» »

Web software za telebane

Web software za telebane

Rott-von-weiler ::

zanima me keri program je najbolši za začetnika za izdelavo internetnih strani sprašujem zato ker bi se rad nekaj naučo pa ker to ni ravno moje področje hvala za odgovore

ps brat zna delat pa mi noče pomagat :O
-------------------------------
piši kao što govoriš

darh ::

najbolš da začneš na začetku... tko kot smo se v prvem razredu učil brat TAVELKE ČRKE in čist preproste besede... najbolš da se naučuš osnov, potem je življenje lažje...

torej.. pojdi na eno stran, poglej source od strani, ga skopirej v Notepad, shrani kot .html in ga odpri v IE oz netscapu... pol pa začni mal spreminjat, dodajat, brisat razne adeve, in boš pogrunut kaj dela in kaj ne...

Je veliko lažje preklopit iz TEXT-MODE v VISUAL-MODE kot vice-versa.... belive me !
Excuses are useless! Results are priceless!

capitanoss ::

za ta program me nekaj zanima in sicer :

kje vklopim tabelo z šumniki ?

(BUTASTO VPRAŠANJE :) Kje si lahko vklaplam orodne vrstice ?

se mi helpa ne da brat ....

___________________________________:D
Kje ste zdaj vsi ?

capitanoss ::

ej sorry to bi moralo bit (zgoraj ) v temi Dreamweaver !:)
Kje ste zdaj vsi ?

Tzar ::

Tud če boš šu brat HELP tega not ne piše, tko da nauš brezveze kj HELP bral, sam cajt boš zgubljal in nič nauš novga zvedu. Če česa nauš vedu raj ne tega delat in ne helpa brat, k mogoče pa bo kj pisal in pol boš moral to narest.
8-)
Življenje je lepo!

Lara-K ::

Tocno tko k ti je xbite napisu, skopiri stran, pa glej kako je kej narjen, pa se uci.... Sam bi blo bolse da odpres v frontpage al pa s kaksnim drugim programom naprimer dreamwaver, lahko pa tudi z office urejas, kot pa notepad, najtezje je zacet z notepadom k sam pise, ce pojma nimas. Men osebno je najbols dreamwaver.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

ABX ::

Kolegi ki programirajo v javi, učijo folk z nekim HTML editorjem (mi ne pride na pamet ime) kateri ti meče kodo notri preko ikon, nato lahko sam spreminjaš po želji.
Mislim da za začetek je to najbolši način.

Itak da hard-core tipi, kuckajo kodo kar v notepadu.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

JLP ::

Pa seveda je dobr obiskat stran The World Wide Web Consortium pa prebrat specifikacije za HTML pa CSS.
Live long and prosper!

Lara-K ::

Lohk si pa tud tuki kej preberes.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Freak ::

Lahko pa si prej pogledaš Authorware od Macromedie!:D

kuntek ::

Ti kar Dreamweaver začni učit. Tam lahko enostavno tudi kodo (HTML) gledaš in zraven WYSISYG lahko tudi ročno programiraš.
Pa brata malo lepše prosi pa ti bo povedal kaj in kako začet. Pa še dreamweaver ima in knjigo za njega tudi.

Rott-von-weiler ::

kje pa dobim ta dreamweaver orginalnega seveda če ta zadeva ne stane več tisoč mark ker mam firmo pa si ne morem privoščit neoriginalov pa tudi samo en comp mam:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Freak ::

pejt na www.macromedia.compod downloads pa se ti bo odprl seznam programov. Klikni pod dreamwiever, še bolje dreamwiever ultradev try. Izpolni svoje podatke in začni z downloadanjem! Pol pa v trial programu dej sam buy!:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri program za izdelovanje spletišč je najboljši!

Oddelek: Izdelava spletišč
252819 (2091) R33D3M33R
»

Kateri program za domačo spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
383151 (2373) Highlag
»

orodje za izdelavo...

Oddelek: Izdelava spletišč
9985 (912) R33D3M33R
»

Pomoc pri oblikovanju html strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
221499 (1290) matic
»

Dreamweaver

Oddelek: Programska oprema
271671 (1413) MaverickT

Več podobnih tem