» »

mladi moski so domnevno vedno bolj antifeministicni

mladi moski so domnevno vedno bolj antifeministicni

1
2
»

PrihajaNodi ::

lynxslo5 je izjavil:

Ko bodo čez sto let pisali zgodovinske knjige in iskali vzroke zakaj je propadla zahodna civilizacija, bo eden glavnih vzrokov za propad zahoda sigurno feminizem.


Vse skupaj je pomesano. Konec krscanstva, druzinskih vrednot etc…muslimani in jusje so uspesni ravno in samo zaradi trde druzinske celice in vrednot. Sej feminzem je samo ena izmed pararel za propad ni pa glavna.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Horas ::

kuglvinkl je izjavil:

kolk si bogi :). Take modele sem imel v prejšnji službi - najšibkejša ženska je bila močnejša od najmočnejšega osebka moškega spola (dedca ne bom rekel).

A si šel zjutraj na Vrhniko na moški zajtrk? Tam ste dons hengal.


zbriši se. aja ne boš, kr si admin lahk izkoriščaš svpj privilegij in serješ s svojimi komentarji. bednik.

Socrates ::

A Kuglvinkl je dejansko moderator in trol obenem? To je pa unikum za spletne forume.

Hehe, pestro tukaj na slo-techu :))
Mac Mini, 4x3.2 GHz + 4x2.064 GHz, 8 GB LPDDR4X, 256 SSD. Ventura.

Bolt ::

kuglvinkl je izjavil:


Bolt je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Bolt, a ti si cepljen?

evo, zakaj so bili zjutraj na Vrhniki na zajtrku (to prav "AI" sicer, lahko pa prikimam):

Fear of change: Change can be uncomfortable and unsettling, and some young men may feel threatened by the changes that feminism is bringing about. They may feel that feminism is challenging traditional gender roles and societal expectations, and that this is a negative development.


Ti si cepljen! Pa ne sprašujem za covid. Bolj me zanima, proti kakšnim norim gobam.
Žalostno, da nisi sposoben sam odgovarjat na vprašanja, da moraš spraševat AI, kako se moraš pogovarjat z nami.
Deluješ mi kot nek rasističen, razvajen, narcisoiden, egoističen gej, ki mu je moderacija tega foruma stopila v glavo. V resnici, se pa v življenju ni niti pokakal, kot je treba, kaj šele, da bi imel kakšne življenjske izkušnje.
A bo šlo, a ti bo moral AI prevest in kaj sedaj naredit.
Res si bogi.


U nulo si me zadel, u nulo!


Vem, take prepoznam na 1km.

Horas je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

kolk si bogi :). Take modele sem imel v prejšnji službi - najšibkejša ženska je bila močnejša od najmočnejšega osebka moškega spola (dedca ne bom rekel).

A si šel zjutraj na Vrhniko na moški zajtrk? Tam ste dons hengal.


zbriši se. aja ne boš, kr si admin lahk izkoriščaš svpj privilegij in serješ s svojimi komentarji. bednik.


Itak, če bi kdo drug metal ven take bedarije bi mu že zdavnaj zbrisali komentar in ga zaklenili iz teme.
Tako pa... Res je bogi.
Zato pa že dolgo ne jemljemo resno ta forum.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bolt ()

Horas ::

Socrates je izjavil:

A Kuglvinkl je dejansko moderator in trol obenem? To je pa unikum za spletne forume.

Hehe, pestro tukaj na slo-techu :))


pojma nimaš, pa oni velika kita, pa modra riba..
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

zakaj naredi samomor veliko več moških kot žensk? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
39334904 (29221) bluefish

Sprememba spola in upokojitev kot? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8312119 (10252) ahac
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26643639 (39189) vostok_1

Več podobnih tem