» »

Čistilec zraka (proti prahu)

Čistilec zraka (proti prahu)

SVGA ::

Pozdravljeni,

ali ima kdo izkušnje z dražjimi (true HEPA filter) čistilci zraka, recimo ameriški Winix (cena tudi preko 1000 €)?

Če ima kdo osebne izkušnje s tem, me zanima ali zadeva dejansko preprečuje nabiranje prahu na površinah?

Na YT so vsi reviewi bolj reklame, noben ne pokaže dejansko razlike oz. koliko učinkovite so take naprave.

Hvala.

starfotr ::

Saj dobiš ceneje.

Na primer stadler form ali pa boneco.

Ganon ::

SVGA ::

OK, ampak ali zadeva deluje? Se prah v sobi kjer je naprava res ne nabira več? Brisanje ni potrebno?

genesiss ::

Meni se prah ne nabira že ce robot sesa vsak dan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

KraitPay ::

SVGA je izjavil:

OK, ampak ali zadeva deluje? Se prah v sobi kjer je naprava res ne nabira več? Brisanje ni potrebno?


Zadeva vsekakor deluje če imaš notri pravi HEPA filter. Poglej še po znamki Levoit. Po testih so vedno v vrhu imaš pa za njih različne tipe filtrov.
Imam enega levoita in eno kopijo xiaomija. Zdajle bodo razne razprodaje pa razne 11.11 se ti splača pogledati po raznih teh kitajskih dobaviteljih. Dobiš že kar soliden mlinček za male pare.

TheBlueOne ::

Kako kaj takega deluje cez cel prostor? Verjetno tezko tako precistis dosti vec kot kar je zelo blizu naprave.

Ce pa slucajno zadeve zmorejo kaksen cudez, pa jih bo treba malo pogledati v industriji. :)

SVGA ::

Mene tudi zanima več o tem, kako to deluje. A dejansko ne bo več prahu v sobi (oz. zelo opazno manj)?

donvito ::

genesiss je izjavil:

Meni se prah ne nabira že ce robot sesa vsak dan

Aja, imaš takega, da pleza tudi po omarah, policah? Daj malo s prstom potegni, pa boš videl. Jo ni naprave, da bi popolnoma odstranila prah.

Kvinta ::

Jaz mam za čiščenje zraka kr sesalec z hepa filtrom vsak dan ga malo vklopim po 22 uri zvečer pa je to to stal je manj kot 100€ :D
A.C.A.B


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sobni Ionizator / Filter zraka

Oddelek: Loža
115504 (5075) Mare2
»

Kaj dejansko pomaga proti prahu ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6113887 (11809) m0LN4r
»

Sesalniki z najvišjo stopnjo filtracije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14568378 (33244) LordPero
»

prah v sobi

Oddelek: Loža
184755 (4419) Alen T 1978
»

Material, na katerem se ne nabira prah

Oddelek: Znanost in tehnologija
172517 (1973) Cveto

Več podobnih tem