» »

Težave s Kobo Libre 2 in Biblos

Težave s Kobo Libre 2 in Biblos

Reader77 ::

Pozdravljeni.
Ne uspe mi omogočiti branja knjig iz Biblosa v Kobo Libre 2. Iz Biblosa si sposodim knjigo in jo prenesem iz računalnika v Kobo Libre 2 s pomočjo programa Adobe Digital Editions. Ko jo želim prebrati iz bralnika je tam ni, oziroma je ne prikaže med knjigami v razdelku "My books". V tem razdelku so le knjige, ki sem jih kupil v Kobo Store.
Morda kdo ve v čem bi lahko bil problem, kot mi je znano naj ne bi bil problem v prenosu knjig iz Biblosa na Kobo Libre 2.
Vnaprej hvala za pomoč.

im46 ::

Predvidevam, da knjigo v AD lahko bereš?
Možno je da so težave pri avtorizaciji bralnika (odstrani ponovno dodaj...)
Točka 5 iz navodil E-BRALNIK //www.biblos.si/kako-deluje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: im46 ()

tatya ::

Jaz imam podoben problem. Imam Adobe Digital editions, z biblosa tudi zdownloadam, ampak ko pa file skušam prenest z biblosa v adfe, mi javi napako, da je licenca zapolnjena z drugim uporabnikom. Sem probala še enkrat avtorizirat, pa vse, ampak ne gre. Kakšna ideja, kaj bi lahko šlo narobe?
Hvala in lep pozdrav,
Mojca

Krka ::

Obstaja mogoče kakšna druga opcija za direktni prenos knjig iz Biblosa v Kobo Libre 2 ali kateri drug ebralnik ki bi to podpiral ?

im46 ::

V podobnem cenovnem rangu je PocketBook Era,
če RES OMOGOČA direktno nalaganje iz biblosa pa naj javi kakšen lastnik bralnika...
"PocketBook Reader omogoča dostop do omrežnih imenikov (OPDS) in podpira Adobe DRM. Lahko odpre e-knjige polne vsebine in prihrani čas."
https://pocketbook.si/si-si/catalog/ult...

Han ::

Prek spletnega brskalnika, ki je zelo počasen, PocketBook brez težav naloži e-knjigo iz Biblosa.

Groot ::

im46 je izjavil:

V podobnem cenovnem rangu je PocketBook Era,
če RES OMOGOČA direktno nalaganje iz biblosa pa naj javi kakšen lastnik bralnika...
"PocketBook Reader omogoča dostop do omrežnih imenikov (OPDS) in podpira Adobe DRM. Lahko odpre e-knjige polne vsebine in prihrani čas."
https://pocketbook.si/si-si/catalog/ult...


Pocekbook omogoča direktno izposojo ja. Kot omenjeno v drugi temi, v kateri si spraševal, je Biblos lepo zaklenil sistem in nato "razvil" še svoj reader.

tatya ::

Upoštevala vse nasvete, prenesem knjige v ADE, najdem bralnik v ADE, ampak potem pa knjig ne morem skopirat na bralnik. Najprej mi je javljalo, da nimam dovoljenja za kopiranje. Sem izbrisala avtorizacijo in zdej ne morem še enkrat avtorizirat, ker zahteva ID (prvič sem avtorizirala kot gost in je šlo) Celo dopoldne se že mučim in nikakor ne pogruntam, kaj je še lahko narobe. Help !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri e-bralnik? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
698104282 (1579) a_borlak
»

E-bralnik Kobo in Biblos težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
132927 (2451) estons
»

Kobo Clara in nalaganje z Biblosa

Oddelek: Mobilne tehnologije
3214395 (6884) marko-mb
»

Biblos.si - slovenska spletna knjižnica z e-knjigami (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7628378 (12067) GupeM

Več podobnih tem