» »

Bluetooth slušalke

Bluetooth slušalke

darkomiku ::

Pozdravljeni!

Ker pogosto telefoniram v avtu, hkrati pa postajam vedno bolj ozaveščen, kako to ni prav, bi si rad nabavil ene bluetooth slušalke, ki imajo polnjenje preko micro USB-ja. Ne rabim nobene fancy nancy drage naprave, pomembno mi je samo, da dobro slišim sogovornika in on mene. Nobenih dodatnih funkcij ne rabim.

A mi lahko kdo predlaga kaj primernega? tam do max 30 eur.

Hvala!

LP D

Tomson ::

Do sedaj sem v nekaj letih zamenjal 3 bluetooth slušalke. Najprej sem imel eno Jabro, ki me je iz tujine prišla še kar drago. Bila je super! Potem sem čez leta nabavil eno cenejšo za cca. 50€. Razočaranje na celi črti,sploh ne grem v detajle, kljub temu da so jo hvalili kot dober nakup za svoj denar. Mislim da je bil en model od Platronics, en cenejši pač pred leti.

Lani pa sem le nabavil novo in lahko rečem da je to defenitivno to. Najdražji mdel od Platronicsa (ki pravzaprav sploh ni več tako drag kot pred časom) in sicer DISCOVERY 975.

TOLE je uradna stran o tej slušalki, TUKAJ pa sem jo sam nabavil in sem zadovoljen od takrat.

Tako na hitro, kristalno čist zvok na obeh koncih, zelo dobra povezava med telefonom in slušalko (pri cenejših modelih lahko hitro pride do popačenj če imaš telefon v zadnjem žepu hlač), udobna, ne pade iz ušesa (kar me je bilo na začetku strah) in tale usnjena torbica je čista zmaga, res, kapo dol. Je lepa mala usnjena škatlica za prenašanje ter obenem baterija za trikratno polnjenje slušalke. Res super zadeva!

Skratka, ne kupovat poceni slušalke ker se ne splača! Razlike v ceni več niso takšne kot včasih, sploh v tujini se dobi te zadeve bistveno ceneje kot pri nas - za primerjavo pri nas je Discovery975 - ENAA - 85€ v tujini 55€.

Razlika v izkušnji med poceni ter dražjo a res dobro slušalko pa je kot fičo in marcedes.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkomiku ::

Hvala za tole podrobno razlago! A ima tudi micro USB? Malo mi je sicer predraga, vendar bom glede na napisano še enkrat razmislil.

LP D

Mr Hilter ::

Priporočam ti, da se držiš Tomsonovega nasveta. Pod 50€ praktično ni spodobnih (če jih kdo najde naj pa pove). Prekinjanje, rabiš zraven slušni aparat pa še tolmača iz popaščine v slovenščino.
Pojdi na Dealextreme in podobno ter si poglej opise.

darkomiku ::

A ni dealextreme ena kitajska roba?

Tomson ::

darkomiku je izjavil:

A ima tudi micro USB? Malo mi je sicer predraga, vendar bom glede na napisano še enkrat razmislil.


Ima micro usb. V nekje slabi uri je baterija torbice in slušalka polna, nato pa lahko imaš slušalko ves čas v torbici in se vsakič baterija v slušalki napolni do fula tako da imaš konstantno polno.

Verjemi, nič več ne razmišljaj, raje počakaj še en mesec dodaj še tisti 20€ in kupi tole zadevo. Ne bo ti žal!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Wisor ::

PLANTRONICS EXPLORER 210 stane ene 25€ in je top šit za tak denar. Drugače, pa če kupiš najcenejšo nimaš kaj falit. Osebno bi se izogibal kake Nokie imam namreč zelo slabo izkušnjo z baterijo.

SaXsIm ::

sam imam eno jabro easygo, pa je za 30 EUR kar uredu, nič fancy, ampak dela.
SaXsIm

Tomson ::

Wisor je izjavil:

PLANTRONICS EXPLORER 210 stane ene 25€ in je top šit za tak denar. Drugače, pa če kupiš najcenejšo nimaš kaj falit. Osebno bi se izogibal kake Nokie imam namreč zelo slabo izkušnjo z baterijo.


That is so not true!

Koliko in katere slušalke si že osebno imel da lahko trdiš da z slušalko za 20€ nimaš kaj falit? A si kdaj imel dobro slušalko višjega ranga?

Sej ne rečem, tudi slušalka za 20€ dela. Vprašanje je kako dela in kakšna je izkušnja. Moja je zelo slaba in sem rekel nikoli več ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

flipflop ::

Če rabiš to samo za v avto, bi jaz razmislil tud o prostoročni napravi. Mam tud slušalko, zgoraj omenjeni plantronics, pa tud prostoročno in mi je slednje dost bolj všeč. Ma pa vsaka stvar svoje minuse in pluse.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15334299 (8726) dope1337
»

Katere brezžične slušalke kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
327365 (6030) BorutK-73
»

Katero bluetoth slusalko?

Oddelek: Kaj kupiti
101130 (910) Rahuk
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
407488 (6563) Meizu
»

Bluetooth slušalka ter p1i

Oddelek: Mobilne tehnologije
91394 (1281) Berserker

Več podobnih tem