» »

Moj comp prerihtan

Moj comp prerihtan

sverde21 ::

No zadnič enkrat sem se odloču de bom prerihtu ohišje. Slike niso ne vem ka k je fotoaparat tud bol slab. (2Mp)

Rezultati:

















Tisto pod cd rom enoto sm mislu d bom naredu fan controller samo sem se odločil da bom raje kupil tole. Pa še ena al pa dve slikci od tega "Cooler Master Aerogate II -a" :



in še ena



Bo OK?
BTW a ta Cooler Master Aerogate II je OK izbira al ne?
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

m.i.h.a. ::

Comp super zgleda in mi je kar všeč, že zaradi tega ker nisi izbral modre barve za osvetlitev, ker jih je že veliko.
Aerogate pa je dobra izbira in ga imam tudi sam, in dela super, vsekakor se ti ga bolj splača, kot pa da kupuješ posamezne senzorje in da posebaj kupiš en regulator.

sverde21 ::

OK če tak pravš grem v torek evre v SIT menjat pa naročit:)

Dobius ::

Pa kaj je razlika med Cooler Master Aerogate II in npr. Rheobusom. Če prav razumem samo v priloženih senzorjih, ne?

Lio ::

Dobius: kot si vrjetno opazil ma Aerogate II tud zaslonček, temperaturne senzorje s prikazom temperature ... Kolker jst vem Rheobusu tega nima:\

Dobius ::

No pa npr. Hrdcano 9... Rheobus ni glij posrečena primerjava.

Bipe ::

ljepo, nema sta... ovim putem bi zelio rec da je 10/11.01.04. lan party u hrvatskoj na kojem ce osim turnira u cs-u i ut2003 biti i natjecanje u pc modingu sa novcanom nagradom za najbolje, sve informacije mozete naci na nasoj privremenoj stranici: http://web.vip.hr/ema.p.vip

Alexius Heristalski ::

Kaj praviš?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

kuglvinkl ::

Alexius Heristalski: kaj si nepisen? Sporočilo je popolnoma razumljivo in med drugim vabi moderje na razstavo.

V kolikor je šlo za nacionalistični izpad, ti ne mine pink dizajn vsaj dve leti. Pazi!
Your focus determines your reallity

steev ::

ljepo, nema sta... ovim putem bi zelio rec da je 10/11.01.04. lan party u hrvatskoj na kojem ce osim turnira u cs-u i ut2003 biti i natjecanje u pc modingu sa novcanom nagradom za najbolje, sve informacije mozete naci na nasoj privremenoj stranici: http://web.vip.hr/ema.p.vip

Prevod:

Lepo, ni kej... Zdej bi hotu rečt, da je 10. in 11. januarja 2004 lan party na Hrvaškem na katerem bo razen turnirja v CS-u in UT 2003 tudi izbor za najboljši PC modding. Nagrade za najboljše bodo denarne. Use informacije najdete na začasni strani http://web.vip.hr/ema.p.vip.

u™

kuglvinkl ::

Urke™: hvala ti. :)
Your focus determines your reallity

madmitch ::

Kuglvinkl, a misliš, da bi v primeru angleščine, Alexius Heristalski tudi tako odreagiral. Verjetno bi se norca delal iz vsakega, ki ne zna angleško, ker NAJ bi on, kakoda znal.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za hitro pomoč pri prenosniku in mikrofonu !!!

Oddelek: Zvok in slika
163422 (2705) soklic
»

Kateri regulator? (za kontrolo vent., temp....)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71431 (1130) evilfury
»

Kateri regulator vrtljajev..

Oddelek: Kaj kupiti
131568 (1328) Nesta
»

Regulatorji ventilatorjev - kateri je najboljsi po vasem mnenju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211588 (1380) smilyxx
»

Aerogate II

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81130 (853) Romčy

Več podobnih tem