» »

Premični košarkarski koš

Premični košarkarski koš

dvojka ::

Iščem dober premični košarkarski koš, ki se ne bo preveč tresel/majal, ko žoga zadane obroč/tablo. Seveda bi bilo najbolje fiksnega ampak ne grem sedaj asfalta rezat. Našel sem dva Spalding platinum in Spalding beast . Ali obstaja še kaj podobnega/boljšega, za manjši/podoben denar? Ali ima kdo izkušnje z omenjenima? Košarke sem preigral veliko (tudi dolgo časa treniral) in bi me slab koš zelo motil.

mn ::

Mene pa zanima kako se obnesejo Tarmak iz Dechatlona, recimo B700 za 330 EUR ali B100 za 160?

dvojka ::

mn je izjavil:

Mene pa zanima kako se obnesejo Tarmak iz Dechatlona, recimo B700 za 330 EUR ali B100 za 160?


Sicer nisem nikjer probal ampak to se verjetno vse trese :)

bart851 ::

dvojka je izjavil:

mn je izjavil:

Mene pa zanima kako se obnesejo Tarmak iz Dechatlona, recimo B700 za 330 EUR ali B100 za 160?


Sicer nisem nikjer probal ampak to se verjetno vse trese :)


Nabavili letos aprila (Tarmak B700 pro za 330 EUR) in je za ta denar super. V podstavek smo nalili vodo in še dodatno obtežili z dvema žakloma mivke (jeseni ga bomo napolnili samo z mivko). Tresenje (zibanje) je minimalno ne vpliva na igro. Smo imeli možnost probat dražje variante od Spaldinga do 1000€ in je isto prisotno tresenje. Ker so po samem dizajnu vsi narejeno podobno če primerjaš slike (nastavljiva višina ) se po mojem tresenja ne da rešiti.

bart851 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kajak / kanu

Oddelek: Šport
234777 (1269) Machete
»

Apple sklenil najuspešnejši prvi kvartal (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7117748 (14411) zmaugy
»

Motorola je Lenovova

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
309057 (5899) PrimozR
»

Nakup zvočnikov Logitech z906

Oddelek: Zvok in slika
366789 (5737) Skyman
»

apn6

Oddelek: Loža
398662 (7599) GamingFish

Več podobnih tem