» »

SDSova in NSijeva koruptivna poznanstva

SDSova in NSijeva koruptivna poznanstva

«
1
2

cihuke ::

https://www.24ur.com/novice/dejstva/rok...

Se razume, da je vse samo zarota in so vsi drugi krivi, samo oni ne. /s

Samo na en detajl v članku bi opozoril:
Letošnjega julija je bil Rok Snežič na mariborskem sodišču oproščen kaznivega dejanja overitve lažne vsebine zaradi podpisa posojilne pogodbe v višini dobrih 5,3 milijona evrov. Za to kaznivo dejanje mu je grozilo do tri leta zapora


Zanimivo, da spet Maribor podpira kriminalce, da se ni tam skupaj z NSijem v Elektro Maribor zaredila konkretna politično-kriminalna združba, ki ne samo, da zaračunava drag plin prebivalcem (da Gen-I, tudi pod kontrolo NSi, dobi naročnike na plin, na račun družbenega podjetja v 100% lasti občine Maribor), ampak izgleda, da tudi spušča očitne kriminalce na prostost.

Tale je tudi zabavna :)):
Nikjer ni bilo zapisano Dars, d. d. Dars je mednarodno podjetje iz Londona, ki se ukvarja s popravilom avionov in jaz sem mislil na to podjetje, ne na Dars d. d.


Ne bi se čudil, če bo SDSov trojanski konj Logar, zagrabil priložnost, da končno registrira stranko, "ker mora nekaj narediti za Slovence".

Je pa zdaj žogica na strani Goloba, bo nagnal nad DARS/NSi/SDS povezavo kriminaliste oz. NPU in se bo kdo usedel ali ne?

Kompletno ves ugled, ki so mu ga sistematično spodkopavali s strani NSi in SDSovske drhali (vključno s stalnim natolcevanjem in laganjev SDS/NSi dronov na slo-techu, ki jih bomo lahko v tej temi opazovali, kako spet preobračajo resnico, delajo žrtve iz kriminalcev in podobno), si lahko z enim majhnim zamahom povrne, razen tega ima Mesec več kot dobre razloge, da začne brusti nože.

Upam, da izkoristijo priložnost.

.
  • spremenilo: cihuke ()

Utk ::

Ja, to bo zanimivo. Če se bo SDS odrekel Snežiču (če bojo trdili da je blefiral in delal zase), bo šel (spet) v zapor po hitrem postopku, če ne, oz. če ima Snežič kaj umazanega o SDS-u, ga bojo rešili, ampak bo to sigurno škodilo SDS-u. NSi se bo izvlekel, bo jim pa to vzelo kak procent.

Ne bo pa to rešilo Holobove vlade.

Likalnik ::

ne moreš verjeti kam vse segajo ta koruptivna dejanja in povezave...se na koncu vprašam zakaj še jaz ne izkoristim in "pobašem" kakšno kuverto katera se mi na vsake toliko časa v službi ponudi....

Utk ::

Kaj, a res je to zate presenečenje? Jaz sem kvečjemu presenečen, da se to dogaja preko stranke. Jaz bi pričakoval, da ima nekdo na DARS-u direktno nekoga, ki v njegovem imenu pobira, potem pa nekdo to delno donira stranki, da ga ne odreže. Ne pa da je obratna pot, preko stranke. Ker zakaj bi nek direktor nastavljal neko firmo, če nima nič od tega (večino zadrži njegova stranka).

CiClon ::

Pa a res kdo verjame, da je mutibarič Snežič teh 90k porabil, da je podkupoval na Darsu? :)) Naivnež mu je plačal, ker "odpira vsa vrata", on je pa pobasal denar za novega maseratija lool

In kar je najlepše pri tem - to sploh ni kaznivo dejanje, če ni on nikogar s tem podkupil in ker on ni uradna oseba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CiClon ()

Utk ::

Najbrž je kaznivo dejanje, po neki točki nekega zakona je to sigurno nekakšna goljufija. Ali pa vsaj davčni prekršek, ker najbrž tega ni nikamor prijavil :)

CiClon ::

"Lobiranje"
"Davčno svetovanje"
:D

Utk ::

No, karkoli je on obljubil za ta denar, ali ni izpolnil ali je pa nekoga podkupil naprej. Težko najdemo drugo možnost.

CiClon ::

A misliš, da imata pisno napisano, kaj sta se zmenila?
Oni naivnež lahko trdi kar hoče lol bo treba mal več kot en posnetek brez glasu.

Utk ::

Sej Snežič je tu nepomemben. Je zoprn in nadležen lik, ampak v resnici nepomemben. Pomembno je v čigavem imenu je zares delal. Če je res delal zase, potem ga bojo zdaj odrezali in ne bo več mogel odpret niti vrat javnega sekreta. Če je pa delal za nekoga, je pa tega treba najt in obesit za jajca sred prešerca.

cihuke ::

Utk je izjavil:

Pomembno je v čigavem imenu je zares delal. Če je res delal zase, potem ga bojo zdaj odrezali in ne bo več mogel odpret niti vrat javnega sekreta.


Ah daj no, to pa se zagotovo ne bo zgodilo, saj veš "sojetnikova kri ni voda", v zaporu se zelo zbližaš, pobiranje mila in podobno...

Miki N ::

Se še spomnete epizod Speciala, ko sta Jajo in Sneško v Puščavi pingpong čez vikende nabijala?

papanica ::

Pa sprehodov po balkanu... in kasnejših posojil SDSu s strani sponzoruše, ki so se izkazala za nelegalna?



Utk je izjavil:

Ne bo pa to rešilo Holobove vlade.

Holobova vlada pri taki večini, nima nobenih težav. Sploh pa ima še dve leti za vreči kakšen davčni bombonček po vzoru populizma SDS, pa jih bojo spet prehiteli.

Tako neumni, da bi nasedli na SDSovskega trojanskega konja Logarja, pa upam, da tudi slovenceljni niso...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: papanica ()

dronyx ::

Likalnik je izjavil:

ne moreš verjeti kam vse segajo ta koruptivna dejanja in povezave...se na koncu vprašam zakaj še jaz ne izkoristim in "pobašem" kakšno kuverto katera se mi na vsake toliko časa v službi ponudi....

Spomni se na tistega nesrečnika na tehničnih pregledih, kako so ga preganjali za malenkost. Pri naš moraš imeti dobre politične veze če hočeš počet kaj takega, sicer te bodo hitro zašili. Če drugega ne za statistiko.

Utk ::

Spomni se na tistega nesrečnika na tehničnih pregledih, kako so ga preganjali za malenkost.

1. ni bila malenkost, sprejemal je podkupine.
2. dobili so ga še enkrat ko je bil prvič obsojen na pogojno kazen.

Scorpy84 ::

Ko so včeraj na 24ur objavili novico, sem bil ziher, da bojo na novi24, naredili protiofenzivo. In res, sds in nova24 trdita, da od novinarke nista dobila vprašanja na to temo. Z drugimi besedami, delajo se neumne. In evo, na novi ekskluzivna izpoved zvizgaca danes v oddaji. Torej so vedeli o čem se gre, jim je itak sam snezic povedal o preiskavi in sami sebe streljajo v koleno. Ampak itak to počnejo, da svoje volivce obdrzijo na svojo stran.

Utk ::

No, a ni to super. Kaj potem če so to vse politične igrice, glavno da drek priplava na površje, vseeno kdo in zakaj ga lansira.

nokken ::

dronyx je izjavil:

Likalnik je izjavil:

ne moreš verjeti kam vse segajo ta koruptivna dejanja in povezave...se na koncu vprašam zakaj še jaz ne izkoristim in "pobašem" kakšno kuverto katera se mi na vsake toliko časa v službi ponudi....

Spomni se na tistega nesrečnika na tehničnih pregledih, kako so ga preganjali za malenkost. Pri naš moraš imeti dobre politične veze če hočeš počet kaj takega, sicer te bodo hitro zašili. Če drugega ne za statistiko.

Zares tisto ni bila taka malenkost kot si ti mislis. Ja v denarju ni bila niti malenkost, ker tisti denar, ki se je tam obracal ni niti za kosilo, kaj sele kaj vec. Ampak ko pogledas drugace, je tip spuscal naprej neizpravna vozila, kar pomeni direktno nevarnost tudi zate in zame. Ti pajaci tu na Darsu (in povsod drugod v JU) kradejo sicer miljardne zneske, ampak realno se normalnih ljudi to ne tice. Davki, ki jih placamo izginejo tako ali drugace, tako da realno neke strasne direktne skode za nas ni. Pa ce kdo misli, da ce ne bi slo miljon, deset ali sto za taksno ali drugacno korupcijo, da bi imeli ne vem recimo boljse zdravstvo se precej moti. Denar ni problem zdravstva (in ostalih stvari v domeni JU)... dve ali tri leta nazaj so dobili notri ekstra miljardo+ in? Je bilo kaj boljse, razen da so jokali kako garajo za mizerne place in da ni denarja. Cakalne vrste so se samo podaljsale ne skrajsale, ceprav je pred tem nekdo otresal da bi z dodatnimi par miljoni (nekaj 10x manj kot so malo kasneje dobili) cakalne vrste izginile.

Ganon ::

dronyx je izjavil:

Spomni se na tistega nesrečnika


Nesrečnika? Kaj berem. Noro.

wcpapir ::

Veš, da je nesrečnik, kako ne bi bil. Če pa 90% tehničnih pregledov pobira podkupnine - največji najbolj.

xseki ::

Zaradi tega je pravilno, da še naprej volimo leve stranke, kjer se ne zapletajo v korupcijske škandale.

Utk ::

xseki je izjavil:

Zaradi tega je pravilno, da še naprej volimo leve stranke, kjer se ne zapletajo v korupcijske škandale.

Vidte mojstri, tako se trola. Bravo.

johnnyyy ::

Utk je izjavil:

Ja, to bo zanimivo. Če se bo SDS odrekel Snežiču (če bojo trdili da je blefiral in delal zase), bo šel (spet) v zapor po hitrem postopku, če ne, oz. če ima Snežič kaj umazanega o SDS-u, ga bojo rešili, ampak bo to sigurno škodilo SDS-u. NSi se bo izvlekel, bo jim pa to vzelo kak procent.

Ne bo pa to rešilo Holobove vlade.

Po mojem ne bo neke zanimivosti. Vse se bo obesilo Snežiču, kot da je delal zase, on bo zase trdil da ni prejemal podkupnin, ampak je lobiral in imel davčno svetovanje. Delal se bo poštenega, če bo pa kakšna voda v grlo tekla bo pa prevzel odgovornost in šel odsedet - saj ni bil prvič v zaporu. Seveda ga bodo tako ali drugače nagradili za to sedenje.

SDSja in JJja si ne bo upal potunkat, ker bi s tem izgubil vso lojalnost in bi si nakopal kup sovražnikov, ki pa jih pri svojem delu res noče imeti. Človek je pač lačen pozornosti in rad hodi po meji, kar se je videlo tudi s plakati, "da on odpira vrata na darsu", "kako v davčni oazi odpreti firmo in poslovati", še "majco s poslancem in banano si je naredil, ko je šel k njemu na pogovor".

wcpapir ::

xseki je izjavil:

Zaradi tega je pravilno, da še naprej volimo leve stranke, kjer se ne zapletajo v korupcijske škandale.

Točno to.

Webmojster ::

Hja Golobčka se bodo kmalu znebili, zato pa treba Janšo hitro potunkat, da na naslednjih volitvah ne bo zmagal.

Je pa čudno, da so se 24 ur spravli ravno na Snežiča..če se prav spomnim, je bila kar dolgo časa na njihovi strani reklama za njegovo davčno svetovanje.

Ganon ::

Webmojster je izjavil:

Hja Golobčka se bodo kmalu znebili, zato pa treba Janšo hitro potunkat, da na naslednjih volitvah ne bo zmagal.


Skrajni desničarji ste žrtve že več kot 30 let. :)) Je zanimivo spremljati komentarje pod temi novicami. Praktično kopiraj/prilepi, ubogi brezmadežni Ivan in kup laži o Golobu in Svobodi. :))

Scorpy84 ::

Webmojster je izjavil:

Hja Golobčka se bodo kmalu znebili, zato pa treba Janšo hitro potunkat, da na naslednjih volitvah ne bo zmagal.

Je pa čudno, da so se 24 ur spravli ravno na Snežiča..če se prav spomnim, je bila kar dolgo časa na njihovi strani reklama za njegovo davčno svetovanje.


Če je plačeval par sto evrov za oglaševanje, ajd mogoče več, je to nič kolikor bo zdaj medij zaslužil s takšno novico in objave vezane na to temo.

OutOfTheBox ::

Webmojster je izjavil:



Je pa čudno, da so se 24 ur spravli ravno na Snežiča..če se prav spomnim, je bila kar dolgo časa na njihovi strani reklama za njegovo davčno svetovanje.



Več let in niti ne tako dolgo nazaj (mogoče je še, ne berem več 24ur). Vsekakor se lahko tudi za 24ur reče da so "podkupljivi", ker sprejemajo keš od snežića - umazan keš da ne bo pomote.

Pod črto, ni variante da bi bral medij ki se napaja z umazanim denarjem.

Glugy ::

včasih se vprašam koliko je pri nas sploh odprtega prostega trga, vse je nekaj po mafijsko skoraj nič ni profesionalno. to ni normalno. denar od nekje pride torej pride od nas vseh prebivalcev. mi dajemo subvencije zato da so koruptivni lahko bogati. pol pa jamrajo da imamo preveč bolnišk pa da preveč socialne pomoči izkoriščamo. ma dej dej. sam pesek v oči jih je. ravno sm bral Joc Pečečnik pridiga o davkih sam pa ima milijone v davčni oazi. tok ene ekonomije je predmet politike, pa zlizanosti z vplivneži. kaj je sploh res kej realne ekonomije v Sloveniji? tiste 100% prepuščene trgu ?

nekikr ::

Še dobro, da imamo SDS in Janšo. Brez njiju bi se ljudje lahko vprašali o:
Marca letos je ministrstvo objavilo razpis za "krepitev aktivnih državljanskih pravic in opolnomočenje nevladnih organizacij", skupno vreden 6,9 milijona evrov.
.

Na posnetku (ki ne vemo kaj sploh prikazuje) pa Snežić dobi nekaj fičnikov, ki jih (pod)povprečni slotechovec zasluži med malico. Kradejo levi in desni. Ampak na eni strani so številke mnogo, mnogo višje, poročanje medijev pa mnogo, mnogo, mnooooogo bolj prizanesljive.

Kawhi ::

Kako so se golobčovi angažirali, kuzla zgleda ornk v rit skače ;). Na golob tv so imeli celo hkrati gosta Repovža in Cirmana ;)...

Pa btw, tale posnetek je baje star 4 leta ;). Zdajle pa ekskluzivna novica.

fikus_ ::

Likalnik je izjavil:

ne moreš verjeti kam vse segajo ta koruptivna dejanja in povezave...se na koncu vprašam zakaj še jaz ne izkoristim in "pobašem" kakšno kuverto katera se mi na vsake toliko časa v službi ponudi....


Verjetno si premajhna ribica in nimaš pokvarjenega senzorja za pravičnost. Sicer bi te pa hitro ujeli, se posebej, ce ne bi delil s "pravimi".
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Kawhi ::

Prava afera katero skušajo sedaj s Snežič bombico in skakanje na Janšo glede twita je seveda vplivanje Goloba na delovanje policije in današnje pričanje Bobnarjeve in Lindava.

fulk ::

fikus_ je izjavil:

Likalnik je izjavil:

ne moreš verjeti kam vse segajo ta koruptivna dejanja in povezave...se na koncu vprašam zakaj še jaz ne izkoristim in "pobašem" kakšno kuverto katera se mi na vsake toliko časa v službi ponudi....


Verjetno si premajhna ribica in nimaš pokvarjenega senzorja za pravičnost. Sicer bi te pa hitro ujeli, se posebej, ce ne bi delil s "pravimi".


Če bi jaz imel absolutno znanje, bi rad malo preveril poreklo teh pokvarjencev. Pomojem bi našel veliko zanimivega.
Trenutno tkem eno teorijo, je pa preveč kontroverzna za splošne normije. Garantiram pa, da je osnovana na trdnih temeljih.

xeon ::

wcpapir je izjavil:

xseki je izjavil:

Zaradi tega je pravilno, da še naprej volimo leve stranke, kjer se ne zapletajo v korupcijske škandale.

Točno to.


a hojnik škandal je že pozabljen? 800k svoji mami in prijateljici? čakam, da bo ta post brisan :) me zanima koliko holob financira ta forum? :)

fulk ::

PS. Janša mora odjebat, čimprej. Rabimo AfD type desnico v sloveniji, ne še eno šlomo sponzorirano stranko.

BALIST4 ::

Korupcija se v Sloveniji izplača. 3 leta zapora za 5 milijonov ne me jebat. Ko bomo roke pa glave začel sekat ali pa minimalno kazen 20 let zapora za oškodovanje javnega proračuna bo pa kak učinek

Scaramouche3 ::

fulk je izjavil:

PS. Janša mora odjebat, čimprej. Rabimo AfD type desnico v sloveniji, ne še eno šlomo sponzorirano stranko.


Desnico ki rabite je taka da se vse kristijane exyu skupaj zmeša,samo to kar ti hočeš je nova nazi stranka, ki bo povezana z nemškimi, ki bo seveda dobila podporo 10% Slovenije...

BALIST4 ::

Moderni konzervativci so neoliberalne pičke, ki komaj čakajo, da ga povlečejo kakemu miljarderju in židu. Za normalne ljudi ravno tako škodljivi kot komiji

HitraSperma ::

Se pa lepo vidi da je SDS kar globoko vpleten v tole, glede na to da je ves kult takoj skočil v zrak in začel s whataboutismi. Vedno zelo dober in natančen pokazatelj, da je JJ zraven.
fgdsfjk

Vball ::

Novica za rajo in odvračanje pozornosti.

Prav bi bilo da bi objavili točno kako se bo porabilo 10 miljard za škodo po poplavah
https://www.gov.si/assets/vlada/Seja-vl...

250 miljonov za železnice?
712 miljonov za stanovanja?

na železnicah bo narejeno točno in enako NIČ. Za 700 miljonov bi lahko naredili vsaj 4000 stanovanj...če jih bodo 100 sem rekel veliko. Denar gre v miljardah v žepe izbranih, oni nam pa plasirajo 4 leta stare posnetke o snežiču.

VSI SO ISTI. Ni ne levih, ne desnih. Ko je v igri denar se vse zmenijo. ;)
Folk pa ali je za Janšo, ali pa proti njemu. In že 5x je prišel "nov obraz politike" in že 5x so vas nategnil. Verjetno vas bodo še v šesto, in sedmo, in osmo,...

Kawhi ::

HitraSperma je izjavil:

Se pa lepo vidi da je SDS kar globoko vpleten v tole, glede na to da je ves kult takoj skočil v zrak in začel s whataboutismi. Vedno zelo dober in natančen pokazatelj, da je JJ zraven.


Lol, zdaj sem že Janšist. Pa tale pasja bombica je ravno to, reševanje vojaka Šarca in Črnceca, pa seveda generala Goloba.

PovemVfaco ::

cihuke je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/dejstva/rok...


Rok Snežič, dvojni doktor prava, davčni svetovalec in lobist. Do kod seže njegov vpliv?

Do 24kur že seže njegov vpliv in dnar, ker so meli ful dolgo cajta njegove reklame ob strani. To so pobrali dol začasno ali za stalno, preden so začeli se zgražat? To mi je vedno bilo vsaj smešno in dost pove o novinarstvu in politiki.

WizzardOfOZ ::

dronyx je izjavil:

Spomni se na tistega nesrečnika na tehničnih pregledih, kako so ga preganjali za malenkost.


A je to tista malenkost ko 14 tonskemu tovornjaku niti bremze niso delovale, pa so ga spustili skozi tehničnega, kjer je 20EUR v žep spravil tip za to da je smrtno nevarno stvar spustil na cesto?
In če bi se tak tovornjak peljal za tvojim avtom, kjer bi bila notri cela tvoja familja in bi bilo treba nujno ustavit?

Vball je izjavil:

VSI SO ISTI. Ni ne levih, ne desnih. Ko je v igri denar se vse zmenijo. ;)
Folk pa ali je za Janšo, ali pa proti njemu. In že 5x je prišel "nov obraz politike" in že 5x so vas nategnil. Verjetno vas bodo še v šesto, in sedmo, in osmo,...


To jaz že 20 let govorim (tudi na ST), pa jih večina še danes ni dojela. Sam vsako leto bolj jih riti pečejo, pa še kar ne vedo zakaj.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Kawhi ::

Bi rekel da imaš sam čedalje bolj pekočo rit ko o pekočih riti tolk razmišljaš. Kupi vazelin.

WizzardOfOZ ::

Kawhi je izjavil:

Bi rekel da imaš sam čedalje bolj pekočo rit ko o pekočih riti tolk razmišljaš. Kupi vazelin.


Kot vedno se motiš. Nisem ne za leve, ne za desne. Sem pri koritu, ne glede na to kdo vam polni riti skozi 4 leta vladanja.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Kawhi ::

;) korito se teb v sanjah kaže, zraven te pa rit peče. Freud bi imel kaj za povedat.

WizzardOfOZ ::

Kawhi je izjavil:

;) korito se teb v sanjah kaže, zraven te pa rit peče. Freud bi imel kaj za povedat.


O takih kot si ti je definitivno že veliko povedal. Mislim pa da glede korita tukaj malo zavist ven tolče, ane?

Pa sej te, revček, razumem. Revež pri pameti, revež pri plači, pa še s pekočo ritjo . Ja, hudo ti je. Veš, če bi zavist gorela, bi bila Slovenija pekel.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Kawhi ::

Ziher, ziher sem ful fovž forumskemu gobcaču ;). Si me pogruntal ;))

ADIJOOO ::

cihuke je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/dejstva/rok...

Se razume, da je vse samo zarota in so vsi drugi krivi, samo oni ne. /s

Samo na en detajl v članku bi opozoril:
Letošnjega julija je bil Rok Snežič na mariborskem sodišču oproščen kaznivega dejanja overitve lažne vsebine zaradi podpisa posojilne pogodbe v višini dobrih 5,3 milijona evrov. Za to kaznivo dejanje mu je grozilo do tri leta zapora


Zanimivo, da spet Maribor podpira kriminalce, da se ni tam skupaj z NSijem v Elektro Maribor zaredila konkretna politično-kriminalna združba, ki ne samo, da zaračunava drag plin prebivalcem (da Gen-I, tudi pod kontrolo NSi, dobi naročnike na plin, na račun družbenega podjetja v 100% lasti občine Maribor), ampak izgleda, da tudi spušča očitne kriminalce na prostost.

Tale je tudi zabavna :)):
Nikjer ni bilo zapisano Dars, d. d. Dars je mednarodno podjetje iz Londona, ki se ukvarja s popravilom avionov in jaz sem mislil na to podjetje, ne na Dars d. d.


Ne bi se čudil, če bo SDSov trojanski konj Logar, zagrabil priložnost, da končno registrira stranko, "ker mora nekaj narediti za Slovence".

Je pa zdaj žogica na strani Goloba, bo nagnal nad DARS/NSi/SDS povezavo kriminaliste oz. NPU in se bo kdo usedel ali ne?

Kompletno ves ugled, ki so mu ga sistematično spodkopavali s strani NSi in SDSovske drhali (vključno s stalnim natolcevanjem in laganjev SDS/NSi dronov na slo-techu, ki jih bomo lahko v tej temi opazovali, kako spet preobračajo resnico, delajo žrtve iz kriminalcev in podobno), si lahko z enim majhnim zamahom povrne, razen tega ima Mesec več kot dobre razloge, da začne brusti nože.

Upam, da izkoristijo priložnost.

.


Golobova ofca pejt si pregledat iq.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Golobovo svinjsko kadrovanje na policiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
825543 (2644) Utk
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110229 (6389) Cveto
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21330391 (18416) poweroff

Več podobnih tem