» »

Kaj pa Starcraft?

Kaj pa Starcraft?

Muflon1 ::

a še kdo špila to igro, a jo kdo proda?

andrejsoft ::

Starcraft je še vedno NAJBOLJŠA strategija, vse tri rase so hude, sploh Protosi, dodatek pa tudi rula.
Komaj čakam na Warcraft III. ;)
http://www.geocities.com/andrejsoft/

Stripy ::

Samo, da povem, da se strinjam z vsem, razen da imam najraje zerge. :D

Tjulenj ::

i am needed? hehe. sc rula, sploh pa brood wars. lurkerji pa dark templarji... pa marinci z medici zravn... ultra-mljasc :D pa a ste vidl da je spil ful krvav :D k z dark templarjem razrezes medica... :D

Muflon1 ::

A MI KDO LAHKO PRODA STARCRAFTa original rip iso karkoli prosim!

zile ::

jest:D.

Muflon1 ::

Zile kolk maš mail?!?

Quake ::

se vedno ena najboljsih strategij >:D

Morpheus ::

Ma nc posebnaga. Sicer je par enot dobrih to je pa tut use. So ze bols The Moon project al pa Earth 2150. Al pa mogoce Fate of the dragon. To so bolse. Starcraft je Warcraft v vesolju.:\
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pikachu ::

Kako igrate Starcraft na novejsih racunalnikih?
Meni se normalno namesti, ko jo hocem pognati, pa pravi da ne najde CD-ja v pogonu???

Ima kdo kaksno idejo? Imam tudi veljaven CD kljuc.

Binji ::

Mah skini crack dol pa je. Jst to itak zmeri delam tud ce mam cd sam se mi ne da ga nonstop iskat>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Boogy ::

Pikachu: pred casom so krozle govorice da se to dogaja na nekaterih masinah z win98 gor. Sam to so ble sam govorice. Men se je isto dogajal in nikakor stvari nism mogu zrihtat, pol sm pa pac rip dal gor.

ginekolog ::

StarCraft Broodwar RULZ! Vsak dan ga nabijamo na rač. faxu v lanu.. ko se 8 folxov mesari je to pravi užitek :D

Juj.. ko bo SC2 zunaj.. njam ..

Jani

Morpheus ::

jbajec: ce se zdej nabijas starcraft si rajs mal poglej naokol kolk mas dobrih strategij, ce hocs navadne mas tuki Red alert 2, ce pa v 3D obliki mas pa zdej The Moon project.

p.s.

Kje si ti slisu za Starcraft 2? Mogoce sam jst nevem ampak ce je res napovedan mi dej link za na stran kjer pac je napovedan.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

zile ::

Poglej u profil. Drugač pa je najboljša strategija zame, Age of Empires 2 - The Conquerors. :D

zile ::

Bizi10: poglej u moj profil.
Drugač je pa najboljša strategija zame Age of Empires 2 - The Conquerors :D.

ginekolog ::

Igrali smo ze vse mozno od strategij, nobena na žalost ni bila StarCraftu niti do kolen. Še nabližje je AOE2 in Total Ann. Nevem zakaj je to, ampak v lanu so igre ful drugačne kot 1 vs 1 ali pa single player. Na 8 igralcev je SC se vedno zakon!

Jani

Stripy ::

Da se igrati tudi s CDjev, ki jih PC "kao" ne najde. Potrebno je samo odstraniti CD check, ni potrebno igrati ripov. Cracke pa poiscite sami, ker je objavljanje tukaj proti pravilom.

andrejsoft ::

Starcraft je še vedno najboljša
strategija. Bdw, obrnil sem vse
zgoraj naštete, pa SC še vedno
rula.:D
http://www.geocities.com/andrejsoft/

Binji ::

RA2 tud ni slaba! Zame najboljsa zaenkrat (igral dans Sovjete ene 3 ure):D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

kockish ::

Bah, z zergi vas vse zmeljem >:D

Drugace je meni starcraft se vedno naj spil (na lanu, se ve). Ta spil imam celo original...

kockish ::

Ce rabi kdo kopijo originala (cd-key dela tudi na battle.netu) naj mi mejla.

OZZY ::

Zame je do sedaj starcraft najboljša strategija. Mislim, da je veliko boljša od AOE 1+2. Upam, da bojo tudi kaka nadaljevanja po SC brood war čeprav je malo verjetno. Ne vem kokrt sem jo že prešpilu in me še vedno čit prevzame. Isto se je zgodilo z Deus ex-om. Oba špila rulata.:D
Go with the flow.

zetko ::

Starcraft je itak zakon čeprov jo že neki časa nism igrou. Sploh mi je ušeč različnost ras pa tut dost uravnovešena je.ENOSTAVNO ZAKON! :D
Living it another way.....

Morpheus ::

Sam se mi pa zdi da so tut boljše strategije...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

MArko ::

lordkocka.. pridi... moji protosi te cakajo... Delta tu da bos vedu kdo ti grozi :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strategy games (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5611199 (693) mtosev
»

StarCraft II v beta stadiju

Oddelek: Novice / Igre
359144 (8026) 49106
»

Dobre lan strategije

Oddelek: Igre
242344 (1738) TgT
»

Strategije

Oddelek: Igre
291935 (1602) CCfly
»

Kera strategija??

Oddelek: Igre
281734 (1443) BendeR

Več podobnih tem