» »

Black friday

Black friday

1
2
3

IL_DIAVOLO ::

Black friday pomeni 80% popuste oz. robo zastonj, ne pa 25% popust, ki je stanica tekom leta.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

MIHAc27 ::

Ker se akcij tiče... naši kopirajo aliexpress. Oni že dolgo imajo svoj akcijski dan 11.11. Ampak kdor malo spremlja vidi, da kake 2 tedna fino podražijo, 11.11 je cena kak 1% nižja kot običajno, potem pa spet 2 tedna dvignejo, da niso preveč sumljivi. Včasih so dodatno dajali še kake kul kupončke, da si lahko dodaten popust dobil. Ampak so vedno slabši, letos nisem niti spremljal.

Pri nas pa isto. Zvišajo ceno nato pa popust za -50. V resnici je pa včasih še dražje kot kak dan prej. Pa kar cel mesec imajo eni 'črni petek'

Tko da sam kupujem ko rabim. Pregledam kaj je na voljo, mal reviewe in to je to. Na popuste ne palim, gledam končno ceno.

DarwiN ::

Mah pri nas si lahk nadejaš mogoče ~10% popusta konec novembra, začetek decembra.. Na nezaželeno robo mogoč malo več popusta.

Aliexpress pa je letos pozitivno presenetil na 11.11.. So imeli 5$ popusta na vsakih 30$, povrh pa še kode za -10% za celoten nakup in še kode samih prodajalcev. Tko da si dejansko dobil 25-30% popusta na večino stvari...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kixs ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Black friday pomeni 80% popuste oz. robo zastonj, ne pa 25% popust, ki je stanica tekom leta.


Res je. Tole bolj spada v rubriko dobre cene, ker dejansko ni Black Friday akcija. Te akcije bodo naslednji petek.

FireSnack ::

Najslabši Black Friday v zgodovini Slovenije. Trgovci kot kaže vidijo da imamo polne žepe keša in temu primerno ne nižajo cen. Boycott Black Friday!
Preprodajalec NFT umetnin

Cupakabra123 ::

Jaz sem potem vzel Sony XM4. 222€ na Amazon.de je zelo dober deal in kakor sem bral je ljudem ta model boljsi kot XM5. Ajde so mal grse samo vazn, da je noise canceling odlicen.

broken/link ::

FireSnack je izjavil:

Najslabši Black Friday v zgodovini Slovenije. Trgovci kot kaže vidijo da imamo polne žepe keša in temu primerno ne nižajo cen. Boycott Black Friday!

o čem ti to? black friday je naslednji teden.

Zgodovina sprememb…

kow ::

Sam sicer ne sodelujem v teh zadevah, ampak mogoce mi lahko kdo pojasni. Kako tocno naj bi "povprecen" potrosnik sploh vedel kateri petek je "crni" petek?

black ice ::

S pomočjo spletnega iskalnika https://en.m.wikipedia.org/wiki/Black_F...

kow ::

Nisi razumel. Meni je vseeno kdaj je crni petek. Bi pa pricakoval, da me prodajalci hocejo prepricati, da na ta petek pogledam popuste in mi kaj prodajo.
Samo, meni - kot beznemu opazovalcu - to bolj deluje kot crni november, vsi petki pa so enaki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

devdems ::

Cupakabra123 je izjavil:

Jaz sem potem vzel Sony XM4. 222€ na Amazon.de je zelo dober deal in kakor sem bral je ljudem ta model boljsi kot XM5. Ajde so mal grse samo vazn, da je noise canceling odlicen.

Ni nobene primerjave. Ko imaš možnost sprobat obe hkrati je razlika ogromna sploh kar se tiče udobnosti nošenja.

mailer ::

Verjetno se vsi strinjamo, da bi lahko črni petek oglaševali le tiste trgovine, ki bi znižale cene za vse izdelke za najmanj 33% glede na cene pred 1 letom in še to le na določen dan v letu.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Cupakabra123 ::

devdems je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

Jaz sem potem vzel Sony XM4. 222€ na Amazon.de je zelo dober deal in kakor sem bral je ljudem ta model boljsi kot XM5. Ajde so mal grse samo vazn, da je noise canceling odlicen.

Ni nobene primerjave. Ko imaš možnost sprobat obe hkrati je razlika ogromna sploh kar se tiče udobnosti nošenja.

Cak kere se po tvoje boljse? Zdej lahko se skenslam narocilo XD

black ice ::

kow je izjavil:

Nisi razumel. Meni je vseeno kdaj je crni petek.

Good for you.

devdems ::

Cupakabra123 je izjavil:

devdems je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

Jaz sem potem vzel Sony XM4. 222€ na Amazon.de je zelo dober deal in kakor sem bral je ljudem ta model boljsi kot XM5. Ajde so mal grse samo vazn, da je noise canceling odlicen.

Ni nobene primerjave. Ko imaš možnost sprobat obe hkrati je razlika ogromna sploh kar se tiče udobnosti nošenja.

Cak kere se po tvoje boljse? Zdej lahko se skenslam narocilo XD

XM5 so glede udobnosti veliko veliko boljše od XM4. Prav tako je precej boljši mikrofon na novih. Če pa gledaš samo glede ANC tehnologije potem sta blizu, ker nekih velikih premikov tukaj ni že nekaj let.

BlackHole ::

Za primerjavo, jaz sem kupil zobno ščetko Oclean X pro pred dobrim mesecem za 57,41€, v black friday akciji pa je cena 58,89 eur na nemškem Amazonu. Res redki izdelki so znižani na black friday in če ne spremljaš redno cen, tega ne moreš vedet. Se zavedajo tega.
LP Marko

phnj90 ::

BH, to je videti v redu cena, namenoma napisano in zlinkano za forumske edukativne namene, ni pa najugodnejsa v zadnjem letu za 45€.

FireSnack ::

devdems je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

devdems je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

Jaz sem potem vzel Sony XM4. 222€ na Amazon.de je zelo dober deal in kakor sem bral je ljudem ta model boljsi kot XM5. Ajde so mal grse samo vazn, da je noise canceling odlicen.

Ni nobene primerjave. Ko imaš možnost sprobat obe hkrati je razlika ogromna sploh kar se tiče udobnosti nošenja.

Cak kere se po tvoje boljse? Zdej lahko se skenslam narocilo XD

XM5 so glede udobnosti veliko veliko boljše od XM4. Prav tako je precej boljši mikrofon na novih. Če pa gledaš samo glede ANC tehnologije potem sta blizu, ker nekih velikih premikov tukaj ni že nekaj let.

Potem bom vzel raje čisto nove XM5. Cyber Monday v košarico za okoli 250€ in je to to.
Preprodajalec NFT umetnin

kixs ::

Izgleda so tudi v tujini raztegnili ta crni petek na vsaj crni teden in akcije so, bolj kot ne, brezvezne :( Upanje ostaja se na pravi Black petek in morda Cyber ponedeljek... ce bo tudi to neresno, pa pocakam na bozicka :lol:

c3p0 ::

Zadeva se je izrodila, zdaj ne bi opazil niti kake dobre akcije, ker je povsod Črni petek, deali pa brezvezni.

immortan ::

tale black friday sploh nima smisla več, imaš več akcij med letom..

Nikonja ::

PAr let nazaj ko sem kupoval LG OLED, sm prav sledil ceno približno pol leta na Mimovrste, od cca Maja do sredine Oktobra je cena padla iz 1.400 na cca 1.300, potem pa so je dvignili na RRP od cca 1.700 eur in držali vse do začetka Novembra ko so začeli oglaševat noro BF akcijo z mislim 30% popusta in je tv stal, lahko uganete... 1.300 eur, potem pa v začetku Decembra, ko je LG napovedal novi model so je znižali na 1150 da spucajo zalogo in takrat sm je kupil.

Tolk o BF akcijah v SLO!

Tiger ::

Znani slovenski trgovec s čevlji Mass ima popust med 20%-50% do 28.11.

Če kdo gleda ameriški nogomet - danes, 24.11. velja - NFL Game Pass za en teden 0,99 $.

Ganon ::

Nikonja je izjavil:

Tolk o BF akcijah v SLO!


Eh, povsod je enako. In večinoma imam občutek, da znižajo ceno artiklom, ki gredo težje v prodajo. Nakupujte z glavo.

Mato989 ::

Dejansko bi tu morali enostavno uredit nadzor... da 3 mesece pred BF ne smeš dvignit cene oz. če jo, na te artikle ne smeš dat popustov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tikitoki ::

kixs je izjavil:

Izgleda so tudi v tujini raztegnili ta crni petek na vsaj crni teden in akcije so, bolj kot ne, brezvezne :( Upanje ostaja se na pravi Black petek in morda Cyber ponedeljek... ce bo tudi to neresno, pa pocakam na bozicka :lol:


Ja, ze cel mesec utrujajo. Pa ne duha ne sluha o popustih. V vecini primerov.

njyngs ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Black friday pomeni 80% popuste oz. robo zastonj, ne pa 25% popust, ki je stanica tekom leta.

Če dovolj visoko dvigneš redno ceno je lahko 80% popust enak kot čez leto 25% ! ;)
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

MisterR ::

Pohistvo.si nudi 50€ popusta, hkrati pa so cene dvignili za 80€ . Vem, ker sem čakal na BF če bo kaka akcija za en kos pohištva.

dexterboy ::

feryz je izjavil:

Pri nas pravijo, da je prvi Friday po plači še nekako, vsi naslednji do druge plače so pa black. Tema.

:) :D :))
... smeh ... solze ...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

FireSnake ::

immortan je izjavil:

tale black friday sploh nima smisla več, imaš več akcij med letom..


Saj ga nikoli ni imel.
Raja se je samo pustila nategniti.
Eno na to že dolgo opozarjamo. Zdaj je pa s tema začela tudi ZPS.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Nazz ::

Junija kupil v prosti prodaji, brez da bi primerjal cene s konkurenčnimi trgovinami, Xiaomi 11T 256GB za €390, telefon crknil, dobil vračilo, trenutno v isti trgovini Black Friday akcija za enak telefon €550...

cias ::

Nazz je izjavil:

Junija kupil v prosti prodaji, brez da bi primerjal cene s konkurenčnimi trgovinami, Xiaomi 11T 256GB za €390, telefon crknil, dobil vračilo, trenutno v isti trgovini Black Friday akcija za enak telefon €550...


Samo to nima veze s črnim petkom ampak genialnimi potezami naših voditeljic.

Jaz sem hotel telefon kupit, samo so cene take da bom raje nosil power bank v žepu :8)

Nazz ::

Niti niso problem cene, amapk da 6 let star huawei P9 kliče boljše, ker ima dejansko proximity sensor napram novim, ki imajo samo kamero. Pa 3G je zakon.

Buggy ::

letosnji BF je dejansko bolj zalost. Za dva produkta sem cel mesec spremljal cene. Cene so danes iste ali celo drazje kot so bile cel teden, dva tedna nazaj pa je bila cena celo nizja. Doloceni trgovci, ki pa so imeli dosedaj vedno zanimive BF ponudbe pa jih letos sploh nimajo. Edino Fanatec ima dokaj zanimivo ponudbo, jim je pa stran ze dol padla :))

mtosev ::

Evo danes pa je uradno black Friday.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mato989 ::

Dan gnilih slovenskih ponudb in cen ki so dalec od bistva iz amerike

Trgovci v slo bi radi promet iz usa cene pa iz monaca
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kixs ::

Sej drugod po EU ni nic drugace. Nisem pa preverjal kako je danes preko luze.

Ze nekaj dni pa po radiu poslusam kako moramo paziti, da ne bomo zaradi VELIKIH popustov nakupovali nepremisljeno... iz koga se norce delajo!? Gre samo za prikrito reklamiranje!

Invictus ::

No, saj vemo, da vsi slovenski trgovci pred obdobji popustov dvignejo cene, na katere potem dajo popust.

Nic novega...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

link_up ::

conrad ima danes -15%.
In and Out

jizzer ::

Se priporočam če kdo opazi kaki dober deal za robotski sesalec, ampak "res pravi deal". :) Hvala

Senzor ::

link_up je izjavil:

conrad ima danes -15%.

Conrad, ki ima večino stvari 30% dražjih od rednih cen konkurence :)

Magic1 ::

Kaj je sploh fora Conrada? Kako lahko sploh obstajajo s svojimi cenami?
Magic

mailer ::

Redke stvari se pa še kdaj dobi z zmerno ceno.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Mato989 ::

kixs je izjavil:

Sej drugod po EU ni nic drugace. Nisem pa preverjal kako je danes preko luze.

Ze nekaj dni pa po radiu poslusam kako moramo paziti, da ne bomo zaradi VELIKIH popustov nakupovali nepremisljeno... iz koga se norce delajo!? Gre samo za prikrito reklamiranje!



Jaz vem da mi kolega iz USA vsako leto poslje kako bolano ponudbo ko so zadeve znizane 70 postov ali vec oz deljeno 2 napram nasim cenam po popustih

Vcasih celo vec

Se spomnim ko mi je poslal da je kupil 3 lego sete znizane iz 140usd po komadu na 45usd...

Enak set je bil pri nas znizan iz 150eur za 15%

Skratka fail od black friday
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

floyd1 ::

mailer je izjavil:

Redke stvari se pa še kdaj dobi z zmerno ceno.

Tako je, in imajo ogromno stvari - na zalogi. Npr. ko sem pred leti nujno potreboval še neke malenkosti za samogradnjo zvočnikov, sem šel k njim v Graz in tam dobil čisto vse. Drugače bi naročal po 5 trgovinah in čakal...

N-E-O ::

Jaz tudi kupujem robotski sesalec, ce kdo zasledi kako dobro ponudbo danes, naj prosim napise ;)
Follow the white rabbit.

meho7 ::

Motion ::

N-E-O je izjavil:

Jaz tudi kupujem robotski sesalec, ce kdo zasledi kako dobro ponudbo danes, naj prosim napise ;)


Na Geek buy maš 360 s8 za 214e iz EU skladišča. (je pa bil septembra isti sesalec 200e)

fikus_ ::

Sem nabavil eno zadevo; v SLO okrog 590 (verjetno zastonj poštnina), v DE 489+zastonj poštnina + v primeru vračila, reklamacije, uveljavljanja garancije vnesem zahtevo v njihov sistem in dobim nalepko za zastonj pošiljanje nazaj.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

L1nK ::

koliko je bila cena za tistega LGja 1440p?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Noise cancelling slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
507039 (3090) simnov
»

Black friday (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21452646 (19909) jopar
»

Black Friday 2018: Dobre Kupčije (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16429791 (14211) TheBlueOne
»

Se splača kupovati na črni petek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
8422141 (17154) darkolord
»

Black Friday v SLO? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11136525 (28306) MuadDib

Več podobnih tem