» »

Pošta Slovenije

Pošta Slovenije

d3spirit ::

Kaj se dogaja s POŠTO oz. kurirji?
1.)Kurir pusti paket v vrednosti 100€ na klopci v bloku(še dobro da ga ni kdo vzel).
2.)kurir vrže paket v paketomat brez obvestila.
3.)čakam en večji paket, sem cel dan doma, nato izvem preko sledenja, da me pošiljka čaka na pošti za prevzem(ni bilo ne klica poštarja ne obvestila s strani pošte). Po obisku pošte osebno so ga nato dostavili domov.

Groot ::

1) z lahkoto rešiš tako da pač pošiljatelju javiš da nisi prejel paketa. Pa bo poštarja zelo hitro izučilo kako dostavljati pakete

user1618 ::

Ne govori. Čakam pošiljko in potem na sledenju piše, da je bila iz Brnika preusmerjena nazaj pošiljatelju, ker naslovnik v Sloveniji kao ne obstaja.
"If we were supposed to talk more than listen
we would have been given two mouths and one ear"
- Mark Twain

Magic1 ::

Problem je relativno nizka poštnina in vedno večja količina paketov. Poštarjev ne dobijo, ker jih ne morejo več plačat. Tako da poštarji delajo svojem plačilu primerno in noben jim nič ne more. Zadnjč sem dobil paket iz Amazona v vrednosti 100€ in ni bilo potreba podpisat. To bo verjetno počilo in bodo enkrat ukinili brezplačno poštnino.
Magic

route ::

Magic1 je izjavil:

Problem je relativno nizka poštnina in vedno večja količina paketov. Poštarjev ne dobijo, ker jih ne morejo več plačat. Tako da poštarji delajo svojem plačilu primerno in noben jim nič ne more. Zadnjč sem dobil paket iz Amazona v vrednosti 100€ in ni bilo potreba podpisat. To bo verjetno počilo in bodo enkrat ukinili brezplačno poštnino.


Ne razumem, v čem bi bil tu problem - višina poštnine?

Nazadnje, ko sem primerjal poštnine za dostavo iz AliExpress, za *isti* izdelek, v Slovenijo ali pa v Avstrijo, je bila poštnina do Slovenije vsaj 2x dražja kot do Avstrije. Pa nekak v Avstriji naj ne bi bilo takih problemov, kot jih opisujejo za Slovenijo.

Po moje ima večji vpliv na kvaliteto storitev mentaliteta dežel oziroma deželanov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23554733 (5115) starfotr
»

Posta slovenije - gužva (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40358742 (21592) BuDi79
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647118746 (36773) destroyer2k
»

EU pripravlja ukrepe za cenejšo čezmejno dostavo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13329881 (24518) Mr.B

Več podobnih tem