» »

tv matrix 2985?

tv matrix 2985?

boris22 ::

Kaj mi zna kdo povedat kej več o tem televizorju.Na internetu ne najdem nobenih podatkov.Vem samo ima 100hz,diagonala 72 cm,raven ekran.

Caligula ::

To je verjetno od kake firme, ki pogodbeno proizvaja tudi za bolj znane proizvajalce in se verjetno splaca vzeti , ker kvaliteta verjetno ne zaostaja v nicemer, samo firme ne preplacas toliko-ce je seveda cena ugodna.

Pojdi v trgovino in sprobaj TV. Ce ma menije, ki zaudarjajo kot npr Sonyevi, ga zazgi na licu mesta >:D
Sonyjevi TVji gnojijo, ker rabi 100 let da presalta, skos kaze tiste menijeve krace po ekranu, ki se jih ne da cisto izklopit, ..skratka ne 100hertznih Sonyev.

Pri TVju je najboljsi test lvalitete zaslona barva cloveske koze. Ce je realna-taka kot v resnici je dober nakup. Drugace je beden.
To mi je nek profi zelo preprosto razlozil.

Verjetno se nakup splaca, sploh v kakem Harveyu, ko so hude akcije,..

boris22 ::

Ja sej glig tam ga imajo za 120k sit.SEj sem ga že videl v mediasvetu prej za 150k sit.To je daleč najcenejša 100 hz 29-ka kar sem jih videl v Sloveniji.Samo čudno se mi zdi da ne najdem nikjer na internetu več podatkov o njem.Televizorje spremljam že nekaj časa samo za ime Matrix sem prvič slišal pred pol leta.

mamut ::

Prepricaj se da je raven ekran, ker so razlike v ceni med ravnim in neravnim velike. Matrix so tko kot je Caligula reku "stranski" proizvod. Ko sem gledu za TV-je sem najdu na izgled skoraj enakega JVC-ja in Matrixa. Baje da so kvalitete teh TVjev iste.
Vseeno sem se odlocil za Sony.
Barva koze glih taprava.
Preklapla pa tud boljs kot vsi, ki sem jih sprobu.
Za piko na i ima pa se odlicen kompakten design.

Caligula ::

Vzami Matrixa, ker lahko, da so samo recimo za nekaj trgov pri proizvajalcu izbrali to ime-ala za vzhodno evropo recimo,..

Ti si Sony zagotovo preplacal, tako kot moj foter in titi TV iz srca sovrazim. Kretenski meniji, pocasno saltanje, skos najeda z napisi ker program je, kdaj se stereo vklopi, .. in tega se NE DA izklopit,.. skratka GRMADA!!! AAAA

Stokrat raje na mojem Bekotu kaj gledam, pa se slika je odlicna. Pa tak noname. Kupi Matrixa.

Fora je verjetno v tem, da so trgovci dosegli dogovor za velike kolicine, ze tako ugodnega modela in se zbili ceno....

Kupi in ne premisljaj, se posebno ce je garancija OK.

Jaz sem z butastim Bekotom zelo zadovoljen. Se Divx filmi so prve klase. Skratka noname zadeve pr velkih trgovcih rulajo.

Sej sony OK-sam predrag, pa prevec iritirajoce napake,...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crknil LCDtv po 5 dneh ?!?

Oddelek: Zvok in slika
201735 (1118) ttommy
»

Kakšno televizijo naj kupim in kje (poceni seveda :)

Oddelek: Zvok in slika
81902 (1653) [SpydeR]
»

Sony TV

Oddelek: Kaj kupiti
51075 (1015) d.k.
»

televizor 100Hz 72 ekran - kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
161621 (1369) Caligula
»

televizor 100 Hz ?

Oddelek: Zvok in slika
302598 (1940) zile

Več podobnih tem