» »

Premog in protesti Lützerath

Premog in protesti Lützerath

1 2
3
»

borut_p ::

jest10 je izjavil:

AndrejS je izjavil:

Škoda da niso Grete malo s pendreki šolali.


Zakaj bi pa jo?
Se je upirala? Napadala policijo? Zganjala vandalizem?


Ko sem gledal posnetek se mi je zdelo fajn zaigrano. Tamala se je se nasmihala zraven

jest10 ::

Sej kasneje je bilo malo šova za kamere.

Najprej pa so jih prav lepo zbrali na kup in popisali

Gagatronix ::

Gretard.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Miki N ::

Tamala je globohomo Mata Hari. Nakar oblastniki v zaigranem glasu rečejo "joj,joj, Greta je tu, kaj bomo pa zdaj... nič PREDAMO se, na tukaj imate vaše okoljske davke in omejitve, samo ne nas tepsti!" zraven pa mežikajo in se suvajo s komolci. Podobno je z Extinction Rebellion uličnim gledališčem - s tem da uni dejansko saj pripravijo pravi šov, ne samo pregovorni teater.

Ok, eni bodo rekli, da je bilo vedno tako in da je tudi kak Greenpeace samo asistiral pri "metu na koš" ... ampak kaj vem. Recimo bizarno je, da novodobni borci za planet so onesnaževanje v širšem pomenu besede postavili povsem na drugi tir, vse je samo še CO2 - to se mi zdi čudno za nekoga, ki je dejansko prepričan ekolog. Po svoje pogrešam originalne Mavrične bojevnike (sicer ime njihove barkače samo so jih včasih kar vse tako klicali - kljub temu, da večinoma sploh niso bili geji!). Zdeli so se mi bolj fajn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

driver_x ::

Ekologija je, tako kot vse ostalo, postala samo še biznis in vir zaslužka. Vprašaj se, kje je denar? V CO2 (kuponih) ali v mikroplastiki, težkih kovinah in ne vem še čem ?

kow ::

Bolje, da je denar v CO2 kuponih, kot v premogu - upam, da je to samoumevno. Se pomnim kaksne barve je bil naslednji dan sneg - preden je naselje preslo na plin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

gruntfürmich ::

PacificBlue je izjavil:

Veselo branje:

https://www.theartofannihilation.com/th...

ti se idiotije bereš? sem na hitro preletel in to ni delo zdravega človeka. prej bi rekel da je to delo kontra-kontra-propagande.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V ZDA prvikrat po letu 1880 obnovljivi viri energije prehiteli premog

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
439077 (6638) Leif
»

Velika Britanija zmogla teden dni brez termoelektrarn na premog

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
439928 (6814) starfotr
»

Nemška študija: električna vozila zaslužna za več emisij CO2 kot dizelska (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8922577 (17970) BlaY0
»

Finska bo zakonsko prepovedala termoelektrarne na premog

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3310954 (8262) konspirator
»

Velika Britanija bo do leta 2025 ugasnila termoelektrarne na premog (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7033241 (30188) nekikr

Več podobnih tem