» »

bf-laptops-notebooks.com

bf-laptops-notebooks.com

stock976 ::

Pozna kdo avstrijsko trgovino BF laptops notebooks ( https://www.bf-laptops-notebooks.com/ )?

Kakšne izkušnje imate?

Vem, da gre za rabljene računalnike, vseeno pa so njihove cene skoraj sumljivo nizke...

Hvala za vsako informacijo.

janezvalva_5 ::

če kaj pomaga:
trgovine ne poznam,
cene so pa višje kot v SLO.
imajo pa veliko izbire.

GupeM ::

Bojda je legit. Imamo nekaj uporabnikov, ki so že kupili preko te spletne trgovine. Več pa v tej temi:
https://slo-tech.com/forum/t170766/p786...

mtosev ::

Jaz imam Lenovo ThinkPad X280 od njih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Karen ::

Jaz imam tri, X1 carbon, X280 in še enega T-ja 15,6col. Vse prišlo ok, en napajalnik je imel usb-c mal zvit ampak je delal, sama ohišja so bila povsod lepo ohranjena, brez mrtvih pixlov ekrani. Imajo drugače tudi na bolhi oglase, tako sem jih našel. Zlifrajo v par dneh po prejemu plačila (so na dunaju mislim da), dostavna služba je neka One - ala DHL, pride pa od pošiljanja pol mislim da naslednji dan. Skratka so legit, pri ceni dodaj še poštnino mislim da 20eur v EU, v avstriji je pa 15 če se ne motim, pride v namenski kartonski škatli, notri plastičen wrap na sredino kartona, skratka v redu zapakirano.
p.s.: tisti, ki trgovine ne pozna, verjetno tudi narobe trdi da so cene višje kot v slo - bi upal trditi da za večino tistega kar imajo na voljo ne velja. Ampak si itak sam ugotovil da so cene že kar sumljivo nizke, tako da trola lahko mirno ignoriraš.
Moj best guess je da imajo pogodbe s kako leasing hišo, ki daje v leasing opremo ali pa pobirajo od kakih velikih strank (ala banka, zavarovalnica ipd.) ki menjajo robo takoj ko proizvajalčeva garancija izteče, zato imajo običajno več kosov enakega ali podobnega na zalogi, ko pač je. PRidejo pa vsi stock z nemškimi winsi instaliranimi, debrandano vse, edino črke/posebni znaki znajo bit nalepljeni.

stock976 ::

Hvala vsem za odgovore. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stock976 ()

tony1 ::

"PRidejo pa vsi stock z nemškimi winsi instaliranimi"

Pa so to običajno CEE verzije, kjer ob prvem zagonu winsev šele izbereš jezik in še lahko preklopiš na angl.?

matej_jack ::

Ne vem sicer, kako je pri njih, ampak pri večini mašin iz tujine mi jezik zamenjamo v angleščino s tem orodjem (start, run):
%windir%\system32\sysprep\sysprep.exe

tony1 ::

Ah, ti novi časi. Nekoč je bilo mnogo manj enostavno ali pa nemogoče.

Super nasvet, tnx.

Karen ::

Ne, na vseh so bili original že nameščeni nemški winsi, brez izbire jezika na začetku. Ker ne veš kaj je gor jaz itak vedno naredim povsem novo namestitev, pa potem Lenovo vantage gor (na Lenovote seveda) pa poupdate-am drajverje. Dandanes to ni neka umetnost, traja pa isto kot da bi se z obstoječimi ukvarjal.

mtosev ::

Jaz sem naredil fresh Windows 11 install. Raje tako kot, da uporabljam nekaj kaj so oni nastavljali. Mi bolj paše tako.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

deleted ::

Bf laptops so preverjena firma. Cene majo zelo lepe, ja, upam, da se ne skvarijo. :)

mtosev ::

Našo sem tale store na eBayu ko sem brskal. Cene se mi zdijo dobre, a naj še nekdo preveri.
https://www.ebay.ie/str/thinkstore24
Pošiljajo v Slovenijo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mlinč ::

Mene pa zanima, kako ste uredili s plačilom? Meni zavrača plačilo s kartico, čeprav prej nisem imel problemov s plačili. Banka je NKBM

Karen ::

Jaz nisem imel težav. Kontaktiraj jih, ali poskusi z drugo kartico če jo imaš na voljo.

mlinč ::

Rešeno. Problem je bil v kartici. Debetne ni želelo sprejeti, s kreditno šlo skozi BP.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8316114 (13533) neoserv
»

Slovenski trgovci ter tujina (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19538903 (35227) s51as
»

Prenosnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
143177 (2736) Pyr0Beast
»

Prenosnik hp v akciji

Oddelek: Kaj kupiti
151685 (1247) Pesimist

Prenosnik - Avstrija

Oddelek: Kaj kupiti
274524 (1776) flipflop

Več podobnih tem