» »

potovanje poste iz ZDA-koliko casa?

potovanje poste iz ZDA-koliko casa?

dexter_II ::

sem narocil neko rabljeno knjigo na Amazonu in me zanima ce imate kake izkusnje kako dolgo bo potovalo:| ?
mal sem gledal tudi druge knjigarne in moram rect da se zlo razlikujejo casi dostave, je pa povprecje tam 14-21dni

mogoce kdo ve kateri dober search engine za knjige (razen bookfinder.com)?

se ena zanimivost:Amazon Marketplace (rabljene ali iz trgovin) posilja samo v dolocene drzave, nam najblizje Nemcija in Italija, sem poslal sorodnikom v Nemcijo, ko racunajo pa ni problema za Slovenijo:\
druge knjigarne nimajo problema s tem! Svasta!

hlodek ::

Moja zadnja izkušnja z amazonom bila, da je trajalo cca en teden.

andrej ::

jaz vecinoma dobil z letalsko v 10 dneh. In to tocno v 10 dneh ;)

Je pa res, da ce ti kdo placa ta hudo postnino mas tudi v 2 dneh ze doma na mizi ;)

BigHugo ::

Andrej: Med letalsko in pa hitrim DHLom praktično ni razlike (razen v ceni), ker žal naša carina vse skupaj upočasni. Takšne so moje izkušnje.
Sem pa prejšnji mesec dobil iz Amazona po air pošti pošiljko v sedmih (7) dneh, kar me je prijetno presenetilo.
LP BigHugo

andrej ::

BigHugo: drzi, nasa carina potem vse zajebe. Razen ce oni posljeno DDP in cisto vso potrebno dokumentacijo. V taksnih primerih sem dobil posiljko v 2 dneh.

mloncar ::

jst sm pred casom neki v USA pošilju, pa so mi na pošti rekl, de traja od 6 do 10 dni da pride v ameriko!

sm pa od ene kolecice iz amerike dobu neke stvari, pa so v 5ih dneh pršle!

ameriška pošta je zelo dobro organizirana, na njihovi strani lahko celo spremljaš svoj paket kako potuje po ameriki, ampak samo do letališča, kjer potem odpotuje v evropo!


naša posta je čist u p**** v primerjavi z ameriško!


PS: seveda govorim o air-mailu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mloncar ()

Senitel ::

Boljše so recimo take: 2 dni iz Toronta na Brnik in 7 dni iz Brnika naprej (naša carina pač)... :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622483 (12919) kixs
»

Paket iz Anglije! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5719062 (11628) Zoran7
»

Paketi iz Kitajske

Oddelek: Kaj kupiti
132406 (1968) first_line
»

Pošiljanje paketa iz Amerike v SLO

Oddelek: Loža
408734 (7920) borutz

Več podobnih tem