» »

digitalni fotoaparat=WebCam

digitalni fotoaparat=WebCam

stojko ::

Zdravo

Zanima me, ali lahko svojega digitalca uporabljam kot Web-kamero in kaj potrebujem za to ?
Imam Samsung Digimax V4.

Hvala

svencbir ::

Uporabi kar Windows NetMeeting. Frami(število sličič na sekundo) niso najboljši, kvaliteta pa je kar zadovoljiva. Jaz uporabljam Sanyo-v digitalen fotoaparat na tak način. Dela.

Mess with the best, die like the rest.

WiseBear ::

svencbir: Lahko poveš kateri model?

XPSISTEM ::

ej prosu bi te če mi kaj več napišeš ali je res možno to ...ka pa instalacija...a ga netmeating sam zazna mam dsc72 sony

ej 100 krat ti hvala!!!

AnZo ::

Ce ti fotoaparat podpira web cam potem ne rabis nobenga sotfware-a, razn kak program za prenos slike prek spleta. Jaz npr upabljam, kar msn messenger in gre super. S kolegom se pogovarjava prek mikrofona in kamere. Imam pa digitalca FUJI Finepix 240.
Me pa zanima ce je kak program ko se lahk npr povezejo 4 ljudje in se med sabo gledajo in govorijo? Kot je npr. teamtalk (sam tu je sam zvok ne gre pa slika).

junce ::

Tudi mene zanima, kako pripraviš sony P72 da je web kamera

iskra ::

Jaz sem se že nekaj matral v tej smeri, da bi svoj Sony P71 spravil v uporabo kot Web-Cam vendar ga prepozna kot izmenljivi disk in nikakor drugače. Če bi se vsaj kje dalo dobiti kakšen Firmware Update, da bi lahko fotoaparat to podpiral bi bilo super. Sicer pa naprava podpira TV-Out in tako ga morebiti lahko uporabiš na kaki VideoIn-VideoOut kartici ... :\ Vsakršna informacija dobrodošla tudi zame!

sidd ::

hey!
mene pa zanima, če bi šlo z kamero kaj podobnega naredit? navadno kamero to, priklučeno preko DVi??

lp

Jeronimo ::

Živ!

Jaz mam Canon S 50. Preko USB porta lahko na računalniku gledaš kaj fotoaparat snema. Sem že razmišljal o tem da bi lahko fotoaparat bil tudi spletna kamera.

Kdo ve kako Canona pripraviš do tega?

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

junce ::

Men sony prek USB ne kaže ničesar, razen da dostop do kartice :\
Mogoč bi šlo samo preko Tv kartice

sash ::

Sam imam Canona A80 in sliko lahko preko usb-ja spravim v PC (lahko jo gledam ali snemam) vendar je pol problem ker nevem kak bi to stvar prepričal da bi jo MSN not potegno ker ko dam za izbiro kamere mi napiše da nimam instalirane kamere, kar je seveda tudi res, saj za canona nimam gonilnikov.

kakšna ideja ?
--------------------
Think different...
TOROiD Group

BosstyM ::

Za sony p72 so vsi vodiči tule, tudi za priklop kot web cam.
link: http://esupport.sony.com/US/perl/model-...
Če pa ima kdo kakšen drug fotoaparat, si pa tule izbere tip in mu izpiše vodiče
link: http://esupport.sony.com/US/perl/select...

Drugače pa gre to takole. Na fotoaparatu priklopite kabel v Video-Out (kot bi hoteli gledati slike na TV), na compu pa v Video-In in, na fotoaparatu nastavite slikanje in vklopite fotoaparat. In to je to. Preko USB ne deluje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BosstyM ()

PARTyZAN ::

hihitavc ::

A kdo ve, če je Kodak Z650 lahko tudi kot webcamera?
ali bo treba najti programe :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri digitalni fotoaparat za okoli 100 K

Oddelek: Kaj kupiti
363053 (2541) gremlinatorv
»

Web kamera

Oddelek: Zvok in slika
222308 (1943) CaqKa
»

Išcem web cam

Oddelek: Zvok in slika
61187 (1121) flipflop
»

Vprašanje za lastnike Canona A60/A70?

Oddelek: Zvok in slika
91074 (871) matias

Več podobnih tem