» »

Črni petek? Popusti

Črni petek? Popusti

«
1
2

k4vz0024 ::

A je danes črni petek? Ne opazim nobenih ekstra popustov. Je kdo našel kaj extra popusta?

OutOfTheBox ::

25 novembra je letos.

mtosev ::

Dans je singles day.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

toro69 ::

Popusti so mit.
Priporočene cene pa za bebce.

m0LN4r ::

toro69 je izjavil:

Popusti so mit.
Priporočene cene pa za bebce.

Torej ti kupis pac ko kupis, magar je 20% vec kot bi lahko dal, ce bi cakal na kak dober deal in rad preplacas kako stvar. No sej, lahko, nimam nic proti.

Idealo in geizhals imata super funkcijo, dobis email, ko ima kak trgovec kaj znizano. Res super funkcija.

toro69 je izjavil:

Popusti so mit.
Priporočene cene pa za bebce.

Aja in ne v bistvu niso mit, al bos kupil za manj al za vec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Kayzon ::

CONSUMEEE ee ee E ;((

raceboy ::

m0LN4r je izjavil:

toro69 je izjavil:

Popusti so mit.
Priporočene cene pa za bebce.

Torej ti kupis pac ko kupis, magar je 20% vec kot bi lahko dal, ce bi cakal na kak dober deal in rad preplacas kako stvar. No sej, lahko, nimam nic proti.

Idealo in geizhals imata super funkcijo, dobis email, ko ima kak trgovec kaj znizano. Res super funkcija.

toro69 je izjavil:

Popusti so mit.
Priporočene cene pa za bebce.

Aja in ne v bistvu niso mit, al bos kupil za manj al za vec.


popusti so celo leto na razna obdobja. crni petek je samo trik, da trgovine oglasujejo na polno in folk nasede. ce hoces ti nek prenosnik, ga bos lahko dobil za isto ceno tudi avgusta.

m0LN4r ::

Ja itak.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

toro69 ::

Dobri deali so tudi mit :)
Imaš dober občutek, ko naslednji dan vidiš višjo ceno. Tako lažje opravičiš nakup. To je tudi namen nihanja spletnih cen... ?

m0LN4r ::

Jaz lepo nastavim alarm in ko je cena zelo nizka kupim in to na iskalniku, ki isce po vseh trgovinah, zaenkrat sem vedno ujel najnizje cene, po tistem vec niso bile tako nizke.

Velja predvsem zadnje case, ko se cene nasplosno v povprecju dvigujejo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

karafeka ::

Super. Bi mogoče z nami delil ta iskalnik? Prosim lepo.

toro69 ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz lepo nastavim alarm in ko je cena zelo nizka kupim in to na iskalniku, ki isce po vseh trgovinah, zaenkrat sem vedno ujel najnizje cene, po tistem vec niso bile tako nizke.

Velja predvsem zadnje case, ko se cene nasplosno v povprecju dvigujejo.


Lej, karkoli te rajca. Ne rabiš razlagat.

m0LN4r ::

toro69 je izjavil:

Dobri deali so tudi mit :)
Imaš dober občutek, ko naslednji dan vidiš višjo ceno. Tako lažje opravičiš nakup. To je tudi namen nihanja spletnih cen... ?

Ja ampak ti kot potrosnik na to nimas vpliva, vplivas lahko samo na to za koliko bos kupil.
Jaz narocim 100kg macje hrane, ko je 2,7e na kilo in ne takrat, ko je 4e/kg al pa ko je razprodano pa ne morem kupit. Pol pa je 3 mesce ni blo za narocit.
Al pa ko ni blo zaradi "vojne" 5 mescev peska za dobit, zato ga, ko je v akciji lepo nabavim vsaj 50kg in imam mir. Pa ne bom rabil dat duplo ceno, ko bo zaloga zmanjkovala spet slucajno.

karafeka je izjavil:

Super. Bi mogoče z nami delil ta iskalnik? Prosim lepo.

Geizhals, Idealo, tam je en zvoncek in napises not email in okvirno ceno, kdaj te naj sistem obvesti.

Vcasih so kr konkretne razprodaje, pac vem iz prve roke, ker vcasih sam spreminjam cene in se marsikaj proda krepko pod nabavno ceno. Pa ne zato ker je s stvarjo kaj narobe, ampak ker je mogoce ruknjen karton, al pa predolgo v sistemu.

Mindfactory ma ima Mindstar, ampak je samo okol polnoci do sestih v jutro par stvari absurdno poceni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Kupil Alcantara volan za tak malo, da od takrat cena gre samo se gor.
Isto sem ujel pedale, se pred krizo za res smesno ceno.
Fotru i5/8gb/fhd/ips prenosnik z windowsi 399, pa ne od cungalunga znamke, ze dve leti ne dobis nic podobnega za to ceno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

raceboy ::

raceboy je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

toro69 je izjavil:

Popusti so mit.
Priporočene cene pa za bebce.

Torej ti kupis pac ko kupis, magar je 20% vec kot bi lahko dal, ce bi cakal na kak dober deal in rad preplacas kako stvar. No sej, lahko, nimam nic proti.

Idealo in geizhals imata super funkcijo, dobis email, ko ima kak trgovec kaj znizano. Res super funkcija.

toro69 je izjavil:

Popusti so mit.
Priporočene cene pa za bebce.

Aja in ne v bistvu niso mit, al bos kupil za manj al za vec.


popusti so celo leto na razna obdobja. crni petek je samo trik, da trgovine oglasujejo na polno in folk nasede. ce hoces ti nek prenosnik, ga bos lahko dobil za isto ceno tudi avgusta.


..se ti opravicujem :) sem na hitro prebral in sem mislil, da se navezujes samo na crni petek :)

m0LN4r ::

Prinas je danes znizanih en kup stvari, globalno online, stacionarno pa imamo se nekaj biserov se bolj znizanih in so na ebayu, pa za BF mamo ze tudi pripavljeno, ce se ne motim 3 p/p prenosnike.

To je pac tak, al kupis za 500 al za 650 lahko pa naredis kompromis in kupis nekaj drugega in ne tisto, kar si zelis.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BorutO ::

Ne vem kako dolgo je še ... Ampak na ESET.com imajo 50% popusta na nakup licence, na ESET.si, pa nič.

https://www.eset.com/us/cyber-week-2022...

https://www.eset.com/si/domaci-uporabni...

No, sem si že kupil na .com za tri leta in tri naprave. :D

BorutO ::

Veste za kakšne dobre spletne strani kjer imajo (že) akcijo črni petek? Bolj v smeri računalništva, ker si sestavljam računalnik. Procesor i9-14900kf sem si že kupil, zdaj pa na lov na druge komponente.

black ice ::

m0LN4r je izjavil:


Jaz narocim 100kg macje hrane, ko je 2,7e na kilo in ne takrat, ko je 4e/kg al pa ko je razprodano pa ne morem kupit. Pol pa je 3 mesce ni blo za narocit.

Imas macje zavetisce ali tigra?

PacificBlue ::

Heh, izgleda veliko..samo ce rabi macka priblizno 300g macje hrane na dan..imas pol 100kg za 333 dni cca..:)

patron ::

Decembra 2019 sem za BlackFriday v BigBangu kupil PS4 Slim 500GB za 199€. Od takrat nikoli več ni bil tako poceni, danes je cca 300€. Kaj pa vem, včasih resnično kaj znižajo na dobro ceno. Kaj je dober deal je pa tako ali tako odvisno od posameznika koliko je pripravljen plačati.

Mato989 ::

Večinoma je Black Friday nateg (tu pa tam kak dober popust) Sploh v Slo je nateg...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PacificBlue ::

Imam nekaj stvari izbranih na amazonu, pa cakam ce bo kaksn fajn deal..od jutri pa do 27tega

FireSnake ::

Jaz tudi čakam AMZN. Spremljam pa ceno že mesece. Tako, da vem kaj je dobra cena in kaj ne.


Mato989 je izjavil:

Večinoma je Black Friday nateg (tu pa tam kak dober popust) Sploh v Slo je nateg...


Drži. V SLO je totalni nateg.
Folk pa nasede. Ne razumejo ZAKAJ useki robi prodajajo res poceni. Če bi vedeli, potem ne bi nasedali.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

stjan ::

Ali lahko pričakujem kakšno znižanje grafičnih kartic in kje?

Kurzweil ::

Jaz že iz radovednosti naredim tako, da kakšen mesec prej naštancam v tabelo stvari, ki bi jih tudi dejansko kupil, pa potem primerjam cene za Black friday, je pa res, da večinoma v tujini.

Recimo, zdejle gledam Asus 4070ti in že na pamet vem, da je 880€ v Nemčiji, tako da če ni cena vsaj 800€, se prav gotovo ne dotaknem.

Folk pa itak impulzivno kupuje po večini... dovolj je, da mu dvigneš ceno in potem daš večji popust, pa jih verjetno že nasede 70%, pa čeprav je lahko realna cena na koncu celo višja.

Eh...

Magic1 ::

Kupovanje 4070Ti sedaj je zelo nehvaležno početje. Po novem letu pridejo super verzije, za katere pravijo, da bodo boljše in cenejše. 800€ za Ti sploh ne izgleda več dobra cena.
Magic

kixs ::

To igro se lahko potem gres v nedogled ;)

Kurzweil ::

Magic1 je izjavil:

Kupovanje 4070Ti sedaj je zelo nehvaležno početje. Po novem letu pridejo super verzije, za katere pravijo, da bodo boljše in cenejše. 800€ za Ti sploh ne izgleda več dobra cena.


To lahko mirno počakam, če bodo dejansko boljše in cenejše... za ceno vem, da je težko kej napisat... koliko pa bi naj bile boljše?

tikitoki ::

Ce nimas resne potrebe, ne nabavis in kupis, k rabis.

FireSnake ::

Kurzweil je izjavil:

Jaz že iz radovednosti naredim tako, da kakšen mesec prej naštancam v tabelo stvari, ki bi jih tudi dejansko kupil, pa potem primerjam cene za Black friday, je pa res, da večinoma v tujini.

Recimo, zdejle gledam Asus 4070ti in že na pamet vem, da je 880€ v Nemčiji, tako da če ni cena vsaj 800€, se prav gotovo ne dotaknem.

Folk pa itak impulzivno kupuje po večini... dovolj je, da mu dvigneš ceno in potem daš večji popust, pa jih verjetno že nasede 70%, pa čeprav je lahko realna cena na koncu celo višja.

Eh...


Wow! 4070ti za 800 + €
Jaz sem dal za 7900XT 930 že doolgo nazaj. In to pri nas.

Krepko pod 800 bi morala biti, da bi se splačalo (glede na zmogljivost).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Kurzweil ::

@FireSnake, se strinjam glede cene, tale 4070ti drži ceno teh 880€ že vsaj pol leta... imam jo nagledano in čakam, pa se kar nič ne zgodi, ni pa nujno... in kaj bi ti kupil v primeru, da bi hotel 4k in v večini iger 60fps?

stjan ::

Iščem nekaj v rangu RX 6650, RX 7600 ali RTX 4060, bolj mi je zanimiva zadnja z manjšo porabo.
Ali kaj drugega namesto RX580?
Verjetno bi moral menjati procesor Ryzen 5 2600x?

Nikonja ::

4060 pa definitivno ne ker je tolk marginalno boljša od 3060ti, v določenih primerih tudi slabša. Če ne moreš potegnit vsaj do 4070 potem pa veliko več dobiš v rdečem taborju!

issak ::

Evo Black friday, 5% popust! https://www.alza.de/gainward-geforce-rt...
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

PacificBlue ::

kixs ::

Tudi slaba cena:

Asus Vivobook S 14 2.8K OLED 90Hz, Ryzen 7 5800H, 16/512GB, 2xUSB-C mit DP, HDMI 2.1, Wi-Fi 6, Win11 für 619€ (Asus)
https://estore.asus.com/de/90nb0xv2-m00...

FireSnake ::

Kurzweil je izjavil:

@FireSnake, se strinjam glede cene, tale 4070ti drži ceno teh 880€ že vsaj pol leta... imam jo nagledano in čakam, pa se kar nič ne zgodi, ni pa nujno... in kaj bi ti kupil v primeru, da bi hotel 4k in v večini iger 60fps?


Za taki denar (in drobiž več) bi vzel 7900XT.
Ker, glede na zmogljivost, 4070ti preprosto ni vredna svojega denarja.

Bi pa, enako, kot ti, čakal, da cena malo cukne navzdol. Ali spremljal bolho, ko kdo prodaja novo z računom in zelo malo rabljeno - tu je treba biti hiter.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

BorutO ::

stjan je izjavil:

Ali lahko pričakujem kakšno znižanje grafičnih kartic in kje?

Jaz tudi upam, da bo kakšna grafa v večji akciji. Imam par rtx 4090 v košari ... če bo katera od teh v akciji, kupim takoj, če ne pa bom kupil tisto 4090 asus tuf oc ...

Upam, da mi ne bo šla blagajna čez 4,5k, ker mi je že 4k malo preveč, glede na to, da mi grafična zdrži okoli 5 let potem pa crkne ali začne zajebavati ..

LeQuack ::

A bo kak nov avto 50% off?
Quack !

Linko ::

Čakam, da bo kak popust za Fendt 1050 vario

kixs ::

Kurzweil je izjavil:

@FireSnake, se strinjam glede cene, tale 4070ti drži ceno teh 880€ že vsaj pol leta... imam jo nagledano in čakam, pa se kar nič ne zgodi, ni pa nujno... in kaj bi ti kupil v primeru, da bi hotel 4k in v večini iger 60fps?


Manli GeForce RTX 4070 Ti 12GB Gallardo / FULL WARRANTY - v LJ! Verjetno se da se kaj zmenit za ceno.
https://www.ebay.de/itm/394990617196

tin01 ::

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

PacificBlue ::

FireSnake ::

Oktobra je bil 848.
Zdaj je pa: 863
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kixs ::

Inflacija ;)

Magic1 ::

kixs je izjavil:

Inflacija ;)

Na koncu bo pa kosumer pokazal, koliko je pripravljen zapravit. Jaz imam za kakšnega jurja v Amazonovi košarici nenujnih zadev in še nov PC potencialno. Trenutno izgleda, da bom veliko prišparal, ker zgleda ne bom nič kupil:)).
Magic

kixs ::

Edino pravilno. Sam opazam pri nekaterih izdelkih, da cena pocasi raste od konca avgusta. Iz cca 230€ na 340€. Zdaj vidim akcije in cena 259€. Kupil bi pa za 200€. Ocitno bo potrebno pocakat na bozicka :lol:

PacificBlue ::

FireSnake je izjavil:

Oktobra je bil 848.
Zdaj je pa: 863



Sam sem dva tedna nazaj dal 1050eur pri nas :))

Nimam potrpljenja žau:))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobilni telefoni - črni petek (Black Friday)

Oddelek: Mobilne tehnologije
91536 (1186) tikitoki
»

Black friday (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21450846 (18109) jopar
»

Se splača kupovati na črni petek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
8420750 (15763) darkolord
»

Black Friday v SLO? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11135527 (27308) MuadDib

Več podobnih tem