» »

Ukrajinski neonacisti bodo povzročili jedersko katastrofo

Ukrajinski neonacisti bodo povzročili jedersko katastrofo

blazkj ::

Objetivno naravnani mediji poročajo, da bo ukrajinska vojska pod poveljstvo ZDA v prihodnjih dneh povzročila jederski incident v Zaporožju.

Zahodni mediji sicer še vedno trdijo, da Rusi bombandirajo sami sebe. Kako neprikladno za MSM, da rusi niso bombandirali samih sebe med aprilom in julijem in da teroristične akcije na tem področju sovpadajo z dobavlajnjem orožja dolgega dosega ukronacijem.

Ko bodo MSM po krivem obdolžili Rusijo, da je povzročila jedersko katastrofo, kaj je potem izgovor da jim res ne bi ustregli in vrgli enega tzarja na Kijev? Zahod si tega s svojimi dejanji obupno želi.
  • zaklenil: bluefish ()

Uporabnik ::

Ko jim zmanjkuje tal pod nogami, so vedno bolj radikalni...
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

blazkj ::

To je produkt ZDA - države v razsulu in terorizem na vrhuncu (Irak, Iran, Sirija, Afganistan in zdaj še Ukrajina). Ne bo dolgo ko se bodo začeli razstreljevat po glavnih mestih EU

Pithlit ::

Ou jea! Kreteni že na delu pri opravičevanju agresorja.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: blazkj ()

blazkj ::

Pithlit je izjavil:

Ou jea! Kreteni že na delu pri opravičevanju agresorja.


Saj te razumem, da ne poznaš situacije, ker si vse kar veš o konfliktu izvedel od marca 2022 naprej in si bombandiran z lažno propagando. Malo raziskave ne škodi - lahko pogledaš karkoli objektivnega pred mar2022: priporočam francoski dokumentarec o pobojih v donbassu, pa članke fair.org (eu organizacija za svobodno novinarstvo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blazkj ()

pangro ::

To sem se že jaz spraševal ob začetku vojne katero jedrsko bodo zlorabljali pač ali rusi ali pa ukrajinci. Je pa hitrost zaključka vojne zdaj v rokah amerike ker očitno v rokah rusije ni so se več kot očitno zataknili in so nesposobni tole na hitro zaključiti. Tako da imajo zdaj američani izbiro če hočejo tole hitro zaključiti. Da kličejo ruski jedrski blef in uletijo z air force in zagotovijo Ukrajini zračno premoč in da se finišira rusko topništvo in nasploh zbuta ruse ven na tak način da se bodo lahko samo še naslednjih deset let tolažili. Ali pa Ukrajino podarijo rusom. Vse kar je vmes bo ogromno trpljenja ampak očitno bo ta vmes obveljala. Pošlješ malo himarsov pa vsega po malo.

l0g1t3ch ::

blazkj je izjavil:

Objetivno naravnani mediji poročajo, da bo ukrajinska vojska pod poveljstvo ZDA v prihodnjih dneh povzročila jederski incident v Zaporožju.

Zahodni mediji sicer še vedno trdijo, da Rusi bombandirajo sami sebe. Kako neprikladno za MSM, da rusi niso bombandirali samih sebe med aprilom in julijem in da teroristične akcije na tem področju sovpadajo z dobavlajnjem orožja dolgega dosega ukronacijem.

Ko bodo MSM po krivem obdolžili Rusijo, da je povzročila jedersko katastrofo, kaj je potem izgovor da jim res ne bi ustregli in vrgli enega tzarja na Kijev? Zahod si tega s svojimi dejanji obupno želi.


Ahahaha.

TheBlueOne ::

blazkj je izjavil:

Objetivno naravnani mediji poročajo, da bo ukrajinska vojska pod poveljstvo ZDA v prihodnjih dneh povzročila jederski incident v Zaporožju.


In kateri so tile objektivno naravnani mediji?

l0g1t3ch ::

Model vse skupaj pade že na tem, da je v elektrarni ruska vojska.

Naj spizdijo nazaj domov pa je problem rešen.

Tidule ::

blazkj je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ou jea! Kreteni že na delu pri opravičevanju agresorja.


Saj te razumem, da ne poznaš situacije, ker si vse kar veš o konfliktu izvedel od marca 2022 naprej in si bombandiran z lažno propagando. Malo raziskave ne škodi - lahko pogledaš karkoli objektivnega pred mar2022: priporočam francoski dokumentarec o pobojih v donbassu, pa članke fair.org (eu organizacija za svobodno novinarstvo)

In kaj v teh blodnjah opravicuje vsesplosno invazijo na neodvisno drzavo? Sam tolk da bomo "objektivni".

blazkj ::

pangro je izjavil:

To sem se že jaz spraševal ob začetku vojne katero jedrsko bodo zlorabljali pač ali rusi ali pa ukrajinci. Je pa hitrost zaključka vojne zdaj v rokah amerike ker očitno v rokah rusije ni so se več kot očitno zataknili in so nesposobni tole na hitro zaključiti. Tako da imajo zdaj američani izbiro če hočejo tole hitro zaključiti. Da kličejo ruski jedrski blef in uletijo z air force in zagotovijo Ukrajini zračno premoč in da se finišira rusko topništvo in nasploh zbuta ruse ven na tak način da se bodo lahko samo še naslednjih deset let tolažili. Ali pa Ukrajino podarijo rusom. Vse kar je vmes bo ogromno trpljenja ampak očitno bo ta vmes obveljala. Pošlješ malo himarsov pa vsega po malo.


Zelo realen komentar. Prva opcija se jim sicer zna maščevat potem na dolgi rok - Rusi se v naslednjih destletjih prodajo Kitajcem (v smislu naravnih virov in ruske zemlje). Zaradi tega mi je zanimivo, da jih neko zavezništvo z Rusijo, čeprav navidezno, ni nikoli zanimalo. Kitajska se bo edina v prihodnjem stoletju lahko gospodarsko zoperstavila ZDA, kako uspešno bomo pa še videli.

TheBlueOne ::

Katere objektivne medije imas v mislih? To moras povedati, drugace je vse brezpredmetno. Morda nekaj linkov glede na to, da jih je vec. Ampak sumim, da dosti vec kot propagandnih bedarij ne bos nasel.

Zgodovina sprememb…

UkrFTW! ::

Tema bo kmalu zaklenjena.

Ruski fašisti so krivi.

Utk ::

Jedrske katastrofe (daj se vsaj to nauči prav napisat, če že tolk pišeš o tem) ne morejo povzročit, ker v najslabšem primeru bo katastrofa prizadela naciste, a ne da? No, pa Ukrajince, za katere ti je tudi vseeno.

TheBlueOne ::

Uf ravno vidim, da so se pri objektivnik ne MSM medijih opravicili, da je bil podatek ki ga navaja @kostanja2 posledica hacka Ruskih hakerjev in se iskreno opravicujejo. So ocitno le krivi Rusi ...

VladoCetnik ::

Jaz bi pa rad da jo nacisti raznesejo, da trajno poleg sebe zastrupijo posledicno se svoje sefe iz zahoda. Predvidevajo da bi katastrofa v Zaporozju bila 4x vecja kot Cernobil. Tako, da nacisti kar udrite.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Tidule ()

pangro ::

blazkj je izjavil:

pangro je izjavil:

To sem se že jaz spraševal ob začetku vojne katero jedrsko bodo zlorabljali pač ali rusi ali pa ukrajinci. Je pa hitrost zaključka vojne zdaj v rokah amerike ker očitno v rokah rusije ni so se več kot očitno zataknili in so nesposobni tole na hitro zaključiti. Tako da imajo zdaj američani izbiro če hočejo tole hitro zaključiti. Da kličejo ruski jedrski blef in uletijo z air force in zagotovijo Ukrajini zračno premoč in da se finišira rusko topništvo in nasploh zbuta ruse ven na tak način da se bodo lahko samo še naslednjih deset let tolažili. Ali pa Ukrajino podarijo rusom. Vse kar je vmes bo ogromno trpljenja ampak očitno bo ta vmes obveljala. Pošlješ malo himarsov pa vsega po malo.


Zelo realen komentar. Prva opcija se jim sicer zna maščevat potem na dolgi rok - Rusi se v naslednjih destletjih prodajo Kitajcem (v smislu naravnih virov in ruske zemlje). Zaradi tega mi je zanimivo, da jih neko zavezništvo z Rusijo, čeprav navidezno, ni nikoli zanimalo. Kitajska se bo edina v prihodnjem stoletju lahko gospodarsko zoperstavila ZDA, kako uspešno bomo pa še videli.


Obe opciji sta lahko američanom zanimivi predvsem če ti je interes hitro zaključiti vojno obe pa seveda prinašata dolgoročna tveganja, ki jih bi morali američani krotiti. Če ti je pa interes dolgoročna vojna se greš pa to kar se je gredo sedaj malo tam pa malo sem. No Rusi bi tudi lahko spizdili ven ampak od njih pričakovati neko samorefleksijo je utopično, računam na američane.

sparklyslo ::

TheBlueOne je izjavil:

Katere objektivne medije imas v mislih? To moras povedati, drugace je vse brezpredmetno. Morda nekaj linkov glede na to, da jih je vec. Ampak sumim, da dosti vec kot propagandnih bedarij ne bos nasel.


Lepo prosim avtorja, da res navede, kateri so to "objektivni mediji" ?

pangro ::

sparklyslo je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Katere objektivne medije imas v mislih? To moras povedati, drugace je vse brezpredmetno. Morda nekaj linkov glede na to, da jih je vec. Ampak sumim, da dosti vec kot propagandnih bedarij ne bos nasel.


Lepo prosim avtorja, da res navede, kateri so to "objektivni mediji" ?


Ma kakšni objektivni mediji, tega ni.

c3p0 ::

TYT, CNN, pa razni komiki tipa Colbert so najbolj objektivni.

s1m0n ::

Ah pa saj so PWR, če me spomin ne vara? Ni to neka ruska pokvarčina ala RBMK.

cias ::

c3p0 je izjavil:

TYT, CNN, pa razni komiki tipa Colbert so najbolj objektivni.


Ja, poročajo da Rusi streljajo sami nase tam v nuklearki.

Glugy ::

Ja a vi nič ne spremljate ruskega glavnega medija? Rusi so direkt na svoji televiziji povedal da rajš vidjo da noben nima te zemlje če jo oni ne morejo imet. Najbl hecno je pri rusofilih to da niti svojega glavnega medija v ruščini ne spremljajo. Veš kok neumnosti so že tm izjavl. Aja pa nedavno so na svoji glavni televiziji priznal da bi oni radi imel zasedeno ozemlje za svoje zarad naravnih bogastev ( ruda, kmetijska zemlja itd ). Vi nč ne spremljate..sam to kar rusi servirajo v angleščini spremljate. Ker se grejo informacijsko vojno in želijo da državljani začnejo pričakovanja vršit da se neha podpirat Ukrajino.

Madona kok ste eni opranoglavci sam zato ker vse ker neki "običajni medij" izjav more bit avtomatsko obratno prav in "fake news". Mislm sj ljudje majo to v seb ja da se hočejo počutit posebne in da vejo nekaj več kot "mainstream" ampak to je pa že višek neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

Slopek ::

Kaj se dogaja z reko Odro na Poljskem? Skoraj 100 ton mrtvih rib. Pri nas še nisem zasledil novice o tem.
Ampak ni panike, glavno, da Ukrajinci naženejo Ruse nazaj v Moskvo.

wcpapir ::

Rusi tako veselo oglašujejo tistih 400 letal in 400 helikopterjev nekje na meji, da bo vrjetno spet kak požar zaradi ne spoštovanja požarne varnosti.

Dolgoročno bi Zaprožje bila mala žrtev v zgodovini, bi se na tem delu zemeljske oble le odločili biti brez nuklearn ;)

cias ::

Glugy je izjavil:

Ja a vi nič ne spremljate ruskega glavnega medija?


Kater to? Itak je vse blokirano, meni sputnik, rt ne odpre, na telegramu za te kanale piše da niso skladni z našimi smernicami o svobodi in demokraciji.

krucymucy ::

cias je izjavil:

Glugy je izjavil:

Ja a vi nič ne spremljate ruskega glavnega medija?


Kater to? Itak je vse blokirano, meni sputnik, rt ne odpre, na telegramu za te kanale piše da niso skladni z našimi smernicami o svobodi in demokraciji.


Jaz nimam nic blokirano. Vse odpre.

Vuli ::

blazkj je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ou jea! Kreteni že na delu pri opravičevanju agresorja.


Saj te razumem, da ne poznaš situacije, ker si vse kar veš o konfliktu izvedel od marca 2022 naprej in si bombandiran z lažno propagando. Malo raziskave ne škodi - lahko pogledaš karkoli objektivnega pred mar2022: priporočam francoski dokumentarec o pobojih v donbassu, pa članke fair.org (eu organizacija za svobodno novinarstvo)


a se delaš norca ali si res tolk zabit?
fair.org (eu organizacija za svobodno novinarstvo) ??? Zakaj so Registar Data od domene skriti? če je neka organizacija ne vem zakaj se mora lastnik domene skrivat. Pa še domena je hostan na dreamhost.com , tko da, vse jasno. Fake website, amen
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

cias ::

krucymucy je izjavil:



Jaz nimam nic blokirano. Vse odpre.



Splošno sodišče EU odločilo, da so sankcije proti ruskemu državnemu mediju RT zakonite in sorazmerne

krucymucy ::

cias je izjavil:

krucymucy je izjavil:



Jaz nimam nic blokirano. Vse odpre.



Splošno sodišče EU odločilo, da so sankcije proti ruskemu državnemu mediju RT zakonite in sorazmerne

Sankcije so zakonite in veljajo. Ne vem kaj imajo sankcije z odpiranjem internetne strani.

nirburu ::

Evropska liberalna demokracija v vsem svojim sijaju.

Nehajmo se že enkrat sprenevedat. Odkadar smo v EU skoraj nimamo več suverenosti in smo postali nekakšen "sovjetski"-vasal state.
Nimate pa carine na vaš novi kuhinjski mikser, to ja.

cias ::

Kiev accuses German state media of being 'stooges for Russian propaganda'


Komu sploh zaupat da ni Kremlinski plačan medij?

krucymucy je izjavil:

cias je izjavil:

krucymucy je izjavil:



Jaz nimam nic blokirano. Vse odpre.



Splošno sodišče EU odločilo, da so sankcije proti ruskemu državnemu mediju RT zakonite in sorazmerne

Sankcije so zakonite in veljajo. Ne vem kaj imajo sankcije z odpiranjem internetne strani.


WTF? Kako potem dostopaš če je medij sankcioniran? Kršiš zakon?

RT, Sputnik Content Officially Banned Across European Union


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

nejclp ::

Slopek je izjavil:

Kaj se dogaja z reko Odro na Poljskem? Skoraj 100 ton mrtvih rib. Pri nas še nisem zasledil novice o tem.
Ampak ni panike, glavno, da Ukrajinci naženejo Ruse nazaj v Moskvo.

2dni stara novica
https://www.rtvslo.si/okolje/na-poljske...

krucymucy ::

Eden od komentarjev v novici o nenatancnem in zastarelem USA orozju.
Winter war, that is Russia's armed force speciality . That is why, US NATO are in panic mode that Kiev has not made any significant advanced into Donbass. Come heavy winter, those advanced western artillery system will be sitting ducks in the Ukranian steppes.

Sem vprasal ce misli zimsko vojno s finsko.

cias ::

Bolj me zanima zakaj se nič ne poroča o izvajanju nasilja nad Skandinavskimi kmeti s strani držav? Sem mislil da so mediji kao branilci človeških pravic pa to ko so se vsi zgražali če se je kje probalo prepovedati blm proteste.

pangro ::

krucymucy je izjavil:

Eden od komentarjev v novici o nenatancnem in zastarelem USA orozju.
Winter war, that is Russia's armed force speciality . That is why, US NATO are in panic mode that Kiev has not made any significant advanced into Donbass. Come heavy winter, those advanced western artillery system will be sitting ducks in the Ukranian steppes.

Sem vprasal ce misli zimsko vojno s finsko.


Jaz sem isto spraševal kako himarsi delujejo v pasjem mrazu? Drugač pa ne verjamem da je USnato pričakoval s trenutno opremo ki jo imajo Ukrajinci kakšno uspešno ofenzivo oz. preboj mislim da računajo na kupovanje časa razen če so prešaltal v ruski retard mode.

cias je izjavil:

Bolj me zanima zakaj se nič ne poroča o izvajanju nasilja nad Skandinavskimi kmeti s strani držav? Sem mislil da so mediji kao branilci človeških pravic pa to ko so se vsi zgražali če se je kje probalo prepovedati blm proteste.


Prevelika pričakovanja imaš od medijev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

Tidule ::

cias je izjavil:

Kiev accuses German state media of being 'stooges for Russian propaganda'


Komu sploh zaupat da ni Kremlinski plačan medij?

krucymucy je izjavil:

cias je izjavil:

krucymucy je izjavil:



Jaz nimam nic blokirano. Vse odpre.



Splošno sodišče EU odločilo, da so sankcije proti ruskemu državnemu mediju RT zakonite in sorazmerne

Sankcije so zakonite in veljajo. Ne vem kaj imajo sankcije z odpiranjem internetne strani.


WTF? Kako potem dostopaš če je medij sankcioniran? Kršiš zakon?

RT, Sputnik Content Officially Banned Across European Union



Kaksen zakon naj bi krsil? Kateri fake medij, ki ga po bozje malikujes te je nategnil, da je protizakonito spremljat ruske medije? Ja, zalostno, da je domet "objektivnih medijev" za nekatere facebook.

Voss ::

Kakšno napihovanje revčkov :D

In kaj boste ukrenili? Nič, tih boste bili, doma pred računalnikom pa jedli Pringelse in na slo-techu napovedovali revolucijo haha

nirburu ::

Vsi glavni mediji so kompromitirani. Od tam berete novice zgolj, če so tako benigne, da nimajo razloga biti pristranske.
To, da so se evropske elite spravile proti evropskemu ljudstvu pa je stvar



Praktično vse krize danjih 2 let so imele en skupen rezultat. Da nas ošvohijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

Voss ::

nirburu je izjavil:

Vsi glavni mediji so kompromitirani. Od tam berete novice zgolj, če so tako benigne, da nimajo razloga biti pristranske.
To, da so se evropske elite spravile proti evropskemu ljudstvu pa je stvar



Praktično vse krize danjih 2 let so imele en skupen rezultat. Da nas ošvohijo.


Kdaj bom umrl od cepiva?

Tidule ::

Si ze, sam sprijaznit se noces. Btw. Ta ni iz mojega zelnika ampak sem jo izvedel na edinem objektivnem mediju facebooku. Tako da smo ze pokojni, samo nas main stream mediji zavajajo in se tega ne zavedamo.

Voss ::

Tidule je izjavil:

Si ze, sam sprijaznit se noces. Btw. Ta ni iz mojega zelnika ampak sem jo izvedel na edinem objektivnem mediju facebooku. Tako da smo ze pokojni, samo nas main stream mediji zavajajo in se tega ne zavedamo.


Moja družba kr vsa po vrsti cepa zaradi cepiva :/ Vsak dan izgubim kakšnega kolega ali sodelavca.

mertseger ::

Nekaj dni nazaj je že bil posnetek rakete ki so jo ukrainci izstrelili na Enerdogar in jo je zabeležina kamera v parku. Tako bi lahko rui brez problema dokazali kdo strelja. Naj postaijo enih 50 kamer ki pokrivajo celotno jedrsko elektrarno pa se bo takoj videlo od kje prileti.

Pac-Man ::

cias je izjavil:

c3p0 je izjavil:

TYT, CNN, pa razni komiki tipa Colbert so najbolj objektivni.


Ja, poročajo da Rusi streljajo sami nase tam v nuklearki.


Kolikor vem, na nuklearko ne pada. Pada pa na razdelilno postajo, ki jo povezuje v ukrajinsko električno omrežje.

Če veš več, me prosim popravi.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

kow ::

To je vse isto, kaj ti ni jasno. Rusija, Ukrajina.. to je tudi vse isto. Banderovci, Naciji, Fasisti, Ultranacionalisti - spet vse isto.
Nenavadno kako veliko razlicnih besed imamo.. za iste stvari.

krucymucy ::

mertseger je izjavil:

Nekaj dni nazaj je že bil posnetek rakete ki so jo ukrainci izstrelili na Enerdogar in jo je zabeležina kamera v parku. Tako bi lahko rui brez problema dokazali kdo strelja. Naj postaijo enih 50 kamer ki pokrivajo celotno jedrsko elektrarno pa se bo takoj videlo od kje prileti.

Kaj pa ce bi se rusi umaknili iz obmocja?
Jaz mislim da ne bi imeli razloga raketirati elektrarne.
Vem longshot za nekatere.

FireSnack ::

Nekateri radi napovedujejo katastrofo. Verjetno se taki na koncu obesijo, ker ne dočakajo kataklizme ali česa podobnega na kar računajo vse življenje.
Preprodajalec NFT umetnin

Scaramouche3 ::

krucymucy je izjavil:

mertseger je izjavil:

Nekaj dni nazaj je že bil posnetek rakete ki so jo ukrainci izstrelili na Enerdogar in jo je zabeležina kamera v parku. Tako bi lahko rui brez problema dokazali kdo strelja. Naj postaijo enih 50 kamer ki pokrivajo celotno jedrsko elektrarno pa se bo takoj videlo od kje prileti.

Kaj pa ce bi se rusi umaknili iz obmocja?
Jaz mislim da ne bi imeli razloga raketirati elektrarne.
Vem longshot za nekatere.


Ne morejo, ker so Ameri kmh torej Ukrajinci tam v njihovem imenu ter hočejo to zemljo narediti voljno za NATO anti rusko strateško bazo..

kow ::

Itak, NATO bazo bodo direkt v jedrski reaktor vsraufali.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ukronaciji bombandirajo nukelarko (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14912515 (10365) coffeetime12

Ukrajina part VI (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27422944 (20496) PrimoZ_
»

Rusija prepovedala Facebook in Instagram (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10311853 (4973) janezvalva

Mladi ukrajinci v trgovskih centrih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16716270 (2298) Mr.B
»

Samomor osnovnošolke v Laškem (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18223870 (13215) dexterboy

Več podobnih tem