» »

Posteljnina

Posteljnina

BlackHole ::

Torej, enim se bo zdelo malo čudno ampak saj zato je loža. Štajerce sprašujem, kje (predvsem v Mariboru) imajo dobro izbiro posteljnine (balzine za glavo, odeje, rjuhe itd). Rad bi kupil predvsem to antialergijsko posteljnino oz. posteljnino iz umetnih vlaken, ki se lahko pere pri visoki temp. Proti pršicam predvsem.

abcde7 ::

Nisem štajerc ampak se spomn, da imate na Štajerskem ene posteljnine z volno! Smo imel predstavitev

!:\

SkIDiver ::

Robo ma prov. Odgovor je Bavaria Wolteks (ne delam reklame), kuk je pa antialergijsko pa ne vem. Vem sam da pr visokih temperaturah se pa ne pere kr bi se oibr skrčl.:D

BlackHole ::

Bawaria Woltex ima se mi zdi samo volno, kolk vem pa to ni pravo. Saj ni treba neke firme, dovolj mi je ime ali kraj trgovine, ki prodaja te izdelke.

Rott-von-weiler ::

proti pršicam ti neboš dobo postelnine:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

BlackHole ::

Vsaka internet stran, ki je povezana z alergijami opozarja na takšne preobleke, torej je nekaj na tem. Poglej samo na www.alergije.com

poweroff ::

Proti pršicam je najboljša posteljnina iz latexa. Pršice se tam ne morejo zaredit (čeprav se gotovo kakšna znajde tam).

Volna in bombaž je pa raj za pršice... vase potegne vlago in to je to.

Lateks postelje pa prodaja Dollar iz Domzal, Hitex iz Ljubljane (v BTCju imajo svojo prodajalno). Poleg tega so postelje se ergonomsko oblikovane tako da so dobre za hrbtenico.

Vprašaj na ti dve firmi, mogoče imajo kakšno izpostavo tudi v MB...

blue96 ::

v europarku se vse dobi, pa ceprav sem iz kopra, to vem. kako si ti sramota maribora. sorry za zaljivko ampak koprcan ti odgovarja na vprasanje maribora?! malo cudno, ane.:D:D
.

BlackHole ::

Mislim, zdaj mi je pa ful nerodno, ker ne vem kje se dobi tako vsakdanja stvat kot je posteljnina proti pršicam. Če si tako prepričan v to, pa mi prosim povej v kateri trgovini in katere znamke je. Namreč sem v kontaktu preko maila z LJ firmo Emporio Medical in tudi spraševal sem okrog po trgovinah pa mi nobeden niv edel kaj dosti pomagati, ker to pri nas še ni tako prodajano.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pralni stroj - preveč programov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8011080 (8321) Furbo
»

Alergija - srbenje blizu potoka?

Oddelek: Loža
222028 (1006) HappyPills
»

Koliko namenite v stvari za spanje (posteljnina, pižama)

Oddelek: Loža
133783 (3257) kuglvinkl
»

Majhne žuželke

Oddelek: Loža
109266 (9131) Desty
»

Nakup jogija...

Oddelek: Loža
227870 (7475) undefined

Več podobnih tem