» »

STRATEGIJE V ZATONU?

STRATEGIJE V ZATONU?

goranTNT ::

Fantje pa ka tko gledam pa vi skor sam 3d streljacine špilate!Sej se najde tud kj igralcev starategij sam to ni to!Jst mislm da je glavna prednost drugih spilov grafika ceprav se to obraca na bolje (Earth 2150..)!
A spolh igrate kaksno strategijo razen RA2- ki pa je pomjem daleč on kaksne The Moon Project!:|

Morpheus ::

Tko se govori! The Moon project je zdele men najbolsa. Sploh brezzveze zapravlat cajt s pregovarjanjem ce je najbolsa k je. Jst pa drgac cakam na Emperor: Battle for Dune, pa Z2, k mislm da bosta obe sekale!!!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Rott-von-weiler ::

pa niso samo strategije v zatonu poleg njih so tud pustolovske in njim podobne igre za malo razmišlat pa saj vidiš ko odpreš bilokako revijo našo al pa tujo sama streljačina formula pa fusbal počasi bo že težko dobit dobro pustolovsko igro ala monkey island:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Jst ::

Tocno tako! Zadnja pustolovscina ku sm jo spilal je bla Grim Fandango, potem pa konec.

Pomoje je fora 3d streljacin in podobnih, da do konca izkoristijo 3d pospesevalec in mislijo da je spil zakon. (sej vecina folka tud tok misli), ampak vseeno bi spilal kako pustolovscino v 2D.

BigFoot ::

no, zame ga čez pustolovščine ni. ta zadnja res dobra ki sem jo igral je pa The Longest Journey (ena naj naj pustolovščin ever)

Morpheus ::

Sam neki, a Return to Monkey island pa noben ni igrou al kva. Men je to se ena najbolsih pustolovscin ever. Drgac pa strategije sploh niso v zatonu, zdele mas uzun The Moon project, Sacrifice in nenazadnje tudi Black & White.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

Najbolša pustolouščina je Outcast! Strategije so pa med hardcore playerji zlo prljubljene. Jst prvm, da je treba met oboje.

SpiDEr8 ::

RA2 je zakon sam me zanima če je B&W res tko dobr špil ke pravte sej zdej ga bom nabavu pa bomo vidl......:D

Freak ::

že dolg ni izšla nobena dobra strategija (zadnja je bla Aoe2) pa smo prešaltal na 3d grafiko:D

Morpheus ::

Nevem no, sej men je bols 3D grafika, sam zdej pa odvisn pr keri igri, k ene majo ful bedn postavljen pogled.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

darkdisk ::

kdaj pa kdaj obrnem kak age of ampires 2 drugace pa tudi dark raind ni slab

abcde7 ::

Men se ne da igrat prov dolgih iger, ki zahtevajo zlo velik cajta in možganov... Jest igram igre, da se sprostim!!!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

naj stara špila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1029418 (7272) glinik
»

Kaksna nova avantura ?

Oddelek: Igre
101408 (1260) AlienGT
»

Kaj pa Starcraft?

Oddelek: Igre
252084 (1912) MArko
»

Red Alert 2

Oddelek: Igre
281864 (1645) Simko
»

Kšn dobr špil..

Oddelek: Igre
381634 (1326) SpiDEr8

Več podobnih tem