» »

Black friday

Black friday

1 2
3
»

4ever ::

Motion je izjavil:

N-E-O je izjavil:

Jaz tudi kupujem robotski sesalec, ce kdo zasledi kako dobro ponudbo danes, naj prosim napise ;)


Na Geek buy maš 360 s8 za 214e iz EU skladišča. (je pa bil septembra isti sesalec 200e)


Uporabi kodo 6IOVMXHCMT, dobiš za 199 na geekbuy :)
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

kixs ::

L1nK je izjavil:

koliko je bila cena za tistega LGja 1440p?


Bil je za 209€

L1nK ::

del
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

link_up ::

Senzor je izjavil:

link_up je izjavil:

conrad ima danes -15%.

Conrad, ki ima večino stvari 30% dražjih od rednih cen konkurence :)


'cause its Conrad! Kolk idej je blo iz katalogov...na stotine!
In and Out

c3p0 ::

Tisti katalogi v 80s... mokre sanje so bile tisto listat, kdor ga je imel pa đek meseca, isto sekcije Quelle ipd. katalogov

Buggy ::

c3p0 je izjavil:

Tisti katalogi v 80s... mokre sanje so bile tisto listat, kdor ga je imel pa đek meseca, isto sekcije Quelle ipd. katalogov


hehe...pa kot mulci na obisku pri teti, ki je bila sivilja, listali pa na vsaki strani vsaj dvakrat zavpili "to bi jst meu" :))

se zdej se spomnim parkirne hise s polno avtomobilcki. No...po obisku smo se sli pa spet pred blok igrat s pihalniki in kroglicam narejenimi s papirjem in slino ROFL.

Nic nam ni blo hudga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

kixs ::

Ze katalog je bil luksus za gledat :lol:

mailer ::

Sem razmišljal ali je Asus Dual RTX 3050 za 330€ dober deal. No ja ista kartica na amazon.com 260$. Bom preskočil tale bf nateg letos.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

meho7 ::

3050 je fail. Ce ze Nvidia potem 2060, ki je vsaj 10% hitrejsa.

FireSnack ::

Jaz pravim temu Črni nateg. Bojkotirajte tale prekopiran potrošniški praznik.
Preprodajalec NFT umetnin

Gregex ::

Samo res. Tolk bednega črnega petka pa še ne. Pravzaprav je vsako leto slabše. Po pregledu ponudbe ugotoviš, da so cene praktično enake kot čez leto, če ne še višje v nekaterih primerih. Hard pass.

mtosev ::

Shield TV 2019 je bil 111€ na Amazonu dans. Ni ga več.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IL_DIAVOLO ::

FireSnack je izjavil:

Jaz pravim temu Črni nateg. Bojkotirajte tale prekopiran potrošniški praznik.


Ja, ampak predvsem zato ker se kupuje samo zato ker je black Friday in ne zato ker bi dejansko nekaj rabil. Ce rabiš itak kupiš, ne glede na ceno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FireSnack ::

mtosev je izjavil:

Shield TV 2019 je bil 111€ na Amazonu dans. Ni ga več.

Za SHIELD TV Pro 2019 je 111€ kar dobra cena. Sicer je tole že malo zastarelo, ampak vseeno.
Preprodajalec NFT umetnin

tikitoki ::

Buggy je izjavil:

letosnji BF je dejansko bolj zalost. Za dva produkta sem cel mesec spremljal cene. Cene so danes iste ali celo drazje kot so bile cel teden, dva tedna nazaj pa je bila cena celo nizja. Doloceni trgovci, ki pa so imeli dosedaj vedno zanimive BF ponudbe pa jih letos sploh nimajo. Edino Fanatec ima dokaj zanimivo ponudbo, jim je pa stran ze dol padla :))


Vmes se najde kaksna vredu ponudba. V Leclercu imajo 30% popusta na celotno ponudbo na tehnicnem oddelku. Sicer pa se ze ve kateri izdelki imajo ponavadi solidne popuste in pri katerih vecinoma blefirajo.

mailer ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Jaz pravim temu Črni nateg. Bojkotirajte tale prekopiran potrošniški praznik.


Ja, ampak predvsem zato ker se kupuje samo zato ker je black Friday in ne zato ker bi dejansko nekaj rabil. Ce rabiš itak kupiš, ne glede na ceno.
Se ne strinjam razen če res ni nujno, kar je redko. Jaz bi kupil več uporabnih stvari pa nisem niti ene, jutri verjetno en artikel po redni ceni.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Ganon ::

FireSnack je izjavil:

Za SHIELD TV Pro 2019 je 111€ kar dobra cena. Sicer je tole že malo zastarelo, ampak vseeno.


Še enkrat preberi, Shield TV in ne TV Pro. Slednji nikoli ni bil 111 evrov. Trenutno je na britanskem znižan na 180 funtov, to je pa vse. Zastarel? Še vedno najboljša androidna naprava za pod TV.

Argonavt ::

Sem in tja se pa kaj tud najde na BF.
Oral-B Pro 3-3900N za 50% dol na amazon.it je ok deal.
Sony HT g700 po dveh mesecih opazovanja za 200 € je top cena.
Big Bang Yeelight razprodaja je top, žal LED plafonier zmanjkalo.

Še kaka ugodna za samsung (note10/21Fe/A53) da se po full letih zamenja -- USA ima Note 20 za 275 usd. To v EU ne bomo doživeli.

Od Amazonov je letos IT najbolj ugoden.

phnj90 ::

Sony HT g700 po dveh mesecih opazovanja za 200 € je top cena.


To je res super cena, če rabiš, takoj nabavit, na geizhals in idealo ne pridejo blizu, seveda, ne pokrivajo IT, samo neke bedne AT DE PL UK

mtosev ::

Ganon je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Za SHIELD TV Pro 2019 je 111€ kar dobra cena. Sicer je tole že malo zastarelo, ampak vseeno.


Še enkrat preberi, Shield TV in ne TV Pro. Slednji nikoli ni bil 111 evrov. Trenutno je na britanskem znižan na 180 funtov, to je pa vse. Zastarel? Še vedno najboljša androidna naprava za pod TV.

Meni je žal, da sem ga zamudil. Dokler sn razmišljal ga več ni blo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bastadu ::

Kot že napisano zgoraj, šlo je za Shield TV (ne Pro) za kar 111€ sploh ni nek posebno dober deal ...

mtosev ::

Saj sn jaz napisal Shield TV 2019 in ne pro. Meni se cena ni zdela slaba.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Brainstorm ::

Točno 2 leti nazaj sem dal za 12 tb elements 196 s poštnino, danes je 231€ s poštnino.

https://www.amazon.de/-/en/Western-Digi...

Slayer69 ::

Ve kdo za kako solidno spletno kamero? ne rabi bit nič posebnega (pač da je solidna slika, mikrofon ni nujen, zaželjen pokrovček za lečo)

Ascendor ::

N-E-O je izjavil:

Jaz tudi kupujem robotski sesalec, ce kdo zasledi kako dobro ponudbo danes, naj prosim napise ;)

Jaz sem na Gshopper.com kupil Roborock S7 za 360€. Prišel je v ene treh dneh.

LeQuack ::

Brainstorm je izjavil:

Točno 2 leti nazaj sem dal za 12 tb elements 196 s poštnino, danes je 231€ s poštnino.

https://www.amazon.de/-/en/Western-Digi...


To je zato ker je trg trdih diskov zastal, ker pač noben ne rabi več diska v teh časih.
Quack !

tikitoki ::

Za 4 Tb WD My passport sm dal 70 EUR. Men se zdi vredu cena. ceneje bi blo bolje, sam se ne pritozujem.

LeQuack ima prav. Naravnih zakonov ne briga, kaj mi zelimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

kixs ::

Aja, kar vse je v klavdu? Ta je pa iz vodne pare :lol:

tikitoki ::

kixs je izjavil:

Aja, kar vse je v klavdu? Ta je pa iz vodne pare :lol:


Zakaj kvasas o stvarteh o katerih ocitno nimas pojma, k bi lahko porabil 5 sekund in preveril dejstva na netu. Trenutno se proda manj k polovica HDDjev, kot se jih je na vrhu povprasevanja.

mtosev ::

Sedaj bo cyber Monday. Spet kao popusti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Toiletman ::

Slayer69 je izjavil:

Ve kdo za kako solidno spletno kamero? ne rabi bit nič posebnega (pač da je solidna slika, mikrofon ni nujen, zaželjen pokrovček za lečo)


Ja Razer Kiyo pro dobiš za polovično ceno iz njihove uradne spletne trgovine za EU, edini dober deal za black friday ki sem ga našel

kixs ::

tikitoki je izjavil:

kixs je izjavil:

Aja, kar vse je v klavdu? Ta je pa iz vodne pare :lol:


Zakaj kvasas o stvarteh o katerih ocitno nimas pojma, k bi lahko porabil 5 sekund in preveril dejstva na netu. Trenutno se proda manj k polovica HDDjev, kot se jih je na vrhu povprasevanja.


Kako smo obcutljivi :lol: Sem samo nadaljeval tezo, da HDD-jev noben ne nuca vec... pa ni tako. Seveda drzi, da se jih proda manj, predvsem za osebno rabo. Saj SSD-ji in variante ze 10+ let izpodrivajo HDD. Kar se pozna predvsem zadnja leta, ko koncno neko normalno velikost (1TB+) dobis za nek dokaj normalen denar.

kixs ::

mtosev je izjavil:

Sedaj bo cyber Monday. Spet kao popusti.


Se bolj zanimivo, Black Friday Extended.
https://www.lenovo.com/de/de/d/sale?IPr...

scipascapa ::

Sony HT g700

200€ KJE?

Argonavt ::

scipascapa je izjavil:

Sony HT g700

200€ KJE?


Na Amazon.it v petek EUR 217,16 mislim, da s postnino, ki pa je iz IT bolj ugodna ) cca 7 EUR:

Arriverà 1 dic - 7 dic
Traccia il mio pacco

Sony HT-G700 - Soundbar TV Bluetooth a 3.1 canali, Dolby Atmos, DTS:X, con Subwoofer wireless (Nero)

Ima kdo kako ugodno varianto za A53 256 / note 10+ / FE 21 /??? Samsung DE ima A53 256 za 319, a mi ne vzame Mailbox de naslova.

scipascapa ::

Nič več ga ni. Drugič take akcije objavite prej!!!!!!

Zgodovina sprememb…

Argonavt ::

scipascapa je izjavil:

Nič več ga ni.


Verjamem, verjetno bil v petek samo par ur.

Boobiz ::

kixs je izjavil:

mtosev je izjavil:

Sedaj bo cyber Monday. Spet kao popusti.


Se bolj zanimivo, Black Friday Extended.
https://www.lenovo.com/de/de/d/sale?IPr...


najbolj zanimivo je, da so akcije vsak dan "boljše". kake 3 tedne spremljam zdej tale pejđ, ker mi je T16 apetitlih, pa so začeli z 10%, potem so šli na 5% zdej pa kar naenkrat 23% skonta. kao. seveda je že 3 tedne isti black friday. pa še naprej bo, zgleda.

lep nateg vse skupaj.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

mn ::

Jaz sem pa ravno naročil IdeaPad-3-15 za 300 EUR s cheaper & More poštnino od tam. Po moje je to čisto soliden nakup za ta denar. Kaj menite?

Brez sistema
AMD Ryzen™ 3 3250U-Prozessor
8 GB pomnilnika (nenadgradljiv)
256 GB SSD

ziki ::

Boobiz je izjavil:

kixs je izjavil:

mtosev je izjavil:

Sedaj bo cyber Monday. Spet kao popusti.


Se bolj zanimivo, Black Friday Extended.
https://www.lenovo.com/de/de/d/sale?IPr...


najbolj zanimivo je, da so akcije vsak dan "boljše". kake 3 tedne spremljam zdej tale pejđ, ker mi je T16 apetitlih, pa so začeli z 10%, potem so šli na 5% zdej pa kar naenkrat 23% skonta. kao. seveda je že 3 tedne isti black friday. pa še naprej bo, zgleda.

lep nateg vse skupaj.


Še boljše je, da ga dobiš v Sloveniji ceneje, kot je tale iz Nemčije.
Lenovo.de:


ENAA s kodo za 5% popust (PAR5):



Drugače pa, go for it, ga imam že nekaj časa in sem zelo zadovoljen.

broken/link ::

mn je izjavil:

Jaz sem pa ravno naročil IdeaPad-3-15 za 300 EUR s cheaper & More poštnino od tam. Po moje je to čisto soliden nakup za ta denar. Kaj menite?

Brez sistema
AMD Ryzen™ 3 3250U-Prozessor
8 GB pomnilnika (nenadgradljiv)
256 GB SSD


prejšnji mesec je bil na enaa za 330eur:
Prenosnik Lenovo V15 G2, R3-5300U/8 GB/SSD 256 GB NVMe/15,6" FHD/BrezOS (82KD0041SC)
s tem, da si dobil zravn še original office365 personal. (1letna naročnina)

tako da dobil si OK deal, ni pa to za dol pasti deal :)

mn ::

broken/link je izjavil:

mn je izjavil:

Jaz sem pa ravno naročil IdeaPad-3-15 za 300 EUR s cheaper & More poštnino od tam. Po moje je to čisto soliden nakup za ta denar. Kaj menite?

Brez sistema
AMD Ryzen™ 3 3250U-Prozessor
8 GB pomnilnika (nenadgradljiv)
256 GB SSD


prejšnji mesec je bil na enaa za 330eur:
Prenosnik Lenovo V15 G2, R3-5300U/8 GB/SSD 256 GB NVMe/15,6" FHD/BrezOS (82KD0041SC)
s tem, da si dobil zravn še original office365 personal. (1letna naročnina)

tako da dobil si OK deal, ni pa to za dol pasti deal :)


Če sem povsem iskren, sem spregledal da gre za 3. generacijo Ryzen CPUja. Ampak glede na to kaj bo zamenjal bo to raketa, drugače bo pa šel v prodajo.

bastadu ::

Argonavt je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Sony HT g700

200€ KJE?


Na Amazon.it v petek EUR 217,16 mislim, da s postnino, ki pa je iz IT bolj ugodna ) cca 7 EUR:

Arriverà 1 dic - 7 dic
Traccia il mio pacco

Sony HT-G700 - Soundbar TV Bluetooth a 3.1 canali, Dolby Atmos, DTS:X, con Subwoofer wireless (Nero)

Ima kdo kako ugodno varianto za A53 256 / note 10+ / FE 21 /??? Samsung DE ima A53 256 za 319, a mi ne vzame Mailbox de naslova.

Najceneje je bil od 24.-25.11., in sicer ca. 225€ + poštnina ...

FireSnack ::

Kaj je to nekaj novega soundbar za 200EUR z Dolby Atmos? Vse to iz 3.1? Nice. Poročajte kako se odbija in če se da dobro nastavit oblika prostora. Me res zanima.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

rawlit ::

Buggy je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Tisti katalogi v 80s... mokre sanje so bile tisto listat, kdor ga je imel pa đek meseca, isto sekcije Quelle ipd. katalogov


hehe...pa kot mulci na obisku pri teti, ki je bila sivilja, listali pa na vsaki strani vsaj dvakrat zavpili "to bi jst meu" :))

se zdej se spomnim parkirne hise s polno avtomobilcki. No...po obisku smo se sli pa spet pred blok igrat s pihalniki in kroglicam narejenimi s papirjem in slino ROFL.

Nic nam ni blo hudga


Déjà vu :)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Noise cancelling slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
507039 (3090) simnov
»

Black friday (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21452646 (19909) jopar
»

Black Friday 2018: Dobre Kupčije (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16429791 (14211) TheBlueOne
»

Se splača kupovati na črni petek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
8422141 (17154) darkolord
»

Black Friday v SLO? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11136525 (28306) MuadDib

Več podobnih tem