» »

Brez-žični zvočniki

Brez-žični zvočniki

Netrunner ::

Pozna kdo kakšne brezžične zvočnike, katere lahko uproabiš za karkoli? Ne mislim na te bluetooth prenosne zvočnike ampak malo bolj konkretne zvočnike za hi-fi ali surround sisteme?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Ganon ::

Jaz imam dva od Naima.

Okapi ::

Brezžični delajo bodisi na baterije, kar je nepraktično, ker jih moraš polnit, ali pa potrebujejo kabel za elektriko, kar pomeni, da v resnici niso brezžični. Za hi-fi je to bolj ali manj neuporabno. Pa še kakovost zvoka je vprašljiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

streki ::

Dynaudio,Kef,Q Acoustics,B&W....večinoma aktivci,če ti to odgovarja.

streki ::

Ganon je izjavil:

Jaz imam dva od Naima.

Muso?

Okapi ::

streki je izjavil:

Dynaudio,Kef,Q Acoustics,B&W....večinoma aktivci,če ti to odgovarja.

Ampak vse to potrebuje "žico", električni kabel. In povezati zvočnik z električnim omrežjem je bolj nerodno, kot povleči tanek kabel do ojačevalnika.

streki ::

Res je,če imaš pa možnost npr kot jaz,pa ni nek problem.
Vsakomur po svojih željah in zmožnostih ;).Pri aktivcih je pa manj kablov.Dva strom kabla,pa tablca ali phone in zadeva spila.

Ganon ::

streki je izjavil:

Ganon je izjavil:

Jaz imam dva od Naima.

Muso?


Drži. Obe različici.

https://www.naimaudio.com/mu-so
https://www.naimaudio.com/mu-so-qb

streki ::

Lepo. Naim stilsko in zvokovno vrhunsko!

Netrunner ::

Okapi je izjavil:

Brezžični delajo bodisi na baterije, kar je nepraktično, ker jih moraš polnit, ali pa potrebujejo kabel za elektriko, kar pomeni, da v resnici niso brezžični. Za hi-fi je to bolj ali manj neuporabno. Pa še kakovost zvoka je vprašljiva.


Malo sem gledal naprave za prenos zvoka preko 5.8GHz signala, kar je ok za zvok, žal pa zvočnik še vedno potrebuje napajanje. Rešitev je samo zvočnik z baterijo. Zadevo potrebujem za testne namene, tako da se lahko zvočnike hitro prestavi v različne konfiguracije v različnih sobah.

Sedaj nosimo okoli en receiver ki omogoča priklop malo morje zvočnikov, tako da se lahko testira sistem od stereo do 9.2.2 / kabli so največji pain in the ass ... saj za testiranje potreebuješ relativno dolge, kateri so težki in dosti prostora zavzamejo in ko testiraš v sobi imaš vse prepredeno s kabli ...
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri nakupu zvočnikov do 250e (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
629772 (4631) Ricky_82
»

Wi-Fi zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
292194 (1334) Ganon
»

Hišni kino sistem - Kaj kupiti ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12230861 (22400) p|X|
»

Zvočniki in receiver (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8319414 (17124) car100

Več podobnih tem