» »

Integrirana kamera v prenosniku LENOVO ne prikaze slike

Integrirana kamera v prenosniku LENOVO ne prikaze slike

aron77 ::

Pri komunikaciji s pomocjo Skype ali Google meet, preko prenosnega racunalnika LENOVO, zvok dela, kamera pa ne prikaze slike, ceprav gori nje lucka na zgornjem delu ohisja racunalnika. Racunalnik ne javlja nikakrsne napake v povezavi delovanja kamere. Da ni slike, je zelo motece, ker imamo sestanke oziroma pogajanja, kjer je zaradi specifike vsebine itemov in tem potrebna obrazna slika udelezencev. Prosim za pomoc, da odpravim omenjeno tezavo.. Vnaprej hvala

misek ::

Nekaj tednov nazaj sem nekje izbral privzete nastavitve za kamero in je le-ta začela delovati. Ne spomnim pa se več kaj točno sem naredil.

darkolord ::

Preveri, če nimaš zraven kamere fizičnega knofka, s katerim kamero "odpreš" in "zapreš", če ga premakneš levo/desno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Jarno ::

Meni ni delal mikrofon. Namestitev novih gonilnikov, odstranitev naprave v device manager in ponovni zagon je rešil težavo.
#65W!

DePalmo ::

darkolord je izjavil:

Preveri, če nimaš zraven kamere fizičnega knofka, s katerim kamero "odpreš" in "zapreš", če ga premakneš levo/desno.

Tole. Lenovoti imajo fizično prepreko da prekriješ kamero. Če v kameri vidiš rdečo piko, jo imaš "zaprto".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemanje za Youtube

Oddelek: Zvok in slika
8720 (521) Kvinta
»

IP kamera

Oddelek: Pomoč in nasveti
358505 (5498) gregc1
»

Varnost IP kamer za video nadzor

Oddelek: Omrežja in internet
223403 (2841) Ribič
»

Slab video iz kamere

Oddelek: Zvok in slika
5837 (748) Gainward
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697280 (6428) BadWolf

Več podobnih tem