» »

triera internet

triera internet

DOLFA ::

imam kablski intrnet 1mb/s ampak mi bitorent leti z 1-15kb/s kaj naj naredim da bo to malo hitrejše sem klico na triero pa mi je reko da mam upload poln ne vidim rešitve prosim za pomoč:O

Soprano ::

Jaz uporabljam programček NetLimiter, reši vse težave =)

(www.netlimiter.com)

DOLFA ::

sem si ga potegno dol me pa zanima če so potrebne kakšne nastavitve??

flipflop ::

Saj si lahko omejiš upload v torrentu. Največ 80% vsega uploada.

DOLFA ::

ker torrent pa naj uporabljam da bo vredu delo

Tr0n ::

Tilen ::

OK zdaj pa je ze meni DOP*Z*LO dobesedno!

Kolega ima ze LEP CAS in res... lep cas velike tezave z internetom, povezan pa je preko Triere. Velike tezave pomeni da ga na dan vec kot 15x disconecta, ko pa je ze konektan pa ima taksen lag da se na ircu niti ne da z njim normalno pogovarjat. Tipo je sal ze za mesec dni na DIAL-UP ker je bil njegov net v totalni p.... Na Trieri mu veselo ogdovarjajo z maili kot npr:


Pozdravljeni,
trenutno povezava normalno deluje. Odzivnost modema in nivo sta v mejah
normale.
Nam lahko nekoliko podrobneje opi?ete, kaj vas 'zafrkava'? Kaksne so te
tezave?


Jaz ne vem, ce jim tip napise da mu net prekinja in da ima lag in da se tako na netu ne da normalno delat jaz res ne vem KAKSNA pojasnila se oni rabijo. Triera poslje v nebom reko kolkem casu, ker podatka ne poznam natancnega, vem pa da ni bilo hitro, enega ki zadevo preveri in ugotovi da je vse V REDU. W*F? Tip odide, ponovi se ista zgodba z uporabo in isto potem z odgovori od Triere. Jaz razumem da nebo tipo tam stal eno uro ali 2 in cakal da njemu prekine povezavo, ampak taki maili ki jih dobiva, to pa je ze 3 much ne 2 much!

In vedno ga hocejo na tak nacin odpravit, vedno. Vedno je "vse vredu" tipa pa ze najmanj 3 mesece net zafrkava (ne pretiravam) .

Vem da doloceni s Triere berejo te poste in vem da bodo slej ko prej, ce vsaj malo pomislijo ugotovili koga imam v mislih in potem se naj premislijo o tem ce je to fer do uporabnika.

Moja povezava preko Triere je, kajkopak odlicna, ne vem pa, zakaj morate pri nekaterih res tako dolgo, zelo dolgo po nepotrebnem zavlacevat. Ni vam potrebno, ste po mojem mnenju zelo dober ISP.

lp,

Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

AngelOfDeath ::

Sem že neštetokrat rekel in sedaj ponavljam:

Kolega naj zahteva da ga obišče serviser.

Tilen ::

Ti si zgleda slabo prebral. Serviser je prisel in rekel da je vse OK.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Soprano ::

@Tilen: zakaj pa ne dopuščaš možnosti, da je s kabelsko povezavo mogoče res vse okej in da je vzrok kje drugje? Na primer: UTP/USB kabel, mrežna kartica oz. USB port, in podobno.

Ne bi bilo prvič =)

Kami ::

OK zdaj pa je ze meni DOP*Z*LO dobesedno!

Kolega ima ze LEP CAS in res... lep cas velike tezave z internetom, povezan pa je preko Triere. Velike tezave pomeni da ga na dan vec kot 15x disconecta, ko pa je ze konektan pa ima taksen lag da se na ircu niti ne da z njim normalno pogovarjat. Tipo je sal ze za mesec dni na DIAL-UP ker je bil njegov net v totalni p.... Na Trieri mu veselo ogdovarjajo z maili kot npr:


Pozdravljeni,
trenutno povezava normalno deluje. Odzivnost modema in nivo sta v mejah
normale.
Nam lahko nekoliko podrobneje opi?ete, kaj vas 'zafrkava'? Kaksne so te
tezave?


Jaz ne vem, ce jim tip napise da mu net prekinja in da ima lag in da se tako na netu ne da normalno delat jaz res ne vem KAKSNA pojasnila se oni rabijo. Triera poslje v nebom reko kolkem casu, ker podatka ne poznam natancnega, vem pa da ni bilo hitro, enega ki zadevo preveri in ugotovi da je vse V REDU. W*F? Tip odide, ponovi se ista zgodba z uporabo in isto potem z odgovori od Triere. Jaz razumem da nebo tipo tam stal eno uro ali 2 in cakal da njemu prekine povezavo, ampak taki maili ki jih dobiva, to pa je ze 3 much ne 2 much!

In vedno ga hocejo na tak nacin odpravit, vedno. Vedno je "vse vredu" tipa pa ze najmanj 3 mesece net zafrkava (ne pretiravam) .

Vem da doloceni s Triere berejo te poste in vem da bodo slej ko prej, ce vsaj malo pomislijo ugotovili koga imam v mislih in potem se naj premislijo o tem ce je to fer do uporabnika.

Moja povezava preko Triere je, kajkopak odlicna, ne vem pa, zakaj morate pri nekaterih res tako dolgo, zelo dolgo po nepotrebnem zavlacevat. Ni vam potrebno, ste po mojem mnenju zelo dober ISP.

lp,

Tilen


Tipičen odgovor, pri vseh ISP-jih je enak (hm, meni tu kaže da je vse v redu, more biti nekaj pri vas) >:D Če ima router je mogoče to krivo (imel sem enako težavo nekaj časa nazaj, ampak zaj ko sem šel na hitrejši paket nimam več teh težav, mam že ontime 10 dni)....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

Tilen ::

Vrjamem da nebi bilo prvic, ampak da tip preklapla na mrezno al pa preko usb in da ga se kr mece dol, potem pa res ne vem. Nekaj tukaj ni vredu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Spc ::

trenutno povezava normalno deluje. Odzivnost modema in nivo sta v mejah
normale.


I know that sentence. >:D
It's like you're talking to an ATM.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

plavko61 ::

Pri tebi se to tako čuje kot da nimaš galvanske razmejitve in ti signal televizorjev povzroča motnje na modemu. Tudi jaz sem imel takšne težave, pa je prišel serviser postavil na linijo od modema 5*5cm škatlico pa dela.

PS:
To mora rešit tvoj kabelski operater ne pa internet serviser.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

DarwiN ::

Tilen, jaz te popolnoma razumem, sem imel isto situacijo.Internet mi je letel nekje 1k/s, če sem probal pingat določeno stran je bilo 80% podatkov izgubljenih,tako da ko je končno prišel serviser sem imel konkretne dokaze da je nekaj hudo narobe.
Delajo se pa na trieri več kot norca,klical in gnjavil sem jih več kot mesec dni,še zdaj nevem zakaj sem sploh naročnino plačal. Ko pa je serviser končno le prišel, pa je rekel da še ni našel kje je težava in to je to,odšel..pa je spet minil 1 teden.
Hec je v tem ,da sem na koncu klical na servis vsak dan in jih lepo prosil naj mi tokrat zares pošljejo enega resnega serviserja itd...No ko sem mislil da težav nebo nikoli konec je naenkrat le začelo delat...Tako da ,nevem, kolega naj kliče tja na servis vsaki ljubi dan pa enkrat že bo.!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Tilen ::

Zelo zanimivo, danes prejel mail, da si naj pride po testni modem.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router blokira določene spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
72652 (2592) rzhektor
»

Broadband za vsakogar

Oddelek: Novice / Ostale najave
464091 (2487) Tomi
»

triera & arnes - pogosti izpadi mednarodne linije

Oddelek: Omrežja in internet
231610 (1269) mtosev
»

Triera kabel preko routerja?

Oddelek: Omrežja in internet
202840 (2596) boych
»

Triera & omejevanje prometa

Oddelek: Omrežja in internet
231793 (1309) Jakka

Več podobnih tem