» »

Slabe izkušnje na razgovorih za službo

Slabe izkušnje na razgovorih za službo

1
2
»

nastyboy ::

Po mojem je tako da če delaš pri privatniku ga zanima bolj kot ne s čem se ubadaš glede tega kar boš pozneje delal na šihtu.. Bi pa rekel da bi bil kadrovniku tudi bolj "srečen", če bi našel skupne hobije kot jih ima on.

LP

Tody ::

Če je nekdo nesocialen in ne zna bit team player potem je to definitivno zajebano. Pač delo (pa v katerikoli branži si že) zahteva multidisciplinarnost, torej ni dost samo da poznaš Linux do zadnjega znaka v jedru ampak moreš znati recimor tudi organizirat svoje delo, imet nek odnos do ljudi z katerimi sodeluješ itd.

Za nekatere banalne stvar za druge pač peklensko delo.

Mercier ::

Ziga Dolhar:

Sicer pa - jaz v svojem kolektivu oz. med sodelavci ne bi želel nekoga, ki je "večino" prostega časa pred računalnikom in nima hobijev. (No, saj sem imel par takih sodelavcev. Pa žal geekovska raven komunikacije žal ne omogoča najbolj plodnega sodelovanja. Negativne strani prevladajo nad še tako strokovno podkovanostjo.)


Hvala bogu za ST, da kvadratoglavcem omogoča družabno življene, ker oni nesocializirani res niso za med ljudi.

Loki ::

hjam, ocitno je par zadnjih postov kar povzelo moje mnenje nad "luzerskimi" aktivnostmi. :D
I left my wallet in El Segundo

glinik ::

Če imaš kak šport za hobi je to res en velik +

Ko sem se pogovarjal s "kadrovsko", so vsi zraven zapisovali: "član košarkaškega kluba XXXX". Očitno jim je to že važno ...

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Tody ::

Šport zmanjšuje stres, manj stresa večja učinkovitost, večja učinkovitost več opravljenega dela, več opravljenega dela več denarja, več denarja bolj srečni šefi, bolj srečni šefi bolj srečni delavci, bol srečni delavci več denarja/časa za šport... A nadaljujem ? :D

karafeka ::

A nisi pozabil na čas?

Če si na šihtu 9-10 ur, potem pa še ene 2 uri vožnje na fan, je to 11 ur. Dejansko pride v poštev šport samo med vikendom. Ne vem pa, če tistih par uric športa kaj veliko pomaga, če delaš (sediš pred računalnikom) dobrih 45 ur na teden. Pa vam povem, da te sedenje pred računalnikom toliko in toliko časa na dan, bolj utrudi kot pa neko fizično delo. Tako psihično kot fizično.

Ziga Dolhar ::

Vikendaško udejstvovanje meni popolnoma napolni baterije.

(Čez teden sem od osmih do osmih na faksu oz. v knjižnjici, plus ura in pol vožnje v vsako smer, in poleti analogno, le da sem na šihtu. Nato se čez vikend sprehajam, rolam, in učim plesat. Prav vsaka dejavnost je neizmerno nepogrešljiva za normalno funkcioniranje.)
https://dolhar.si/

Tomi ::

Mislim, da mi pol ure teka dva do trikrat med delovnikom da več energije kot bi mi jo enaka količina spanca. Skoraj vsak si lahko vzame čas za rekreacijo tudi med tednom, razen, če nima še mlade družine.
metrodusa.blogspot.com
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra vprasanja za novo delovno mesto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8112337 (8661) Invictus

Povabilo na službeni razgovor

Oddelek: Loža
335675 (4139) zee
»

Prošnje za delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6816466 (13985) bluefish
»

Razgovor za službo - info/izkušnje/mnenja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13427056 (23150) IceIceBaby
»

Dopustno obnašanje ali manipulacija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637792 (4646) solatko

Več podobnih tem