» »

Politično sprejemljiv rasizem

Politično sprejemljiv rasizem

nirburu ::

(tema ni v povezavi z ono zaklenjeno, čisto neodvisno skoncipirana in inspirirana)

Skoraj na dnevnem nivoju berem v, pretežno levih, medijih o dosežkih te pa one etnične skupine. Npr. Prva indijanka v vesolju, prvi kitajski umetnik, črnski podjetnik itd.
Mene sploh ne moti, pravzaprav podpiram, da posamezniki plemenitijo svojo skupino.

Ampak "samo da ni belec"!
Zakaj je za večino zahodnega sveta sprejemljivo, kar zaželjeno, da pripadnik "manjšine" (ki to ni), lahko izpove svoje poreklo in je nanj ponosen?
Zakaj vemo, kje je domovina afričanov, domorodcev, avtohtonih američanov ... in zakaj ne vemo kje je domovina slovanov, germanov, normanov itd. Celo, zakaj ne smemo vedet!
Zandji primer je "Woman King". Hvalospev. Nekakšen Triumph des Willens za tisto skupino.

Da se ne sprenevedam, povsem jasno mi je zakaj, ampak rad bi slišal od nekoga v nasprotnem kampu.
Pri tem bi vprašal:
Saj razumete, da po tolikih desetletjih negativne selekcije, so belci/evropejci manjšina in njihovi dosežki bolj kot ne capljajo na preteklih lovorikah?
Na neki točki v prihodnosti boste vi tisti "prvi belec, ki je preživel migrantsko pot iz vukujebine Nemčije v ..."

Res ne razumem tega. Te, normalizirane, samomorilske, hipokrizije.
Če želite videti utopični levi multikulti raj, potem zakaj nimate konsistence in obravnavate vse enakovredno? Zakaj ene podpirate, druge zatirate/ignorirate? A je nek višji plan zadaj?
  • zaklenil: bluefish ()

kuall ::

Glede na projekcije rodnosti bo belcev čedalje manjši procent in nebelci se bodo priseljevali v bele kraje. Skrajni čas je, da nebelci kaj pokažejo od dosežkov drugače bomo imeli samo ciganarijo.

D3m ::

Kaj pa so pokazali?

Peanutbutter jelly?

Zandji primer je "Woman King"


Če prebereš dejansko zgodovino boš sral opeke. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

nirburu ::

Sem seznanjen. Marsikateri črnc je "razdedinil" filem.
Ampak moje vprašanje je bolj za nasprotnike...zakaj je ok vse ostale povzdvigovati in jim priznavati "raso" in dosežke. Naše pa ne?

dice7 ::

Belci ste prevec uber rasa in ste vse ze vse dosegli, kot prvi. Sedaj prihajajo zadaj manj priviligirane osebe, katere so iz tezjih izhodiscnih tock dosegle enake ali boljse rezultate, kar je samo po sebi izjemen dosezek, zasluzen pohvale. Sluzi tudi, kot inspiracija ostalim, da se kljub zatiranju da nekaj doseci.

Dejansko mi je smesno, da nekatere to tako zelo boli

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

pegasus ::

A antipropagande za miljone izseljenih rusov, ki preplavljajo evropo, pa ne boš delal? Kako zanimivo.

nirburu ::

dice7 je izjavil:

Belci ste prevec uber rasa in ste vse ze vse dosegli, kot prvi. Sedaj prihajajo zadaj manj priviligirane osebe, katere so iz tezjih izhodiscnih tock dosegle enake ali boljse rezultate, kar je samo po sebi izjemen dosezek, zasluzen pohvale. Sluzi tudi, kot inspiracija ostalim, da se kljub zatiranju da nekaj doseci.

Dejansko mi je smesno, da nekatere to tako zelo boli


Ok fanj.
Razloži mi zakaj njihova rasa je ok, naša pa ni?
Če si rasist, potem razumem. Si pač anti-bel rasist. Pošteno v moji knjigi. Če si multikulti globohomo, pa ne štekam.

pegasus je izjavil:

A antipropagande za miljone izseljenih rusov, ki preplavljajo evropo, pa ne boš delal? Kako zanimivo.


Jaz ne podpiram izseljevanja rusev, tako kot ukrajincev. Naj ostanejo v svoji deželi in jo izboljšajo.

nirburu ::

Da se razumemo. Tako kot jaz ne podpiram, da na Grenlandijo izvozimo miljone Dancev, ali desetine miljonov Italijanov v Etiopijo, tako ne podpiram, da v Francijo uvozimo desetine miljonov Nigerijcev.
Meni povsem konsistentna logika.
Kar mi ni logično je, zakaj Nigerija prepoveduje belske oglase in zahodni levičarji vzklikajo od veselja. Ko pa v sloveniji želimo imeli bele ljudi na plakatih pa jim pade mrak pred oči.

Res ne razumem. Bolj kot fizični demografski impakt, me frustrira ta njihova mentalna disonanca.

DarwiN ::

Lahk ti opišem moje stališče na primeru gejev.

Še 50 let nazaj so se skrivali, ko so kočno počasi začeli lezti iz omar. Ampak pot je bila trnova. Povsod polno homofobov. Nato je na pomoč priskočil Hollywood. Geji v filmih, serijah. Korak naprej za človeštvo, ampak kje smo danes? Še vedno pol sveta homofobov, polno diskriminacije, bullyjing, geji delajo samomore in se skrivajo... In to v razvitem svetu!!! Da sploh ne govorim o "shit-hole" državah.

In kako to končno rešit? Kako gejem končno zagotovit neko semi-enakopravnost, pravice in predvsem sprejetost? Kako pospešit to njihovo integracijo, da jim ne bo treba čakat še 100 let?

Odgovor: treba jih je preferirat. Jim dat več pomoči kot ostalim. Večjo zastopanost v medijih... Če je LGBT posameznikov na svetu ~3%, jih moramo videvat ne v ~3% vseh filmov in serij, ampak v ~10%.. Kapisch? Ti in ostali trumptardi temu pravite woke razmišljanje, a v resnici vas razumni in moralni levičarji zgolj želimo zvleči proč od Jesusa in v 21. stoletje.

In podobno velja, ko govorimo o ženskah, črncih, priseljencih, u name it. Treba jih je preferirat, zato da bodo dosegli enakopravnost in pravice v naslednjih 50 letih in ne šele v 200 letih.

Da pa odstotek bele rase upada, je pa seveda razlog v rodnosti. Povprečen belec je bolj izobražen in bolj bogat. Povprečna bela ženska ima več pravic in samostojnosti. Vse to seveda pomeni manj otrok.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

nirburu ::

1. Najprej moraš obrazložit, zakaj je to "napredek"? Ker ti ne sledim.

2. Kako veš koliko preferirati, povzdvigovati? Kaj če boš preveč, in dobil to kaj imamo sedaj legalne child groomerje? Po kakšnem receptu ti to delaš?

3. Primerjava z geji ni ravno najboljša. Recimo podsaharski afričani bo kmalu večina svetovnega prebivalstva. A veljajo isti kriteriji, da jih je treba spodbujat v sorazmernem številu?
Ali ko so večina izgubijo to pravico? Sploh kdaj zgubijo "privilegije"?

4. Belci so že manjšina, kdaj nastopijo kriterij za "miloščino"?

Prekleto nejasno mi je tvoje stališče. Deluje mi bolj, da delaš po zgolj občutku kdo in kaj si zasluži "reparacije" na bazi zadnjega ogledanega netflixovega šova. Definitivno nobene znanosti ni tu, če že je znanost.
Daj bolj podrobno to razloži?

dice7 ::

nirburu je izjavil:

Razloži mi zakaj njihova rasa je ok, naša pa ni?

Meni je zanimivo, kako pod clanki, kjer je nakljucen beli moski nekaj dosegel, poteka normalna diskusija, medtem ko pod clanki, kjer je nakljucna oseba marginalne skupine, se pa najdejo osebe, ki vedno priletijo ven z raso/spolom/itd..

Kdo forsira te zadeve, komu je to v interesu?

pegasus ::

dice7 je izjavil:

Kdo forsira te zadeve, komu je to v interesu?
Vprašaj se, kdo aktivno spodbuja nestrpnost v eu in zda in kakšna politična agenda je zadaj. Na srečo jo sedaj gledamo, kako zelo hitro razpada. Upam samo, da crkne po naravni poti, brez pretiranega poka.

nirburu ::

dice7 je izjavil:

nirburu je izjavil:

Razloži mi zakaj njihova rasa je ok, naša pa ni?

Meni je zanimivo, kako pod clanki, kjer je nakljucen beli moski nekaj dosegel, poteka normalna diskusija, medtem ko pod clanki, kjer je nakljucna oseba marginalne skupine, se pa najdejo osebe, ki vedno priletijo ven z raso/spolom/itd..

Kdo forsira te zadeve, komu je to v interesu?


Saj ravno to te sprašujem. Zakaj se ne moremo zmenit, da vsak podpira svoje in s tem prispevamo k raznolikosti sveta? Zakaj vi vašo smete, mi našo pa ne?

dice7 ::

pegasus je izjavil:

dice7 je izjavil:

Kdo forsira te zadeve, komu je to v interesu?
Vprašaj se, kdo aktivno spodbuja nestrpnost v eu in zda in kakšna politična agenda je zadaj. Na srečo jo sedaj gledamo, kako zelo hitro razpada. Upam samo, da crkne po naravni poti, brez pretiranega poka.

Putin. Res imamo sreco, da zivimo v casu, kjer rusija razpada pred nasimi ocmi.

nirburu je izjavil:


Saj ravno to te sprašujem. Zakaj se ne moremo zmenit, da vsak podpira svoje in s tem prispevamo k raznolikosti sveta? Zakaj vi vašo smete, mi našo pa ne?

Dvomim, da vse te teme na slotechu in komentarje po javnih servisih prispevajo trans indijke

kuall ::

edini "nebelci", ki so res za kaj so židje. oh wait, saj so beli. naključje ali je to v genih?

nirburu ::

dice7 je izjavil:

pegasus je izjavil:

dice7 je izjavil:

Kdo forsira te zadeve, komu je to v interesu?
Vprašaj se, kdo aktivno spodbuja nestrpnost v eu in zda in kakšna politična agenda je zadaj. Na srečo jo sedaj gledamo, kako zelo hitro razpada. Upam samo, da crkne po naravni poti, brez pretiranega poka.

Putin. Res imamo sreco, da zivimo v casu, kjer rusija razpada pred nasimi ocmi.

nirburu je izjavil:


Saj ravno to te sprašujem. Zakaj se ne moremo zmenit, da vsak podpira svoje in s tem prispevamo k raznolikosti sveta? Zakaj vi vašo smete, mi našo pa ne?

Dvomim, da vse te teme na slotechu in komentarje po javnih servisih prispevajo trans indijke


Pa to ti pravim.
Prispevajo tisti, ki se čutijo, da ne smejo.
Če bi članek spisala trans indijka, bi ta bil prilepljen na naslovnici S-T za naslednja dva tedna.
Šanse pa bi jaz spisal članek kako BigTech globohomonizira mladino prek socialnih medijev in ne bil instantno pobrisano so približno 0%.

dice7 ::

S-T ni tvoj personal blog, za to imas druge spletne strani, tudi tiste iz katerih crpas svoja prepricanja

nirburu ::

Trans indijka lahko na S-Tju ustvari svoj personalni politični harem, in ji bodo pri tem modi jedli iz roke. Jaz pa tega privilegija ne smem imeti ker nisem prave barve in seksualnosti.
Ampak to ni point.
Point je, da ene preferirate, druge zatirate na bazi nekih povsem arbitrarnih številk, ki jih niste zmožni zagovarjati. Pri tem ste tako nekonsistentni, da peče glava.

Lahko bi vsaj javno okarali Nigerijce, ki nočejo imeti belske oglase. Pa tega še nisem zasledil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

nirburu ::

Pogledal sem link iz one teme:
https://www.zerohedge.com/political/ger...
Tretjina služb mora biti neavtohtonih nemcev. Na bazi česa so to določili? Zakaj so to določili? Se ostali strinjajo?

https://summit.news/2022/07/15/germanys...
Zakaj "nemška" anti-diskriminatorna komisarka lahko tako nonšalantno okliče nemce za "krompirje"?
Meni je sicer povsem jasno zakaj
Ferda Ataman
Ampak vseeno.

tikitoki ::

kuall je izjavil:

Glede na projekcije rodnosti bo belcev čedalje manjši procent in nebelci se bodo priseljevali v bele kraje. Skrajni čas je, da nebelci kaj pokažejo od dosežkov drugače bomo imeli samo ciganarijo.


Manj casa zapravljaj za maloumne objave tu in kaj naredi in se kaksno oplodi.

pegasus ::

nirburu je izjavil:

Zakaj vi vašo smete, mi našo pa ne?
Motiš se že v tem, da obstaja vaša vs naša. In ker vem, boš pri tem vztrajal, pravim, da je za človeštvo edina rešilna bilka odkritje sovražne alien civilizacije.

nirburu ::

Vedno bo obstajala vaša in naša. Še Windowsci in Linuxaši se ne morete zmeniti, pa laufate na istem hardverju in v roku 30 minut že lahko prešaltate.
Tudi ko napadejo nezemljani, bo se nekdo šel kolaboratorstva.
Kar jaz predlagam je, da sprejmemo različnost in živimo v miru. Ampak kaj je različnost si eni napačno razlagate.

BTW. Ni rusija kriva za širjenje "nestrpnosti" po zahodu. Če že kaj, zgolj spodbuja obstoječe razdore.

pegasus ::

Da da vostok, razumemo.

nirburu ::

Pa ne mi rečt, da že zmankuje argumentov?

no comment ::

nirburu je izjavil:


Kar jaz predlagam je, da sprejmemo različnost in živimo v miru.

Jep, si misli stražar v kanclagerju, ko mu šiht dopizdi.

Zakaj ne morejo smradi dat miru in se pač sprijaznejo, da so zaprti in nehajo žličkat tunele. Njim ne bo nič slabše, jaz pa bom namesto nočne straže lahko šel v kino in potem na pijačo. Mir za vse!

Ampak, ne, oni MORAJO žličkat!!!

kuall ::

tikitoki je izjavil:

kuall je izjavil:

Glede na projekcije rodnosti bo belcev čedalje manjši procent in nebelci se bodo priseljevali v bele kraje. Skrajni čas je, da nebelci kaj pokažejo od dosežkov drugače bomo imeli samo ciganarijo.


Manj casa zapravljaj za maloumne objave tu in kaj naredi in se kaksno oplodi.
posodi mi tvojo ženo, da ne bodo vajini otroci revčki s tvojimi geni.

tikitoki ::

kuall je izjavil:

posodi mi tvojo ženo, da ne bodo vajini otroci revčki s tvojimi geni.


Clovek bi mislil, da ves, da imajo najini otroci lahko zgolj z najine gene. Izgleda, da ne zmores doprinesti nicesar omembe vrednega. Prepusti razmnozevanje drugim in se ne kurci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Surstromming ::

Mah zabluzili ste. Pac rasa je popolnoma nepomembna, rade volje zamenjam enako stevilo nigerijcev za celotno dolenjsko in stajersko, ali pa za Istro in nekaj otokov, pa naj se hrvati/nigerija jebe z njihovim primitivizmom. Nima rasa nobene veze, pac nekateri predeli sveta so prevec primitivni za ta cas in zal imamo oba podrocja najvecji svetovnih primitivcev ravno mi.
Pojdite volit drugi krog volitev. Prepricujejo vas, da se ne
splaca, zato, da bi SDS (Logar) sploh imel moznost zmagati.
In v kolikor bo, bo to zato, ker se niste udelezili volitev.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Super. Bomo brali v osmrtnicah, da so zaštihali Surstromminga zaradi vodoo obreda.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Surstromming ::

D3m je izjavil:

Super. Bomo brali v osmrtnicah, da so zaštihali Surstromminga zaradi vodoo obreda.

Ne ne bomo. Obstaja pa stajerska ikebana in dolejnski alkoholiki. Ne vem kateri kreteni so harali tukaj naokrog, da so naredili te primitivce (podobno bedno krizanje kot afriska cebela z evropsko) ampak celotni sloveniji bi slo precej bolje brez obeh. Stajerci so socialno breme za celo drzavo, dolenci pa so preprosto kreteni, ki so prezabiti, da bi to jasno izkazali. Saj imas potem se primorce (cistonavadnepizde, ki so bolj italiani kot slovenci in si delijo z njimi vec lastnosti kot s komorkoli drugim - ampak pobrali so samo slabe lastnosti, dobre ne najdes niti z mikroskopom), ampak sem hotel omejiti na samo najbolj zabiti pokrajini, ce bi bil kriterij pokvarjenost, primorska vodi. Take hinavske pizde, ki sem jih srecal iz Vipavske doline, ne najdes nikjer.
Pojdite volit drugi krog volitev. Prepricujejo vas, da se ne
splaca, zato, da bi SDS (Logar) sploh imel moznost zmagati.
In v kolikor bo, bo to zato, ker se niste udelezili volitev.

Zgodovina sprememb…

kuall ::

tikitoki je izjavil:

kuall je izjavil:

posodi mi tvojo ženo, da ne bodo vajini otroci revčki s tvojimi geni.


Clovek bi mislil, da ves, da imajo najini otroci lahko zgolj z najine gene. Izgleda, da ne zmores doprinesti nicesar omembe vrednega. Prepusti razmnozevanje drugim in se ne kurci.

a pol očimi ne obstajajo. Jaz bi dal kvalitetne gene vzgojo ki je manj pomembna bi pustil tebi men se itak ne da.

tikitoki ::

Iskreno povedano, si butec in tvoji geni vodijo do podpovprecnega fenotipa. BTW. Vzgoja je izredno pomemembna. Mislim, da ne bo nihce vzgajal tvoji otrok, ker jih tko ne bos imel.

Reycis ::

Mojas teorija je, da se namenoma dela ekstrem na multikulti stran zato, da se nabere čimvečji moment za nihaj nazaj na nasprotno stran. Enostavno ne vidim neke druge smiselne razlage. Še poebej, ker istočasno potrebujemo še nekaj radikalnih sprememb v naši družbi. Enak motiv je tudi za promocijo LGTB in enakosti spolov. Predat (vsaj navidezno) vse vzvode moči v roke črnih, homotov in žensk in potem spodnesti preprogo in potem s prstom kazati na njih in njihove "zaveznike" kot vzrok.
Diversity is our greatest strength

T440 ::

Surstromming je izjavil:

Mah zabluzili ste. Pac rasa je popolnoma nepomembna, rade volje zamenjam enako stevilo nigerijcev za celotno dolenjsko in stajersko, ali pa za Istro in nekaj otokov, pa naj se hrvati/nigerija jebe z njihovim primitivizmom. Nima rasa nobene veze, pac nekateri predeli sveta so prevec primitivni za ta cas in zal imamo oba podrocja najvecji svetovnih primitivcev ravno mi.

He, he, ti pa v resnici še nisi bil zunaj ljubljanske obvoznice, ne?
ostali normalni bi pa raje dolenjce in stajerce kar pustili lepo pri miru, bi pa zamenjali tebe. Za karkoli, lahko tudi za tibetansko govedo. Pa bomo vsi na plusu, sploh ljubljana, ce te ne bo vec.

Surstromming ::

T440 je izjavil:

Surstromming je izjavil:

Mah zabluzili ste. Pac rasa je popolnoma nepomembna, rade volje zamenjam enako stevilo nigerijcev za celotno dolenjsko in stajersko, ali pa za Istro in nekaj otokov, pa naj se hrvati/nigerija jebe z njihovim primitivizmom. Nima rasa nobene veze, pac nekateri predeli sveta so prevec primitivni za ta cas in zal imamo oba podrocja najvecji svetovnih primitivcev ravno mi.

He, he, ti pa v resnici še nisi bil zunaj ljubljanske obvoznice, ne?
ostali normalni bi pa raje dolenjce in stajerce kar pustili lepo pri miru, bi pa zamenjali tebe. Za karkoli, lahko tudi za tibetansko govedo. Pa bomo vsi na plusu, sploh ljubljana, ce te ne bo vec.


Si samo dokaz, da imam prav. Nesposobni drekobrbci, ki za vse krivijo druge.
Pojdite volit drugi krog volitev. Prepricujejo vas, da se ne
splaca, zato, da bi SDS (Logar) sploh imel moznost zmagati.
In v kolikor bo, bo to zato, ker se niste udelezili volitev.

Zgodovina sprememb…

Reycis ::

Hvalabogu takšni ljudje verjamejo tudi, da je covid cepivo varno in učinkovito.
Diversity is our greatest strength

no comment ::

Na kateri datum bomo že umrli cepljenci? vostok nam je to enkrat že zračunal...

dice7 ::

nirburu je izjavil:

Pogledal sem link iz one teme:
https://www.zerohedge.com/political/ger...
Tretjina služb mora biti neavtohtonih nemcev. Na bazi česa so to določili? Zakaj so to določili? Se ostali strinjajo?

https://summit.news/2022/07/15/germanys...
Zakaj "nemška" anti-diskriminatorna komisarka lahko tako nonšalantno okliče nemce za "krompirje"?
Meni je sicer povsem jasno zakaj
Ferda Ataman
Ampak vseeno.

Ekstremizem zal rodi ekstremizem. Zahvali se woke prijateljem iz afd-ja in njihovim hujskanjem nad marginalnimi skupinami. Vse preko javnih kanalov in brez sankcij seveda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Genetika in šport (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13611821 (8502) D3m

Človeške rase (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
529858 (8171) Reycis
»

Američani z modificiranim proteinom uspešno v celicah miši uničili DNK HIVa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10635826 (32108) janex
»

Reklame in zdravila samo za črnce (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8518079 (14213) Unknown_001
»

"Rasa" in športna sposobnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7919711 (18086) Phantomeye

Več podobnih tem