» »

Kralj Ojdip

Kralj Ojdip

Klemenn ::

Kaj si mislte o knjigi Kralj Ojdip, jo je že kdo prebral? MI mamo to knjigo za domače branje, pa me zanima mal o čem se gre

tratto ::

Žalostno, da ti moramo veterani, ki smo že pozabili imena sošolcev v srednji šoli iskati po netu. Nauči se že Googlat, da ti linkov ne bodo iskali ostali (Xbite ali pa jaz ...).


Poglej v Šola je nora. :D

Klemenn ::

ma ni to, itak bom jz kjnjigo prebral pa obnovo napisal, kakor sem še za vsako, sm zanima me ka si vi mislte :\

tratto ::

Sorry, ampak nimam mnenja, ker je od tedaj, ko sem knjigo bral že skoraj celo večnost. ;(

Backup22 ::

Kralj Ojdip je ql knjiga... Predzgodba Antigone.. Gre se o Tebanskem (mislim da) kralju, ki ga je oče izdal v mladosti in da hotel umoriti..ampak ta preživi => kasneje newede ubije očeta in reši Tebe pred pošastjo Sfingo in se poroči z svojo materjo tako kot mu je bilo usojeno (nevede)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Backup22 ()

OrkAA ::

dost zanimiva zgodba ja...drugač pa www.dijaski.net :D

malal ::

ojdip..ena da best bukvic kar sm jih zaenkrat mela za domace branje..
da mi ni treba pisat..tukile mas linkc do strani z obnovo..drgac so ti pa ze drugi svetovali kam se obrnit :D klik!

na izi je za brat pa prov zanimiva je..tko da ti mocno priporocam da preberes obe.v zaporedju..ker sta prov kul.

papa.

m.

boom-bar ::

Jst sm Antigono namest Ojdipa k je krajša >:D
Legalizirajte mehke droge!!!

Klemenn ::

em, ma kdo obnovo te knjige..pa da jo je sam napisal? msg me privat :D

Blue22 ::

Klemen, joj kaj bo pa profesorca rekla:) Spet nisi nč delov!!! Ja men je knigca ok, pa še ful kratka je. Pa še zapoment si jo je lahko:) Dej če boš zneta potegnu mi pokaž katero boš, da ne boma mela iste. Se vidmo
kurc kne vem kaj bi napisu

Klemenn ::

tishina ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Svetovni teden dojenja ali Nazaj na josko!

Oddelek: Loža
314005 (566) BigWhale
»

Žižek vs. Chomsky (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7910414 (6735) donfilipo
»

Knjige, ki jih niste marali, pa si niste upali povedati

Oddelek: Sedem umetnosti
4610344 (9385) Isht
»

Prešeren: Krst pri Savici

Oddelek: Šola
125267 (5150) c3R4R
»

V ameriških glavah se nekaj premika..

Oddelek: Loža
401703 (866) Crimson_Shadow

Več podobnih tem