» »

˝Fancy˝ ali športni avti

˝Fancy˝ ali športni avti

Sharp999 ::

Kakšno mnenje imate vi, ali dekleta padajo bolj na fancy, elegantno hude avte recimo (Audi A6,A7,A8, Q7, Q8, Bmw 5,7, X-serije ...Mercedez Benz S classa, G classa, GLE itd...Ali so jim bolj všeč športni avti ( Bmw M3,M4,M5, Audi RS 4,5,6,7, itd...)

Gre se za eno raziskavo pa me zanima vaše mnenje.

Jure14 ::

Če bi bejbe vedele, koliko en traktor stane, bi seznam bil čisto drugačen.

cyberwarfare ::

ne vem kaka dekleta poznaš ti da padajo na avtomobile. v mojih časih, ko sem še dekleta "lovil"... je bil važen predvsem pristop, inteligenca in smisel za humor (če si znal še mal na kitaro zabremkat in kaj zapet pa je bilo že prelahko)... kar se pa prevoznih sredstev tiče, pa sem se lahko na pol zarjevelem pony kolesu pripeljal...
če pa že moram odgovorit ... pod 24-25 let, torej mule, športni... nad to starostjo pa udobje...

glede traktorja pa spot on :)

peaks ::

Odvisno v katerem starostnem obdobju je. Če samo čaka samca za razplod, bo posegla po takem, ki ima doma trafico ala berlingo, rifter, senic ipd.

Voss ::

Sharp999 je izjavil:

Kakšno mnenje imate vi, ali dekleta padajo bolj na fancy, elegantno hude avte recimo (Audi A6,A7,A8, Q7, Q8, Bmw 5,7, X-serije ...Mercedez Benz S classa, G classa, GLE itd...Ali so jim bolj všeč športni avti ( Bmw M3,M4,M5, Audi RS 4,5,6,7, itd...)

Gre se za eno raziskavo pa me zanima vaše mnenje.


Oboje podobno verjetno.

Bi bila bolj zanimiva naprimer primerjava kakšen Jaguar ali Lexus (business in ne tako vpadljiv model) s temi avtomobili. Ok recimo, da bi v ta izbor spadala A6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

FireSnake ::

Sharp999 je izjavil:

Kakšno mnenje imate vi, ali dekleta padajo bolj na fancy, elegantno hude avte recimo (Audi A6,A7,A8, Q7, Q8, Bmw 5,7, X-serije ...Mercedez Benz S classa, G classa, GLE itd...Ali so jim bolj všeč športni avti ( Bmw M3,M4,M5, Audi RS 4,5,6,7, itd...)

Gre se za eno raziskavo pa me zanima vaše mnenje.


Raziskuješ kako se cipe obnašajo?
Imaš pa res preveč časa! 8-O
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

profii ::

Današnje finočke boš najlažje kresnu na kakšno Teslico, pa tudi če je Model 3.
Vsi influenserji se kurčijo s temi kantami.

Voss ::

profii je izjavil:

Današnje finočke boš najlažje kresnu na kakšno Teslico, pa tudi če je Model 3.
Vsi influenserji se kurčijo s temi kantami.


Ah kje... pregrd avto. Če s predelanim Fordom ali Golfom bi jo verjetno prej očaral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Sharp999 ::

Verjetno je tako da ženske do cca 25let so mahnjene bolj na športne avtomobile, nad 25 let ali pa sploh nad 30 pa bolj na eleganco...

profii ::

Voss je izjavil:

profii je izjavil:

Današnje finočke boš najlažje kresnu na kakšno Teslico, pa tudi če je Model 3.
Vsi influenserji se kurčijo s temi kantami.


Ah kje... pregrd avto. Če s predelanim Fordom ali Golfom bi jo verjetno prej očaral.


Tvoje mnenje je nepomembno. Važno je samo, kaj se influenserke in njihove sledilke mislijo. Lahko je 100x grd in neuporaben. Če pali, pali.

matic492 ::

Večina žensk nima pojma o avtih in ne bo vedla, ali si se pripeljal z BMW M4 ali osnovnim modelm 420d, verjemi.

Zato pa imaš danes "M sport", "S line" in podobno na najcenejših modelih in na 3-pot dizelskih kosilnicah :) Ker se gre samo za image, ne pa performance.

Tako da osnovni model dizlčka, ročni menjalnik, pa pokljukaš vse "sport" vizualne in karbon dodatke, hahahaha.

EDIT: Mi je bilo tak smešno pred leti, ko se je en kolega pripeljal z Audijem A3, na zunaj neki spojlerji, pa "S-line" vsepovsod, si misli človek "wau to pa je avto", na koncu pa najmanjša dizl mašina in vse skupi ga je prišlo dobrih 30k.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Sharp999 ::

hahah maticb492 se strinjam :D :D

Voss ::

profii je izjavil:

Voss je izjavil:

profii je izjavil:

Današnje finočke boš najlažje kresnu na kakšno Teslico, pa tudi če je Model 3.
Vsi influenserji se kurčijo s temi kantami.


Ah kje... pregrd avto. Če s predelanim Fordom ali Golfom bi jo verjetno prej očaral.


Tvoje mnenje je nepomembno. Važno je samo, kaj se influenserke in njihove sledilke mislijo. Lahko je 100x grd in neuporaben. Če pali, pali.


Ma se težko strinjam, ker večina žensk sploh nebi opazilo, da gre za teslo. Da na daleč vidi tisti znakec verjetno misli, da gre za Hyundaia in se pač samo obrne stran 8-)
Enostavno je premalo vpadljiv avto.

Sicer ne spremljam instagrama, tik toka in ostalih družbenih omrežij. Pa se res Tesla tako promovira? Vseeno mislim, da je še vedno več "športakov".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

matic492 ::

Ne pozabit, če vas bojo ženske opazle zarad avta, vas bodo policaji tudi ;)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Blinder ::

Sharp999 je izjavil:

Kakšno mnenje imate vi, ali dekleta padajo bolj na fancy, elegantno hude avte recimo (Audi A6,A7,A8, Q7, Q8, Bmw 5,7, X-serije ...Mercedez Benz S classa, G classa, GLE itd...Ali so jim bolj všeč športni avti ( Bmw M3,M4,M5, Audi RS 4,5,6,7, itd...)

Gre se za eno raziskavo pa me zanima vaše mnenje.


Če so mlajše in željne adrenalina bodo dale prednost športnim. Če spremljajo motorsport bodo tudi raje se vozile s športnim. Če so totalne nevednice ali pa v iskanju resnejšega razmerja pa bodo dale prednost elegantnim avtom ter prostornosti, praktičnosti.

cyberwarfare je izjavil:

... je bil važen predvsem pristop, inteligenca in smisel za humor


sliši se kot bullshit. Puncam inteligenca, smisel za humor niso pomembne. Pristop je pomemben, res to.

Jure14 je izjavil:

Če bi bejbe vedele, koliko en traktor stane, bi seznam bil čisto drugačen.


Zakaj naj bi puncam všeč, če ima fant drag delovni stroj na leasing. A se bo vozila okoli s traktorjem? Ali bodo njeen prijateljice ji fouš, ker njen fant si lasti drag traktor? Btw, tak traktor potem vozi zaposleni v firmi in ne lastnik traktorja. Puncam je vseeno za traktor tako, kot jim je vseeno, če imaš za 100.000 EUR gnoja uskladiščenega nekje v vukojebini, gre se za isto stvar, asseti, ki se uporabljajo v poljedelstvu.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

LukiYo ::

Všeč jim je, če je več opreme, lučke, usnje, les. Audiji so preveč monotoni notri. Hitrosti ne marajo. Kabriote pa.

DamijanD ::

moja je danes ob pogledu na 911 GT3 - rekla kolk grd avto :D

kopriva60918 ::

Meni so všeč moški, ki vozijo bolj nevpadljive avtomobile, recimo volvo, v prostem času pa tiste električne avtomobilčke na golf igriščih, poslujejo z gotovino, se ne bahajo navzven z denarjem in dopustijo, da jim družina priskoči na pomoč pri kakšnih finančnih zadevah, da jih komunajzerska davkarija ne nadleguje po nepotrebnem.

Karen ::

Se hočeš pohvalit da si gej? :D

kopriva60918 ::

Gejša.

Miki N ::

Lambo in prgišče koinov ovlaži še vsako muco, tudi tisto iz sosednje teme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sportni avto - Letni stroski (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
698321 (6217) Utk
»

Top sport family car (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13913303 (9086) Reaper
»

Pomoč prosim taksi

Oddelek: Na cesti
4711115 (7694) zuz3k
»

kakšen avto bi si kupili ? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28585554 (78310) roba87

Več podobnih tem