» »

GSM - Polnjenje na 85% 2x dnevno ali 1x 100%

GSM - Polnjenje na 85% 2x dnevno ali 1x 100%

1 2
3
»

Samael ::

Bolt je izjavil:

Halo imam en resen problem. Telefona nisem izklopil na 85%, polnil se mi je celo noč, kaj naj naredim. Ali ga vržem v smeti ali ga naj podarim revežu matobeliju, ki nima za burek in preko forumov prosjači za denar.


A to ga zdaj prav zasleduješ iz teme v temo? Saj razumem, da je mogoče nekje v neki debati ranil tvoja občutljiva čustva, ampak a ni to tko ... malce bolno? Biti nadlegovalec in zalezovalec.
Samael != Samuel

ZveeZ ::

Moras razumet, da je Bolt matobelijeva ku**a.
Kjerkoli se matobeliju dvigne, pritece Bolt in odpira usta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

Bolt ::

Samael je izjavil:

Bolt je izjavil:

Halo imam en resen problem. Telefona nisem izklopil na 85%, polnil se mi je celo noč, kaj naj naredim. Ali ga vržem v smeti ali ga naj podarim revežu matobeliju, ki nima za burek in preko forumov prosjači za denar.


A to ga zdaj prav zasleduješ iz teme v temo? Saj razumem, da je mogoče nekje v neki debati ranil tvoja občutljiva čustva, ampak a ni to tko ... malce bolno? Biti nadlegovalec in zalezovalec.

A to se oglaša matobelijev alter račun. Kako lep je naš internet kaj ne matobeli.
Boli mene za-te matobeli, sam si začel zasledovat, a sedaj ko pa eden počne isto pa v jok in mamici na dudo.
A to ste sami 5 letni otroci, ko ne dosežete svojega prav potem pa stisne prpo v rit pa k mamici-moderatorju jokcat za izbris.
A ko pa vi jebete druge v glavo to pa ni problem. Dej spelte se mi gamad jadna!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GupeM ()

Samael ::

Bolt je izjavil:

Samael je izjavil:

Bolt je izjavil:

Halo imam en resen problem. Telefona nisem izklopil na 85%, polnil se mi je celo noč, kaj naj naredim. Ali ga vržem v smeti ali ga naj podarim revežu matobeliju, ki nima za burek in preko forumov prosjači za denar.


A to ga zdaj prav zasleduješ iz teme v temo? Saj razumem, da je mogoče nekje v neki debati ranil tvoja občutljiva čustva, ampak a ni to tko ... malce bolno? Biti nadlegovalec in zalezovalec.

A to se oglaša matobelijev alter račun. Kako lep je naš internet kaj ne matobeli.
Boli mene za-te matobeli, sam si začel zasledovat, a sedaj ko pa eden počne isto pa v jok in mamici na dudo.
A to ste sami 5 letni otroci, ko ne dosežete svojega prav potem pa stisne prpo v rit pa k mamici-moderatorju jokcat za izbris.
A ko pa vi jebete druge v glavo to pa ni problem. Dej spelte se mi gamad jadna!

Ja, jaz sem prav gotovo matobelijev klon. Glej, še nogavice imava enake barve! :D

Ampak ne... sem zgolj nekdo, ki se tu pa tam vpraša, kaj hudiča dela človeku v glavi, ko se obnaša kot se ti. Daj vzemi si par sekund časa, pa premislil. Človek je najbrž nekaj zapisal, kar ti ni bilo všeč, pač no big deal ... ti pa kaj? Greš človeka zasledovati iz teme v temo, zgolj z namenom infantilnega nadlegovanja. Ne vem, a si zgolj mladostnik, ki pač ne zna bolje in ok, potem nekako razumem ... ali pa odrasla oseba, katere mentalni razvoj se je končal tam nekje pri dvanajstih? Samo poglej no, kakšne klatiš.
Ampak ja, prav gotovo je problem v vseh ostalih, ne v tebi samemu ;)
Samael != Samuel

MrStein ::

energetik je izjavil:

matobeli je izjavil:

Zato jma pa Bolt PNG starfotr pa ne.

Še odgovor avtorju:
Baterija se normalno stara z cikli, en cikel pomeni polnjenje do 100% in praznenje do 0%.
Če v istem dnevu 2x napolneš do 50% bo to še vedno en cikel.

Ampak: ista baterija bo ob ciklih kjer imaš vedno od 20-80% zdržala bistveno več ciklov kot pa baterija ki se polne od 0-100%, komot lahko zdrži 50% več ciklov. Dodatne cikle lahko pridobiš še z počasnim polnjenjem baterije, polnjenjem in przanenjem pri sobnih temperaturah...

Ampak da kupiš flagship telefon in sparaš na dobrih gumah, hočem rečt, bateriji, je pa popolnoma zgrešena logika.
Ne, če 2x nafilaš na 50% namesto 1x na 100%, ni enako ciklov. Oziroma obraba je nekajkrat manjša.
Za Li-ion je pa res že vse naštudirano in ni treba odkrivat tople vode. Najdalj Li-ion živi, če se jo stalno uporablja nekje med 20-70%, to so dejstva. Že samo to, da se odpoveš 100% in vedno filaš samo do 85%, enormno poveča življensko dobo. Če se zraven odpoveš še hitremu polnenju, si že veliko naredil. In ne, ne bo samo 2 meseca več življenske dobe baterije, lahko je tudi več let več.

Trenutni telefon A52 sem od kar je bil nov, napolnil do 100% točno 1x. Uporabljam AccuBattery in ga izklopim s polnjenja pri 65%. Le če vem, da bom rabil cel dan (smučanje, izlet itd) ga pustim do 85%. Tudi 85% je čez glavo zadosti do večera oz. do naslednjega jutra.
Torej moja običajna uporaba je nekje 25-65%. Kar mi tudi sicer ustreza, ker ga itak 2x dnevno vštekam v avtu da imam AndroidAuto, torej se niti ne prilagajam kaj dosti, je avtomatično takole.
Po 1 letu mi kaže battery health na 96%. Grem stavit, da tudi čez 1 leto ne bo kaj dosti pod 95% in bo baterija zdržala vsaj 4 ali več let.



toro69 je izjavil:

Polnjenje 100%, praznjenje do cca 4%. Enkrat mesečno praznjenje do izklopa. Če hočes še kaj baterijo prišparat polniš če ni nuja na počasnih polnilcih.
Tole je totalna smrt za Li-ion. Ampak lej, če rabiš 100%, pač daj.

Nokia 6131 ima tudi Li-ion in sem vedno polnil od praznega do 100%.
Zdržala tam 7-8 let. Potem se napihnila.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Joze_K ::

Bolt je izjavil:


Zanimivo pa, da se Jože_K ne oglaša več. Verjetno je to kar matobeli sam mal prišel trollat, da si pridobi malo denarja in pa pozornosti, ker ga je doma mamica odstranila z dude in sedaj ima težave z iskanjem pozornosti.
Sedaj pa hitro jokat mamici. Mami, mami Bolt mi pa nagaja.


V vsaki temi se najde nek pajac, ki ne more da ne bi smetil,.. tule si to ti.
Ker sem malo pred penzijo nisem več na dudi, že pozabil kaj to je,.. očitno pa se ti spomniš še dobro.

V temi je kar nekaj uporabnih odgovorov in pa kot ponavadi večji kup imbecilnih čvekov.

Bolt ::

Samael je izjavil:

Bolt je izjavil:

Samael je izjavil:

Bolt je izjavil:

Halo imam en resen problem. Telefona nisem izklopil na 85%, polnil se mi je celo noč, kaj naj naredim. Ali ga vržem v smeti ali ga naj podarim revežu matobeliju, ki nima za burek in preko forumov prosjači za denar.


A to ga zdaj prav zasleduješ iz teme v temo? Saj razumem, da je mogoče nekje v neki debati ranil tvoja občutljiva čustva, ampak a ni to tko ... malce bolno? Biti nadlegovalec in zalezovalec.

A to se oglaša matobelijev alter račun. Kako lep je naš internet kaj ne matobeli.
Boli mene za-te matobeli, sam si začel zasledovat, a sedaj ko pa eden počne isto pa v jok in mamici na dudo.
A to ste sami 5 letni otroci, ko ne dosežete svojega prav potem pa stisne prpo v rit pa k mamici-moderatorju jokcat za izbris.
A ko pa vi jebete druge v glavo to pa ni problem. Dej spelte se mi gamad jadna!

Ja, jaz sem prav gotovo matobelijev klon. Glej, še nogavice imava enake barve! :D

Ampak ne... sem zgolj nekdo, ki se tu pa tam vpraša, kaj hudiča dela človeku v glavi, ko se obnaša kot se ti. Daj vzemi si par sekund časa, pa premislil. Človek je najbrž nekaj zapisal, kar ti ni bilo všeč, pač no big deal ... ti pa kaj? Greš človeka zasledovati iz teme v temo, zgolj z namenom infantilnega nadlegovanja. Ne vem, a si zgolj mladostnik, ki pač ne zna bolje in ok, potem nekako razumem ... ali pa odrasla oseba, katere mentalni razvoj se je končal tam nekje pri dvanajstih? Samo poglej no, kakšne klatiš.
Ampak ja, prav gotovo je problem v vseh ostalih, ne v tebi samemu ;)





Glej. Nč bat tudi tebe zasledujemo preko FBI, Interpola.... Tako da je vem jasno zakaj imaš ta račun, če samo pogledaš par postov za nazaj in ni treba bit noben FBI. Zato da predlagaš izbris in da se vmešavaš v take teme kot je ta.
Jaz da koga zasledujem. Pa ni treba, saj vsako temo ko odpreš najdeš not pametovanje tega pacienta, pa nikjer nič od njega. Piše in pametuje same bedarije, ki niso za nikamor in niso prinesle nobene vrednosti temu forumu. Pa daj malo se zamisli in preberi njegove komentarje, en kup nasranega filozofiranja in nekih pravljic. HALO! Nosi se pa kot, da je požrl vso pamet tega sveta.
Škoda ker ne vidite sebe ampak samo druge, ne vprašate se pa zakaj taki izpadi. Matobeli ni zapisal nič takega kar meni ni bilo všeč, problem je kako je to zapisal in kako se je začel vsajat, ker mu pač ni bilo všeč KAR SEM JAZ ZAPISAL!
Kdo je začel prvi pojebavat! Ko mu pa začneš vračat pa v jok. Se vidi kdo je koliko star.
Kot rečeno vsak imam pravico do svojega mnenja in zato to spoštuj.
Če mi gre pa kaj na kurac je pa neko duvanje nekih slo-tech šerifov, ki mislijo da je forum njihov in da lahko pišejo samo tisto, kar se njim zdi prav. Vse ostale pa je treba zabit in zjebat. Ni treba dolgo da si na tem forumu pa da vidiš kdo so to. To je cca 10 enih in istih seveda potem še vsak z par dodatnimi imeni za pojebavanje in to je to. Zame se ve kdo sem, razen tega imena imam še 65 drugih tako da nč bat zame.

@Jože_K
Ja res se v vsaki temi najde kakšen pajac V tej temi si to ravno TI. Že sam naslov teme in prvi post je največji imbecil te teme.
Sedaj mi pa razloži kakšne uporabne nasvete si potegnil iz te teme. Pa pustimo moje trollanje. Glej da se boš dosledno držal vseh matobelijevih nasvetov, čez leto dni pa se slišimo, ko boš prišel jokat na forum kako slabo ti zdrži baterija. To je pa to.
Ne boš verjel toda prav dobro se spomnim kako je bit na dudi. Glede na to, da si že pozabil ti povem, da ni slabo. Samo meni ne verjet, počakaj na nasvet matobelija on ima boljše nasvete.
The Ende
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Samael ::

Bolt je izjavil:


Jaz da koga zasledujem. Pa ni treba, saj vsako temo ko odpreš najdeš not pametovanje tega pacienta, pa nikjer nič od njega. Piše in pametuje same bedarije, ki niso za nikamor in niso prinesle nobene vrednosti temu forumu. Pa daj malo se zamisli in preberi njegove komentarje, en kup nasranega filozofiranja in nekih pravljic. HALO! Nosi se pa kot, da je požrl vso pamet tega sveta.

Ja ne vem no... meni se zdijo njegovi posti dokaj uravnoteženi, razumni. Čisto mogoče, da ga kdaj kje zanese, saj koga pa ne, pa tudi strinjamo se ne vedno vsi o vsem, ane ... ampak poglej pa svojih zadnjih 10 - 15 postov, pa njihovo vrednost za bralce. A ti je treba tega?
Ko/če ne pišeš neumnosti, nisi žaljiv, primitiven, agresiven, itd ... ti bomo ljudje prisluhnili, tudi če se ne strinjamo vedno s teboj, tako pa ... a ti je treba tega?
Samael != Samuel

matobeli ::

Bolt je izjavil:


The Ende

Ne verjamem.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako polniti baterijo oz. vpliv polnjenja na življensko dobo.

Oddelek: Mobilne tehnologije
162965 (2477) bajsibajsi
»

Stop charging aplikacija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
547428 (6164) ncc2000
»

Galaxy S4 - baterija

Oddelek: Mobilne tehnologije
162813 (2539) hojnikb
»

Še o težavah z novim iPadom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
15132149 (25600) Owe-
»

Kako ravnati z litij-ionskimi baterijami (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6020584 (17211) MrStein

Več podobnih tem