» »

Google račun in telfon

Google račun in telfon

tiltech ::

Pred dnevi sem imel težavo zaradi menjave google računa. Ko sem hotel nazaj na moj primarni račun se ni ujemalo geslo. Zakaj ne, če je vedno deloval. Ko sem prvič klinil na pozabil sem geslo, mi je sporočilo da google ne more preveriti pristnost. Po nekaterih poizkušanjih obnovit geslo, sem se spomnil na telefon. Imam več telefonov z istim google računom. Ne vem v čem je hec, da mi samo na en telefon pošlje in to je najstarejši galaxy. V nastavitvah google računa, sem videl da je ta telefon aktiven in še dve naprave. Kako naj spremenim na drug telefon?
  • zaklenil: bluefish ()

tomlin ::

Težko boš spreminjal, to je folklora googla. Načelno nočejo spreminjati telefona, češ, da "nek nepridiprav" želi tvoj račun. Po svoje jih je za razumeti-safety first. Meni ni nikoli uspelo, prvi telefon sim kartico hočejo-številko!
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

tomlin ::

P.S.: tudi zaradi teh in podobnih ***ebanih zahtev po raznoraznih geslih imam še vedno 22 let staro mobi številko, in jo vsake tri mesece podaljšam :)
Bolj enostavno, pa vendar komplicirano, sem zamenjal in se zdilal za številko z mojo slovensko banko.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

tiltech ::

Srečko. Pač na žalost se to ne zgodi vsakemu, kar se je meni. Telefon se je skuril dobesedno. Telefon je bil totalno uničen in sim+sd. Kaj takšnega še nisem videl. Bil je vzunaj na suhem na mizi pod soncem. Ni bilo 100 stopinj da bi ga skurilo.
In kaj sedaj? Kako naj pridobim podatke za moj icloud in ID, če ne morem ta račun uporabljat.

Ales ::

tiltech je izjavil:

Kako naj pridobim podatke za moj icloud in ID, če ne morem ta račun uporabljat.

Predlagam samo eno temo za ta problem, da ne bo zmede.

TEMA JE ŽE TUKAJ

sbawe64 ::

tomlin je izjavil:

P.S.: tudi zaradi teh in podobnih ***ebanih zahtev po raznoraznih geslih imam še vedno 22 let staro mobi številko, in jo vsake tri mesece podaljšam :)
Bolj enostavno, pa vendar komplicirano, sem zamenjal in se zdilal za številko z mojo slovensko banko.

Zakaj se ne prestaviš na bob 4c ?
Številka bo ostala.
2020 is new 1984
Corona World order


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iphone in google račun

Oddelek: Mobilne tehnologije
10806 (533) tiltech
»

google račun

Oddelek: Omrežja in internet
6963 (512) Dober dan
»

Android - napaka pri dodajanju Google računa

Oddelek: Mobilne tehnologije
71299 (398) TheBlueOne
»

kako odkleniti LG G5?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302416 (1804) louser
»

Zasebni dokumenti

Oddelek: Pomoč in nasveti
242987 (1939) Badwolff

Več podobnih tem