» »

Kdaj ste na zadnje nasmejali in zakaj?

Kdaj ste na zadnje nasmejali in zakaj?

«
1
2

Juplter ::

Smeh je pol zdravja kot pravijo. Dejansko ti izboljša čustveno počutje oziroma mentalno zdravje. Me pa zanima koliko se smejite v vsakdanjem življenjeu? Kaj vas je nazadnje nasmejalo? Kakšen smešen postenek na youtube? Ali dejansko kaj v IRL ? Seveda mislim dobesedno da se ti usta fejst odprejo :D Pa če nisi pod vplivom alkohola ali kakšnih drugih substanc je sploh možno se na ves glas smejat dalj časa?(nekaj 10 sekund)
Priznam da pogrešam smeh. Nisem v IRL že dolgo nič takega doživel da bi se smejal pa imam to najbolj prijetno čustvo zelo rad :)
http://cifxcj4qdn5ognlgc6bjnd6jgjibbjmysbhc4sifdhqiyur4fnctfuqd.onion/fck45.rar

Bl4ckSw4n ::

Nazadnje, ko sem gledal ta posnetek:


Drugače pa zelo malo (bolj resne sorte).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bl4ckSw4n ()

Scaramouche3 ::

Največji roaster vseh časov, vsake tok časa se vrnem k njemu..

Juplter ::

Funny and cool links temo že imamo. Prosim da ne lepite smešnih yt posnetkov sem. Vprašanje je bilo kdaj ste se nazadnje IRL smejali in čemu.
http://cifxcj4qdn5ognlgc6bjnd6jgjibbjmysbhc4sifdhqiyur4fnctfuqd.onion/fck45.rar

Daliborg ::

Bi rekel da je humor nekaj, kar raste s teboj in je predvsem odvisen od razgledanosti. Ob različnih letih te do iskrenega smeha spravijo druge stvari in skoraj nikoli isto.
Jaz se z ženo vsaj parkrat na mesec tako nasmejeva glede različnih situacij od osebnih dogodkov, službenih, javnih pa še zaradi otrok imava cel kup komedije doma :)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

PacificBlue ::

Men so najboljše fore iz RL.

Par dni nazaj mi sestra razlaga, kaj se jima je zgodilo z njenim fantom..
Želita imet omaro v predsobi narejeno po meri.
Nevem kako sta si izmenjevala informacije, ampak prvi majster oz njegov delavec je prisel na ogled, vzel mere. Minilo je ze nekaj časa in ju je zanimalo kako poteka delo je njen fant klical drugega majstra, ki se enako piše(seveda ima pa drugo stevilko) in ga sprasuje kdaj bo zadeva koncana.
Itak izvajalcu ni bilo nic jasno, da bi bil on že pri njima in vzel mere za izdelavo omare. Pa nič ne de, se majster oglasi in naredi izmero. Sestra mu pa razlaga, da je bil njegov vajenec ze pri njima..model je verjetno si mislil svoje:)
Tako, da na koncu sta imela dva izvajalca za eno omaro.
In sta bila na koncu potem vesda primorana enga odpovedat..

Pa podobna situacija tud enkrat s sorodnikom, ki se je pogovarjal po telefonu z eno odvetnico na obiske pa hodil k drugi..tud enak priimek oz ime..

Lol

sekvap ::



This ;((

zl0dej ::

Vsaj ene 3x na dan.. po navadi me nasmeji kaksen sodelavec na kavi, hčerka, dostikrat pa dobim "smešne" misli in se jim na glas zasmejem.

kuall ::

velikokrat me nasmejijo slo tech povprečneži, da se jim na glas smejim. za nekaj pa so koristni. zabavajo me kot klovni v cirkusu.
drugače pa danes sem se smejal eni, ko sem ji razlagal, kako me je sestra včasih klicala, ko sva bila skregana.
velikokrat sam sebe nasmejim, ko komu kaj razlagam. ne pa nujno poslušalca.
youtube videi (kakšni audit videi npr Amagansett Press) in curb your enthusiasm tudi nasmejijo se mi zdi vsak dan.
tudi kak sodelavc pri malci zna občasno nasmejat, npr danes, čeprav to je redko, služba je za delo ne za smeh in zabušavanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

FireSnake ::

Jaz se nasmejim kdaj koli se le da.

Včasih so pa take zgodbe, da gre do solz.

Primer:
- s sodelavcem sva dolgo časa (leta) skupaj malicala
- on je malo bolj izbirčne sorte
- enkrat naročiva neke puranje zrezke
- in tam nekaj ficla in daje meso na stran
- vprašam ga, kaj je narobe
- mi reče, da je žilavo
- jaz tisti "odpad" obračam, se čudim, saj je meso povsem OK
- in pojem tisto
- čez čas zopet naročiva
- in spet ficla in daje na stran
- jaz pikam tisti "odpad" in jem
- na koncu malica ga zopet vprašam kaj je bilo narobe s tistim mesom
- pravi: nič, pojesti sem ga mislil

:))
Bunil se pa nič ni.

--------
Druga zgodba:
- stopi celoten oddelek v pisarno
- ponavadi pridejo, ko je kaj tehničnega za rešit
- in jaz kar iz prve (preden kdo kaj reče): ne, ne morem vam vsem dati povišice :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Gagatronix ::

Mene nasmeji model z YT kanala Aging Wheels.

yansek ::

Kar se mene tiče je eden bolj smešnih likov kar jih jaz poznam George Costanza iz tv serije Seinfeld.

Zelo veliko smešnih scen:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

yansek ::

Druga stvar, ki je mene večkrat nasmejala do solz je: Comedy Central Roast. Npr.:Jeff Ross, stand-up komik in igralec, mi je eden od boljših

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

Gagatronix ::

CC roasti so sploh legenda komedije. Se posebej dokler je bil Greg Giraldo se ziv, ker on je bil pa res legenda roastanja.

yansek ::

A Group Of People With Unusual Laughter Were Put Together On A TV Show

D3m ::



8-)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: yansek ()

ripmork ::

Nazadnje nasmejal? Včeraj ob Simpsonih, po dolgem cajtu mal preletaval stare epizode :)

Simpsoni, Seinfeld,... klasika dobrega humorja.

Sicer pa odvisno od dneva; ponavadi se na obisku pri domačih kakšnim opazkam dogajanja po svetu al pa starim anekdotam narežimo do solz, z različnim družbam si pa vsakodnevno pošiljamo kake dobre štose / meme na chatu. Pa seveda, pisarniške fore znajo bit tut zabavne :)

Sem pa opazil, da ko je človek v kakem stresnem obdobju, včasih res majhna bedarija lahko sproži naval huronskega smeha. Kot da telo ve, da rabi mal pavze :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

D3m ::

Smeha je vsakodnevno dovolj. V službi še najbolj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nejc_nejc ::

Koliko bo štromar vreden čez 10 let?

Ko berem in "poustvarjam" tole temo.

janezvalva ::

ko sem gledal ta posnetek:
https://www.kaotic.com/video/43367872_2...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

nejc_nejc ::

https://youtube.com/shorts/moUrCksn5xw?...

Sicer ne nsmejal, ideja je pa cool.

l0g1t3ch ::

Kerch bridge on fire
Your defense is terrified
Kerch bridge on fire
Na,na,na,na,na,...

Gre v uho :)
Privabi nasmeh na usta :)

wcpapir ::

Jaz sem se tudi nasmejal ko sem videl Krimski most. Žal ampak res.

l0g1t3ch ::

wcpapir je izjavil:

Jaz sem se tudi nasmejal ko sem videl Krimski most. Žal ampak res.


Surstromming ::

Juplter je izjavil:

Smeh je pol zdravja kot pravijo. Dejansko ti izboljša čustveno počutje oziroma mentalno zdravje. Me pa zanima koliko se smejite v vsakdanjem življenjeu? Kaj vas je nazadnje nasmejalo? Kakšen smešen postenek na youtube? Ali dejansko kaj v IRL ? Seveda mislim dobesedno da se ti usta fejst odprejo :D Pa če nisi pod vplivom alkohola ali kakšnih drugih substanc je sploh možno se na ves glas smejat dalj časa?(nekaj 10 sekund)
Priznam da pogrešam smeh. Nisem v IRL že dolgo nič takega doživel da bi se smejal pa imam to najbolj prijetno čustvo zelo rad :)


Ves cas. Recimo, ob padcu bitcoina sem umrl od smeha. Pa na dnevni ravni crkujem od smeha, ko vidim novo narcisticno pogruntavscino, recimo antivaxerstvo, pa ukrajinsko navijanje (sebi v skodo), itd. Bolj zabavnega sveta v idiokraciji, ki jo imamo, bi si tezko zazelel.

Tole si poglejte:


Ali tole:


Ne mores ostati resen, ok, eno je na prvo zogo, ko video vidis, ampak ko pa slisis takega cloveka, ki pametuje po slo-techu, pa ni sans, da se mu ne zacnes smejati. Cudovito.

Smo v dobi, najkvalitetnejsega smejanja, kar ga je v cloveski zgodovini videl svet. Naravnost odlicno. Komaj cakam, da dobijo otroci milenijcev, svoje otroke, pricakujem komedijo tisocletja (naj razlozim: sfaljeno vzgajani idioti, bojo dobili otroke, ki jih bojo seveda zafurali, kot so starsi njih. In potem podebiljena generacija dobi svoje otroke. Smeh zagarantiran.)

A si predstavljate tole potencirano na 10? Ma ne more biti boljse...

Pojdite volit drugi krog volitev. Prepricujejo vas, da se ne
splaca, zato, da bi SDS (Logar) sploh imel moznost zmagati.
In v kolikor bo, bo to zato, ker se niste udelezili volitev.

Zgodovina sprememb…

Surstromming ::

Ko ta cloveski drek enkrat odraste, bo zadeva naravnost idealna za ure smeha. Tako, da smejte se. Sicer vas bo kasneje frslok usekal, ker ne boste navajeni na idiotizem, ki ga mularija sproducirala. Resno, treba se je pripraviti in vaditi, sicer je lahko nevarno za zdravje.
Pojdite volit drugi krog volitev. Prepricujejo vas, da se ne
splaca, zato, da bi SDS (Logar) sploh imel moznost zmagati.
In v kolikor bo, bo to zato, ker se niste udelezili volitev.

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

Surstromming je izjavil:

Ko ta cloveski drek enkrat odraste, bo zadeva naravnost idealna za ure smeha. Tako, da smejte se. Sicer vas bo kasneje frslok usekal, ker ne boste navajeni na idiotizem, ki ga mularija sproducirala. Resno, treba se je pripraviti in vaditi, sicer je lahko nevarno za zdravje.


Da se bos malo smejal :)

biorudi ::

Od srca sem se nasmejal, ko sem zvedel, da Kordiš kandidira za predsednika. Še zdaj mi gre na smeh...

ripmork ::

Surstromming je izjavil:

Pa na dnevni ravni crkujem od smeha, ko vidim novo narcisticno pogruntavscino, recimo antivaxerstvo, pa ukrajinsko navijanje (sebi v skodo), itd. Bolj zabavnega sveta v idiokraciji, ki jo imamo, bi si tezko zazelel.

Tole si poglejte:


Men je smešna ironija, ko prilepiš YT video "Awaken with JP" (antivakserja) :D

blink ::

JanBrezov ::

Ni dneva, da se ne bi vsaj malo nasmejal, bodisi IRL ali kaj na YouTube ali TV. Veliko gledam YouTube, kjer vedno, ampak res vedno, preverim vsaj prvih pet komentarjev. Ni važno, o čem je video, če je objavljen dovolj časa in ima širok spekter publike, je skoraj garantirano nekaj smešnega v komentarju.

Nazadnje sem umiral od smeha, ko sem bral uporabniške izkušnje s Haribo gumijastimi medvedki brez sladkoraj (Sugarless Haribo Gummy Bear) na Amazonu. Namreč ti medvedki imajo odvajalni učinek. Obstajajo kompilacije komentarjev glede tega, prilagam dva primera teh:
https://www.buzzfeednews.com/article/mi...
https://www.boredpanda.com/hilarious-co...

Glugy ::

Jz se nikol ne smejim razen ko sem z eno osebo ki mi pomen vse na svetu, takrat se skoz smejim neumnostim ki se jim drgač ne bi, pa tud hecam se k se drgač ne : ]

Gagatronix ::

JanBrezov je izjavil:

Ni dneva, da se ne bi vsaj malo nasmejal, bodisi IRL ali kaj na YouTube ali TV. Veliko gledam YouTube, kjer vedno, ampak res vedno, preverim vsaj prvih pet komentarjev. Ni važno, o čem je video, če je objavljen dovolj časa in ima širok spekter publike, je skoraj garantirano nekaj smešnega v komentarju.

Nazadnje sem umiral od smeha, ko sem bral uporabniške izkušnje s Haribo gumijastimi medvedki brez sladkoraj (Sugarless Haribo Gummy Bear) na Amazonu. Namreč ti medvedki imajo odvajalni učinek. Obstajajo kompilacije komentarjev glede tega, prilagam dva primera teh:
https://www.buzzfeednews.com/article/mi...
https://www.boredpanda.com/hilarious-co...


Seveda, ce so pa tzv. sugarfree slajeni z umetnimi sladili, ki v vecjih kolicinah delujejo kot odvajalo.

FireSnake ::

JanBrezov je izjavil:

Ni dneva, da se ne bi vsaj malo nasmejal, bodisi IRL ali kaj na YouTube ali TV. Veliko gledam YouTube, kjer vedno, ampak res vedno, preverim vsaj prvih pet komentarjev. Ni važno, o čem je video, če je objavljen dovolj časa in ima širok spekter publike, je skoraj garantirano nekaj smešnega v komentarju.

Nazadnje sem umiral od smeha, ko sem bral uporabniške izkušnje s Haribo gumijastimi medvedki brez sladkoraj (Sugarless Haribo Gummy Bear) na Amazonu. Namreč ti medvedki imajo odvajalni učinek. Obstajajo kompilacije komentarjev glede tega, prilagam dva primera teh:
https://www.buzzfeednews.com/article/mi...
https://www.boredpanda.com/hilarious-co...


Haha, hvala za tole.
Za zdaj sem samo preletel.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Surstromming ::

ripmork je izjavil:

Surstromming je izjavil:

Pa na dnevni ravni crkujem od smeha, ko vidim novo narcisticno pogruntavscino, recimo antivaxerstvo, pa ukrajinsko navijanje (sebi v skodo), itd. Bolj zabavnega sveta v idiokraciji, ki jo imamo, bi si tezko zazelel.

Tole si poglejte:


Men je smešna ironija, ko prilepiš YT video "Awaken with JP" (antivakserja) :D

Ja, saj oboji so enako prizadeti, tako, da ustreza.
Pojdite volit drugi krog volitev. Prepricujejo vas, da se ne
splaca, zato, da bi SDS (Logar) sploh imel moznost zmagati.
In v kolikor bo, bo to zato, ker se niste udelezili volitev.

PrimoZ_ ::

l0g1t3ch je izjavil:





Rusofili pa takole...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

radmansdorf ::

:))

PrimoZ_ ::

PrimoZ_ je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:





Rusofili pa takole...



Kerch bridge on fire
Your defense is terrified
Kerch bridge on fire
Na,na,na,na,na,na, na, na....

@fireSnake, @fikus_
Jokice :))

D3m ::



:))
|HP EliteBook|R5 6650U|

yansek ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

D3m ::



|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

nagobčnik ::

Danes, ko sem tole videl. Ker je mimika res za crknt, še posebej kombinirana z glasbo. Me je pa ta ženska že ene parkrat nasmejala na tviterju in youtubu, ampak najbolj zdaj s tem.

leeon ::

NAZADNJE sem se nasmejal, ko je nekdo NA ZADNJE napisal narazen

l0g1t3ch ::

Tole me zares nasmeji :)

PrimoZ_ je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:





Rusofili pa takole...



Kerch bridge on fire
Your defense is terrified
Kerch bridge on fire
Na,na,na,na,na,na, na, na....

@fireSnake, @fikus_
Jokice :))


Thumbs up



P.S. Dež je danes :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

PrimoZ_ ::

Tole te res spravi v dobro voljo :)

D3m ::

Kva si pa s prstom delal?

Žena hotel anal pa ni šlo? ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Veliko tega kar opisujete ni smeh, ampak privoščljivo hihitanje. Po mojem se vas večina "supermanov" tukaj itak jemlje preveč resno, pogosto delujete napeti. Kontaktirajte Šintota, da vam preskrbi kako aromaterapevtsko zadevo.

D3m ::

Sedaj pa že nekaj časa ni na opiatih.
|HP EliteBook|R5 6650U|

radmansdorf ::

leeon je izjavil:

NAZADNJE sem se nasmejal, ko je nekdo NA ZADNJE napisal narazen

Nazadnje sem se nasmejal, ko je nekdo NARAZEN napisal NA RAZEN. :)

FireSnake ::

PrimoZ_ je izjavil:



@fireSnake


Tole sem danes videl.
Prosim?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pr Hostar

Oddelek: Sedem umetnosti
4610019 (1374) xseki
»

Musk pokazal za silo delujočega Teslinega robota (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6210138 (5470) FlyingBee
»

Iron Sky (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10117589 (7155) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8618767 (11301) oo7
»

Deadpool (2016) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9423134 (16587) oo7

Več podobnih tem