» »

BT slušalka za poklicnega voznika

BT slušalka za poklicnega voznika

V-i-p ::

Zdravo, za kolega, ki je poklicni voznik iščeva eno best buy slušalko, da kadar se že mora javit, da dela res kot je treba. Pomembno je, da sogovornika jasno in glasno sliši, prednost je, da dobro odstranjuje šume in ne da ga potem sogovornik 10x vpraša kaj je rekel ;). Sam sem mu predlagal dve na hitro - Plantronics Explorer 500, Sennheiser Presence, pa pri nas ni dobavljivo na ebayu so pa drage ko pes. Ma kdo idejo kaj je najbolje vzeti glede na razmerje cena/kvaliteta? Še najboljše bi pa bile osebne izkušnje podobnih uporabnikov ker mi pisarniški molji pač ne štejemo ;). Thx
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

cias ::

Amazon reviewi.

ninite ::

Recimo jaz imam tole ze 5 let, prej sem imel razno sranje do 50eur pa sem ekrat popizdil pa dal 125eur pa tole kupil

https://www.headphones.sg/amp/plantroni...

Na kratko, ne grem vec dol iz plantronica. Sem ze gledal, kaj bi naslednjo pa mi je se najblizja tale

https://www.mimovrste.com/prostorocno-t...

destroyer2k ::

Samo za informacijo da ne bo začuden potem. Policaj ti lahko da kazen za bt slušalko, ker to ne spada pod prostoročno telefoniranje.

V-i-p ::

Destroyer2k, hvala, ampak saj je poklicni šofer bo pa ja to vedel ;). Ninite: plantronics mu tudi jaz svetujem, sem pa pozabil omenit, da mu gredo grozno na živce te slušalke, ki imajo to "dolgo palčko". Ne vem zakaj ampak jbg, ga ne morem premaknit :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15335706 (10133) dope1337
»

Prostoročno telefoniranje

Oddelek: Na cesti
486445 (4178) MuadDib
»

prostoročno telefoniranje v avtu

Oddelek: Loža
72277 (2152) St235
»

Nakup "Gaming" slušalk. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5411469 (10526) jasa123434
»

Bluetooth slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
95141 (5053) flipflop

Več podobnih tem