» »

CREATIV 6.1 6700 ali LOGITECH Z-640

CREATIV 6.1 6700 ali LOGITECH Z-640

deann ::

Zelo sem v dvomih za kateri sistem se naj odločim..zvočno imam LIVE 5.1 tako da mi pri 6700 zadnji center itak odpade,vseeno se pa bolj nagibam k temu sistemu-na testih pa se oba dokaj dobro ocenjena...Kaj mi priporočate???

boštjan ::

osebno bi se za logitech odločo,če bi moral izbirat med tema dvema.lahko pa kupiš lesene geniuse za 32k,ki zelo v redu špilajo

Fury ::

isto k bostjan :)

deann ::

Geniusi mi niso najbolj všeč ,saj jih ima kolega pa niso prepričali predvsem bas se mi zdi prešibak-nevem,morda pa je kriva zvočna,ki je integrirana na matični,pa še dražji so,tako da prideta v poštev le omenjeniva sistema. 6700 so po specifikacija nekoliko močnejši cena je pa nekje podobna...

sash ::

dve povezavi zakaj NE kupit Creative 6700

klik

klik klik
--------------------
Think different...
TOROiD Group

deann ::

Ok.potem je verjetno pametnejša izbira Z-640, samo malo me moti da so zvočniki tako majhni-predvsem bas ki je velik samo 23x23 cm...Če ima kdo kake izkušnje z temi zvočniki naj napiše kakšno mnenje...

Fury ::

z-640 - se kar v redu, srednjih tonov zelo manjka, basovec je mocen ampak je cuden, samo trese vse, ampak ne slisis da bi sploh igral razlicne tone :)

z-680 so druga zgodba.. da me ne bo kaksnen lastnik le-teh zdej sel lincat :)

boštjan ::

deann,na keri plati si poslušo te lesene geniuse.ker jaz jih mam na nf7-s,res z integrirano zvočno a s svojim procesorom,t.i. soundstorm in bass raztura.no so pa še tu eni drugi logitech,in sicer Logitech X-620. DAnes sem jih vido v bigbangu(Maribor).reči naj ti jih priključijo.

DarwiN ::

Imam te Creativove 670o INSPIRE pa mi ni jasno zakaj jih ne preimenujejo v 6700 KATASTROFA.
Logitechovih še nisem slišal ampak so ziher boljši. Center mi tako hudo poka od pregrevanja al nevem česa da zgleda včasih kot za novo leto.:).,da o softwareu sploh ne govorim..

Oblivion ::

Se pravi da sem edini, ki mu delajo 6700 odlicno. Nobene pritozbe nimam.

deann ::

Priključene jih ima na MSI-jevi plati samo nevem keri model je! basi se popačijo že pri malo večji jakosti-to se opazi predvsem pri filmih! sicer pa za te X-620 še nisem slišal,zgledajo dobro...

boštjan ::

Priključene jih ima na MSI-jevi plati samo nevem keri model je! basi se popačijo že pri malo večji jakosti-to se opazi predvsem pri filmih!

no kot sem rekel,jaz jih mam na nf7-s priključene z zelo dobro integrirano zvočno in bassi so zelo dobri.

Malecky ::

http://www1.bolha.com/index.php/ukaz/bi...

Kaj podobnega kupi ce mas kaj pameti, najbolje pa dober stereo sistem, sam za to verjetno ni financ...0:)

cccc kupujete 6 zvočnikov, za tako ceno se se kablovja za dober sistem ne dobi.

boštjan ::

ja tile JBL pa res zgledajo ubijajoče,samo kot si vido,fant sprašuje za ceno 25k,še tisti geniusi so malce predragi,al se motim.

Fury ::

Malecky n00b :D Mormo bit doom3-ready :) ni cudn da si slab v CSju ce ne slisis a je tip uzad al uspred ;) :P

sash ::

@ DarwiN, ofnaj zadevo in boš kr hitro opazo en tranzistorček ki se nenormalno pregreva (pr meni se je po 14 dneh uporabe že konkretno poznalo na plošči) in je namenjen za neko kao stabilizacijo napetosti ter premeri malo napetosti in namest njega vgradi stabilizator ki bo imel približno za 2 V nižjo napetost (točno katera napetost je to bi moral pogledat, če te bo zanimalo me kontaktiraj pa bom zmiro ker sem že pozabo. Posledice ki jih boš imel so nekaj stroškov za stabilizator, nekaj za delo, izgubo garancije in malo moči (pri polni glasnosti) a pridobil bop to da ti nebo več pokalo
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kir zvočni sistem naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
382034 (1492) twingosport
»

5.1 ali 6.1 ali 7.1

Oddelek: Zvok in slika
192984 (2672) sash
»

nakup zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
131016 (811) glinik
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472303 (1600) boštjan
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332703 (2013) partysound

Več podobnih tem