» »

Ne morem Update-at winse!

Ne morem Update-at winse!

MrGTO ::

Zivjo!

Torej ko pridem na tisto stran kliknem na "scan for updates". in nato mi napise vse noramlno, le vspodaj pise :"An error occurred while scanning for driver updates. We are not able to display any updated drivers for your system."

Torej kako bi lahko update-al winse? Mojemu bratu dela vse normalno pa imamo adsl in server preko katerega sta povezana ta dva compa (moj in od brata).

Lp, Blaž

jeso ::

Poglej če ti dela microsoft management console (desni klik na my computer, manage), če ne dela, vrži dol antivirus program, in ga spet naloži (Norton?).
To je bil pr men problem.
Če maš pa piratske winse ti pa ni pomoči :P
lp

roscha ::

Format c: če ne pomaga iz prve ponavljaj v nedogled. In seveda ker na Zlo-tehu ne podpiramo piratov veš kaj ti je storiti. Klic na mikrodrek, Zlovenija.

morphling1 ::

Ti junak imaš pa s svojim sistemom toliko problemov, da ti svetujem en clean install. Pa boš videl naenkrat ti iexplorer ne bo delal težav pri dolpotegu, igrice ti bodo vse laufale in windows update bo deloval brez vseh težav :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

roscha ::

Če pa kupi tvoj "supeduper" hladilni blok je pa zaščiten še pred lastno neumnostjo!


JOKE!!!!!!!!!!

poweroff ::

OK, malo manj radikalen poseg je da najprej poženeš Ad-aware in očistiš ves spyware dol... potem en registr cleaner - predlagam jv16 Power Tools in očistiš register, ter disk... z Clean Disk Security pa še razne temp datoeke, cookije in ostalo smetje. Če potem ne bo nic boljse, pa fresh install windowsov. Omenjene programe dobiš na netu brezplačno (razen windowsov, seveda >:D ). Uporabi google.

MrGTO ::

fora je v tem da sem jaz vceraj dal na novo winse gor pa me ze zajeb..a.

Lp, Blaž

Sims ::

Prvič, ko daš update te vpraša če zaupaš microsoftu. Tam moraš dati DA.

LP,

Sims

MrGTO ::

eko...sm popravu. Sploh nisem imel napisanih IP,Gateway, Subnet Mask pa DNS-je. Zdej sem jih vpisal pa dela.

Lp, Blaž

flipflop ::

Če še nisi našel odgovora, klik. Škoditi ne more :)

Ja pol ti tudi net ni delu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

MrGTO ::

ja mi je delal.Mam preko serverja in ko sem instaliral winse sem ze tam podal IP, DNS....zdej sem pa opazil da sploh nimam napisanih,sem jih napisal in zdej dela

Seadoo ::

Pa ne pozabi še MTU-ja nastavit, da mi ne boš pol spet govoru, da te server zeza :D

MrGTO ::

ti pa sam tiho bodi.
namesto da bi mi ti vse povedal...mi morjo oni....
racunalnicar pa to...

Lp, Blaž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z Mac OSX Lion Recovery HD?!

Oddelek: Operacijski sistemi
201079 (854) izolan
»

Nokia X6 firmware update

Oddelek: Mobilne tehnologije
402545 (1967) krneki0001
»

Kako instalirat NVIDIA-driverje v Ubuntu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
504936 (3865) r5r
»

Nujno! Pomoc pri zaznavi CD-roma!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81519 (1338) pale
»

Cudna slika po testiranju v 3dMarku!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
10757 (621) MrGTO

Več podobnih tem