o UVOZU iz Filipinov!??? 8-) Tam niso samo muslimani, veliko je tudi kristjanov. 8-) Naval iz Afrike pa menda tudi ne bo presahnil!?

Potrebna bo dobra integracija!! Verjetno jo bo potrebno precej okrepiti!!
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Poldi112 ::

AgJ1 je izjavil:

Win za nas. Naj kar pridejo.


Sami od sebe verejtno ne bodo prišli, če do sedaj niso. Zakaj, ne vem, jih je pa trenutno na miljone, ki životarijo v okoliških državah. Večina se verjento nima namena vračati v Ukrajino, ker njihovih domov/služb ni več. Tako da je vprašanje, zakaj nismo bolj proaktivni?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

AgJ1 ::

Scaramouche

Ne vem zakaj to meni odgovarjaš. Jaz sem za to, da pride čimveč Albancev s Kosova v Slovenijo. Najboljše, če grejo v Ljubljano.
A ti si Ivan Janez Janša? Ker tista življenska zgodba se bere kot tvoja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Scaramouche3 ::

Poldi112 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Win za nas. Naj kar pridejo.


Sami od sebe verejtno ne bodo prišli, če do sedaj niso. Zakaj, ne vem, jih je pa trenutno na miljone, ki životarijo v okoliških državah. Večina se verjento nima namena vračati v Ukrajino, ker njihovih domov/služb ni več. Tako da je vprašanje, zakaj nismo bolj proaktivni?



Taki kot Agj1 bi takoj vzeli Nemca,Angleža,samo Slovani so za njih prenizko na lestvici ljudi.
Mora biti nek Übermensch!

AgJ1 je izjavil:

Scaramouche

Ne vem zakaj to meni odgovarjaš. Jaz sem za to, da pride čimveč Albancev s Kosova v Slovenijo. Najboljše, če grejo v Ljubljano.
A ti si Ivan Janez Janša? Ker tista življenska zgodba se bere kot tvoja.


Vidim da imaš bralne težave...

Zgodovina sprememb…

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Win za nas. Naj kar pridejo.


Sami od sebe verejtno ne bodo prišli, če do sedaj niso. Zakaj, ne vem, jih je pa trenutno na miljone, ki životarijo v okoliških državah. Večina se verjento nima namena vračati v Ukrajino, ker njihovih domov/služb ni več. Tako da je vprašanje, zakaj nismo bolj proaktivni?

Ne vem, verjetno Putinove podrepne muhe delujejo proti temu.

FrRoSt ::

AgJ1 je izjavil:

Scaramouche

Ne vem zakaj to meni odgovarjaš. Jaz sem za to, da pride čimveč Albancev s Kosova v Slovenijo. Najboljše, če grejo v Ljubljano.
A ti si Ivan Janez Janša? Ker tista življenska zgodba se bere kot tvoja.


Zidarjev ali pa gradbenih delavcev ti dejansko iz drugih držav ne moreš več dobiti! Predno boš naučil afričane zidati, bo pa preteklo kar veliko vode. ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

AgJ1 ::

Scaramouche3 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Win za nas. Naj kar pridejo.


Sami od sebe verejtno ne bodo prišli, če do sedaj niso. Zakaj, ne vem, jih je pa trenutno na miljone, ki životarijo v okoliških državah. Večina se verjento nima namena vračati v Ukrajino, ker njihovih domov/služb ni več. Tako da je vprašanje, zakaj nismo bolj proaktivni?



Taki kot Agj1 bi takoj vzeli Nemca,Angleža,samo Slovani so za njih prenizko na lestvici ljudi.
Mora biti nek Übermensch!

AgJ1 je izjavil:

Scaramouche

Ne vem zakaj to meni odgovarjaš. Jaz sem za to, da pride čimveč Albancev s Kosova v Slovenijo. Najboljše, če grejo v Ljubljano.
A ti si Ivan Janez Janša? Ker tista življenska zgodba se bere kot tvoja.


Vidim da imaš bralne težave...

“Slovani”, LOL, samo še “Anglosase” moraš omeniti, če hočeš dobiti zastonj porcijo boršča in vodko. Ker sarm se verjetno naveličaš, ne?

FrRoSt je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Scaramouche

Ne vem zakaj to meni odgovarjaš. Jaz sem za to, da pride čimveč Albancev s Kosova v Slovenijo. Najboljše, če grejo v Ljubljano.
A ti si Ivan Janez Janša? Ker tista življenska zgodba se bere kot tvoja.


Zidarjev ali pa gradbenih delavcev ti dejansko iz drugih držav ne moreš več dobiti! Predno boš naučil afričane zidati, bo pa preteklo kar veliko vode. ;)

Spet neke rasistične. Sicer pa jaz pozdravljam prihod Albancev s Kosova v Slovenijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Scaramouche3 ::

AgJ1 je izjavil:


Ker sarm se verjetno naveličaš, ne?


Verjami,da ti bo vseeno, ko boš tako star,ko se ne boš mogel več premikat,ali ti briše rit nekdo iz Albanije,Srbije,Bosne.
Imaš pa visok standard, ko misliš da te severni narodi vidijo veliko več kot svoj narod vidiš!

Vprašaj ekspate, kam dajo Slovenijo v Nemčiji,Franciji na Švedskem! V isti kotel te dajo, za njih si jugo!

Polda ::

p8137265 Naval iz Afrike pa menda tudi ne bo presahnil!? Potrebna bo dobra integracija!! Verjetno jo bo potrebno precej okrepiti!![/st.citat naj bi izjavil:



Ja saj jih bo golob menda legaliziral.

Dobra integracija ? Pozabi. Država potrtebuje te ljudi za suženjstvo postali bodo get


Ja saj jih bo golob menda legaliziral.

Dobra integracija ? Pozabi. Država potrtebuje te ljudi za suženjstvo postali bodo getto ala USA.

FrRoSt ::

AgJ1 je izjavil:


Zidarjev ali pa gradbenih delavcev ti dejansko iz drugih držav ne moreš več dobiti! Predno boš naučil afričane zidati, bo pa preteklo kar veliko vode. ;)

Spet neke rasistične. Sicer pa jaz pozdravljam prihod Albancev s Kosova v Slovenijo.


:O:O:O

NO, sedaj mi pa PROSIM RAZLOŽI, kaj je tukaj v mojem tekstu RASISTIČNEGA!???? 8-O8-O8-O

Da bom vedel za drugič!!! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

AgJ1 ::

Scaramouche3 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:


Ker sarm se verjetno naveličaš, ne?


Verjami,da ti bo vseeno, ko boš tako star,ko se ne boš mogel več premikat,ali ti briše rit nekdo iz Albanije,Srbije,Bosne.
Imaš pa visok standard, ko misliš da te severni narodi vidijo veliko več kot svoj narod vidiš!

Vprašaj ekspate, kam dajo Slovenijo v Nemčiji,Franciji na Švedskem! V isti kotel te dajo, za njih si jugo!

Narobe si prebral, verjetno posledica tvoje življenske zgodbe, ki si jo opisal.

FrRoSt je izjavil:

AgJ1 je izjavil:


Zidarjev ali pa gradbenih delavcev ti dejansko iz drugih držav ne moreš več dobiti! Predno boš naučil afričane zidati, bo pa preteklo kar veliko vode. ;)

Spet neke rasistične. Sicer pa jaz pozdravljam prihod Albancev s Kosova v Slovenijo.


:O:O:O

NO, sedaj mi pa PROSIM RAZLOŽI, kaj je tukaj v mojem tekstu RASISTIČNEGA!???? 8-O8-O8-O

Da bom vedel za drugič!!! :)):)):))

Zakaj naj po tvoje Afričani ne bi znali zidati oziroma naj bi jih bilo spet po tvoje tega težko naučiti? To je čisti rasizem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Poldi112 ::

AgJ1 je izjavil:

Ne vem, verjetno Putinove podrepne muhe delujejo proti temu.


Kolega, navadno ste naciji tisti, ki bi bombardirali države, beguncev pa ne bi sprejemali.

Medtem ko smo tisti, ki smo proti vojni, navadno tudi za sprejem beguncev. Pa primarno ne zato, ker nam to koristi, ampak zaradi sočutja do ljudi.

Tako da preverite pri svojih kolegih, kje je težava, da niti ukrajincev, ki so prave barve kože in vere, ne želite.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Miki N ::

Če je Nemčija kakšen indikator (ponavadi za nas je) bo uvoz migijev stvari samo še poslabšal.

Recimo "generacija '15" počasi že koraka proti penziji (takšni ali drugačni) ... familj si pa niso naredili. Dobesedno so uvozili penziće z 10-20 letnim zamikom.

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Ne vem, verjetno Putinove podrepne muhe delujejo proti temu.


Kolega, navadno ste naciji tisti, ki bi bombardirali države, beguncev pa ne bi sprejemali.

Medtem ko smo tisti, ki smo proti vojni, navadno tudi za sprejem beguncev. Pa primarno ne zato, ker nam to koristi, ampak zaradi sočutja do ljudi.

Tako da preverite pri svojih kolegih, kje je težava.

Navadno ste naciji tisti, ki zagovarjate imperialistične pohode na sosednje države z namenom pripajanja ozemlja in genocida nad sosednjimi narodi. In tudi tokrat je tako.
Po mojem Putinovi hlapčki nočete sprejeti Ukrajincev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

kuall ::

Glih vcer mi je ena mlada lepa punca rekla, da se radi priseljencev ne upa sprehajat po lj. Kr mau zacuden nad to njeno izjavo ampak saj so res bli eni crni posoljevalci.

Ma komu se da ukvarjat s temi malimi retardi.ko sem bil 20let star sem se imel neko veselje, da bi imu pamze.

Ce bi imu pamza saj si ga nebi upal spustit v solo med orangutane, to je isto kot bi ga prostovolno dal v mucilnico

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Scaramouche3 ::

AgJ1 je izjavil:


Tako da preverite pri svojih kolegih, kje je težava.

Navadno ste naciji tisti, ki zagovarjate imperialistične pohode na sosednje države z namenom pripajanja ozemlja in genocida nad sosednjimi narodi. In tudi tokrat je tako.
/st.citat]

Kateri genocidni narodi?
Rusi ali taki

Miki N ::

No v bistvu pa ni toliko čudno, da sprejem beguncev, kot se dela po novem samo pomeni več starih samskih tipov na sociali - kot so začudeno ugotovili Nemci.

Od kje sploh ideja, da masovni uvoz samih tipov lahko kakorkoli popravi demografijo? Razen če je nekdo res verjel bajki o "mladih družinah"? Temu se potem reče "konzumirati lastno robo" - to ti bo vsak diler povedal, da je napaka št. 1.

AgJ1 ::

Scaramouche3 je izjavil:

AgJ1 je izjavil:


Tako da preverite pri svojih kolegih, kje je težava.

Navadno ste naciji tisti, ki zagovarjate imperialistične pohode na sosednje države z namenom pripajanja ozemlja in genocida nad sosednjimi narodi. In tudi tokrat je tako.
/st.citat]

Kateri genocidni narodi?
Rusi ali taki

Vidim, da res ne znaš brati, Ivan.

FrRoSt ::

AgJ1 je izjavil:


Zakaj naj po tvoje Afričani ne bi znali zidati oziroma naj bi jih bilo spet po tvoje tega težko naučiti? To je čisti rasizem.


Sicer jaz tega nisem napisal! Vsaj v takem pomenu NE! ;)

Menda gradbenih delavcev primanjkuje!?? ZELO iskana roba!! Vendar črnca (ali pa afričana) jaz med njimi v Ljubljani še nisem videl!!

Kakšne podatke imaš pa ti!??
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Današnji protest v LJ (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21817316 (12140) 111111111111

Več podobnih tem