» »

MS wireless Intellimouse explorer poraba

MS wireless Intellimouse explorer poraba

losnah ::

Imam v misko omenjeno v naslovu pa sem v treh mescih ze 5x zamenov baterije. Baterije so ble varta(po moje modre najdrazje) in duracell. A je to sploh normaln, jes sem bral na internetu, da kao ful spara s stromom. Ker ce je to sparanje z baterijam, poj si bom mogu umislt ksno drugo misko.
A je Logitech-ova miska MX700 kej bolsa od MS WIE, glede porabe. Pa kako ta miska sploh sede u roke, jest sem jo gledu, ma prov mejhne gumbke ob strani.

Prjatu ::

Hmm, ne vem kaj ti počneš z miško, ampak meni baterije ob uporabi približno 4 ure na dan zdržijo 3-4 mesece, mam pa vedno duracell. Je pa res da ta miška zelo špara z štromom, včasih je že kar moteče saj jo je na trenutke težko obudit
Something else is controlling me!

mortal ::

Pri meni je isto , dobre baterije (DURACEL M3) mi zdržijo okrog 3 tedne. Če pa kupim kake poceni pa slabi teden ob redni uporabi. Najdlje so mi vzdržale ENERGIZER (mesec in pol) , mislim da so bile priložene pri nakupu !

BaRtMaN ::

Probajte Kodakove baterije. Dobite jih v fotografskih prodajalnah.

boom-bar ::

Men so tud držale 3 tedne sam pol sm pa prešaltu na tiste za polnt in hitr zamenu s fotrom miške. Njemu zdej držijo FUL dolg.
Legalizirajte mehke droge!!!

Quickbeam ::

Te brezžične miške so čudne. Imam ravno to MS miš in mi je na začetku, preden sem jo zamenjal uničla baterije v dveh dneh. Zdaj zdržijo kak teden ali dva, niti ne vem več točno, ker sem kupil polnilc in štiri ustrezne baterije tak da sta dve vedno polni.
Pa kolega ima mx700 in mu najprej sploh ni delala, jo je šel zamenjat pa je potem delala ampak se ni dalo polnit... Včasih me ma da bi računalniku kej zlamal. Malo denarja malo muzike? Kaj pa ko tudi za veliko denarja ne špila kot more?
Nazadnje pa kupim nov disk in stoka kot bi bil na smrtni postelji. Me je že strah kej kupit ker prodajajo samo sranje. Zgleda je postal čist normalno da daš 20 jurjev pa dobiš pokvarjeno robo.

para-site ::

jah kaj pa kupujete te jajčarske miši od MS-ja...
Kupte Logitech, MX 700 je še posebej kvalitetna. Mi smo meli zelo malo okvar z MX 700, pa smo jih že dosti prodali.

losnah: pridi na Eventus, pa ti pokažem MX 700 če hočeš...

MadMicka ::

A lahko še kdo razloži, kašen smisel je imeti brezvrvično miš in se potem non-stop zajebavat z baterijami???? Kje je kaka prednost tuki napram obični miši?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

BaRtMaN ::

Če bi jaz imel brezžično, bi mi bilo življenje lažje, zaradi estetike in prenosljivosti (velikokrat se mi kabel do konca nategne). Isto za tipkovnico.

losnah ::

Losnah: pridi na eventus pa ti pokažem MX 700 če hočeš...

Kaj je eventus? A je to racunalniska trgovina eventus computers, al kej druzga? In kje to sploh je?

para-site ::

ja, Eventus computers...
Lj...Vič...zraven Špara...
sicer pa več info na http://www.eventus.si/index.asp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezžična miška

Oddelek: Kaj kupiti
161720 (1015) Ziga Dolhar
»

Uradni Logitechov servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
76962 (6182) kitewing
»

Logitech G7

Oddelek: Strojna oprema
11989 (817) tec
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1088067 (5428) SnakeBite
»

Logitech MX700 izkusnje

Oddelek: Strojna oprema
312413 (1798) aVToV|S|On

Več podobnih tem