» »

netflix

netflix

pavla0 ::

POZDRAVLJENI
Imam netflix katerega lahko gledam na tv, ampak na Vivax android televizorju se pa ne da prijavit napiše naj preverim internetno povezavo pa še nekaj drugih napak. Samo na drugem tv pa dela brez problema.
Prosim če mi kdo lahko pomaga

Ganon ::

pavla0 ::

Hvala za odgovor ampak na tej povezavi ne najdem nič takšnega kar bi mi prav prišlo. Imam plačano naročnino lahko gledam netflix kjer koli (računalnik telefon na televizorju) samo na tem TV vivax pa ne gre sem že ponovno naložila aplikacijo iz trgovine samo nikakor se ne morem prijavit v netflix. kaj bi lahko bilo narobe
lp

sparklyslo ::

ne znam pomagat, samo se pa vprašam zakaj hudiča nekdo sploh kupi vivax TV?

pavla0 ::

Pozdravljeni
Me pa zanima kaj je narobe z vivax televizorji nisem dobra poznavalka tv pa me zanima zakaj ta tv ni dober
LP

mtosev ::

Ker je neznana znamka, ki bo verjetno imela shit podporo za takšne stvari. Rabila bi kupiti LG, Samsung, Sony, etc.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

eventyrer ::

Ker gre za znamko ki si ne upa na spletno stran napisati niti kje je glavni sedež podjetja niti kje imajo proizvodnjo:

https://vivax.hr/sl/pogosta-vprasanja/

https://vivax.hr/sl/o-nas/

Enormna količina samohvalnega teksta.

Glede na vsebino na koncu teksta ugibam da gre za hrvaško znamko? Pojma nimam.

Zgodovina sprememb…

Tody ::

To je kitajsko sranje, ki ima pač neko znamko gor tako kot Tesla televizorji. Pač so par eur cenej. Tisti ki imajo gor priključen box od drugih jim je vseeno.

Lightning5 ::

Naloži si Stremio aplikacijo in torrentio add-on. Sicer je piratsko, ampak realno deluje bolje kot uradne aplikacije. Netflix plačuješ in ne potrebuješ slabe vesti, če si plačane vsebine na tak način omogočiš na svojem TV.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša znamka klime cena/kakovost/dodatki

Oddelek: Loža
265084 (4170) Nebomgabiksa
»

povezava brez interneta

Oddelek: Mobilne tehnologije
6728 (590) AEx_1-7
»

montaža klimatske naprave - kdo pozna koga, ki naredi poceni?

Oddelek: Loža
4011935 (8640) cekr
»

Netflix nateguje s svojim 1 month "free" trial-om (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7618378 (12131) BigWhale

Več podobnih tem