» »

Dreamweaver

Dreamweaver

capitanoss ::

A je sploh še kater boljši program za izdelavo spletnih strani ?:(8-):))
Kje ste zdaj vsi ?

Elemen_T ::

V bistvu ne rabiš nič boljšega. Stavit grem da mogoče veš le 30-50% ali še manj vseh funkcij ki jih je sposoben narediti. Če rabiš več...si omilsi ColdFusion.
Meni osebno pa se najbolj dopade DW4+FP2k+Perl Builder+PSP4+Photoshop

lp

capitanoss ::

Ja saj jaz bi tudu rabu FONT PAGE 2000

mi presnemaš za 1500 SIT:'(

Elemen_T ::

Kot prvo, program se imenuje Front Page in ne FONT PAGE. Kot drugo - Check, Read and especially Learn it!

`DoC ::

Men osebno je Dream carski seveda zraven kombiniraš razne progie kot so Flash 5.0 pa Corel... itd, Kar se pa front paga tice je pa za en **** zato kr tulk brezveznih stvari namece u Htm kdo da se clovek zjoce... aja pa Notepad zlo prav pride tudi :)0:)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

PRiMoZ- ::

Men osebno tudi FP2000 ni všeč, najraje uporabljam Macromediine izdelke, pa photoshop, pa še kak manj pomembn se kdaj najde8-)

whatson ::

ja.. ce ne rebis nic zahtevnega za narest je DW najboljsi ..
z FrontPagom nisem lih dosti delal... drugače pa kot ugotavljam je PerBuilder res zelo dobro orodje.. sam uporabljat ga je težje;)

Freak ::

ne ne rabš nč drzga! Dreamwiever je zakon!:D

Lunik ::

Freak, napiše se Dreamweaver... :DNisem vedu da si ti ful kakšen dizajner...:D

Dreamweaver rula. Sicer se da tud v Frontpagu kaj nardit, sam je pol treba kodo fino skoz beležko predelat...

Elemen_T ::

Jeah...odvisno. Res da sem zvest uporabnik DWja in ga uporabljam 90% časa...ampak ob izrednih stvareh...pa pride tudi FP 2k zelo prav. Glede kode - res je da jo FP veliko nameče vendar jo lahko s posebnim dodatkom za DW na easy odstraniš ;)

EvilGod- ::

Pomoje je DW4 najbolši spljoh ... mislm ne vem zakuga bi rabu kj druzga (sam mislm d je Front Page podn prot nemu) (zravn pol še paše kkšn Flash, pa še mrbit PaintShopPro7 pol maš pa že skor čist dost z kkršno kol ornk stran nardit (razn cgi, php, asp in drugih skript))

Lp
>:D

G[e]c ::

DreamWaver 4 rules noben drug mu ni do kolen sploh pa ne front page :D

CCD ::

Kar se tiče asp, php - a še niste slišal za verzijo UltraDev?

capitanoss ::

sem že slišal ampak kaj ta verzija pomen ?:D
Kje ste zdaj vsi ?

Tzar ::

UltraDev --> običen DW z dodano podporo za ASP ipd8-)
Življenje je lepo!

kuntek ::

DW UltraDev je odličen za delo z bazami podatkov, ASP, itd...

HEKO ::

Ya, Dreamweaver 4.0 je carski....ampak za neke napise pa glih ne...

Zato pa je Xara 3D, in se bolse Xara webstyle....pa naj kdo rece kaj hoce..
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

CCD ::

Sej Macromedia itaq rula. Delanja webpageov brez Flasha, UltraDeva, Fireworksov pa Authorwarea si sploh ne morem predstavlat.
Pa še tolk pocen so...>:D:D

Freak ::

omas: Vse te programe poznam in jih posedujem, ker so res pocen>:D ampak kva za vraga je autrower8-O Povej, če se splača nabavt;););)

teac ::

Kaj pa en povprečni izdelovalec pageov rabi več kot Dreamweaverja pa Front-a??? S tem lahko skoraj VSE narediš kar rabiš(dobro, za grafiko pa mogoče še Corel al pa Flash(ga mrzim) zraven), pa lahko ful dobro stran narediš!!!!
LP:D

CCD ::

Freak:
Authorware 5 is the leading visual rich-media authoring tool for creating web and online learning. With it you can solve mission-critical training challenges.

Authorware provides the tools you need to:

-Create highly interactive, rich-media learning applications
-Deliver to employees and customers on the web, LANs, and CD-ROM
-Track student progress and results
;)

darh ::

DW je perfektno orodje za webdesign !! edino kar mu manjka je to, da bi za usak web posebej dolocu, ker folder nej ti po dofaultu odpre, k kliknes insert image, ker mi gre res na ziuce, da se morm skoz in skoz prebijat skozi goro folderjev ;)

mogoče bi mogla bit mal boljša podpora CSSju & JScriptu, pa nebi blo slabo če bi notr ugradil kakšen konfigurabilen HTML Code Sweeper ( da ti lepo počedi in poravna use tako kot ti paše ), pa tud kak W3C HTML validator bi prou pršu, če bi biu ugrajen notr...

upam da kak developer na macromediji tole bere.... mogoče se obeta kmalu DW 5.0 z zgoraj bnaštetimi novostmi :D
Excuses are useless! Results are priceless!

capitanoss ::

mam dve butasti vprašanji na ta program :(to pa zato ker se mi helpa ne da brat)
;(Kje si vklopim tisto tabelo da bom lahko imel tabelo z šumniki ????

Kje si vklaplam in izklaplam orodne vrstice ?
:'(
Kje ste zdaj vsi ?

JLP ::

Za CSS poleg DWja zlo prov pride kak TopStyle.

Kodno tabelo pa naštimaš tm k Properties za stran naštimuješ. Če pa hočš spremenit default kodno tabelo pa to nardiš u Preferencah. Sej boš najdu. Pa najbol je naštimat na ISO 8859-2 za šumnike. Za angleško kodno tabelo pa ISO 8859-1.
Live long and prosper!

capitanoss ::

Nemorem najt te tabele kje je bol natančno ??:'(:'(
Kje ste zdaj vsi ?

capitanoss ::

sem že našel ni treba...
:D

Freak ::

omas: A mi lahko poveš kok je približn velik ta program?:O

MaverickT ::

Jaz uporabljam dreamweavareja 4.0 pa front page za to, če neki iz neta prekopiram, pa če prilepim, da mi ostanejo linki pa slikce (front page ne formatira teksta, dreamweaver pa ga). Seveda skoraj vse delam na roke. To je najbolš. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje narediti spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
281664 (1235) MihaFirst
»

Pomoč - do izdelka

Oddelek: Izdelava spletišč
151607 (1405) romci
»

Kateri program za spletno stran

Oddelek: Pomoč in nasveti
173607 (3394) 3LeR.
»

Izdelava internetne strani - HELP!

Oddelek: Pomoč in nasveti
102152 (1969) JLP
»

Slo-tech stra in druge strai ?

Oddelek: Omrežja in internet
151595 (1266) Boogy

Več podobnih tem