» »

HP skener ne dela

HP skener ne dela

Mali voz ::

Imam HP tiskalnik/skener/kopirni stroj napravo, ki mi je do nedavnega dobro delovala, sedaj pa noče več skenirati. Čeprav je naprava normalno prižgana, mi v aplikaciji HP smart najprej za par sekund kaže zeleno kljukico nato pa "Tiskalnik je brez povezave", če želim v meniju dodati nov tiskalnik, se ga ne da. Če želim skenirati se pojavi napis "Povezave z optičnim bralnikom ni bilo mogoče vzpostaviti".

Kaj bi bilo lahko narobe, kaj lahko storim?

celje ::

se enkrat ga povezi z omrezjem wifi

sbawe64 ::

Poveži hp napravo s kablom.
Tako boš videl, če sploh dela.
2020 is new 1984
Corona World order

Mali voz ::

Saj je povezana s kablom z namiznim računalnikom in tudi normalno tiska, pa tudi kopira, samo skenirat noče več.

Zato ne vem ali ima sploh veze omrežje wifi, lahko pa poskusim resetirat glavni modem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mali voz ()

Han ::

Guglaj svojo težavo, odstrani zadnjo Windows posodobitev ali znova namesti zadnjo verzijo HP programa...

ToniT ::

Imel sem podobno težavo s skenerjem (Canon), Na koncu sem ugotovil, da je bila težava v mrežnem kablu.

tin01 ::

Mojo težavo sem rešil s ponovnim instaliranjem gonilnikov. Pred tem je tudi prekinjal povezavo.

Robert ::

Imel podobno težavo s Canon multifunkcijskim laserskim barvnim tiskalnikom v Win 11, pomagalo je nalaganje novih gonilnikov in instaliranje Canon aplikacije za skeniranje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laserski tiskalnik + skener za doma / domačo pisarno

Oddelek: Kaj kupiti
212107 (881) Zimonem
»

Priporočila za poceni laserski tiskalnik

Oddelek: Strojna oprema
424440 (2641) 2f4u
»

Težava z driverjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
181182 (923) Han
»

T2 ponudnik in domače omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
433914 (2592) MrStein
»

Opozorilo glede nakupa HPjevih printerjev

Oddelek: Strojna oprema
426987 (5848) blackbfm

Več podobnih tem