» »

Odklepanje Athlona XP malo drugače

Odklepanje Athlona XP malo drugače

Microsoft ::

Vem da je o tem že bil en članek kle gor, pa ga tud jst mam. Sam so tam slike tak slabe, da se ČIS NEČ ne vid. Prosi bi, če mi kir pove kako stran, ki bo slikovno bol bogata oz. kvalitetna.

PA še neki. Sm dobu idejo, da bi namesto prevodne paste uporabu neko tanko malo žičko, cin in spajkalnik. Pol bi pa vžičko tam položu, ko so mostički, pa zacinal. Mal me je sam strah, ker zna bit tisto zlo vroče za trenutek. Je mogoče od vsa že to kdo probal? Mnenaj?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

frenk ::

nekj se spomnem da se je odklepal tud z baterijo...preboj mostička pomoje...pa še nevidno je...al se mogoče kdo tega spomne:\

Clemento ::

Mene zanima predvsek kera je ta prevodna tekocina...car defoger..pa kj se da to dobit?
Jst mam durana 1600 pa moram mosticke povezat da bom mel axp....
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

DjTonic ::

Clemento, koliko si navil Durona 1,6?

Microsoft ::

No, tist z baterijo se jst nebi kej špilal.:\

Pasta pa stane okol 5kSIT. To je vlko, če bi se dal oz. če se da kr žičko zalotat.;)

Pol tega še nbedn ni poskusu?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

morphling1 ::

Eh Jimi itak da smo probal, zame je to edini pravi odklep, samo si moraš vzet malo več časa, imet mirne roke in dobre oči.
Tu je malo novejša slikca

Tu je pa še originalna tema, če si slučajno spregledal.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Microsoft ::

Ja, sem spregledal. Sam tistle sem neki prebral, da si ti žičko dal kar žez tiste luknce, s katerim se mostički ne smejo sklento (no, lahka se, sam pol se mende vse skupi zaklene na 1700XP+).

Pa kolker sm videl, je treba povezat sam po dva para mostička, ne pa še vseh mostičkov skupaj. Drži?

Kak pa je pol z tistim L11 mostički, ki so menda neki za višanje voltaže al FSB, nevem točn. A je treba to tud "polotat", da bi lahka frekvenco dvignu za kakih 200MHz iz 1,5GHz? Neki sm bral, da je to menda treba, ker pol neki napetost pade al ka že?:\ Al mende to, da je boljše dvignat frekvenco FSB:\ . Nevem več...:8)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem novi barton 2600 vs.2×512 vs.epox 8rda+!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
523227 (2584) kajzer
»

Navit palomino 1600XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
653188 (2446) DimmniBurek
»

Hard core XP odklepanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
655373 (3612) Microsoft
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654156 (3421) SkyNet
»

Kako pobarvati L1 mostičke????

Oddelek: Navijanje
261953 (1617) jRk0

Več podobnih tem