» »

ŠTUK....

ŠTUK....

«
1
2

bostjan11s ::

kateri študent iz MB-ne pozna ŠTUKA.....
zdaj mu pa mislijo omejit delovni čas do 10 zvečer!!!!!!!!!!!!!
Pa protest je danes bil......
napište kaj....

undefined ::

Ja, tako je prav. Se boste vsaj naučil bit do polnoč doma. ;)

Bakunin ::

Idi v Pekarno!

BigWhale ::

j:

Mentaliteta ljudi, ki zahajajo v pekarno in v Stuka je v 90% primerov popolnoma drugacna... Si res slednje zelis videt v pekarni?

Think about it... ;)

Vikking ::

štuk je tko al tko beden, tko da najboljš da ga kr podrejo, pa še en fusbal plac nardijo

bostjan11s ::

eh drek ste vi študenti tapravi same neke resnobe bljak....

Bakunin ::

bigwhale: pekarna se vsaj ne zapre ko zaide sonce oz. ko gredo kure spat. takrat se sele zemljice pricnejo pect. :D

Groovy ::

ej sam ste pa bedaki vsi ki odgovarjate na to temo, sorry izrazu, ampak res.:\

Mislm, al ste vsi zapiflane bube, k ste sam pred kompjutrom in ne znate žurat, al pa folx do 18 in nad 30... :O :|

Če nimate pojma zakaj se gre, pol ne delat budalo iz sebe pa neki pametvat! Na ŠTUKU so bili in upam da še bo, najboljši žuri kar se tiče študentskega življenja v MB... Konkurira mu edino Trust, ki pa je žal malo premajhen za kake koncerte!!! :O
I am the captain of my soul

kuglvinkl ::

Groovy: chill dude.
Your focus determines your reallity

Groovy ::

ja, sej ql, sam res je pa nesmiselno, da nekdo zadevo kritizira, če je ne pozna...

THAT ALL0:)

Witboy ::

Štuk pa Trust rulata... to bi mogl tut v LJ nardit... ne pa sam neke fensi lokale... jst sm zadnja 2 mesca vsak 2. vikend v MBju na Štuku pa v Trustu... Čist noro!!!! Aja pa sm Ljubljančan :)) :D

dejc2 ::

Je tko štuk je in bo bil vedno zakon ob torkih in sredah je najbolš, no sj bo torkih so ponavad kakšne skupine, pa ponavad dajao kar dobre, če ti pa ni všeč greš pa v prvi plac kjer pa itak skos dobro muzko ralajo, edino to me mot k se po 3 uri hočjo znebit folka, pa začnejo slabo muzko vretet, rajš bi vretel skos dobr, pol pa k je konc je pač konc:))
Trast je tut kr dobr ja, v kaosa se pa splača it špilat biljrad.No upjmo da nam tega ne uničjo.
Ampak kaj se spomnejo, da bi jih kr zaprl, kaj če bi to naredil v lj z vsemi klubi pa diskači,mislem da bi folk občinarje v zrak vrgu. Dol z mestno občino.Župan..>:D ..no upajmo da bo uresniču tisto kar je reku, drugač gremo pa še enkrt na ulice.

Lp Dejč

simoni ::

Kar se ŠTUKA tiče, lahko le povem, da je res en full dobr plac za študente. Koncerti so bli do zdej še vsak teden, žuri so čist vsak dan, tako da si vsak lahko najde nekaj zase!
Jst pravm da je to nejvečja bedarija, da mu gredo delavni čas skrajašt!!!!;((

Upam da bosta naša novoizvoljena poslanca za FERI kaj naredila glede tega, saj sta na veliko popagirala svoj "proti" zaprtju štuka!!!

dejc2 ::

Ja jz tut upam da bosta kj naredla, da niso ble le prazne obljube, sam se mi pa zdi, da mata največji jezik od vseh ki so bli na volilni listi.Sj sta zmagala 2x Boštjan, al se motem?Tko da upajmo, da ne bodo res kr tko zmnjšal obratovalni čas.

Lp Dejč

bostjan11s ::

hja to je studentski duh

uf res se najde muzike za čist vsak okus, tak da kdo se čez štuka pritožuje se pritožuje zato, ker še tam ni bil
pol pa takšne izjave, da bi blo treba štuk podret... uf take jaz tak sovražim iz srca duše pa ne zato, ker so drugačnega mnenja kot jaz, kje pravijo 100 ludi 100 čudi, ampak ker se nekdo glasi ko nima pojma o pojmu.
zakaj se jaz ne utikam pa pametujem o Rembrantu pa Daliju, ko pa ne vem kaj dosti o umetnosti.
Eh saj veste en rek pravi-> kreten vedno vse ve......

ej pa kaki neredi neki, pride se v majhnih skupincah mirno na štuka pa odide se tudi čist ok, zadnjič smo tamle pri onem ko peče hamburgerje malo dlje bli pa... jaz res nevem kje oni hrup dobijo.
Eh politika....

Erazer ::

No tako je glede Štuka.
Sam ga zelo dobro poznam, sem bil eden takih, ki so vsak dan viseli tam, sploh pa ob torkih in sredah. Tam sem pustil pol štipendije in jeter.
Pred mesecem so tudi meni ponudili v podpis peticijo, da ostane tak kot je.
Pa sem se sam smejal.Takšni ljudje kot ga vodijo (šoum), take "študentske" cene, kot so ble, pa še laškega piva niso imel. :|
Ne hvala.
Če me vprašate, zakaj sem v Štuka hodil, pa sam zato, ker druge alternative v MB ni.
Pekarna - metal, hardrock
Trust - gužva
Ostalo ni omembe vredno za nočno življenje v MB.

Edini velik plus za Štuka je, da je povezal vse MB študente, ker pač niso imel kam drugam iti.[:'(

BigWhale ::

Vsakic ko sem bil na Stuku so bili tam pretezno dijaki in osnovnosolci... Je pa res, da ze dolgo nisem bil tam. :)

Vikking ::

groovy: ti pa res nimaš okusa al kva, ko boš dal skos dost lokalu, boš vidu kulk je štuk zanič, sicer so ble pa še najboljše čage za štukom, če ga groovy tulk žuraš bi mogu to vedet, sigurno pa ne v štuku, majo pa včasih dobre koncerte..

kar se pa tiče samga žuranja v štuku, pa bolj bedno ne bi moglo biti..

kar se tiče računalniških zapečkarjev --> prvo naj vsak pred svojim pragom pomete potem naj obsoja druge.

lp

BigWhale ::

Jaz sem tipicen racunalniski zapeckar... Pa kaj pol? Pa tud dioptirje imam 4 pa pol... dva pepelnika mam pred glavo namontirana, da kaj vidim..

Keyser Soze ::

:D

BWhale, No comment:D
OM, F, G!

Asgard ::

jerbemu studenti. Ce studirate studirajte drugac pa delat svojad nehvalezna. Mater vas bi dal vse ka se solate za kake inzenircke najprej pol leta za stroj delat de bi sploh vidli kaj se prav delat. V casu studija bi vsakemu vzel bonitete katerega bi vidu nasutga sredi noci. Ce mate za kavsno pol mate tud za polno ceno malice ne pa neke bone. Prokleti lenuhi. Pa ne to sam mariboracnom ampak vsem po vrst. Pol pa gre pol iz vasega zepa za hrano ostalo pa da država se prav delavci ka delamo cele dneve.Upam da se bo to spremenil. Pa kake zurke delat banda ;((

Keyser Soze ::

:D

E, bravo Asgard, se strinjam glede tega nalivanja in kozlanja. Patetično. Pa tudi glede bonov.

Pa čeprav sem tudi sam študent.:\

Sploh pa tisto prepričanje, da je po faksu vsega žuranja konec. Kaj a vam starost leze v kosti že po 24 letu. Revma pa te zadeve.:P
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Iz današnjega Dnevnika...

Pred tukajšnjo občinsko stavbo se je včeraj popoldne zbralo kakšnih dvesto študentov, udeležencev protesta Študentske organizacije Univerze v Mariboru (Šoum). Naključni mimoidoči so domnevali, da študenti protestirajo zaradi slabega gmotnega položaja, pomanjkanja študentskih postelj, grozeče uvedbe šolnin, krizne brezposelnosti mladih diplomantov ipd., zato jih je začudilo, ko so izvedeli, da ta mladina protestira zato, ker v osrčju študentskega kampusa ob Gosposvetski cesti, in sicer v "Šoumovi diskoteki", imenovani Štuk, ne bo več smela žurirati do zgodnjih jutranjih ur.

...

Niso pa protestirajoči študentski funkcionarji niti z besedico omenili še drugega "izrednega pomena", ki ga ima Štuk za študentsko organizacijo; tega, da daljši obratovalni čas vsak mesec pomnoži milijone tolarjev, ki jih v Štuku zapravi tisočglava žurerska mladina (ne le študentska, temveč tudi dijaška), in da se ti denarci stekajo v blagajne podjetja Gaudeamus d.o.o., ki je v 100-odstotni lasti Šouma..

Zdaj me pa zanima... koliko od teh protestnikov, vas je bilo videti na protivojnih demonstracijah pred pol leta?

Erazer ::

O tem sem že jaz govoril.
Šoum služi take denarje, da se vam sploh ne sanja:
-1 miljardo sit dobi od države
- ogromno miljonov od Štuka
- razni koncerti, lampiončki
- gostilne
-študentski servisi
Od vseh teh zadev dobijo denar. Ki se, kot jih jaz dobro poznam, zelo rad zliva v privatna korita.
Če se bi študenti ozrli rahlo nazaj, bi opazili da je večino protestov v MB, organiziranih samo zato, da povečajo malhe funkcionarjev Šouma.;((
Iz tu tudi izvirna stranka SMS, ki ste je že spoznali po korupciji, ki se je dogajala v Uradu za mladino, ki jo je vodila.

poweroff ::

Nima nič proti žurom, mi gre pa na jetra, da se žure organizira zato, da ljudstvo dobi igre (kruha pa preko študentskih bonov), in potem se nobeden ne razburja zaradi korupcije na študentskih organizacijah. Zato jaz prav iz principa ne hodim na študentske žure.

Ljubljanski ŠOU je eno tako leglo, ampak mariborski je pa še nekajkrat hujše...

Dr_M ::

ja jest tut te studente k zivijo na tuj racun sovrazim. glih uceri sm biu s punco na EF v lj in sm dobil pribljizno 1kg spama tm okol...razne reklame za studentske zure. jebemu sm si mislu...sam zurajo ga tej studentki, pol pa jokajo k jih 3/4 odleti v prvem letniku. pa se zgovarjajo se skos, da so studenti in nimajo dnarja..popusti..oh in sploh ja... delat golazen...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

undefined ::

> Vsakic ko sem bil na Stuku so bili tam pretezno dijaki in osnovnosolci...

In kdo bi pol zares želel hodit v tak vrtec? :\

_marko ::

No Ice Man pa nam ti povej kam hodis ven v mariboru? Po tvojih odgovorih poznaš vse lokale v mariboru kot da so tvoji .... brezveze vglavnem ...

Jaz nevem kolk srednjesolcev vi vidite med tednom(študentske čage) ... ok za vikend jih je dost.

In kaj se bo zgodilo ko nebo več štuka? Vsi bodo rinli v Trusta in bo še tam postalo neznostno ...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

bostjan11s ::

hja točno že zaradi tega mora štuk ostat odprt, sej nas na velko izkoriščajo res ampak za božjo voljo kam pa bi se v MB-ju lahk še dal če ne na štuka, trusta al pa kaosa?
no v torek je bil lep primer kaj se zgodi če je štuk zaprt, vse drugje je taka gužva da pa je res brezveze....

bostjan11s ::

Glede funkcionarjev na Šoum-u & ostale firmice -> obup, keša imajo toliko, da že ne vedo kak je če si študent(zato pa takšne cene recimo na lampijončkih pa vsaki drugi zabavi)
Hmn se je pa potrebno drugače znajt, ni računa sploh da si na štuku kako pyvce privoščiš.
Aja če bi bli protesti za tist kar pa res v tem trenutku rabimo(ŠTUDENTSKE POSTELJE) bi pa se ga tudi udeležil.
Politika.....
Dosti študentov pa nas trdo prigara tistih par prešernov na mesec tak, da ne vi meni o tem kak nas drugi podpirate.....

bostjan11s ::

mislim pa da si subvencionirano prehrano zaslužimo, že zdaj je izjemno težko tistemu, ki nima denarja si sploh študij privošči
Ker če pa ukinejo subvencije pa se bojim, da bi študij postal privilegij bogatejših, kar pa menim, da ni prav.
Že zdaj je materialni položaj katastofalen.

IZOBRAZBA MORA BIT VSEM DOSTOPNA

Turboslav ::

Sicer je tole malce off topic, ampak me vseeno zanima: Zakaj so vedno fešte ravno ob torkih???
Bi bil zelo vesel odgovora, če bi mi znal kdo povedati...

Erazer ::

Prave fešte so v bistvu v sredo, ko je štukova diskoteka, takrat je ponavadi nabito.
V torek so pa koncerti, itd.

To pa zato, ker v bistvu veliko folka(študentov) gre v četrtek že domov.
Najlažji je tako folk spravt skupaj v sredo oz. torek.
:D

*TV* ::

ma saj se ne morem vzdrzat, da ne bi kaj napisal ker takih izjav kot jih daje Dr_m pa Iceman, ne prenesem.

ok tolk o uvodu. dejstvo je, da drugega ko Stuka pa Trusta v MB ni. tak da ce to zaprejo pol nimas kam it. OK studentski domovi, sam tja ne bos spravo not vec kot 50 ljudi. pa se tam si lahko max do 1h. Dvomim, da bojo zaprli Stuk ob 10, pomoje se en drugega mal jebejo. Se pa strinjam, da bi cene vseeno lahko ble malo bolj studentske, ne pa da neprofitne organizacije sluzijo na racun studentov. pir za 250 pa roka :)

lp

--------
Popravljano zaradi zaljenja. - moderator.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

Erazer ::

Itak da mečejo polena en drugemu pod noge nič drugega. Seveda so se sosedje okoli Štuka pritoževali zaradi hrupa. Ampak problem je glasnost ljudi pred Štukom, pa folka, ki hodi domov in razgraja.
Ne zavedajo se pa tega, da so folk postavil na cesto in da bo zdaj še veliko slabše. Študentje bodo sedaj razgrajal po celem mestu. Nekje se morajo sprostit, če se ne bojo v kontroliranem okolju, pa na ulici. Pa s tem ne mislim, da so vsi takšni. 8-)
Mislim,da občini, pa univerzi malo pod nos smrdi, kako nekateri dobro živijo na račun študentov.:D
Sicer je pa to že star problem.>:D

undefined ::

> Ne zavedajo se pa tega, da so folk postavil na cesto in da bo zdaj še veliko slabše.

Ah, saj mamo zato policiste. Brez skrbi, en zavrti številko, pa jih bodo umirili. :)

> Študentje bodo sedaj razgrajal po celem mestu.

Spet govoriš o otrocih oz. osnovnošolcih in dijakih. Študentje namreč niso več tako neumni, da bi ponoči razgrajal po ulicah. Al se morda motim glede Maribora? :)

_marko ::

Ma daj no, kdo bo pa šel od študentov razgrajat na ulice pri 0 sopinjah?!!

Ne rečem da noben, ampak 99% bo pa raje kje not ... vrjetno bodo v center hodili v lokale ...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Erazer ::

Saj ne pravim, da bojo dobesedno razgrajal, ampak ljudi na Gosposvetski moti že "glasnejši" pogovor ljudi pred Štukom in na poti do Štuka. Sam Štuk je zvočno dobro izoliran, so kr nekaj vlagal v to, tak da glasna muzka ne moti.
Sedaj, ko bojo pa po celem mestu, se bodo pa sprijaznil?8-O

undefined ::

> Sedaj, ko bojo pa po celem mestu, se bodo pa sprijaznil?

Saj ne bodo prav dolgo. V kakšnem letu ali dveh se znajo stvari čist umirit in otroc bodo šli spat, študentje pa kam drugam. :)

_marko ::

Ampak sej so že zdaj npr vsi lokali v mestu na drugih mestih in so ljudje glasni, ko hodijo ponoči okoli iz lokala v lokal ...

Da bi se tu kaj drastično spremenilo ne verjamem.
Drugač pa v trusta in štuka čez vikend tud vsi hodijo po Gosposvetski, pa čeprav niso študentje, so glasni... oz so med njimi tudi študentje, ampak niso v študntskih domovih doma ...


Glavna sprememba bi po mojem bila, da bi bil Trust prenasičen, kar seveda ni dobro ...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Erazer ::

Sam navedel sem razloge zaradi katerih je občina reagirala tako kot je.
Uradno je to glasnost in nemir študentov, ki zahajajo v Štuka.

Drugače pa, zakaj sploh Icemana resno jemljete, a še niste opazili, da v vsako temo(dobesedno:D ) doda svoj pečat, najbrž podira nekakšne rekorde.>:D

Me zanima, kaj bo dodal na moj komentar?>:D
Upam, da kaj novega, počasi postaja predvidljiv.
|O |O |O

Predator ::

tema je zgubila par "pečatov", držite se naslova

Simko ::

Sam sicer na ŠTUK ne zahajam več kaj dosti , prav zaradi gužve (in resne punce ;). Če že, grem ponavadi na kak koncert. Tako, da me ne prizadane kaj dosti, če ga bodo prej zapirali. Se pa strinjam, da je nočno življenje in druženje pomembno. In to ne samo za študente seveda ;) Ne vem...če toliko ljudi (ki imajo seveda pravico do miru, ) moti hrup, naj prestavijo "študentsko druženje" nekam drugam...kam? Ne vem.

Erazer
> Ne zavedajo se pa tega, da so folk postavil na cesto in da bo zdaj še veliko slabše.

Iceman:
>Ah, saj mamo zato policiste. Brez skrbi, en zavrti številko, pa jih bodo umirili. :)

Iceman v drugi temi:
>Ste že kdaj klicali policijo? Kolk časa je trajal, da so prišli na željeno lokacijo? Kot vem jim včasih vzame tud po nekaj ur, čeprav imajo postajo čisto blizu.

Hihi.

undefined ::

Simko, ja, tud to se zgodi. Pa se zmeniš z nadzornim, pa se tud to uredi. :)

Elemen_T ::

v casu studija bi vsakemu vzel bonitete katerega bi vidu nasutga sredi noci. Ce mate za kavsno pol mate tud za polno ceno malice ne pa neke bone. Prokleti lenuhi. Pa ne to sam mariboracnom ampak vsem po vrst. Pol pa gre pol iz vasega zepa za hrano ostalo pa da država se prav delavci ka delamo cele dneve. Upam da se bo to spremenil. Pa kake zurke delat banda

Bi kar vzel, kajne? Jasno, na tem svetu se itak samo še vzema. Rivalstvo ne dopušča prejemanja. Vsaj v tem svetu ne.
Veš, da je veliko študentov, ki komaj dobijo denar za najemnino stanovanja, hrano in denar za štud. Obveznosti?
Pa veš, da dobiti diplomo ni zobanje češenj? Verjetno potem veš tudi to, da večina študentov kratkomalo potrebuje ducat tisočakov mesečno, da se dodobra sprosti in nažura?
Kaj bi rad? Studying all day, working and amalo sliping?
Dej, če hočeš. Če ti kaj ni prav, če se sekiraš zaradi denarja, ki ti ga študenti vzemajo, idi v politiko. Sej, stolček lahko dobi vsak državljan.
Še ena iskrica - na mladih svet stoji!
Vsak drugi uglajen slovenček je včasih pil ko žolna.

e, bravo asgard, se strinjam glede tega nalivanja in kozlanja. Patetično. Pa tudi glede bonov.

Pa čeprav sem tudi sam študent.

Sploh pa tisto prepričanje, da je po faksu vsega žuranja konec. Kaj a vam starost leze v kosti že po 24 letu. Revma pa te zadeve.


Pei 24letih žurat?
Seveda lahko ja. Samo aveš, ko dobiš redno službo se stvari spremenijo. Odseliš se in zapustiš najemniško stanovanje ter začneš gledat malo drugače.
Poleg tega le malokdo vzdrži žur celo noč, brez nekajdnevnega hudega mačka.

zdaj me pa zanima... Koliko od teh protestnikov, vas je bilo videti na protivojnih demonstracijah pred pol leta?
mogoče pa niso imeli prevoza do lj? Morda jim je manjkalo denarja in so ga raje prišparal za četrtkov žur in ducat piv.

nima nič proti žurom, mi gre pa na jetra, da se žure organizira zato, da ljudstvo dobi igre (kruha pa preko študentskih bonov), in potem se nobeden ne razburja zaradi korupcije na študentskih organizacijah. Zato jaz prav iz principa ne hodim na študentske žure.


To se pa zelo strinjam! Samo, kaj pa boš?

razne reklame za studentske zure. Jebemu sm si mislu... Sam zurajo ga tej studentki, pol pa jokajo k jih 3/4 odleti v prvem letniku. Pa se zgovarjajo se skos, da so studenti in nimajo dnarja.. Popusti.. Oh in sploh ja... Delat golazen...


Si pomislil, da jih veliko rukne prav zaradi tega, ker morejo delat?

-----------
Post je bil poln žaljenja, pa ga je trillian brisala. Ker se mi ni zdel popolnoma zgrešen, sem si vzel malo časa iz njega pobrisal žaljivke, kar je bilo vezanega na temo pa pustil. Upam, da avtor ne bo zameril - če pa, pa naj se oglasi po ZS ali v Pritožbe. Hvala.

-s.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: sketch ()

sketch ::

Asgard, veš, lahko je posploševati in soditi. Jaz sem študent, in ob študiju delam še v dveh službah. Mislim, izpada kot da se tolčem po prsih ali kaj - ampak tako pač je. Štipendija, boni in vse ostale ugodnosti so še vedno samo kaplja v morje stroškov šolanja. Jaz se nikakor ne pritožujem - lahko bi bilo veliko slabše, a hočem rečt, da vse te ugodnosti, nad katerimi se pritožuješ, ne omogočajo ravno razkošnega življenja.

Kar se pa tiče žurov - morajo bit, tu ni kaj. Sprostitev je nujna. Samo, kot pri vsaki stvari, se lahko tudi tu pretirava. Jaz vem, da ni bilo malo patkov (in jih tudi v prihodnje ne bo), ko sem moral doma peglat miško za kompjutrom da sem bil pripravljane na oddajo ali korekture v ponedeljek.
Ampak potem, ko deset dni zapored spiš po 4 ure in, ko ne spiš, delaš ko konj, ter zadnji dan padeš v posteljo za 16 ur... pa se počutiš, kot da ti bo pravkar ventile razneslo. In je treba it malo ven.

lp
s.
Adapt and overcome.

Dr_M ::

Si pomislil, da jih veliko rukne prav zaradi tega, ker morejo delat?

jest poznam zelo veliko studentov, pa jih samo par od teh dela...ponavadi zenske v kasnih lokalih.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tomi ::

Witboy: saj niti v Ljubljani ni tako slabo. Če želiš res pravi feeling in gnečo, potem imaš KMŠ, drugače pa je večina lokalov ugotovila, da ne moreš privabiti samo fancy publike, in je postala veliko bolj odprta. Ok, Global tega še ni, in rezultat je povsem jasen.

Sicer pa, to ni tema o tem, kako na ŠOU (tako Ljubljana, kot Maribor), kradejo denar, ker ga spet ne vsi in vedno, ampak je tematika malo drugačna.
metrodusa.blogspot.com

Keyser Soze ::

NA mladih svet stoji Elemen-T? Misliš na tistih usutih in zapitih mladih. Ali tistih madih, ki so sposobni žurat brez zadevanja in premorejo nekaj odgovornosti?

Ne bit užaljen, če je bilo povedanih nekaj resnic. Z redno službo se pa tudi nič ne spremeni. Veliko ljudi študira ob delu. Pa jim teče delovna doba, imajo plačo, pa še čas za žur si najdejo.

Marsikaj se da samo če hočeš.:\
OM, F, G!

Elemen_T ::

Keyser Soze:

Oh, prosim te lepo!

To, da alkohol in ostale droge zavirajo sposobnost biti sposoben in uspeti je mlatenje prazne slame.
Roko na srce, doumljivost, odraslost in sposobnost so tudi pogojene z žuranjem. Z zdivjanjem tako rečeno. Jest stojim za dejstvom, da se človek, ki ga nikdar ni žural ne more zdivjat! Ko se zdivjaš, par stvari uvidiš. Skozi si dal namreč eno poglavje življenja.
In ja - zdivjati se je zelo povezano z alkoholom. Pa ne da podpiram uživanje alkota. Sploh ne.
Ta svet je preveč zakompleksan, da bi bil folk sposoben žurat brez alkota! No, morda lahko - ampak srce bo pa v družbi sleherni človek brez alkohola težko odprl.
Pa to sploh ni predmet te debate.

Hotel sem še to povedat, da je v ZDA ogromno hipijev postalo uspešnih moneymakerjev. Žalostno po eni strani, po drugi pa to dejstvo orng negira vaše izjave, ki pravijo, da ta svet ne stoji na mladih, zadrogiranih8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pogrešani v Maribor? Ugrabitve? Usmrtitve? Trgovina z organi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16137959 (25808) m0LN4r
»

študentski dom lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12145019 (22751) Marat
»

Študentski dom v rožni ali mestnem logu, ki je vstopil v 21. stoletje

Oddelek: Šola
487633 (6128) Meizu
»

babica v študentskem domu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6721301 (17887) Yohan del Sud
»

Studentski Dom X v Rozni dolini (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
618348 (5530) Blažkaa

Več podobnih tem