» »

Golobovo svinjsko kadrovanje na policiji

Golobovo svinjsko kadrovanje na policiji

1
2
»

49106 ::

Kakšni dokazi neki, razen rekla-kazala in projiciranja takšnih, kot si ti? Ampak ja, vsega je kriv princ teme.

Kdo torej projicira lastne napake na nasprotnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

fikus_ ::

tema se je razmahnila v whataboutism in kazanjem s prstom na druge, namesto da bi najprej pometali pred svojim pragom.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Smrekar1 ::

fikus_ je izjavil:

tema se je razmahnila v whataboutism in kazanjem s prstom na druge


Kar delam jaz ni ne eno in ne drugo. Je samo dejstvo, da je Golob dobil mandat ravno zato, da očisti 55-80 nesnago iz javnih institucij. A zdaj je pa halo, ker ni hotel Olaja iz Policije? Resno?

Whataboutism bi bil, če bi kot odgovor na 6 milijonov za računalnike štirih ponudnikov znanih računalniških firm pokazal s prstom na 130 milijonov za ventilatorje, ki niso bili primerni za Covid-19, in jih je dobavljal donator 55-80, ki se prej nikoli ni ukvarjal z ničemer podobnim. To bi dejansko bil whataboutism, ne pa kadrovanje na Policiji.

kowabunga ::

fikus_ je izjavil:

tema se je razmahnila v whataboutism in kazanjem s prstom na druge, namesto da bi najprej pometali pred svojim pragom.

Jah, to se vedno zgodi, ker desnica pač odpusti svojim idolom karkoli. Sicer bi se teh zgag znebili že davno, iz leve in iz desne. Janša in Kučan sta najboljša prijatelja, kot hudič in cerkev.

49106 ::

Smrekar1 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

tema se je razmahnila v whataboutism in kazanjem s prstom na druge


Kar delam jaz ni ne eno in ne drugo. Je samo dejstvo, da je Golob dobil mandat ravno zato, da očisti 55-80 nesnago iz javnih institucij. A zdaj je pa halo, ker ni hotel Olaja iz Policije? Resno?


Od kje ta floskula? Zamenjati eno nesnago z drugo, je neumnost, vsaj za nas, nevtralne. Loviti vse, ki so v nenajslabših odnosih s princem teme in vse tiste, ki ne ubogajo goloba, pa še večja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Utk ::

Haha, levica je začela uporabljat težko topništvo, Smrekarja.
Ampak že to, da je nemogoče zagovarjat Holoba brez omembe Janše, ti vse pove o tem kolk ga je vredno zagovarjat.
Zdaj smo pozabili na zdravstveno reformo, davčno reformo, vse, zdaj se gre samo še za golo preživetje te vlade, to pa ni mogoče brez grožnje z Janšo.

Smrekar1 ::

49106 je izjavil:


Od kje ta floskula? Zamenjati eno nesnago z drugo, je neumnost


Mene tudi zanima od kje ta floskula ja. Menjamo visokoradioaktivne jedrske odpadke za en dan star biftek, ki je stal v hladilniku. Ni idealno, ampak če je tebi oboje enako "fuj" mi ne boš kuhal kosila.

Utk je izjavil:


Ampak že to, da je nemogoče zagovarjat Holoba brez omembe PTTM, ti vse pove o tem kolk ga je vredno zagovarjat.


Menjava PTTM-jevega nastavljenca v Policiji, ki je Policijo zlorabljal v politične namene, je po tvoje zagovarjanje Goloba z omenjanjem PTTM?

Golob je ravnal pravilno, ko je zahteval, da se iz vodstva Policije odstrani očitno neprimerne ljudi. Golob je ravnal pravilno, ko je zahteval menjavo ministrice, ki je tem ljudem stala ob strani. Srečen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

49106 ::

Menjava PTTM-jevega nastavljenca v Policiji, ki je Policijo zlorabljal v politične namene, je po tvoje zagovarjanje Goloba z omenjanjem PTTM?


Kaj rešujete s tem, ko nastavljate takšne, ki so pravzaprav isti, le iz drugega pola. Napačne barve torej.



Golob je ravnal pravilno, ko je zahteval, da se iz vodstva Policije odstrani očitno neprimerne ljudi. Golob je ravnal pravilno, ko je zahteval menjavo ministrice, ki je tem ljudem stala ob strani. Srečen?


Natanko to je počel tudi princ teme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Utk ::

Golob je ravnal pravilno, ko je zahteval, da se iz vodstva Policije odstrani očitno neprimerne ljudi. Golob je ravnal pravilno, ko je zahteval menjavo ministrice, ki je tem ljudem stala ob strani. Srečen?

Bolj srečen bi bil, če fašistom ne bi bilo treba priznati, da so fašisti, ampak boljše kot da se slepimo, da niste.

solatko ::

Utk - Zamenjani morajo bit vsi, ki skrivajo in uničujejo dokaze o gibanjih cca 7.-ih miljard€ v covid časih. Bobnarca in Lindav sta bila garant, da ne bojo zamenjani, sta dobila dovolj €.
Delo krepa človeka

arnecan1 ::

Utk je izjavil:

Ne vem če smem, ampak en mali del bom skopiral, ostalo si preberte na mikstone.si:

V začetku tega meseca je v prostore ministrstva za pravosodje prikorakal sam Robert Golob. Od ministrice je zahteval, da skliče svoje državne sekretarje in svetovalce. Takoj! Potem se je začelo vpitje, ki so ga poslušali na hodniku in v sosednjih pisarnah.

"Kaj tu počnete, to je nož v hrbet. Napad na Miloša je napad name in na stranko. To je osebno. Podtaknili so mu Janševi na železnici, ker ne morejo direktno mene, so se spravili nanj. Ne glejte v tla", je razburjeno vpil Golob. Miloš ne bo šel v zapor, kaj ste normalni? In potem dolga tišina. Šoltes in Valerija sta se hotela pogrezniti v tepih.

Miloš Milović je seveda na svobodi. UIKS istočasno pošlje poziv na prestajanje obtožencu in zaporu. Če se prestajanje prestavi, obvestijo zapor. Sicer v roku 48 ur razpišejo tiralico. Milović je poleti dobil poziv na prestajanje kazni na Povšetovi in začel s postopki prestavljanja in zavlačevanja. Na Povšetovi pa tega poziva nimajo. Sem preveril. Torej je Golob grobo posegel v ta kazenski postopek in ovira pravico, če povzamem besede Tatjane Bobnar.

Mikstonu verjame približno tolilko kolikor verjamem tudi Snežiću in pokvarjeni uri. Dvakrat na dan imajo vsi trije prav.

Mikstone ima neke splošne informacije, kakor jih imam tudi jaz, kakšen klošar ljubljanski mu še kaj malega pove, ostalo pa mu dela domišljija. Te pa ima na pretek.

Tako nekako dela domišljija tudi Snežiću, kako ima dostop do višjih predstavnikov NSi-ja. Potem pa izveš, da je neka low-tier članica NSi-ja po imenu Julija Humar nedovoljeno lobirala in klicala na DARS, kar je Hajdinak takoj prijavil Vrtovcu, na katerem ministrstvu je takrat Humarjeva delala.

Smrekar1 je izjavil:

49106 je izjavil:

Kdo pa je snežič in zakaj je sploh relevanten?


Agent globoke države, ki pomaga pri nezakonitem financiranju klerofašističnih strank s koruptivnim denarjem.

Ja, Snežić je desni Mikstone. On je glih agent. Da ne bom poknil od smeha. Že vidim Tonina in Snežića skupaj na koki kako dogovarjata biznise ob flaši viskija in pomanjkljivo oblečenih bosanskih starlet. :O

Enim vam dela domišljija. Tako kakor Mikstonu in Snežiću skupaj.

Domnevam, da imaš kaj več kakor 4 leta star posnetek kot kaže neizbranega podkupovalca in tajnega agenta Alana Forda - Snežinkota in njegovo fantaziranje o vplivu na NSi. Do takrat je vse samo povezovanje indicev v zanimivo Mikstonovo zgodbo in baba čula baba rekla brez dokazov.

Ne trdim, da NSi ne "potegne" kakšen razpis za svoj krog, ampak 99 % ne na tak način in preko Snežića. Kaj pa lapa Snežić, da od nekega suckerja potegne denar je pa podobno, kar lapa Mikstone. Na koncu kot kaže Snežić za ta denar ni naredil nič za podkupovalca. Da pa je teh 90.000 € šlo NSi-ju na račune, pa boš verjetno predstavil kakšen dokaz.

solatko ::

arnecan1 - Kunstelj ima vseeno malo več informacij kot ti, saj je bil del igre. Za nobeno svojo trditev Mitja ni bil obsojen, niti tožen s strani Janeza in njegovih najbližjih, torej ima nekaj, kar Janeza drži nazaj. Bomo kar tebi verjeli!
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

wcpapir ::

Kunstelj je bebec poln zgodbic. On je Desa Muck v digitalni obliki.

arnecan1 ::

solatko je izjavil:

arnecan1 - Kunstelj ima vseeno malo več informacij kot ti, saj je bil del igre. Za nobeno svojo trditev Mitja ni bil obsojen, niti tožen s strani Janeza in njegovih najbližjih, torej ima nekaj, kar Janeza drži nazaj. Bomo kar tebi verjeli!

Seveda. A si ti čital, kje vse je bil Kunstelj po svojih navedbah udeležen? Praktično je razcepljena osebnost, da je lahko pri vseh pomembnih dogodkih bil prisoten.

Bil je v zaporu, zakaj ga ga več ljudi ne toži, pa ne bi vedel. vejetno velja pravilo, če se kregaš z bedakom, se spustiš na njegov nivo. Mikstone velja za dvornega norčka.

No, Snežić v nekaterih krogih tudi. V mojem že. Nekateri pa pripisujete Snežiću podobne nadnaravne lastnosti kakor tudi Mikstonu.

Glede na to, kako verjameš Mikstonu, pove tudi nekaj o tvojem intelektualnem dometu.

solatko ::

arnecan1 - Na vsak način ima več pojma kot ti ampak verjamemo tebi. Kaj te še muči?
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

nejc_nejc ::

Offtopic ali ne...

Tudi v tej temi opažam Kretene, ki z lahkoto uporabljajo bededo fasizem in njene izpeljanke.
Kam smo prišli, totalni Bedaki....:|
In glej ga zlomka, imajo volilno pravico.

arnecan1 ::

solatko je izjavil:

arnecan1 - Na vsak način ima več pojma kot ti ampak verjamemo tebi. Kaj te še muči?

Vsekakor ima večjo domišlijo. In jo pove na dokaj zanimiv način.

Še vedno pa je to domišlija v Lalalandu.

Me pa skrbi za tiste, kateri tega ne dojamejo.

FireSnake ::

Koliko prstov v rit je dobil golob ta teden?
- bivša ministrica za notranje zadeve (dober govor je imela)
- milijoni za prenosnike, ki so zastarela roba in nihče ne ve zakaj so
- kloakarca je dobila petardo
- 2 mio za resničnostni šov
- zagotovo sem kaj še pozabil

Kar odmeva. Samo en medij še drži štango.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

trancer01 ::

Ta Golob je čisto navadna narcisoidna baraba. Fuj in fej!>:D

Utk ::

Glede na izjave mu očitno sploh ni jasno kaj vse dela narobe. On in njegovi. Kot da živi v nekem svojem svetu.

Kunstelj bi reku, da je na koki...morda ima tokrat pokvarjena ura spet prav.

AgJ1 ::

Govori kot Trump. Stvari, ki jih pove iz neumnosti, bi ga morale stati položaja. Ampak v kultu grejo stvari drugače. Tam se vodji očitno oprosti vse.
Lahko me tudi banate iz tega foruma.
Dont give a fk.

tony1 ::

FireSnake je izjavil:

Koliko prstov v rit je dobil golob ta teden?
- bivša ministrica za notranje zadeve (dober govor je imela)
- milijoni za prenosnike, ki so zastarela roba in nihče ne ve zakaj so
- kloakarca je dobila petardo
- 2 mio za resničnostni šov
- zagotovo sem kaj še pozabil

Kar odmeva. Samo en medij še drži štango.


Še ena :-D:
-Po neuradnih informacijah POP TV pa naj bi Bobnarjeva na zaprtem delu seje dejala, da je v času, ko je še bila ministrica, dobila informacijo, da naj bi se premier osebno zavzel za preložitev aretacije ruskih vohunov z novembra na 5. december.

To je neverjetno, ta vlada je luna park :D

musicfreak ::

se enkrat vec se je pokazalo da so vsi isti, tako levi kot desni, ovce pa bodo nasedale se naprej na nove obraze, samo da ni Jansa, ki je roko na srce bil se najbolj normalen premier, ce si clovek pogleda to ubogo slovensko selekcijo politikov, ceprav ne prenesem vecine SDS pajacev in pa nore 24 tv. Pac pravi gospod in maher danes ne gre v politiko, ker bo prisel iz nje idiot.

Kot pa sem napisal ze pred volitvami, za mene edini ki se mi zdi pravi kaliber kot nova generacija po nastopanju in ki ga imam za sposobnega trenutno na sceni in ni umazan z levo in desno navlako je Peter Gregorčič.

chittax ::

49106 je izjavil:

A nismo ravno zato volili Svobodo?

Moje sožalje.

FireSnake ::

tony1 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Koliko prstov v rit je dobil golob ta teden?
- bivša ministrica za notranje zadeve (dober govor je imela)
- milijoni za prenosnike, ki so zastarela roba in nihče ne ve zakaj so
- kloakarca je dobila petardo
- 2 mio za resničnostni šov
- zagotovo sem kaj še pozabil

Kar odmeva. Samo en medij še drži štango.


Še ena :-D:
-Po neuradnih informacijah POP TV pa naj bi Bobnarjeva na zaprtem delu seje dejala, da je v času, ko je še bila ministrica, dobila informacijo, da naj bi se premier osebno zavzel za preložitev aretacije ruskih vohunov z novembra na 5. december.

To je neverjetno, ta vlada je luna park :D


Res je:
- na zaprti seji ga je Bobnarjeva še bolj zbombardirala
- odletela mu je podpredsednica stranke
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

torentino ::

Tako to izgleda v Sloveniji, sicer ni moje, je pa povedno:

V državi so dovolj dolgo vladali komunisti in tako je bilo vsem jasno, da je treba nekaj spremeniti. Tako preprosto ni več šlo naprej. Na volitvah so zato ljudje izvolili komuniste.
> Nekaj časa je šlo v redu, vendar so se stari problemi začeli ponavljati. Ljudje so se spraševali, kako zdaj to, saj smo volili komuniste, da nas popeljejo iz težav. Želeli smo si sprememb in smo izvolili komuniste.
> Zato so še bolj odločno na naslednjih volitvah podprli komuniste. No, zdaj bo pa vse drugače, so si rekli. Toda stvari nekako niso šle v pravo smer. Vse je ostajalo isto, kljub temu, da so si želeli sprememb.
> Na naslednjih volitvah so pokazali svojo odločnost in izvolili komuniste. Ni kaj, dežela zahteva spremembe in zakaj jih končno ne bi dobila.
> Ampak stvari so se zakomplicirale. Sprememb ni hotelo biti in vlada je padla.
> Tedaj je v težkih razmerah stopil v ospredje bivši predsednik in je volivcem sporočil: Zdaj je pa dovolj tega kaosa! Zdaj bomo mi stvari vzeli v roke!
> Ljudje so to komaj dočakali. Strinjali so se z gospodom bivšim predsednikom, želeli so si sprememb, zato so na volitvah podprli bivšega predsednika in volili komuniste.
> Potem pa so se že na začetku stvari začele zapletati. A gremo spet na predčasne volitve, so se spraševali tisti, ki zahtevajo spremembe, odločni v tem, da če pride do predčasnih volitev, da tokrat pa res odločno volijo za komuniste.

Is sedaj plešemo.

nokken ::

solatko je izjavil:

arnecan1 - Kunstelj ima vseeno malo več informacij kot ti, saj je bil del igre. Za nobeno svojo trditev Mitja ni bil obsojen, niti tožen s strani Janeza in njegovih najbližjih, torej ima nekaj, kar Janeza drži nazaj. Bomo kar tebi verjeli!

Bil je udelezen ja... kot foot soldier. Ce ne ves kaj je to, pac nekdo, ki mu narocijo da nekaj naredi in on skoci in naredi. Seveda se je kasneje predstavljal kot da je on fural vse in da se danes fura vse. Nek narkomancek z bujno domisljijo, ki misli, da je Sova, OVS, pa se FBI, CIA in NSA v enem in da ima informacije o vsem in vseh, v resnici pa razen bujne domisljije in parih sledilcev, ki mislite da je bog, nima cisto nobene informacije niti je nikoli ni imel. Loleki, ki so kanon futer so vedno imeli zgolj toliko informacij, kolikor jim jih je bilo nujno potrebno dati.

Tiger ::

glede Kunstlja: kolikor se spomnim se je redno hvalil, da je bil najemniški vojak za razne agencije in glede na to, da je še danes zelo pro-rusko usmerjen, me ne bi presenetilo, da je bil nazadnje pred leti pri Wagner grupi.

nokken ::

Tudi ce bi res bi, pa bi glede njega vse vzel s precej veliko rezervo, to nima nobene vez s tem, da ima po njegovi bujni domisljiji dostop do mikrofonov v pisarni predsednika vlade in ne vem se cesa.

Utk ::

Dvomim, da je to trdil. Pravi pa, da pozna varnostnike in nekaj ljudi v policiji. Ne vem zakaj bi bilo to nemogoče.

Invictus ::

FireSnake je izjavil:

Koliko prstov v rit je dobil golob ta teden?
- bivša ministrica za notranje zadeve (dober govor je imela)
- milijoni za prenosnike, ki so zastarela roba in nihče ne ve zakaj so
- kloakarca je dobila petardo
- 2 mio za resničnostni šov
- zagotovo sem kaj še pozabil

Kar odmeva. Samo en medij še drži štango.

Toliko jih je hotel...

Pederasti imajo to radi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

feryz ::

Utk je izjavil:

Dvomim, da je to trdil. Pravi pa, da pozna varnostnike in nekaj ljudi v policiji. Ne vem zakaj bi bilo to nemogoče.
To jih pa še jaz.
Včasih je prav zanimivo poslušati zgodbe o belem prahu v ovalni pisarni.
Čeprav ne moreš biti ziher, koliko od tega je res. Nekaj zagotovo.

Utk ::

Vsakemu, ki je včeraj pogledal kaka poročila, je čist jasno, da mora bit vse res, pa še kaj več za povrhu. Druge razlage ne more bit.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SDSova in NSijeva koruptivna poznanstva (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
533420 (1389) FireSnake
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110226 (6386) Cveto

Več podobnih tem