Forum » Zvok in slika » Fora slo-techa!
Fora slo-techa!
abcde7 ::
Jest vem kva je fora slo-techa! Dej povejte če ni res, sej lahko se motim! Vem da se Tejo_no1 in mulc grebeta za več zvezdic, sama sta mi to povedala. A je še kdo drug, ki se ne grebe za zvezdice in odgovarja, ker bi rad pomagal drugim?
Tist nej odgovori, tisti, ki bi pa radi zvezdice pa pejte u ring!
Tist nej odgovori, tisti, ki bi pa radi zvezdice pa pejte u ring!
- zaklenil: Senitel ()
Senitel ::
Prvo kot prvo MEN se ne gra za zvezdice.
Drugo kot drugo tole je "ZVOK IN SLIKA" in ne "LOŽA" ali "SLO-TECH".
OK?
Drugo kot drugo tole je "ZVOK IN SLIKA" in ne "LOŽA" ali "SLO-TECH".
OK?
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Adijo zvezda .Oddelek: Slo-Tech | 2298 (1655) | Primoz |
| » | Razpis...Oddelek: Slo-Tech | 1550 (1201) | Pretorijanec |
| » | ***** (strani: 1 2 )Oddelek: Slo-Tech | 5923 (5068) | Tomi |
| ⊘ | ZvezdiceOddelek: Loža | 2600 (2248) | orkan |
| » | zvezdiceOddelek: Slo-Tech | 2245 (1773) | OZZY |