» »

mladi moski so domnevno vedno bolj antifeministicni

mladi moski so domnevno vedno bolj antifeministicni

«
1
2

tikitoki ::

V clanku navajajo izsledke ene izmed javnomnenjskih raziskav, ki kaze, da priblizno polovica moskih GenZ meni, da je sel feminizem predalec.

https://www.vice.com/en/article/y3zxmy/...

Osebno se pricakoval, da bo prislo do odpora. Tudi sam nisem zadovljen, da se moske npr. preventivno obravnava kot morebitne pedofile. Ko enako dejanje zagresi predstavnica zenskega spola, iste osebe, ki so zelele lincati moskega, obrnejo plosco in najdejo prav neverjetna opravicila. Enako velja za nasilje v druzini, kjer nekateri zensko nasilje opravicujejo, kot samoumevno samoobrambo.

Zalostno je tudi, da se dolocene skupine borijo za uzakonitev kaznovanja oseb, ki izrazajo zenskam sovrazna mnenja, medtem, ko se istocasno borijo za preprecitev, da bi ista zakonodaja kaznovala enakovredno izrazanje sovrastva do moskih.

Po svetu je ze bila sprejeta vrsta seksisticnih zakonov, ki diskriminirajo moske. S tem je bojazen moski, da jih lahko odleti diskriminacija, upravicena.

Mogoce je skrajni cas, da se npr. kampanje proti nasilju izvajajo brez trenutno priosotnega omalovazevanja skoraj polovice prebivalstva. Verjetno bodo dolgorocno tudi bolj uspesne, ker bodo naslovile problematicne osebe obeh spolov in ne dajale potuhe.
  • zaklenil: bluefish ()

kuglvinkl ::

kolk si bogi :). Take modele sem imel v prejšnji službi - najšibkejša ženska je bila močnejša od najmočnejšega osebka moškega spola (dedca ne bom rekel).

A si šel zjutraj na Vrhniko na moški zajtrk? Tam ste dons hengal.
Your focus determines your reallity

tikitoki ::

Tipicen knee jerk reaction:). Meni se zdis ti bogi, ker nisi sposoben vec od ad hominem, ko se nedko ne strinja s tvojim nazorom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

FrRoSt ::

kuglvinkl je izjavil:

kolk si bogi :). Take modele sem imel v prejšnji službi - najšibkejša ženska je bila močnejša od najmočnejšega osebka moškega spola (dedca ne bom rekel).

A si šel zjutraj na Vrhniko na moški zajtrk? Tam ste dons hengal.


Stari, pa ti res nisi normalen!! :))

Ne razumem, da sploh razumeš, kaj je to feminizem!?? ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

hamez66 ::

Sej fajn, da so mladi bolj poženščeni, ker imamo potem starejši malo večje šanse, da dobimo kakšno mlado.

Bolt ::

kuglvinkl je izjavil:

kolk si bogi :). Take modele sem imel v prejšnji službi - najšibkejša ženska je bila močnejša od najmočnejšega osebka moškega spola (dedca ne bom rekel).

A si šel zjutraj na Vrhniko na moški zajtrk? Tam ste dons hengal.


Res si bogi. Potem imamo pa take modele za moderatorje! Ti nimaš vse pošlihtan v glavi.
Nič čudnega, da je forum v k.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

kuglvinkl ::

Bolt, a ti si cepljen?

evo, zakaj so bili zjutraj na Vrhniki na zajtrku (to prav "AI" sicer, lahko pa prikimam):

Fear of change: Change can be uncomfortable and unsettling, and some young men may feel threatened by the changes that feminism is bringing about. They may feel that feminism is challenging traditional gender roles and societal expectations, and that this is a negative development.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Islam nazaj pa bo mir. Ne more zenska dobit na sodiscih otroke pa se vse premozenje.

hamez66 je izjavil:

Sej fajn, da so mladi bolj poženščeni, ker imamo potem starejši malo večje šanse, da dobimo kakšno mlado.


Ce nimas kesa oz vsaj miljon ne bo nic
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Sem vprašal "AI", zakaj so beli mladi moški šibki, pa sem dobil nazaj, da posplošujem in da to se ne sme. OK, se strinjam.

Pol sem vprašal, ali gledajo mladi beli moški na punce drugače kot mladi črni moški, in sem dobil tole:

Yes, young white and black men may perceive young women differently based on a variety of factors, including their individual experiences, cultural and societal influences, and personal beliefs and attitudes.

For example, studies have shown that Black men are more likely than White men to view women as having the power in relationships, and to prioritize emotional intimacy over physical intimacy. Black men may also be more likely to value strong and independent women, as they are often raised by strong Black women who have been forced to be self-reliant due to systemic racism and discrimination.

On the other hand, White men may be more likely to view women through a lens of traditional gender roles and stereotypes, which can lead to objectification and devaluation of women's contributions and experiences. White men may also be more likely to prioritize physical attractiveness and sexual compatibility over emotional intimacy or other factors in relationships.

Kako šibko, bom dodal.

PrihajaNodi je izjavil:

Islam nazaj pa bo mir. Ne more zenska dobit na sodiscih otroke pa se vse premozenje.

hamez66 je izjavil:

Sej fajn, da so mladi bolj poženščeni, ker imamo potem starejši malo večje šanse, da dobimo kakšno mlado.


Ce nimas kesa oz vsaj miljon ne bo nic


Čaki, tebi je žena vse pobrala, ali sem zamešal?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Vinski Kamen ::

kuglvinkl je izjavil:

Bolt, a ti si cepljen?

evo, zakaj so bili zjutraj na Vrhniki na zajtrku (to prav "AI" sicer, lahko pa prikimam):

Fear of change: Change can be uncomfortable and unsettling, and some young men may feel threatened by the changes that feminism is bringing about. They may feel that feminism is challenging traditional gender roles and societal expectations, and that this is a negative development.

Kuglvinkl, če si (podzavedno) prepričan, da te bo sistem nagradil zaradi pomoči pri širjenju kakršnekoli že trenutne agende (covid cepljenje, feminizem, lgbtq, trans, rusofobia, sinofobia...), naj te opomnim, da so po 2 sv. vojni kaznovali tudi paznike v nemških koncentracijskih taboriščih. Trditev, da so bili tam le v službi, ne pomeni nič. Kaznovani so bili med drugimi tudi Hitlerju naklonjeni nemški novinarji.

kuglvinkl ::

Vinski kamen, jaz sem privilegiran salonski levičar, ki si tu pa tam vzame čas za strahopetce. Tako, da ne računam na nagrado od sistema. Mogoče na sistemsko nagrado.

Sicer pa, povej nam, kako pa ti gledaš na vprašanje žensk, je njihovo mesto skrb za družino?
Your focus determines your reallity

Vinski Kamen ::

Nikakor ni njihovo mesto le skrb za družino, z moškimi so enakopravne. Se je pa feminizem, kot tudi druga gibanja (lgbt, trans...) ugrabil za namene odvračanja pozornosti javnosti od pomembnih problemov (ekonomija, propadanje bank...).

kuglvinkl ::

OK, nam lahko poveš več? Kako to izgleda? A dušimo informacije s feminizmom?

bom še "AI" vprašal

evo:

No, feminism is not used to suppress information. Feminism is a social and political movement that advocates for gender equality and works to eliminate discrimination and oppression based on gender.

Feminism is not about suppressing information, but rather it is about creating a more inclusive and equitable society where all voices and perspectives are valued and heard. In fact, one of the key goals of feminism is to increase access to information and resources for women and marginalized groups who have historically been excluded from these opportunities.

It is possible that some individuals or groups may use feminist language or ideas to try to suppress certain types of information or perspectives that they disagree with, but this is not inherent to feminism as a movement or philosophy. Like any ideology, feminism can be interpreted and applied in different ways by different people, but its core principles of equality and justice are not aimed at suppressing information.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Idiotizem. Danasnje zenske niso ne za zene ne za mame. Vec o tem pove odlicen poljski film girls to buy. Priporocam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kuglvinkl ::

tko da, dismisaj pol populacije :).

A ti je žena/partnerka pobrala vse, al ne?
Your focus determines your reallity

PrihajaNodi ::

kuglvinkl je izjavil:

tko da, dismisaj pol populacije :).

A ti je žena/partnerka pobrala vse, al ne?


Meni ne. Smo pa odajali flat. Sami moski, loceni ki se dribljajo na sodiscih. Zensk sploh (samskih)mamic se izogibamo:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vinski Kamen ::

Feminizem je gibanje žensk, ki sovražijo moške. Ampak le-teh je izjemno malo, daleč pod 1 odstotek. Se pravi, najbolje bi bilo, da jih pustimo pri miru, kot tudi druge skupine z zanemarljivim deležem.

Sam ne bi šel spraševati bota o pomembnih stvareh. Bot lahko odgovori le tisto, kar ima v bazi. Bazo polnijo ameriški IT giganti, ki pa vemo, kakšno agendo želijo širiti:

Glugy ::

Biti feminističen je v bistvu nič drugega kot egalitaren. Nič ni narobe z enakostjo zato ne razumem zakaj taka gonja proti takšnemu vidika na svetu. Na sploh pa mi ni jasno zakaj se je ta beseda prijela ker potem nepoučen človek misli da se gre samo za ženske pa je daleč od tega.

Miki N ::

Ja čudno res. Keremu mlademu juncu, celo Zoomerju pa dejansko paše pecati plavolase, s tatuji posvinjane kopenske kite? Se grem stavit, da če preverimo prompte s katerimi si generirajo AI drk material, da je precej "patriarhalen".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

kuglvinkl ::

Vinski Kamen je izjavil:

Feminizem je gibanje žensk, ki sovražijo moške. Ampak le-teh je izjemno malo, daleč pod 1 odstotek. Se pravi, najbolje bi bilo, da jih pustimo pri miru, kot tudi druge skupine z zanemarljivim deležem.

Sam ne bi šel spraševati bota o pomembnih stvareh. Bot lahko odgovori le tisto, kar ima v bazi. Bazo polnijo ameriški IT giganti, ki pa vemo, kakšno agendo želijo širiti:


a uni 5g giganti?

BTW, a si cepljen?

+ sam ti ne bi rad gledal pusijev, ki se bojijo žensk, sam kaj nej, a ne, svobodoa govora pa to.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

sem vprašal te 5G tech gigante, kako se nej z vami pogovarjam:

If you need to talk to young men who are scared of women, it's important to approach the conversation with sensitivity and empathy. Here are some tips that may be helpful:

Listen to them: Start by asking them to share their experiences and concerns. Give them your undivided attention and listen without judgment. Try to understand their fears and anxieties, and validate their feelings.

Explain the importance of respect and consent: Help them understand that all individuals, regardless of their gender, deserve respect and autonomy. Talk to them about the importance of consent and how to communicate effectively with others.

Challenge harmful stereotypes: Many young men may be influenced by harmful stereotypes and beliefs about women. Encourage them to question these beliefs and to think critically about the messages they receive from society.

Be a positive role model: Model positive behavior and attitudes towards women in your own life. Treat others with respect and kindness, and demonstrate healthy communication and relationship skills.

Provide resources: If the young men you are talking to need additional support or resources, provide them with information about counseling services, support groups, or other resources that may be helpful.

Remember, it's important to approach this conversation with patience and understanding. Changing beliefs and attitudes takes time, and it may require ongoing support and encouragement.

ah fakit, ne bo šlo.
Your focus determines your reallity

Samael ::

PrihajaNodi je izjavil:

Idiotizem. Današnji moški niso ne za moža, ne za očeta, temveč pri 45-ih za drkanje igrc in cmeranjem po forumih, kako so jim z dodanim temnopoltim likom pokvarili najljubšo risanko.


Kako simple je to početi, a?
Samael != Samuel

hamez66 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Islam nazaj pa bo mir. Ne more zenska dobit na sodiscih otroke pa se vse premozenje.

hamez66 je izjavil:

Sej fajn, da so mladi bolj poženščeni, ker imamo potem starejši malo večje šanse, da dobimo kakšno mlado.


Ce nimas kesa oz vsaj miljon ne bo nic



Sej če mal manjka do miljona, se pa pol poišče kako leto starejo.

Wokegpt je pa itak antiwhite usmerjen bot. Važno, da ne misgendramo koga, tudi za ceno nuklearne anihilacije.

49106 ::

kuglvinkl je izjavil:

sem vprašal te 5G tech gigante, kako se nej z vami pogovarjam:


Opazi se, da si vzel cel kup covid boosterjev.

kuglvinkl ::

49106 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

sem vprašal te 5G tech gigante, kako se nej z vami pogovarjam:


Opazi se, da si vzel cel kup covid boosterjev.


Talking to someone who is skeptical about the COVID-19 vaccine can be a sensitive topic, but it's important to approach the conversation with empathy and understanding. Here are some tips that may be helpful:

Listen to their concerns: Start by asking them what their concerns are about the vaccine. Give them a chance to express their doubts and fears without interrupting or dismissing their concerns.

Provide accurate information: Provide them with accurate information about the vaccine, including how it works, its safety and efficacy, and the potential benefits of getting vaccinated. Use trusted sources, such as the CDC or WHO websites, to support your points.

Address misinformation: Address any misinformation they may have heard about the vaccine. Help them distinguish between facts and myths, and provide them with reliable sources of information.

Share your own experience: If you've already received the vaccine, share your own experience with them. Talk about any side effects you may have experienced and how you feel after getting vaccinated.

Empathize with their fears: Acknowledge that their fears and concerns are valid and understandable. Validate their emotions and reassure them that it's normal to feel anxious or scared about something new.

Encourage them to consult with a healthcare professional: Encourage them to consult with a healthcare professional about the vaccine. A medical professional can provide personalized advice and guidance based on their individual health status and concerns.

Remember to approach the conversation with respect and kindness. It's important to listen to their concerns and provide accurate information, but ultimately the decision to get vaccinated is up to them
Your focus determines your reallity

49106 ::

kuglvinkl je izjavil:

49106 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

sem vprašal te 5G tech gigante, kako se nej z vami pogovarjam:


Opazi se, da si vzel cel kup covid boosterjev.


Talking to someone who is skeptical about the COVID-19 vaccine can be a sensitive topic, but it's important to approach the conversation with empathy and understanding. Here are some tips that may be helpful:

Listen to their concerns: Start by asking them what their concerns are about the vaccine. Give them a chance to express their doubts and fears without interrupting or dismissing their concerns.

Provide accurate information: Provide them with accurate information about the vaccine, including how it works, its safety and efficacy, and the potential benefits of getting vaccinated. Use trusted sources, such as the CDC or WHO websites, to support your points.

Address misinformation: Address any misinformation they may have heard about the vaccine. Help them distinguish between facts and myths, and provide them with reliable sources of information.

Share your own experience: If you've already received the vaccine, share your own experience with them. Talk about any side effects you may have experienced and how you feel after getting vaccinated.

Empathize with their fears: Acknowledge that their fears and concerns are valid and understandable. Validate their emotions and reassure them that it's normal to feel anxious or scared about something new.

Encourage them to consult with a healthcare professional: Encourage them to consult with a healthcare professional about the vaccine. A medical professional can provide personalized advice and guidance based on their individual health status and concerns.

Remember to approach the conversation with respect and kindness. It's important to listen to their concerns and provide accurate information, but ultimately the decision to get vaccinated is up to them

Odličen trol post, gospod moderator. Jaz bom zgled na forumu, ne ti, uboga duša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

kuglvinkl ::

Napisal sem ti, kako se ne bom pogovarjal s teboj.
Your focus determines your reallity

c3p0 ::

Mod trolla, kdo pa drugi...

Problem ni v tem, da bi bili vedno bolj antifeministični, temveč je feminizem postal nekaj čisto druga, kot je bil.

Phantomeye ::

Iz članka:

HOPE not hate links this anti-feminist sentiment among men in the younger millennial and Generation Z demographic with far-right ideology.


Torej, kmetavzar bo vedno kmetavzar, pa je lahko boomaer, ali pa genZ :D

kuglvinkl ::

c3p0 je izjavil:

Mod trolla, kdo pa drugi...

Problem ni v tem, da bi bili vedno bolj antifeministični, temveč je feminizem postal nekaj čisto druga, kot je bil.


Dej nam kaj več povej!
Your focus determines your reallity

fulk ::

kuglvinkl je izjavil:

kolk si bogi :). Take modele sem imel v prejšnji službi - najšibkejša ženska je bila močnejša od najmočnejšega osebka moškega spola (dedca ne bom rekel).

A si šel zjutraj na Vrhniko na moški zajtrk? Tam ste dons hengal.


Oh glejga. Še en pritepenec iz poznih 80' in 90', ki misli, da je pri svojih 50 letih in sivih laseh še vedno kul in "IN", če promovira, da ženskam odstopimo službe, pozicije, otroke, premoženje. Da se moškim uniči celo življenje, če enkrat eno žensko tapne po riti, četudi pomotoma. Da je beli moški kriv za vso zlo na svetu. Da je subsaharski črnec najboljša izbira za "svoje" evropske ženske. In prihodnost evrope. Kako bo na Mars prišel, če je šele 200 let nazaj spoznal koncept kolesa, ne vem, ampak nekako že. Da evropejci sploh nimamo domovine, a afričanom treba ohranit afriko. Da itak moramo gledat na ljudi po karakterju in jih ne diskriminirat, ampak semitski supremacisti so pa kolektivno "bogi bogi", ker "muh hitler".

Če mi je kaj težko, je to, da vas moramo prenašat še teh dolgih 30 let kolikor se predvideva, da boste vi zblojeni prdci še živi.
Naše družbe bodo po vašem holokavsu sesute in bo pekel jih spravit nazaj na noge, ampak vsaj se vas bomo znebili. Odvrgli na smetišče civilizacij, kot ideološke falirance. Ste iste sorte kot tisti, ki so sesuli vse velike civilizacije dosedaj. Pojavite se ko je neka civilizacija oddelala svoje in jo ignorantsko evtanazirate.

BTW Zgolj dokazuješ kakšen intelektualno nepošten imbecil si, da z uporabo AI, ki so bili učeni na woke vsebini od woke korporacij predstavljaš svojo pozicijo.

kuglvinkl ::

In kako je blo na Vrhniki?
Your focus determines your reallity

Jarno ::

Jaz bi bil feminist tukaj, da bi ženskam olajšal kombiniranje kariere in skrbi za naraščaj. To se vsekakor spodobi.
#65W!

fulk ::

Dejstvo je, da ženska ki premalo preferira naraščaj, izumre.
Razen, če bo WEF jutri sproduciral 100% efektivno maternico, se to ne bo še nekaj časa spremenilo.

Pravijo, da smo v petem izumrtju vrst ali kaj že. Prav imajo. Toliko cat ladies in strong women bo permanentno izginilo iz obličja sveta, kot še nikoli videno v zgodovini. Niti približno.

Socrates ::

kuglvinkl je izjavil:

kolk si bogi :). Take modele sem imel v prejšnji službi - najšibkejša ženska je bila močnejša od najmočnejšega osebka moškega spola (dedca ne bom rekel).

A si šel zjutraj na Vrhniko na moški zajtrk? Tam ste dons hengal.


Kuglvink, pa ravno feministična ideologija ustvarja poženščene in zmedene moške. Ki se bojijo žensk in podpisati notarsko privolitev preden gredo seksat. Svet brez močnih moških pa ni tako fajn zadeva. Napolni katerokoli firmo z 70+ % žensk in stvari bodo začele razpadati. Poženščence lahko tukaj kar prišteješ k ženskam. To dejstvo mi v zadnjem času priznavajo celo številne ženske.

kuglvinkl je izjavil:

Vinski kamen, jaz sem privilegiran salonski levičar, ki si tu pa tam vzame čas za strahopetce. Tako, da ne računam na nagrado od sistema. Mogoče na sistemsko nagrado.

Sicer pa, povej nam, kako pa ti gledaš na vprašanje žensk, je njihovo mesto skrb za družino?


Seveda je njihovo mesto skrb za družino. Kaj pa drugega? Tudi za 90 % moških je njihovo mesto skrb za družino. A to je kao trick question? Ne ne, mesto ženskam je sedenje v pisarni in skrb za zadovoljstvo šefa in delničarjev :))

Kuglvinkl, tako mimogrede, koliko si star?
Mac Mini, 4x3.2 GHz + 4x2.064 GHz, 8 GB LPDDR4X, 256 SSD. Ventura.

m0LN4r ::

kuglvinkl je izjavil:

Sem vprašal "AI", zakaj so beli mladi moški šibki, pa sem dobil nazaj, da posplošujem in da to se ne sme. OK, se strinjam.

Pol sem vprašal, ali gledajo mladi beli moški na punce drugače kot mladi črni moški, in sem dobil tole:

Yes, young white and black men may perceive young women differently based on a variety of factors, including their individual experiences, cultural and societal influences, and personal beliefs and attitudes.

For example, studies have shown that Black men are more likely than White men to view women as having the power in relationships, and to prioritize emotional intimacy over physical intimacy. Black men may also be more likely to value strong and independent women, as they are often raised by strong Black women who have been forced to be self-reliant due to systemic racism and discrimination.

On the other hand, White men may be more likely to view women through a lens of traditional gender roles and stereotypes, which can lead to objectification and devaluation of women's contributions and experiences. White men may also be more likely to prioritize physical attractiveness and sexual compatibility over emotional intimacy or other factors in relationships.

Kako šibko, bom dodal.

PrihajaNodi je izjavil:

Islam nazaj pa bo mir. Ne more zenska dobit na sodiscih otroke pa se vse premozenje.

hamez66 je izjavil:

Sej fajn, da so mladi bolj poženščeni, ker imamo potem starejši malo večje šanse, da dobimo kakšno mlado.


Ce nimas kesa oz vsaj miljon ne bo nic


Čaki, tebi je žena vse pobrala, ali sem zamešal?

Black men iz Fracije ali Zimbabwe?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Socrates ::

Hehe, tale ChatGPT je neverjetno rasističen, ampak dokler je v pravo smer je izgleda v redu :))

Mimogrede, tele opažanja zgoraj so po mojih izkušnjah spet skoraj popolnoma nasprotna od realnosti. Je pa res, da imajo črnske ženske res veliko moči v odnosu. Preprosto zato, ker je večina črnskih kultur matriarhalnih.

Črnska kultura je za naše razmere skrajno promiskuitetna in tam črnski fant ne more zagotovo vedeti, če je resnično oče otrok. Zato črnski fantje ponavadi ne skrbijo za svoje potomstvo. Družina se nato formira okoli žensk, kjer materam pomagajo sorodnice in bližnji moški sorodniki. Tudi zato je možno, da imajo moški v ruralni Afriki po 12 žena in 70 otrok. Ker v bistvu ne skrbijo ne za žene, ne za otroke in niti ne vedo, koliko od teh 70 otrok je resnično njihovih.
Mac Mini, 4x3.2 GHz + 4x2.064 GHz, 8 GB LPDDR4X, 256 SSD. Ventura.

T440 ::

@ vinkl&kugla
- fajn, da si vprašal za mnenje AI ( je logično, svojega na taksno temo ne upaš povedati, dokler ne dobiš eksterne potrditve)
- dobil si odgovor, ki je politično olepšan, nekaj taksnega kot bi ga napisal Netflix (vprasaj kako resnično žensko kaj si misli o tem)
- verjamem, da ti temu celo verjameš, saj si konec koncev admin tukaj (in moras priznati, da imate slo-tech admini kar precejšen bias)

PrihajaNodi ::

Samael je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Idiotizem. Današnji moški niso ne za moža, ne za očeta, temveč pri 45-ih za drkanje igrc in cmeranjem po forumih, kako so jim z dodanim temnopoltim likom pokvarili najljubšo risanko.


Kako simple je to početi, a?


Ne ravno. Moski delajo vsa dela. Ne vidim voznic taksijev, wolt, uber zensk na kolesih ki dostavljajo hrano. Vidim pa veliko slik bab ki bi se samo soncile na plazah. Torej moski delajo nizko do visoko kvalificirana dela, zenske pa niti rojevat niso vec sposobne kaj selevzgajat, kuhat ali kaj doprinesti k skupnemu gospodinjstvu. Tako pac je. Napaka moskih je samo da tolerirajo taksna pocetja in mislijo da bodo dobili sex zastonj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

TrumpDonald ::

kugl dejansko napise "sem dal v AI in vprasal" ... dizs fckn christ.

to je double play z druzbo, kjer nastradajo tisti, ki nasedejo. tisoce primerov po jobih kjer se dosti (ne vse) zensk slepa na looks in so jim napake spregledane/oproscene (posebej moski sefi niso tok strogi z zenskam), moski kolegi pa za iste stvari slabse odnesejo. Pomislite.
Odprite si kerkol social media, miljarda zensk "get offa" na to, kolk pozornosti dobijo in so hooked na attention dopaminu. Zenske (individulano in kolektivno) boli briga za outcome teh gibanj in pravic njim je vazno, da so ONE na tapeti, da se o NJIH govori, da so v srediscu pozornosti...


Ampak dobro, pustmo to. Problem je, ker bi clovek na vsak rad izoblicil ta razmerja, ki so v energjiah evolucije stare kaj-pa-vem kolko let. Potem pride moderni clovek (kuglvinkl, pa bigwhale -- se bolj pa manifestno v politicnih gibanjih/strankah) in zacne z seti pravil, 100% preprican, da ima vso pamet sveta in pravico da "popravlja" nekaj kar je kao izven equilibriuma. Ja pa ja de.


islam ima zensko sekvestrirano, poroke dogovorjene se preden majo punce menstro, tip pa mora skrbet za druzino. pa ta gibanja za zenske pravice (ki so samo tool) razbijajo njihove druzine oz modus vivendi? ne! "zahodnjaski" stil osebnih razmerij je pod tem udarom. le zakaj?

PrihajaNodi ::

Tako je. In to je bolezen današnje družbe. Jebena narcisoidnost in egoizem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Bolt ::

kuglvinkl je izjavil:

Bolt, a ti si cepljen?

evo, zakaj so bili zjutraj na Vrhniki na zajtrku (to prav "AI" sicer, lahko pa prikimam):

Fear of change: Change can be uncomfortable and unsettling, and some young men may feel threatened by the changes that feminism is bringing about. They may feel that feminism is challenging traditional gender roles and societal expectations, and that this is a negative development.


Ti si cepljen! Pa ne sprašujem za covid. Bolj me zanima, proti kakšnim norim gobam.
Žalostno, da nisi sposoben sam odgovarjat na vprašanja, da moraš spraševat AI, kako se moraš pogovarjat z nami.
Deluješ mi kot nek rasističen, razvajen, narcisoiden, egoističen gej, ki mu je moderacija tega foruma stopila v glavo. V resnici, se pa v življenju ni niti pokakal, kot je treba, kaj šele, da bi imel kakšne življenjske izkušnje.
A bo šlo, a ti bo moral AI prevest in kaj sedaj naredit.
Res si bogi.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

tikitoki ::

kuglvinkl je izjavil:

tko da, dismisaj pol populacije :).

A ti je žena/partnerka pobrala vse, al ne?


Tko, k ti odjebes mnenje druge polovice prebivalstva:)?

SEj ti je AI odgovoril:
It is possible that some individuals or groups may use feminist language or ideas to try to suppress certain types of information or perspectives that they disagree with.

Zakaj ga sprasujej in lepis odgovore, ce jih potem ne sprejmes, ali razumes?

PrihajaNodi ::

Skratka ce gemo nazaj na temo brez osebnih obracunavanj nam (zahodu) grozi ena taka mala bombica zmanjsanjs natalitete. Zenske bodo same z macki, ker jih je program naucil da nihce ni doboljbdober za njo tipi pa na drogah, alhoholu. Kar se ze dogaja. Statistike si lahko najdete sami.

Mimogrede kitajske zenske so vredne po vaseh tudi po 30k in vec in se tudi tam ne morejo vec zent pa gont. Samo to so sami zafukal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

Da se ne bo kdo smejal ampak menim da ima velik del pri unicevanju zenske miselnosti,serija Sex In The city. Serija povelicuje samsko zivljenje zensk po 30em letu,in jih uci da ni nic narobe ce nimas otrok in se posvetis samo karieri in zuranju.

Zal je realnost popolnoma drugacna,saj je avtorica knjige izjavila da najbolj v zivljenju obzaluje to da ni imela otrok.

kuglvinkl ::

Kayzon je izjavil:

Da se ne bo kdo smejal ampak menim da ima velik del pri unicevanju zenske miselnosti,serija Sex In The city. Serija povelicuje samsko zivljenje zensk po 30em letu,in jih uci da ni nic narobe ce nimas otrok in se posvetis samo karieri in zuranju.

Zal je realnost popolnoma drugacna,saj je avtorica knjige izjavila da najbolj v zivljenju obzaluje to da ni imela otrok.


Hahaha :)

Bolt je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Bolt, a ti si cepljen?

evo, zakaj so bili zjutraj na Vrhniki na zajtrku (to prav "AI" sicer, lahko pa prikimam):

Fear of change: Change can be uncomfortable and unsettling, and some young men may feel threatened by the changes that feminism is bringing about. They may feel that feminism is challenging traditional gender roles and societal expectations, and that this is a negative development.


Ti si cepljen! Pa ne sprašujem za covid. Bolj me zanima, proti kakšnim norim gobam.
Žalostno, da nisi sposoben sam odgovarjat na vprašanja, da moraš spraševat AI, kako se moraš pogovarjat z nami.
Deluješ mi kot nek rasističen, razvajen, narcisoiden, egoističen gej, ki mu je moderacija tega foruma stopila v glavo. V resnici, se pa v življenju ni niti pokakal, kot je treba, kaj šele, da bi imel kakšne življenjske izkušnje.
A bo šlo, a ti bo moral AI prevest in kaj sedaj naredit.
Res si bogi.


U nulo si me zadel, u nulo!

A si cepljen al ne?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kayzon je izjavil:

Da se ne bo kdo smejal ampak menim da ima velik del pri unicevanju zenske miselnosti,serija Sex In The city. Serija povelicuje samsko zivljenje zensk po 30em letu,in jih uci da ni nic narobe ce nimas otrok in se posvetis samo karieri in zuranju.

Zal je realnost popolnoma drugacna,saj je avtorica knjige izjavila da najbolj v zivljenju obzaluje to da ni imela otrok.


Jup pa 50 shades of gray, butaste netflix serije. Vse je del programa.

Ignorirajte kunglvinkla, nima smisla:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Da se ne bo kdo smejal ampak menim da ima velik del pri unicevanju zenske miselnosti,serija Sex In The city. Serija povelicuje samsko zivljenje zensk po 30em letu,in jih uci da ni nic narobe ce nimas otrok in se posvetis samo karieri in zuranju.

Zal je realnost popolnoma drugacna,saj je avtorica knjige izjavila da najbolj v zivljenju obzaluje to da ni imela otrok.


Jup pa 50 shades of gray, butaste netflix serije. Vse je del programa.


Tako je, dej programa iztrebimo sibke male bele moske. K ni od njih nic dobrega, nasprotno, vse pogosteje primejo za orozje in pokosijo svoje sosolce.
Your focus determines your reallity

lynxslo5 ::

Ko bodo čez sto let pisali zgodovinske knjige in iskali vzroke zakaj je propadla zahodna civilizacija, bo eden glavnih vzrokov za propad zahoda sigurno feminizem.

kuglvinkl ::

lynxslo5 je izjavil:

Ko bodo čez sto let pisali zgodovinske knjige in iskali vzroke zakaj je propadla zahodna civilizacija, bo eden glavnih vzrokov za propad zahoda sigurno feminizem.


Nasprotno,ugotovili bodo, ker feminizmu ni uspelo, je slo vse v franze. Inceli pac ne morjo bit steber napredka.
Your focus determines your reallity
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

zakaj naredi samomor veliko več moških kot žensk? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
39334904 (29221) bluefish

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8312119 (10252) ahac
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26643639 (39189) vostok_1

Več podobnih tem