» »

ventilator ne dela clio 2, l 99 1.2

ventilator ne dela clio 2, l 99 1.2

alese ::

Že leta mi nagaja ventilator, kar neha delat. Ponavadi ko je mraz in ko je vlaga, no sedaj več let ni nagajal, sedaj pa spet, menda da to kontrolira nek uporček, nekje sem videl video na yutu, pa sem pozabil, kdo zna pomagat. zdej mi že od zjutraj ne dela, se ni več pržgal. gretje dela, sam piha ne.

fikus_ ::

Bo potrebno razkopati in zamenjati del. Ni drago, je pa tezko zraven priti.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

d4vid ::

Na polni stopnji ti dela?
Ker upor regulira samo na 1, 2 in 3. stopnji, 4. Pa je direktna.

Če na 4. Tudi ne dela, zna bit xa je šel ventilator. Malo ga potolči, če začne delat, ni upor. Skriva se najbrž pri sovoznikovih nogah.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Dimnik ::

Ta zadeva je na eni majni ploščici cca 6x5cm in je vstavljena na cevi vntilacije, na sovoznikovi strani, ampak v motorne prostoru. Pri mojem sem sumil na o, ampak krivec je bil prah in umazanija na ščetkah motorja ventilatorja. Je pa potrebno nekaj plastike razdret, da prideš zraven...tako do motorja kot ščetk

alese ::

d4vid je izjavil:

Na polni stopnji ti dela?
Ker upor regulira samo na 1, 2 in 3. stopnji, 4. Pa je direktna.

Če na 4. Tudi ne dela, zna bit xa je šel ventilator. Malo ga potolči, če začne delat, ni upor. Skriva se najbrž pri sovoznikovih nogah.

ja drži kar si napisal, sem našel na spletu, regilira samo vmesne stopnje, meni pa ne dela nikjer. zjutraj je spet začel delati, pa čudno ropota, to najbrž pokeni, da je nekaj z ventom narobe, kje praviš da se skriva, a je težko priti do njega, kaj moram odšravfat.

alese ::

kje se odšravfa masko da pridem do venta in tistih stikal

fikus_ ::

V potniski kabini, pri sovoznikovih nogah.
Poglej na YT
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

sbawe64 ::

Če bo kaj omagalo


Temporary fix for heater blower working only on highest speed, Renault Clio, Thalia, Symbol.



prevod:
Cabin Fan Resistance - Why does the fan only run on the 4th gear?



tu razdira nekaj na sovoznikovi strani
Renault - Non Working Heater Fan
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

alese ::

ta zadnji video je uporaben ke da je to drugačlen model clia, jaz imam clio 1.2 brez te letve na sredini, menda je treba razdreti absolutno kompletno masko celega avta, da prideš do ventilatorja.

IL_DIAVOLO ::

A ne bi teh jajc raje odpeljal na odpad in kupil vsaj nekaj kaj pa vem 15 let starega?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

alese ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

A ne bi teh jajc raje odpeljal na odpad in kupil vsaj nekaj kaj pa vem 15 let starega?
tisto bo še bolj z kot pa to, kdor prodaja take stari reči ne prodaja zastonj, saj ljudje so v večini pokvarjeni in te hočjo sam okol prnest. opcija je nov mercedes za 80 jurjev pa ni denarja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zaščititi stene in vogale garaže?

Oddelek: Na cesti
191886 (1248) starfotr
»

2din avtoradio

Oddelek: Zvok in slika
61392 (1238) ajs1
»

Meganu ne deluje ventilator

Oddelek: Na cesti
167937 (7454) shadeX
»

popravilo ključavnice na vozilu

Oddelek: Na cesti
2411461 (10810) šernk
»

Otroški sedež spredaj

Oddelek: Loža
51898 (1818) Liker

Več podobnih tem