» »

Star Trek: Bridge Commander problem

Star Trek: Bridge Commander problem

root987 ::

Pozdrav.

Trenutno sem v zadnji kampanji, pri Omega Draconis 3 sistemu, kjer mi uspe uničiti "Tachyon Emitter", ko pa prispejo štirje hibridi, mi vedno uničijo ladjo. Se mi pa niti najmanj ne sanja kje bi ti hibridi imeli "šibko" točko oz. na katerem izmed hibridov je Matan.

Kakršen koli taktični nasvet je dobrodošel.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell
  • spremenil: root987 ()

Freelancer ::

Ščiti na trebuščku hibridov so zelo šibki, če se ne motim. BTW Matana ni na nobenem :D

root987 ::

V tem času sem že dokončal špil. No ja, relativno kratek, sicer pa zgodba še kar v redu. Menda bi naj v kratkem prihajalo nadaljevanje ali nek dodatek - veš morda kaj o tem?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Freelancer ::

Slisal sem samo neke govorice, da bo res prisla dvojka ali nadaljevanje se nisem slisal. Lahko probas se SFC3 :)

BigWhale ::

Te igre so men prevec mim. Ker imas premal opcij. Tam lahko VSE nardijo.

"We will use the deflector dish, to generate static warp bubble, then we will break three plasma injectors and release some plasma gas into space and ignite it. AFTER this we will use the nearest binary star and stay in the shadow if it's ion storm to take cover from enemy fire."

sploh pa! nimas opcije "Use Wesly Crusher" takrat ko ti vse crkne in ti je edina moznost en mulc, k se poja tam po ladji gor in dol...

Brez veze... ;>

root987 ::

SFC3 imam, a mi nekaj grafika zajbava. Igra se lepo naloži, stranski command meniji se lepo vidijo, osrednji zaslon, kjer bi mogla pa biti slika, je pa črn z nekimi čudnimi mavričnimi barvami - in ladje ni nikjer. Imam directx8.1, vendar je bil isti problem z directx9.0b.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

THor71 ::

Ne vem, ce ti bo kaj pomagalo vendar obstaja en popravek za DX9, ki ga najdes na uradni strani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj je bencin cenejši od dizla? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21935125 (4610) turan
»

Seagate razvil tehnologijo gostejšega zapisa podatkov na diske

Oddelek: Novice / Diski
3716012 (11968) Jst
»

virus da ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7732 (626) Malajlo
»

Tisto, kar je ostalo od obširne najave procesorjev GF4

Oddelek: Novice / Procesorji
72380 (2380) Alec999

Več podobnih tem