» »

Ukrajina XII

Ukrajina XII

«
1
2

Pac-Man ::

Prejšnja tema o Ukrajini je že 2 tedna zaklenjena, primerjava vojaške tehnike že več kot mesec, tako da pojdimo naprej?

Prvi video M-55S v Ukrajini:

https://twitter.com/RALee85/status/1601...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
  • zaklenil: bluefish ()

Scaramouche3 ::

Kaj dobimo mi nazaj?
Kakšna je to unija, ki ti odvzame orožje, potem pa reče plačaj si sam naslednje, ki bo veliko dražje, vse gre proti Nemcem in Ameriki,večje države bi v EU dobile veliko če bi zastonj oborožile manjše, ker potem bi imeli obroč, ki jih ščiti.

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Scaramouche3 je izjavil:

Kaj dobimo mi nazaj?
Kakšna je to unija, ki ti odvzame orožje, potem pa reče plačaj si sam naslednje, ki bo veliko dražje, vse gre proti Nemcem in Ameriki,večje države bi v EU dobile veliko če bi zastonj oborožile manjše, ker potem bi imeli obroč, ki jih ščiti.



Tole dobimo:
Slovenian Prime Minister Robert Golob and German Chancellor Olaf Scholz held a telephone conversation on Tuesday in which the Slovenian head of government pledged to donate 28 tanks to Ukraine in exchange for Germany sending 40 military transport vehicles to Ljubljana.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

WizzardOfOZ ::

pred man-ovo delavnico na brnčičevi stoji 16 komadov 8x8 kamionov v barvah nemške vojske.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Scaramouche3 ::

sending 40 military transport vehicles to Ljubljana.

Spet so nas nategnili, če pa hočemo tanke, pa naj kupimo njihove Leoparde...

mailer ::

Tole težko in za vzdrževanje drago orožje je passe. Namesto enega tanka se dobi par kamionov pehotnega orožja in opreme. Za našo državo zaradi terena in možnosti gverilske taktike dosti bolj primerno kot kar koli drugega.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Scaramouche3 ::

mailer je izjavil:

Tole težko in za vzdrževanje drago orožje je passe. Namesto enega tanka se dobi par kamionov pehotnega orožja in opreme. Za našo državo zaradi terena in možnosti gverilske taktike dosti bolj primerno kot kar koli drugega.


Pa smo pustili da Pipistrel pade v roke Amerov!
Država bi morala imeti prste tam kjer pomaga, in bi morala recimo dati denarno pomoč takim podjetjem v zameno za procent firme, da jo potem lažje odkupi in bi danes že razvijali drone za našo crypto mladino, ki se bi borila v gozdu, le če je v igrici!

MIHAc27 ::

mailer je izjavil:

Tole težko in za vzdrževanje drago orožje je passe. Namesto enega tanka se dobi par kamionov pehotnega orožja in opreme. Za našo državo zaradi terena in možnosti gverilske taktike dosti bolj primerno kot kar koli drugega.

Točno za ceno enega leoparda dobimo cel kup javalin in Igel, ki so se vsaj proti Rusiji zelo izkazale.
Tudi če kupimo 100 tankov, nam to nič ne bo pomagalo, ko pride sovražnik z 1000+
Če pa dobi vsak moški 18-65 en javelin v roke... bomo več naredil. Gverilsko vojno smo se mi šli že v WW2 in je kot kaže še vedno učinkovita.

Jaz bi investiral v pehoto in protizračno obrambo. Sploh proti dronom in raketam.

Scaramouche3 ::

Še vedno rabimo mehanizacijo,samo specializirano!

StevicaM ::

Rabimo samo pameti in ne orozja. Ce pride do sranja se treba evakuirat v Juzno Afriko, Latinsko Ameriko ali Azijo teh nekaj kljukcev, ki se jim da nosit zelezje in spati v rovih bo pa pocistila naravna selekcija, ker v Sloveniji se vojascine nima smisla iti. Ce bi bila SFRJ bi bila druga zgodba, tisto se bi splacalo branit. Paco pa onanira na orozje po portalih, ne vrjamem pa da je postrelil niti 2 borbena kompleta na nekem streliscu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

Scaramouche3 ::

StevicaM je izjavil:

Rabimo samo pameti in ne orozja. Ce pride do sranja se treba evakuirat v Juzno Afriko, Latinsko Ameriko ali Azijo teh nekaj kljukcev, ki se jim da nosit zelezje in spati v rovih bo pa pocistila naravna selekcija, ker v Sloveniji se vojascine nima smisla iti.


Trenutno res, pravih moških, kot so bili med ww2, bo težko najdti med našimi mladimi zdaj ko ne športajo, niso fizično fit.
Poleg tega kaže,da zahod namensko rabi te vojne, ker dobijo mlade, ki bežijo v njihove države,da jim dvignejo nataliteto!
Poleg tega, v Sloveniji nismo v 30letih začeli tudi majhnih balističnih programov kot so pištole,mitrlajezi in ostrostrelske puške...

30 let razvoja in danes bi se fokusirali na drone.
Prav imaš,država ki tako skrbi za svoje ljudi in bi jim v primeru vojne ponudila orožje, ki bi redko funkcioniralo, jo je lahko brez slabe vesti zapustiti, ker branili bi politike,banke in podjetnike...

Zgodovina sprememb…

StevicaM ::

Scaramouche3 je izjavil:

StevicaM je izjavil:

Rabimo samo pameti in ne orozja. Ce pride do sranja se treba evakuirat v Juzno Afriko, Latinsko Ameriko ali Azijo teh nekaj kljukcev, ki se jim da nosit zelezje in spati v rovih bo pa pocistila naravna selekcija, ker v Sloveniji se vojascine nima smisla iti.


Trenutno res, pravih moških, kot so bili med ww2, bo težko najdti med našimi mladimi zdaj ko ne športajo, niso fizično fit.
Poleg tega kaže,da zahod namensko rabi te vojne, ker dobijo mlade, ki bežijo v njihove države,da jim dvignejo nataliteto!
Poleg tega, v Sloveniji nismo v 30letih začeli tudi majhnih balističnih programov kot so pištole,mitrlajezi in ostrostrelske puške...

30 let razvoja in danes bi se fokusirali na drone.
Prav imaš,država ki tako skrbi za svoje ljudi in bi jim v primeru vojne ponudila orožje, ki bi redko funkcioniralo, jo je lahko brez slabe vesti zapustiti, ker branili bi politike,banke in podjetnike...


Vse si pravilno opisal. Nebi nic dodajal, razen da bom drzavo prvi zapustil ce bo zagustilo, naj razne Mesecnike, Golobe, Tonine, Jansevce branijo migranti, Jenul in NovaSS24=D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

StevicaM ::

Kolega vojak zaposlen v SV zato ker drugje nebi dobil sluzbe, sem ga jaz ucil zakurit pravilno taborni ogenj, ko smo nekaj let nazaj kampirali na kolpi. Se en biser je brat od moje kolegice, ki je zaposlen v vojski in po nekem casu kot vojak je zaradi sektaskih prepricanj zavrnil orozje in podal ugovor vesti :)) tko da ja, ene 500 fanatikov bi lahko spacali v SV za neko samomorilsko misijo to je pa to. Da ne govorim koliko vojakov v takticni trznici na facebooku prodaja slocam formacijske nove cunje, ker jim zgleda placa ne zadosca za zivljenske potrebe. Pripadnosti ni, narod je dojel da so jih 1991 z prestopom v TO iz JLA prevarali politikanti in drugi lopovi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

Hypathia ::

Putin: Rusija bo verjetno morala skleniti dogovor glede Ukrajine, a bili smo izdani
No, zdaj ko je Putler tudi javno, sicer med vrsticami, priznal, da so popušili, bo pa verjetno res čas, da se začne konec vojne.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

StevicaM ::

Kako sposobni smo kot drzava smo pokazali letos, ko brez Hrvatov, Srbov, Italijanov, Avstrijcev in Slovakov nismo zmogli pogasit pozara na Krasu celoten mesec. Poleg tega se kurcimo velesili kot je Rusija, ki bi lahko iz srbskega Nisa poslala Beriev Be200 in bi z parimi naleti pogasili ta mali travniski pozar na skalevju. Da ne govorim kaksen je ustroj civilne zascite pri nas. Smo jeseni resevali eno poplavo, je dec iz CZ prisel v japankah preverjat zadevo in hodil po fekalni vodi, no sej mu ne zamerim v CZ so zaposleni kljukci iz javnega sektorja, tam pa kaj prevec bistri niso.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

Scaramouche3 ::

StevicaM je izjavil:

Kolega vojak zaposlen v SV zato ker drugje nebi dobil sluzbe, sem ga jaz ucil zakurit pravilno taborni ogenj, ko smo nekaj let nazaj kampirali na kolpi. Se en biser je brat od moje kolegice, ki je zaposlen v vojski in po nekem casu kot vojak je zaradi sektaskih prepricanj zavrnil orozje in podal ugovor vesti :)) tko da ja, ene 500 fanatikov bi lahko spacali v SV za neko samomorilsko misijo to je pa to. Da ne govorim koliko vojakov v takticni trznici na facebooku prodaja slocam formacijske nove cunje, ker jim zgleda placa ne zadosca za zivljenske potrebe. Pripadnosti ni, narod je dojel da so jih 1991 z prestopom v TO iz JLA prevarali politikanti in drugi lopovi.


Danes ni več isto kot pred internetom, danes se cel svet vidi in zelo hitro bi če bi zagustilo večina mladih lepo v tujino, pa še denar imajo tam! Ne moreš jim blokirat računa.
Neverjetno hitro se da dobiti aranžmaje, pa ne rabiš na slepo potovati.

Včasih si lahko kot politik prodajal nacionalizem zaprtim masam, da se vojna sem prenese, bo takoj tujina vabi.

Pripadnost je pa danes kasti denarja in če ga imaš si pripadnik ljudi ki lahko letijo kamorkoli hočejo.
Ukrajina bo zgubila te mlade, čeprav jim govorijo ne pridt dokler je vojna, se bodo v parih letih asimilirali v boljše ekonomije, država bo pa razprodana zahodnim lobijem.
Zelo veliko slišim ruski,mogoče ukrajinski jezik, in to niso stari ljudje ampak okol 20, ki so lepo pobegnili v Slovenijo.
Ne morem jim zamert,da se borijo za takega, ki ni drugačen kot JJ!

StevicaM ::

Scaramouche3 je izjavil:

StevicaM je izjavil:

Kolega vojak zaposlen v SV zato ker drugje nebi dobil sluzbe, sem ga jaz ucil zakurit pravilno taborni ogenj, ko smo nekaj let nazaj kampirali na kolpi. Se en biser je brat od moje kolegice, ki je zaposlen v vojski in po nekem casu kot vojak je zaradi sektaskih prepricanj zavrnil orozje in podal ugovor vesti :)) tko da ja, ene 500 fanatikov bi lahko spacali v SV za neko samomorilsko misijo to je pa to. Da ne govorim koliko vojakov v takticni trznici na facebooku prodaja slocam formacijske nove cunje, ker jim zgleda placa ne zadosca za zivljenske potrebe. Pripadnosti ni, narod je dojel da so jih 1991 z prestopom v TO iz JLA prevarali politikanti in drugi lopovi.


Danes ni več isto kot pred internetom, danes se cel svet vidi in zelo hitro bi če bi zagustilo večina mladih lepo v tujino, pa še denar imajo tam! Ne moreš jim blokirat računa.
Neverjetno hitro se da dobiti aranžmaje, pa ne rabiš na slepo potovati.

Včasih si lahko kot politik prodajal nacionalizem zaprtim masam, da se vojna sem prenese, bo takoj tujina vabi.

Pripadnost je pa danes kasti denarja in če ga imaš si pripadnik ljudi ki lahko letijo kamorkoli hočejo.
Ukrajina bo zgubila te mlade, čeprav jim govorijo ne pridt dokler je vojna, se bodo v parih letih asimilirali v boljše ekonomije, država bo pa razprodana zahodnim lobijem.
Zelo veliko slišim ruski,mogoče ukrajinski jezik, in to niso stari ljudje ampak okol 20, ki so lepo pobegnili v Slovenijo.
Ne morem jim zamert,da se borijo za takega, ki ni drugačen kot JJ!


Sem v Bauhausu kupoval kalorifer za svoj skladicni kontejner in sem tam spoznal dva mlada Ukrajinca punca in fant, ki sta nabavljala vijacnik, da sestavita pohistvo kupljeno v Ikeji. Govorita anglesko, situirana. Prisla sta iz okolice Izjuma konec poletja, pravita jima na pamet ne pade da se spilata vojake, sej isto je v Srbiji. 300.000 mladih Rusov iz Ukrajine in Rusije se je preselilo k njim od mobilizacije. Je pa v Rusiji druga filozofija, njim vojakov ne bo zmanjkalo ker so tam tudi druge vrednote za branit. Kle pac LGBT vrednot Nike Kovac in pedofilov iz NSi, SDS ne bo nihce branil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

Mithrandir ::

Ruski predsednik Vladimir Putin je v danes na konferenci za medije v Biškeku v Kirgizistanu spregovoril o potencialnem koncu invazije Ukrajine in dejal, da bosta obe strani najverjetneje morali doseči nekakšno poravnavo, poroča The Guardian. "Postopek poravnave bo verjetno težak in bo trajal nekaj časa. Toda tako ali drugače pa se bodo vsi udeleženci v tem procesu morali strinjati z realnostjo, ki se oblikuje na terenu".


Daleč smo prišli od "Nimamo se kaj pogajat, mi smo najači".
:))

StevicaM je izjavil:

Kako sposobni smo kot drzava smo pokazali letos, ko brez Hrvatov, Srbov, Italijanov, Avstrijcev in Slovakov nismo zmogli pogasit pozara na Krasu celoten mesec. Poleg tega se kurcimo velesili kot je Rusija, ki bi lahko iz srbskega Nisa poslala Beriev Be200 in bi z parimi naleti pogasili ta mali travniski pozar na skalevju.


Rusija ni velesila. Poscana pumpa, to je vse.

Srbi pa očitno ne morete brez klanjanja rusom?
Rabite šefa da vas vodi?

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Nehejta fantazirat, majslabši vojaki so ravn ravno razni mačoti in podobno. Če bi bla nuja evropejc ni nič slabši vojak kot ostali.

l0g1t3ch ::

gozdar1 je izjavil:

Nehejta fantazirat, majslabši vojaki so ravn ravno razni mačoti in podobno. Če bi bla nuja evropejc ni nič slabši vojak kot ostali.


Pust jim vesele.
Tle zdej dva Srba izvajata circle jerk, kako so dobri oni in Rusi :))

Sej veš Putin nas bo odrešil pred lgbt :D

Ko se ruski vojaki fukaj v rit pa ni gay, ampak je samo stara šega, vredna spoštovanja :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

gozdar1 ::

Sej če pri kakih nemcih zopet zavre pruska kri, bodo kar sami od sebe začeli korakat.

Scaramouche3 ::

Tle zdej dva Srba izvajata circle jerk,

Lahko vržemo naprej da če si ti za Ukrajino si za nacistične enote ki se tam borijo?
Sploh SS Galizien!
Ne vem koliko krat moram tukaj ponoviti da rabimo svojo EU vojsko, pa se ksenofobi kot ti delate,da je to krinka za pro Putin propagando!
A res ne moreš biti za tretjo opcijo ki ni za Ukrajince(Amerika) ali Ruse?

l0g1t3ch ::

Jaz sem za EU vojsko, sam ne okol govorit, ker bo Poldi112 doživu infarkt. Nas bodo spet Nemci brutaliziral :))

Ampak vseeno, poleg podpore EU vojski (pohvalno), ne moreš mimo tega da pedlas rusko propagando in cuzas putinovega mlahavega kurca(ni pohvalno).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

gozdar1 ::

Evropa nima svoje vojske iz istega razloga kot nima skupne zunanje pa še kake politike. Ker je zveza držav, ki skrbijo predvsem za svoje interese.
Potem pridemo še do dejstva, da bi bilo potrebno konkretno odpret mošnjiček, trenutno že ob 2% dobi del publike napade.

l0g1t3ch ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

StevicaM ::

gozdar1 je izjavil:

Nehejta fantazirat, majslabši vojaki so ravn ravno razni mačoti in podobno. Če bi bla nuja evropejc ni nič slabši vojak kot ostali.


Jaja v katero gostilno zahajas ti prinesem spomladi kanto kac, pa da vidimo koliko pijancev bo ostalo v gostilni. Folk ne zna locit kace med tiste, ki se zive rojevajo in tiste ki polagajo jajca, kaj sele pravilno odreti kaco spucati in si jo pripravit za obrok :)


Namig dneva:

Viparne(gadi) kace so bolj okusne, kot vodene in gozi :) samo pazit moras, pri ciscenju da ne nabases na samico z malimi v trebuhu, ker so ze takrat strupeni. Evo pa sem vam povedal, katere se zive rojevajo.


Kje so na zaru pripravljeni kuscarji, zelve, skoljke, potocni raki, polhi, podgane, nutrije, jajceca mravelj, kobilice, slepci....



Vojaki, tetovaze, depilirani in pobarvani pa to.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: clothes ()

Scaramouche3 ::

gozdar1 je izjavil:

Evropa nima svoje vojske iz istega razloga kot nima skupne zunanje pa še kake politike. Ker je zveza držav, ki skrbijo predvsem za svoje interese.
Potem pridemo še do dejstva, da bi bilo potrebno konkretno odpret mošnjiček, trenutno že ob 2% dobi del publike napade.


Ne rabiš, ne rabimo začeti iz začetka in imamo več kot 200 milijard proračuna letno, torej bomo vedno strahovali pred Rusijo ki ima 60?

Edino kar resnično rabimo je logistični center ki bi prevajal, ko bi nas nekdo napadel!
Sestavljali bi ga vsi štabi EU držav!

Imamo že veliko orožja, rabimo skupni zagon za ICMB in anti ICBM rakete!

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz sem za EU vojsko, sam ne okol govorit, ker bo Poldi112 doživu infarkt. Nas bodo spet Nemci brutaliziral :))

Ampak vseeno, poleg podpore EU vojski (pohvalno), ne moreš mimo tega da pedlas rusko propagando in cuzas putinovega mlahavega kurca(ni pohvalno).


Kje, pokaži mi, citiraj me!

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

StevicaM je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Nehejta fantazirat, majslabši vojaki so ravn ravno razni mačoti in podobno. Če bi bla nuja evropejc ni nič slabši vojak kot ostali.


Jaja v katero gostilno zahajas ti prinesem spomladi kanto kac, pa da vidimo koliko pijancev bo ostalo v gostilni. Folk ne zna locit kace med tiste, ki se zive rojevajo in tiste ki polagajo jajca, kaj sele pravilno odreti kaco spucati in si jo pripravit za obrok :)


Namig dneva:

Viparne(gadi) kace so bolj okusne, kot vodene in gozi :) samo pazit moras, pri ciscenju da ne nabases na samico z malimi v trebuhu, ker so ze takrat strupeni. Evo pa sem vam povedal, katere se zive rojevajo.


Kje so na zaru pripravljeni kuscarji, zelve, skoljke, potocni raki, polhi, podgane, nutrije, jajceca mravelj, kobilice, slepci....


Pravi oni junak ki je bežal s Krima s pajerotom :))

gozdar1 ::

StevicaM je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Nehejta fantazirat, majslabši vojaki so ravn ravno razni mačoti in podobno. Če bi bla nuja evropejc ni nič slabši vojak kot ostali.


Jaja v katero gostilno zahajas ti prinesem spomladi kanto kac, pa da vidimo koliko pijancev bo ostalo v gostilni. Folk ne zna locit kace med tiste, ki se zive rojevajo in tiste ki polagajo jajca, kaj sele pravilno odreti kaco spucati in si jo pripravit za obrok :)


Namig dneva:

Viparne(gadi) kace so bolj okusne, kot vodene in gozi :) samo pazit moras, pri ciscenju da ne nabases na samico z malimi v trebuhu, ker so ze takrat strupeni. Evo pa sem vam povedal, katere se zive rojevajo.


Kje so na zaru pripravljeni kuscarji, zelve, skoljke, potocni raki, polhi, podgane, nutrije, jajceca mravelj, kobilice, slepci....



Vojaki, tetovaze, depilirani in pobarvani pa to.


Kaj ima odiranje kač z vojsko, tistih par specjalcev ki se gredo preživetje v naravi je nišna zadeva. Vojak se uči ravnanja z orožjem , taktike, ...

mackilla ::

Scaramouche3 je izjavil:

Tle zdej dva Srba izvajata circle jerk,

Lahko vržemo naprej da če si ti za Ukrajino si za nacistične enote ki se tam borijo?
Sploh SS Galizien!
Ne vem koliko krat moram tukaj ponoviti da rabimo svojo EU vojsko, pa se ksenofobi kot ti delate,da je to krinka za pro Putin propagando!
A res ne moreš biti za tretjo opcijo ki ni za Ukrajince(Amerika) ali Ruse?

Kje ti vidiš SS Galizijen divizijo v Ukrajini? A si se teleportiral iz leta 1943 pa se še vedno loviš?

Scaramouche3 ::

mackilla je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

Tle zdej dva Srba izvajata circle jerk,

Lahko vržemo naprej da če si ti za Ukrajino si za nacistične enote ki se tam borijo?
Sploh SS Galizien!
Ne vem koliko krat moram tukaj ponoviti da rabimo svojo EU vojsko, pa se ksenofobi kot ti delate,da je to krinka za pro Putin propagando!
A res ne moreš biti za tretjo opcijo ki ni za Ukrajince(Amerika) ali Ruse?

Kje ti vidiš SS Galizijen divizijo v Ukrajini? A si se teleportiral iz leta 1943 pa se še vedno loviš?

Evo


1:16

Zgodovina sprememb…

Mithrandir ::

Pri nas del populacije slavi domobrance, v ukrajini pa del populacije očitno slavi SS Galicija.

Meni je oboje narobe, ampak nič od tega ne daje nikor izgovora da te kar napade.

Je to prevelik mentalni napor za razne omejence tule ?

StevicaM ::

gozdar1 je izjavil:

StevicaM je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Nehejta fantazirat, majslabši vojaki so ravn ravno razni mačoti in podobno. Če bi bla nuja evropejc ni nič slabši vojak kot ostali.


Jaja v katero gostilno zahajas ti prinesem spomladi kanto kac, pa da vidimo koliko pijancev bo ostalo v gostilni. Folk ne zna locit kace med tiste, ki se zive rojevajo in tiste ki polagajo jajca, kaj sele pravilno odreti kaco spucati in si jo pripravit za obrok :)


Namig dneva:

Viparne(gadi) kace so bolj okusne, kot vodene in gozi :) samo pazit moras, pri ciscenju da ne nabases na samico z malimi v trebuhu, ker so ze takrat strupeni. Evo pa sem vam povedal, katere se zive rojevajo.


Kje so na zaru pripravljeni kuscarji, zelve, skoljke, potocni raki, polhi, podgane, nutrije, jajceca mravelj, kobilice, slepci....



Vojaki, tetovaze, depilirani in pobarvani pa to.


Kaj ima odiranje kač z vojsko, tistih par specjalcev ki se gredo preživetje v naravi je nišna zadeva. Vojak se uči ravnanja z orožjem , taktike, ...


Vojak, ki je 100% odvisen of logistike, brez lastnega znanja in vescin na bojiscu ne prezivi 2 dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

Mithrandir ::

StevicaM je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

StevicaM je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Nehejta fantazirat, majslabši vojaki so ravn ravno razni mačoti in podobno. Če bi bla nuja evropejc ni nič slabši vojak kot ostali.


Jaja v katero gostilno zahajas ti prinesem spomladi kanto kac, pa da vidimo koliko pijancev bo ostalo v gostilni. Folk ne zna locit kace med tiste, ki se zive rojevajo in tiste ki polagajo jajca, kaj sele pravilno odreti kaco spucati in si jo pripravit za obrok :)


Namig dneva:

Viparne(gadi) kace so bolj okusne, kot vodene in gozi :) samo pazit moras, pri ciscenju da ne nabases na samico z malimi v trebuhu, ker so ze takrat strupeni. Evo pa sem vam povedal, katere se zive rojevajo.


Kje so na zaru pripravljeni kuscarji, zelve, skoljke, potocni raki, polhi, podgane, nutrije, jajceca mravelj, kobilice, slepci....



Vojaki, tetovaze, depilirani in pobarvani pa to.


Kaj ima odiranje kač z vojsko, tistih par specjalcev ki se gredo preživetje v naravi je nišna zadeva. Vojak se uči ravnanja z orožjem , taktike, ...


Vojak, ki je 100% odvisen of logistike, brez lastnegs znanja in vrscin na bojiscu ne prezivi 2 dni.


A ti si oni k supa po Ljubljanici in kaže svoje dekliške ročice na slikah tu na forumu ? :))

mackilla ::

Scaramouche3 je izjavil:

mackilla je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

Tle zdej dva Srba izvajata circle jerk,

Lahko vržemo naprej da če si ti za Ukrajino si za nacistične enote ki se tam borijo?
Sploh SS Galizien!
Ne vem koliko krat moram tukaj ponoviti da rabimo svojo EU vojsko, pa se ksenofobi kot ti delate,da je to krinka za pro Putin propagando!
A res ne moreš biti za tretjo opcijo ki ni za Ukrajince(Amerika) ali Ruse?

Kje ti vidiš SS Galizijen divizijo v Ukrajini? A si se teleportiral iz leta 1943 pa se še vedno loviš?

Evo


1:16

Ti trije tipi niso divizija. A ti zdaj moram poiskati Ruse,ki pozdravljajo z nacističnim pozdravom in potem lahko vse Ruse označimo za nacije?

Scaramouche3 ::

Mithrandir je izjavil:

Pri nas del populacije slavi domobrance, v ukrajini pa del populacije očitno slavi SS Galicija.

Meni je oboje narobe, ampak nič od tega ne daje nikor izgovora da te kar napade.

Je to prevelik mentalni napor za razne omejence tule ?


Napadli so jih ker AMeri hočejo NATO baze v Ukrajini in to že desetletja potiskajo!
Omejen je tisti, ki to dovoli v Ukrajini ki je začetek Rusije!
Ameri nebi Evropejcem pustili baze na Kubi, kaj še Rusom ali Kitajcem!
Sami pa imajo več kot 750 baz.
I ne, to ni podpiranje Putina,jaz hočem EU vojsko, katere se bo bal!

Če bi Ukrajina hotela samostojnost od Rusije, brez NATO baze takoj podpiram!

StevicaM ::

Mithrandir je izjavil:

StevicaM je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

StevicaM je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Nehejta fantazirat, majslabši vojaki so ravn ravno razni mačoti in podobno. Če bi bla nuja evropejc ni nič slabši vojak kot ostali.


Jaja v katero gostilno zahajas ti prinesem spomladi kanto kac, pa da vidimo koliko pijancev bo ostalo v gostilni. Folk ne zna locit kace med tiste, ki se zive rojevajo in tiste ki polagajo jajca, kaj sele pravilno odreti kaco spucati in si jo pripravit za obrok :)


Namig dneva:

Viparne(gadi) kace so bolj okusne, kot vodene in gozi :) samo pazit moras, pri ciscenju da ne nabases na samico z malimi v trebuhu, ker so ze takrat strupeni. Evo pa sem vam povedal, katere se zive rojevajo.


Kje so na zaru pripravljeni kuscarji, zelve, skoljke, potocni raki, polhi, podgane, nutrije, jajceca mravelj, kobilice, slepci....



Vojaki, tetovaze, depilirani in pobarvani pa to.


Kaj ima odiranje kač z vojsko, tistih par specjalcev ki se gredo preživetje v naravi je nišna zadeva. Vojak se uči ravnanja z orožjem , taktike, ...


Vojak, ki je 100% odvisen of logistike, brez lastnegs znanja in vrscin na bojiscu ne prezivi 2 dni.


A ti si oni k supa po Ljubljanici in kaže svoje dekliške ročice na slikah tu na forumu ? :))


Supam, bordam, plavam, streljam, brijem se vsak dan, ostrizen na 1mm, posteljo si vsako jutro urejam pod spago. Ne nosim tetovaz, pirsingov, skrbim za telesno kondicijo. Tudi roke negujem in uporabljam mechanix zascitne rokavice pri vseh delih, ker se zavedam da sem brez rok in prstov hendikepiran. Znas povedat razliko med ozeblinami in omrzlinami?

Vojaki pa to...


Na xboxu in playstationu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

Scaramouche3 ::


Ti trije tipi niso divizija. A ti zdaj moram poiskati Ruse,ki pozdravljajo z nacističnim pozdravom in potem lahko vse Ruse označimo za nacije?


Mene niti eni niti drugi ne zanimajo, to da se mešamo v vojno, ki nam ne koristi, mi je neumno, tisti na forumu,ki ste na eni ali drugi strani se pejte tja borit!

Jaz vem da če bi Putin nas prve napadel, so imeli pred vojno kar solidne razmere in ni bilo tok sovraštva kot je zdaj, in nam Ukrajina nebi pomagala!

Samo zato ker ne podpiram Ukrajincev in njihove težnje k NATO paktu in ker so zato zafurali državo v stoletni dolg, ne pomeni da sem na strani Putina!
EU vojska je edino kar šteje in do takrat bomo vedno po taktirko Amerov, ki morajo sprožati vojne, ker drugače ne morej opravičiti 700milijard plus proračuna pred kongresom!
Po Ukrajini bodo stranje naredili na Kitajskem in Slovenci se bodo morali v njihovem interesu takot kot v Afganistanu tam bojevati!

StevicaM ::

Aja ne nosim superg po zimi sploh pa ne po dezju kot danasnji mehkuzci :) vedno nosim dvojne stumfe in gojzarje, zakaj pa naj ti kak kolega, ki je dal vojascino cez naj pove. Poleti ko temperatura zraste nad 20 stopinj nosim crne reebok ventilator, zakaj ti pa ne bom povedal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Mithrandir ::

Scaramouche3 je izjavil:

Mithrandir je izjavil:

Pri nas del populacije slavi domobrance, v ukrajini pa del populacije očitno slavi SS Galicija.

Meni je oboje narobe, ampak nič od tega ne daje nikor izgovora da te kar napade.

Je to prevelik mentalni napor za razne omejence tule ?


Napadli so jih ker AMeri hočejo NATO baze v Ukrajini in to že desetletja potiskajo!


Vidiš kako nasedaš Putinu in širiš njegove laži.

Občasno so bile ideje če bi se Ukrajino povabilo v NATO, to je vse. Da bi zares prišli v nato bi to morale podpreti VSE države. Misija nemogoče.

Kot so rekli že drugi "Pedlaš rusko propagando in cuzaš mlahavega putinovega kurca".
Samo malo bolj subtilen si in se skrivaš za krinko nevtralnosti.

NuMaN ::

StevicaM je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Nehejta fantazirat, majslabši vojaki so ravn ravno razni mačoti in podobno. Če bi bla nuja evropejc ni nič slabši vojak kot ostali.


Jaja v katero gostilno zahajas ti prinesem spomladi kanto kac, pa da vidimo koliko pijancev bo ostalo v gostilni. Folk ne zna locit kace med tiste, ki se zive rojevajo in tiste ki polagajo jajca, kaj sele pravilno odreti kaco spucati in si jo pripravit za obrok :)


Namig dneva:

Viparne(gadi) kace so bolj okusne, kot vodene in gozi :) samo pazit moras, pri ciscenju da ne nabases na samico z malimi v trebuhu, ker so ze takrat strupeni. Evo pa sem vam povedal, katere se zive rojevajo.


Kje so na zaru pripravljeni kuscarji, zelve, skoljke, potocni raki, polhi, podgane, nutrije, jajceca mravelj, kobilice, slepci....



Vojaki, tetovaze, depilirani in pobarvani pa to.


Rambo? Prvi del seveda.

Mithrandir ::

StevicaM je izjavil:



Supam, bordam, plavam, streljam, brijem se vsak dan, ostrizen na 1mm, posteljo si vsako jutro urejam pod spago. Ne nosim tetovaz, pirsingov, skrbim za telesno kondicijo. Tudi roke negujem in uporabljam mechanix zascitne rokavice pri vseh delih, ker se zavedam da sem brez rok in prstov hendikepiran. Znas povedat razliko med ozeblinami in omrzlinami?

Vojaki pa to...


Na xboxu in playstationu


Samo smejemo se revežem, ki bežite iz Krima. To je vse. Pićkice ;)

Scaramouche3 ::

Vidiš kako nasedaš Putinu in širiš njegove laži.

Občasno so bile ideje če bi se Ukrajino povabilo v NATO, to je vse. Da bi zares prišli v nato bi to morale podpreti VSE države. Misija nemogoče.

Kot so rekli že drugi "Pedlaš rusko propagando in cuzaš mlahavega putinovega kurca".
Samo malo bolj subtilen si in se skrivaš za krinko nevtralnosti.


Ti pa podpiraš Ameriške sanje globalne dominacije, ki ima že 750 baz po celem svetu in si težek nacist po duši, ki pač ne more iz svoje kože!
Vemo da taki tretje opcije ne vidijo ali nočejo ker ni na njihovi agendi.
Ker je samo njihova in tista druga je proti, torej narobe.
Drugo kot lagati in polagati besede v usta drugih pač ne zmoreš ko ni več s čim zmagati debato!

mackilla ::

Scaramouche3 je izjavil:

Mithrandir je izjavil:

Pri nas del populacije slavi domobrance, v ukrajini pa del populacije očitno slavi SS Galicija.

Meni je oboje narobe, ampak nič od tega ne daje nikor izgovora da te kar napade.

Je to prevelik mentalni napor za razne omejence tule ?


Napadli so jih ker AMeri hočejo NATO baze v Ukrajini in to že desetletja potiskajo!
Omejen je tisti, ki to dovoli v Ukrajini ki je začetek Rusije!
Ameri nebi Evropejcem pustili baze na Kubi, kaj še Rusom ali Kitajcem!
Sami pa imajo več kot 750 baz.
I ne, to ni podpiranje Putina,jaz hočem EU vojsko, katere se bo bal!

Če bi Ukrajina hotela samostojnost od Rusije, brez NATO baze takoj podpiram!

Rusi so sicer imeli bazo na Kubi vse do razpada Sovjetske zveze.

gozdar1 ::

Scaramouche3 je izjavil:

Mithrandir je izjavil:

Pri nas del populacije slavi domobrance, v ukrajini pa del populacije očitno slavi SS Galicija.

Meni je oboje narobe, ampak nič od tega ne daje nikor izgovora da te kar napade.

Je to prevelik mentalni napor za razne omejence tule ?


Napadli so jih ker AMeri hočejo NATO baze v Ukrajini in to že desetletja potiskajo!
Omejen je tisti, ki to dovoli v Ukrajini ki je začetek Rusije!
Ameri nebi Evropejcem pustili baze na Kubi, kaj še Rusom ali Kitajcem!
Sami pa imajo več kot 750 baz.
I ne, to ni podpiranje Putina,jaz hočem EU vojsko, katere se bo bal!

Če bi Ukrajina hotela samostojnost od Rusije, brez NATO baze takoj podpiram!


Kaj bodo "ameri" (kaka lepa slovenska beseda) z bazami v ukrajini, ki sploh v natu ni.
Na kubi je bila vseskozi prisotna sovjetska vojska, bazo so zaprli šele rusi tam enkrat v začetku tisočletja.
In to ruse boli, ker jih imajo samo ene par in če jih oni nimajo jih nihče ne sme imeti.
Ne ti hočeš isto, kot putin ameriko iz evrope, ker bi potem rusija imela proste roke.

Ukrajina hoče samostojnost od rusije, in nima nato baz. Rusija sosede sama poriva v nato.

Pac-Man ::

Scaramouche3 je izjavil:

Imamo že veliko orožja, rabimo skupni zagon za ICMB in anti ICBM rakete!


No, vidiš, (zaenkrat) smo zraven.

https://www.mladina.si/219834/tudi-slov...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Scaramouche3 ::

Samo smejemo se revežem, ki bežite iz Krima. To je vse. Pićkice ;)


Govori pa kdo? Si se šel tja borit?
Ne, doma pa tako..

gozdar1 ::

StevicaM je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

StevicaM je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Nehejta fantazirat, majslabši vojaki so ravn ravno razni mačoti in podobno. Če bi bla nuja evropejc ni nič slabši vojak kot ostali.


Jaja v katero gostilno zahajas ti prinesem spomladi kanto kac, pa da vidimo koliko pijancev bo ostalo v gostilni. Folk ne zna locit kace med tiste, ki se zive rojevajo in tiste ki polagajo jajca, kaj sele pravilno odreti kaco spucati in si jo pripravit za obrok :)


Namig dneva:

Viparne(gadi) kace so bolj okusne, kot vodene in gozi :) samo pazit moras, pri ciscenju da ne nabases na samico z malimi v trebuhu, ker so ze takrat strupeni. Evo pa sem vam povedal, katere se zive rojevajo.


Kje so na zaru pripravljeni kuscarji, zelve, skoljke, potocni raki, polhi, podgane, nutrije, jajceca mravelj, kobilice, slepci....



Vojaki, tetovaze, depilirani in pobarvani pa to.


Kaj ima odiranje kač z vojsko, tistih par specjalcev ki se gredo preživetje v naravi je nišna zadeva. Vojak se uči ravnanja z orožjem , taktike, ...


Vojak, ki je 100% odvisen of logistike, brez lastnega znanja in vescin na bojiscu ne prezivi 2 dni.


Ja iz kač dela metke in granate. Očitno se ne zavedaš, koliko logistike zahteva sodobna vojska. ZA vsakega vojaka na fronti jih je zadaj ene 5.

Scaramouche3 ::

Pac-Man je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

Imamo že veliko orožja, rabimo skupni zagon za ICMB in anti ICBM rakete!


No, vidiš, (zaenkrat) smo zraven.

https://www.mladina.si/219834/tudi-slov...

Ja od Amerov ampak ti rabiš drug tip sistema za tolčt ICBM!
Poleg tega, ni naša proizvodnja!

Mithrandir ::

Scaramouche3 je izjavil:

Vidiš kako nasedaš Putinu in širiš njegove laži.

Občasno so bile ideje če bi se Ukrajino povabilo v NATO, to je vse. Da bi zares prišli v nato bi to morale podpreti VSE države. Misija nemogoče.

Kot so rekli že drugi "Pedlaš rusko propagando in cuzaš mlahavega putinovega kurca".
Samo malo bolj subtilen si in se skrivaš za krinko nevtralnosti.


Ti pa podpiraš Ameriške sanje globalne dominacije, ki ima že 750 baz po celem svetu in si težek nacist po duši, ki pač ne more iz svoje kože!
Vemo da taki tretje opcije ne vidijo ali nočejo ker ni na njihovi agendi.
Ker je samo njihova in tista druga je proti, torej narobe.
Drugo kot lagati in polagati besede v usta drugih pač ne zmoreš ko ni več s čim zmagati debato!


Jaz sem bil proti ameriškemu drkanju pa afganistanu in iraku. Za slednjega so nemci in francozi celo pokazali malo jajc in rekli ne hvala.

Sedaj pa se veselim ob vsaki Ukrajinski zmagi, vsakič ko jih Rusi dobijo na gobec mi igra srce.
Žalosti me samo to, da se te zmage ne dogajajo z prvenstveno EU pomočjo. Žal nismo sposobni niti toliko stopit skupaj da ubranimo Ukrajino, potem pa pridejo amerikanci.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ukrajinska kontraofenziva (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Loža
1791168888 (133444) zee

Ukrajina part VII (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20722655 (20007) gozdar1

Ukrajina Part V (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
738072 (7033) sds

Več podobnih tem