» »

RTV SLO; barčica ali Titanic?

RTV SLO; barčica ali Titanic?

Temo vidijo: vsi
««
13 / 13
»
»»

michael32 ::

PovemVfaco je izjavil:

michael32 je izjavil:

Govori se, da bodo odpustili Rosvito Pesek in Vido Petrovčič. Mislim, da si tukaj Golobov režim koplje jamo. Če bodo res odpustili dve novinarki, ki že 30 let profesionalno in objetivno opravljata svoej delo, bo prišlo do masovnega odpora javnosti in tudi organiziranega bojkota plačevanja naročnine.


Jaz nisem za to, da bi se tako odpuščalo kar povprek. Blatni ring, pa naj se Petrovčič, Pesek, Pirkovič, Možina, Plaskan in Svetina sfajtajo za 3 delovna mesta, poraženci pa na novo24. Naj se ohrani pluralnost in naj najboljši zmaga.


Kaj pa če bi se 2200 levičarjev sfajtalo za 500 delovnih mest?

Zavod bi potem normalno posloval, ne bi več vsega denarja dali za plače. Lahko bi celo kakšen kvaliteten športni prenos odkupili.

Na RTV bi pa še vedno ostalo je*eno več tistih levih.

Volk sit in koza cela.

PovemVfaco ::

arnecan1 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

michael32 je izjavil:

Govori se, da bodo odpustili Rosvito Pesek in Vido Petrovčič. Mislim, da si tukaj Golobov režim koplje jamo. Če bodo res odpustili dve novinarki, ki že 30 let profesionalno in objetivno opravljata svoej delo, bo prišlo do masovnega odpora javnosti in tudi organiziranega bojkota plačevanja naročnine.


Jaz nisem za to, da bi se tako odpuščalo kar povprek. Blatni ring, pa naj se Petrovčič, Pesek, Pirkovič, Možina, Plaskan in Svetina sfajtajo za 3 delovna mesta, poraženci pa na novo24. Naj se ohrani pluralnost in naj najboljši zmaga.

Ko damo platformo bedakom.:'(



Zato sem pa dal predlog, kako se jih razredči, spotoma bi bil pa še večji spektakel kot Pirkijeva soočenja.

michael32 je izjavil:


Kaj pa če bi se 2200 levičarjev sfajtalo za 500 delovnih mest?


Si prespal zadnje leto? Gargamel zajebal šanso.

Zgodovina sprememb…

michael32 ::

https://twitter.com/smpija/status/16824...

Očitno nova uprava na RTV že dela rezultate kot v Severni Koreji.

Izjavo kolesarja Mateja Mohoriča so na RTV cenzurirali, ker je omenjal Boga.

No saj to ni nič novega na RTV. Celo ameriškega predsednika Clintona so nekoč na RTV cenzirurali, ko je v Ljubljani na trgu rekel "God bless you".

PovemVfaco ::

Pri povzetku se povzame bistveno, ni prvi ne zadnji, ki so ga obrezali, sploh za pravljice včas zmanjka prostora in časa. Če hočeš več biblijskega vraževerja, glej verske oddaje in prenose maš, ki jih predvaja "antikrist" RTV.

michael32 ::

PovemVfaco je izjavil:

Pri povzetku se povzame bistveno, ni prvi ne zadnji, ki so ga obrezali, sploh za pravljice včas zmanjka prostora in časa. Če hočeš več biblijskega vraževerja, glej verske oddaje in prenose maš, ki jih predvaja "antikrist" RTV.


Bilo je nekaj časa objavljeno natančno to, kar je Mohorič povedal. Nato pa se je pojavila popravljena cenzurirana različica Mohoriča.
Očitno je na MMC priletel kakšena mail od Martiča, pa grožnja z izgubo službe, če bodo na MMC omenjali Mohoričevega Boga.

Ne bi me čudilo, če bodo po novem na MMC cenzurirali tudi Rogličev tatu na roki. Le kam pa pridemo, če bodo na naši novi osvobojeni depolitizirani televiziji kazali, da ima en katoliban kolesar vtetoviran ogromen križ na roki.

PovemVfaco ::

No vidiš, potem se bogeca ne bojijo že vnaprej, sam ko glancajo tekst, vidijo, kaj je nepotreben balast in najmanj zanimivo. Misliš, da se bodo zgledovali po SDSovcih pri tisti obletnici postroja in šli simbole radirat s fotk? Zanimivo. Sicer se pa da borit proti RTV cenzuri, v naslednjem intervjuju vsaka 2. beseda bog, pa dodaten tatu še sred čela. Tako te ne bodo mogli obrezat in ignorirat verskih simbolov.

Zgodovina sprememb…

primoz4p ::

michael32 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

michael32 je izjavil:

Govori se, da bodo odpustili Rosvito Pesek in Vido Petrovčič. Mislim, da si tukaj Golobov režim koplje jamo. Če bodo res odpustili dve novinarki, ki že 30 let profesionalno in objetivno opravljata svoej delo, bo prišlo do masovnega odpora javnosti in tudi organiziranega bojkota plačevanja naročnine.


Jaz nisem za to, da bi se tako odpuščalo kar povprek. Blatni ring, pa naj se Petrovčič, Pesek, Pirkovič, Možina, Plaskan in Svetina sfajtajo za 3 delovna mesta, poraženci pa na novo24. Naj se ohrani pluralnost in naj najboljši zmaga.


Kaj pa če bi se 2200 levičarjev sfajtalo za 500 delovnih mest?

Zavod bi potem normalno posloval, ne bi več vsega denarja dali za plače. Lahko bi celo kakšen kvaliteten športni prenos odkupili.

Na RTV bi pa še vedno ostalo je*eno več tistih levih.

Volk sit in koza cela.

Lahko se gredo otroško odštevanko An ban... , vendar brez izjem do zadnjega
in se nadomestijo z AI.

Glede na Službe, ki jih ogroža umetna inteligenca. Je vaša med njimi? namreč:
Po poročanju Forbesa bodo najbolj prizadeta delovna mesta tista s področij financ in bančništva; medijev in trženja; ter pravnih storitev.  

Nekatere vrste novinarstva že nadomešča umetna inteligenca. Zlasti športna poročila so zlahka primerna za avtomatizacijo. Algoritem si lahko ogleda rezultat tekme – kateri igralci so dosegli gol in kdaj, kako je zmagovalna ekipa prevzela vodstvo – in ustvari članek s 500 besedami, ki pripoveduje prepričljivo in natančno zgodbo. 

Enako velja za nekatere vrste finančnega novinarstva, kot so četrtletne objave poročil o dobičku in drugih poslovnih podatkov. Od leta 2014 Associated Press sodeluje s platformo AI, imenovano Automated Insights, da objavi na tisoče člankov o zaslužkih na leto brez enega samega človeškega novinarja. Associated Press je dejal, da je to poslovnim poročevalcem omogočilo 20 odstotkov več časa, ki so ga lahko porabili za globlje zgodbe. 

V svetu trženja pa je leta 2020 84 % tržnikov poročalo o uporabi umetne inteligence, kar je velik skok z 29 % leta 2019, glede na raziskavo Salesforce. Visoko uspešne marketinške ekipe so leta 2020 v povprečju uporabljale približno sedem različnih načinov uporabe umetne inteligence in strojnega učenja, več kot polovica pa je načrtovala povečanje njihove uporabe v letu 2021, še trdi poročilo. 

Bot z umetno inteligenco lahko “rešuje vprašanja o dostopu do pravnega varstva” in omogoči dostop do pravnih storitev tistim, ki si tega ne morejo privoščiti, pa je za Reuters povedal Andrew Perlman, dekan pravne fakultete univerze Suffolk. 

solatko ::

Bog ni najpomembnejša tema za javno RTV, dejte se svečkarji enkrat navadit, da je to postranska zadeva, ki večine ne zanima.
Delo krepa človeka

Utk ::

Če nikogar ne zanima kaj je Mohorič reku, ni treba niti kazat njegove izjave.

PovemVfaco ::

Če nbenga ne zanima, kaj pravi Roglič o Novi KBM, tut biciklizma ni treba gledat

rasutuki ::

michael32 je izjavil:

Le kam pa pridemo, če bodo na naši novi osvobojeni depolitizirani televiziji kazali, da ima en katoliban kolesar vtetoviran ogromen križ na roki.


Sicer s križem ni nič narobe. Problem je pokvarjena organizacija RKC.

Mimogrede, roglev križ bolj spominja na pravoslavnega, kar pojasni tudi njegov priimek.

Ne bo priznal, ker ve, da ga bojo katolibani pojedli, ampak dejstva izkazujejo svoje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rasutuki ()

gruntfürmich ::

bbbbbb2015 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nič pa ne piše o učinkovitosti. tipično zaplankano slovenčkasto...
samo štemplanje ur je pomembno, pa ni važno če se kaj naredi.


O kakšni zaplankanosti ti govoriš? Učinkovitost (oz. produktivnost) je količina opravljenega dela deljeno s porabljenimi delovnimi urami.

Če se ne štemplja (ali beleži ure drugače), učinkovitosti ni mogoče ne izračunati, niti oceniti.

Jaz sem se štempljal za delo mogoče 10 let ali tu nekje. Moja izkušnja je taka, da ljudje, ki so dosti delali, so vedno bili pristaši štempl ure. Ker se je njih trud jasno videl in so lahko dobili plačane nadure.

Ljudje, ki so kofetkali, čikali ali kupovali med delovnim časom, nikoli niso marali štempl ure. Ali jih je kdo v mestu srečal in je bilo evidentno, da goljufajo ali pa ur niso imeli, ker so zamujali v službo in odhajali rano.

Da se pa nekdo ne štempla, pa dobi preblisk in se kvota 174 ur napolni v hipu, mi pa ne prodajaj.

Saj za sodnijo velja enako. Obstaja gospa sodnica, ki ima avto še ob 9h parkiran doma, potem se blagovoli odpeljati v službo in ob 13h je avto zopet parkiran doma. In to ne enkrat na dan, to je tako praktično vsak dan. Če ta ženska kaj dela, sem jaz rimski papež.

Vse te manjkajoče ure znižujejo produktivnost.

celotna slovenija je zelo slaba kar se tiče učinkovitosti in opravljenega dela, čeprav vsak zase meni kako veliko dela in kako je priden.
zato pa je gledanje samo na število ur, brez rezultatov dela, tipični znak slovenske zaplankanosti.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gaoZjQP ::

gruntfürmich je izjavil:

celotna slovenija je zelo slaba kar se tiče učinkovitosti in opravljenega dela, čeprav vsak zase meni kako veliko dela in kako je priden. zato pa je gledanje samo na število ur, brez rezultatov dela, tipični znak slovenske zaplankanosti.

pac formalizmi, ki so se posebej v vecini sluzb forsirani in se uporablja kaksne 'stempljajoce vlakci'...

Utk ::

Lepo vas prosim. Če ti v službenem času na delovni dan delaš nekaj za svoj žep 100 km stran, in to v obdobju ko imaš v 6 mesecih za en mesec minusa delovnih ur, brez vednosti, kaj šele dovoljenja, delodajalca, to ni samo stvar "formalizma". Sploh rtvjeci so pa itak znani po tem, de delajo tudi doma, ne samo ko so v službi (za šankom)...ne ga srat.
To je direkt za odpustit. Pika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Mato989 ::

Problem RTVja se reši takoj... naročnina naj postane prostovoljna kot netflix pa da jih vidimo kako smiseln je obstoj tega zavoda... enako bi naredil tudi z opero in vsemi kulturniki itd... pa društvi... kako financiranje, pobirajte članarine, naročnine od zainteresiranih, če jih ni dovolj reorganiziratje ali zaprite in delajte kaj drugega.

Ne pa ta mastodont 2k zaposlenih lenuhov gledam pa vse drugo ker je vse zanič na rtvslo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gaoZjQP ::

tisto, kar sem zlinkal v odgovoru, je to, da je v službah merjenje delovnega časa že itak veliko in zna biti vedno več in ne vedno manj...

ja, sicer pa, mogoče pa uspe, rtvslo je samo en od primerov, mene ne bi motilo... javite, kako vam uspeva in če vam manjka samo še moj podpis, ga dodam.

samo saj menda veste, da se volivci počutijo najbolj varne na svetu, pač glede na davčne stopnje in prenizko postavljenimi pragovi, ki niti niso bili revalorizirani. tako, da...
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40244065 (30309) Nesta
»

RTV novinarji in njihovi direktorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11015098 (10668) mtosev
»

Vasev&co na Rtvslo štrajka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
697402 (5385) Glugy
»

Kako naredit medije neodvisne od politike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
869058 (7084) solatko

Več podobnih tem