» »

računalnik obstoji za delček sekunde

računalnik obstoji za delček sekunde

HiNaVeC ::

Skratka mam sledeci problem! Ko igram igre, ali poganjam 3D Mark, ali kaj podobnega, mi vsake toliko sekund slika zaostane oz zablokira kaksno stotinko ali pol sekunde in spet normalno in potem spet isto, in spet normalno in spet isto !! Prav moteče je!! Ni sicer tako gromozansko hudo ampak vseeno!
Se nekaj ko igram igre imam gor slusalke in pri teh napakah mi zapiska, ko pa sploh nic ne igram ali ne delam mi pa v slusalkah kar neke skripa in piska!!! Nevem kaj bi bilo lahko narobe!
Sistem je sledec WinXP, AMD Athlon XP 2600, 512-PC2700, WinFast FX5600, 40 g- navaden!!,...itd. Monitor Samsung -SyncMaster 753DFX- dela ok!!! Monitor mislim da ni kriv.
Nevem ce je kaj z graficno ali mogoce z diskom narobe!! Driverji grafe so 44.03
Hja to bi bilo zaenkrat vse!!!
Prosim za pomoc!!

HiNaVeC

[popravil naslov teme --moderator]
  • spremenil: CaqKa ()

Senitel ::

Probaj 52.16 driverje...

HiNaVeC ::

Probal sem 52.16, pa se vse ostale pa nic! Sam moram recti ko sem mal dalj casa igral en game je bilo naenkrat vse vredu!!
Zdaj sem trenutno v soli! Ko pridem domov bom mal probal pa pol javim če je ok ali ni!! Upam da bo, če ne pa še dalje sprašujem kaj je vzrok te napake!

Zaenkrat lep pozdrav!!

HiNaVeC ::

Evo sem ze doma in vam povem da se kar dalje dela to sranje!!! Se je enako, tako da se prosim za pomoc!!!

Vesoljc ::

ti vmes kaj disk škrta?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

HiNaVeC ::

mislim da ne nobenih znakov ne daje da bi kaj disk zafrkaval. Škrta tudi ne.

Senitel ::

Na koliko imaš nastavljen AGP aparture v BIOS-u?

HiNaVeC ::

64

Senitel ::

Poizksui z 256...

HiNaVeC ::

Hja sem poskusil z 256 pa tudi nic nevem kaj bi to lahko bilo!! Ker pred tremi dnevi je delalo vse OK - pol sem naredu defragmacijo in po tem sem mal spobaval driverje za grafo jih testiral in pol sam naenkrat ta bedna napaka pa se nekaj zdaj vedno ko pridem v windows se mi pojavi neko okence in mi napise (trial period expieriered) da ga naj kao registriram in naredim vedno vredu nato pa se za kaksen po sekunde pokaze temno okence in v opravilni vrstici na hitro vidim da pise (windows\system32\dmc-dalje pa nevem)- bi mogoce to kaj pomenilo! Da se mi pojavlja ta napaka.

Trinitron ::

A maš LCD zaslon?

Senitel ::

Malo poglej kaj ti je poteklo? Kakšen software firewall mogoče?

HiNaVeC ::

Hja kaj naj recem dela spet se tekoce in super kot mora biti sam sem windowse ponovno installiral in to je to ceprav ni glih vredu to pa kaj ces saj ne serje vec no hvala vsem za pomoc ampak kaj je bilo res narobe pa se veeno ne vem :):):):)
Bye


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Futuremark - goljufajmo skupaj!

Oddelek: Novice / Grafične kartice
352428 (2428) JustVi
»

leadtek 4600 overclockanj

Oddelek: Strojna oprema
251004 (762) Klemenn
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845852 (4540) BlackHole
»

Problemi z Geforce Fx 5200 128

Oddelek: Pomoč in nasveti
221063 (717) Tilen
»

Geforce FX5200 vs. FX5600?

Oddelek: Kaj kupiti
231392 (1097) Cranchi

Več podobnih tem