» »

Pomoc acess baza napisana v excel

Pomoc acess baza napisana v excel

jk1991 ::

Zadeva je sledeca. Za preracunavanje sem dobil v uporabo program acess ki jemlje bazo podatkov napisano v excelu ( verzija97). Excel vsebuje tudi makre. Pojavlja se mi pa problem, da se mi iz neznanega razloga ob vpisovanju podatkov le ti podvajajo. Recimo za mesec september imam 2 vnosa kljub temu, da sem vpisal samo en vnos. Temu primerno ne stimajo koncni rezultati.kako resit zadevo?

kloko ::

Rešitev je preprosta, to isto vprašanje postavi tistemu, ki ti je naložil to programsko rešitev. Vse ostalo je le brezplodno ugibanje.

Tody ::

Problem je v excelu in acessu in predvsem v cloveku ki se vedno vztraja na teh platformah.

nightrage ::

Verjetno imaš v macroju dvakrat poklicano funkcijo za insert. Malo preveri macro kodo!
Alex Jernej Würtz -> teži ti terminator.

jk1991 ::

Hvala za odgovore prosim pa če mi lahko kdo poda korake napotkov kako kliknem in kako to uredim saj sam nimam pojma o kodah in teh postopkih reševanja

elrado ::

Edino kar ti lahko rečem je da ne delaj tega, če ne veš kaj delaš. Prehitro boš kaj nepreklicno uničil.
Kdo ti je dal program? Pomoje je nekdo že nekaj šraufal notri.

Jure14 ::

A imaš na obrazcu gumb, ki vpiše podatke v bazo?
Sem že videl ljudi, ki na gumb naredijo dvojni klik.

jk1991 ::

Pozdravljeni, sam sem preveril za morebiten dvojni vnos ampak ga nisem dal. Ljudje ki imajo malo znanja so mi rekli znajdi se plus tega so dolocene tabele pod kodo katerega gesla niti oni ne vejo. Je kdo pripravljen pomagat da mu poslem. Dam za pivo dva tri... Ker nwm vec kaj naj naredim?

Tody ::

Preveri poslovno logiko in se loti na novo. Danes imas na voljo toliko boljsih resitev. Gesla ti tudi tukaj noben ne bo povedal

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Office 2019 je tu

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
4416494 (6009) sbawe64
»

excel - pomoč

Oddelek: Programiranje
381746 (1077) korenje3
»

Excel kalkulacije - preko virtualke ipd.? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
927863 (5668) omni-vor
»

Pozabljeno geslo za Excel file

Oddelek: Programska oprema
452352 (1350) Han
»

MS Access (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
647297 (5355) travica

Več podobnih tem